Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[S] Gotham (2014 - 2019)

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 * Grimm52 12/04/2019 - 17:31

Grimm
  • Gracz

gotham_season_3_4k_8k-HD.jpg?width=963&h

Nie mogłem znaleźć na forum, dlatego zamieszczam. Serial opowiada alternatywną historię znanego z uniwersum DC miasta Gotham, umieszczając przy tym w roli pierwszoplanowej Jima Gordona, detektywa GCPD, który stawia pierwsze kroki w policji, pnąc się na szczyt dzięki walce z korupcją. Na głównym planie staje również Harvey Bullock, doświadczony, lecz umoczony partner Jima, a także młody Bruce Wayne z Alfredem, Selina Kyle i wiele innych, barwnych postaci, które mogliśmy poznać za pośrednictwem komiksów, filmów lub gier. Fabuła wciąga, pojawia się wiele zwrotów akcji, niektóre z nich są szokujące, inne bezsensowne, ale wszystkie budują niesamowity klimat. Polecam, serial dostępny na platformie netflix.

Edited by Grimm, 14/04/2019 - 10:57.

• Back to top
    • 1

#2 Khaled60 12/04/2019 - 18:27

Khaled
  • Gracz
Zaraz odpalam i oglądam! Za jakiś czas wystawie opinie w tym temacie.
  • Back to top
    • 0

#3 * Grimm52 12/04/2019 - 21:28

Grimm
  • Gracz

Zaraz odpalam i oglądam! Za jakiś czas wystawie opinie w tym temacie.

Ciesze się, że Cię zachęciłem. Serial stosunkowo świeży, bo od 2014, lecz z tego co się orientuje jest już zakończony. Na Netflix ostatnio wszedł czwarty sezon, lecz dostępne jest już pięć. Przesadzone wskrzeszanie postaci może drażnić, ale całokształt na pozytyw, a irytacja na postacie jest spowodowana samymi wydarzeniami, bo charaktery są napisane świetnie :) 

• Back to top
    • 1

#4 Khaled60 13/04/2019 - 13:47

Khaled
  • Gracz

Ciesze się, że Cię zachęciłem. Serial stosunkowo świeży, bo od 2014, lecz z tego co się orientuje jest już zakończony. Na Netflix ostatnio wszedł czwarty sezon, lecz dostępne jest już pięć. Przesadzone wskrzeszanie postaci może drażnić, ale całokształt na pozytyw, a irytacja na postacie jest spowodowana samymi wydarzeniami, bo charaktery są napisane świetnie :)

Jak najbardziej jestem za! Dzisiaj jak wrócę z pracy biorę się za serie odcinków.
  • Back to top
    • 0

#5 * Grimm52 21/04/2019 - 13:00

Grimm
  • Gracz

Jestem świeżo po ukończeniu czwartego sezonu. Został mi piąty, lecz jeszcze nie ma go na netflixie, więc chwilowo się wstrzymam. Odświeżam i polecam każdemu.

• Back to top
    • 1

0 user(s) are reading this topic