Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Zrealizowano][SKARGA] xFreshu - Brayan Shackeyford, Rodney Brando

• This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

Król Dżungli162 15/04/2019 - 20:29

Król Dżungli
  • Gracz

*
POPULAR

Link do profilu/postaci raportowanego/raportowanych:https://net4game.com...155340-xfreshu/
Nazwa postaci raportowanego/raportowanych: Brayan Shackeyford, Rodney Brando

Opis sytuacji: Wczoraj (14.04.2019r.) podczas mini-eventu, który organizowany był w Pix Club, parę walk nic wielkiego, do lokalu wbiło dwóch członków organizacji Inglorious, obaj dostali szybkie bw. Po jakiejś chwili, około 30 minut, wbiła cała horda inglorious, wbijająca bw dla pracowników, wcześniej wspomnianego Pix Club, podczas całego zdarzenia, był tam właśnie xFreshu, warto dodać, że grał wtedy na postaci Rodney Brando.
Dzisiaj (15.04.2019r.)  podczas walki o strefę (Blue Nation vs Inglorious) kręcił się obok tego wszystkiego, dziwny zbieg okoliczności? Mało tego, jeździł z włączonym duty ochrony Inglorious. Wszystko miało miejsce, tym razem na postaci Brayan Shackeyford. Podsumowując, oskarżam gracza xFreshu o granie przy organizacji przestępczej, podczas posiadającej blokady organizacji przestępczych.

Zrzuty ekranu wrzucone na imgur.com: (obowiązkowe)

• Back to top
    • 13

Lisuuuu186 15/04/2019 - 22:29

Lisuuuu
  • Gracz

*
POPULAR

Okej, poinformuj gracza xFreshu o skardze. Standardowo 24 godziny na wypowiedź od momentu poinformowania.

• Back to top
    • 11

xFreshu651 16/04/2019 - 00:07

xFreshu
  • Gracz

*
POPULAR

Cześć!

Ogólnie to nie rozumiem dlaczego owa skarga bez żadnych dowodów oprócz duty zwykłej ochrony jest zaakceptowana, no ale skoro doszło do tego to się wypowiem. Opisując w skrócie, to jeżeli chodzi o obie postaci to na ani jednej nie grałem HG przy organizacji, nie pomagałem w strzelaniu do orgazanizacji, porwaniach, a jeżeli chodzi o słuchawkę Red Nation, to to nawet nie jest słuchawka Inglorious. Także nie wiem co to za dowód, gdzie jeżdżę z duty ochronki, przechodząc do postaci Brayana strzelałem na niej jedynie do LSPD i do paru cywili, z powodu takiego iż ostatnio uciekłem z dożywocia i to jest takie jakby w pewnym stopniu mszczenie się, zaś jeżeli chodzi o cywilów, to miałem swoje powody IC. Dzisiejszego dnia jedynie obserwowałem walkę o strefę jak wielu innych gapiów aczkolwiek po stosunkowo krótkim czasie podjęty był za mną pościg który finalnie skończył się w okolicy, nikt mi w nim nie pomagał - postać wróciła na dożywocie. Jeżeli już doszło do tej skargi, to niech skargorozpatrywacz zerknie na panel org. przestępczej autora owej skargi, ponieważ na samej nakładce discord widać z kim utrzymują kontakty i są tam szkodnicy którzy są zbanowani na tym serwerze i najprawdopodobniej grają również pod tym panelem, pozdrawiam.

• Back to top
    • 23

Król Dżungli162 16/04/2019 - 12:00

Król Dżungli
  • Gracz

*
POPULAR

Wiadomo, jak się nie ma do czego przyczepić, to będziesz się przyczepiał do jakiejś nakładki. Osoby na, które mogłeś zobaczyć na nakładce, grają w stu procentach legalnie. Stereotypy o organizacjach, chyba za bardzo wbiły Ci się w głowę.

Chciałbym, aby skargorozpatrywacz, sprawdził tego screenshota. Na którym, być może jest xFreshu, który wypytuje ludzi, skąd są, aby dać info dla swoich kumpli.

Spoiler

Jeżeli masz blokadę organizacji, to nawet nie powinieneś się do nich zbliżać, na jednym screenshotcie widać Cię w aucie z członkiem organizacji, dałem go wyżej. Ochrona "RED NATION" jest ochronką Rastiego, członka organizacji Inglorious.

W tej ochronce, mogą być członkowie organizacji, mimo iż nie jest to ich główna słuchawka i w ten sposób możesz się z nimi komunikować. Warto dodać, że na swojej drugiej postaci, chodzi o Rodney Brando, również się z nimi zadawałeś.

Dziwna sytuacja nie? Na Brayanie i na Rodney masz tych samych kumpli? Nie trzeba być geniuszem, gdzie Inglorious, tam i ty.

Druga sprawa, pomogłeś Inglorious wbić bw dla Tony'ego Weaver'a, w jaki sposób? Przypomnij sobie 14.04.2019r. lekko po akcji w PIX Clubie. Wyrzuciłeś Białasa z pojazdu, w tym czasie twój ziomek wbił na dach, po czym wbił bw Białaskowi. (Całe zajście będzie w logach, więc bez problemu, będzie można to zweryfikować)

• Back to top
    • 4

Król Dżungli162 17/04/2019 - 21:03

Król Dżungli
  • Gracz

Cześć,

Ten post jest skierowany bezpośrednio do skargorozpatywacza, chciałbym skargę wycofać, mam nadzieję, że nie będzie z tym żadnego problemu. Oczywiście od razu chciałbym przeprosić LisuLBN jak i xFresha za zmarnowany czas na pisanie odpowiedzi, nie wiem co mi odbiło. Przepraszam jeszcze raz, oczywiście skargę wycofuje :)

• Back to top
    • -12

Lisuuuu186 20/04/2019 - 14:24

Lisuuuu
  • Gracz

*
POPULAR

Hej, po kilku dniach wracam do Was z werdyktem w tej sprawie.

Kilka słów na początek: Dość sprawnie udało mi się zweryfikować całą sprawę mimo prośby o wycofanie skargi złożonej przez autora.
Zaczynając od sytuacji z dnia 14.04.2019 podczas mini-eventu zorganizowanego w Pix Club. xFreshu brał w nim udział na postaci Rodney Brando.

Także o godzinie 22:08 pomogłeś postaci Kareem Morgan wbić komuś BW. Wyciągnąłeś inną osobę z pojazdu i okładałeś pięściami. W tym czasie druga osoba oddała w jego kierunku strzały w wyniku czego otrzymała BW. Zadziwiający jest również fakt, że podczas tamtego wieczoru nie komunikowałeś się IC a raczej OOC o czym świadczy ten wycinek z logów:

[21:36:09] [PRIV] [Kareem Morgan]>[Rodney Brando] Ale on ma smutny głos
[21:36:11] [PRIV] [Kareem Morgan]>[Rodney Brando] Przykro mi się zrobiło
[21:36:19] [PRIV] [Rodney Brando]>[Kareem Morgan] Kto
[21:36:23] [PRIV] [Kareem Morgan]>[Rodney Brando] Ten sobus
[21:36:26] [PRIV] [Rodney Brando]>[Kareem Morgan] Xd

Potem także od tej samej postaci otrzymałeś ubranie oraz wypożyczyłeś pojazd - tutaj również zero interakcji IC z Twojej strony.

Przejdźmy natomiast do sytuacji, które wydarzyły się 15.04.2019.
Zaledwie po 10 minutach od zalogowania na postać Brayan Shackleyford od razu spotkałeś się z inną postacią - także członkiem organizacji Inglorious i otrzymałeś od niej invite do grupy ochrony o nazwie Red Nation. Cały dzień także poruszałeś się Huntleyem z tą postacią jak i innymi członkami tej organizacji. W trakcie interakcji z tą organizacją uczestniczyłeś w strzelaninie, która miała miejsce w Palomino Creek.
Kilkanaście minut po całej akcji zakupiłeś maskę jednorazową i przesiadajac się z kierującym Huntleyem na Sancheza razem dokonaliście kolejnego ostrzału, który prezentuje się następująco:

[12:59:34] [dmg] [Brayan Shackleyford]>[Gracz] w24 hp46.200000 ping49 wuid0 wflags0
[12:59:32] [dmg] [X]>[Gracz] w24 hp46.200000 ping66 wuid0 wflags0

Reasumując całą sprawę - dokładnie wiedziałeś z kim zadajesz się na różnych postaciach i świadomie im pomagałeś w ostrzałach i innych czynnościach a także zwyczajnie się z nimi zadawałeś. Uwzględniając także Twoje poprzednie kary oraz całokształt zachowania werdykt jest następujący:
Brayan Shackleyford/Rodney Brando - Ban - Aktywna gra przy organizacji na dwóch postaciach mimo blokady. Brak poprawy po wcześniejszych karach i otrzymanych szansach.

• Back to top
    • 23

0 user(s) are reading this topic