Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Problem z wejściem na jakikolwiek serwer

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Trendsetter3 09/04/2019 - 16:39

Trendsetter
  • Gracz

Hej, mam problem z wejściem na serwer, wyemigrowałem do Holandii i dostęp do internetu mam taki jaki mam, jednak będąc w Polsce miałem niewiele lepszy i nie było problemu. 

aRwmPNs.png

po uruchomieniu aplikacji SAMP wyświetla mi obecną ilość graczy natomiast nie widzę pingu 

aUy7KjX.png

natomiast po wejściu na serwer widok nastepujący

TmeSMIf.png

Zna ktoś sposób na rozwiązanie mojego problemu? Dawno nie grałem a z powodu sporej ilości wolnego czasu bym coś popykał.

• Back to top
    • 0

#2 matiop3 09/04/2019 - 16:41

matiop
  • Gracz

To samo mam teraz, jak Vectra wyjebała mi neta.

• Back to top
    • 0

#3 Kajlu698 09/04/2019 - 17:00

Kajlu
  • Gracz

jestes na wifi z jakiegos domu czy cos?

• Back to top
    • 0

#4 Trendsetter3 09/04/2019 - 17:06

Trendsetter
  • Gracz

jestes na wifi z jakiegos domu czy cos?

tak, mieszkam w domku ośrodka mieszkalnego i na każde mieszkanie jest ruter

• Back to top
    • 0

#5 Kajlu698 09/04/2019 - 17:35

Kajlu
  • Gracz

tak, mieszkam w domku ośrodka mieszkalnego i na każde mieszkanie jest ruter

mordeczko, musisz iść do administracji i powiedzieć im, żeby odblokowali port 7777. Albo dodali do wyjątków w swojej sieci, będzie śmigać ;) Albo możesz sam to sprobowac zrobić, jeżeli znasz się na routerach, jak to mały budynek to zrobisz sam, jak większy to będziesz musiał iść do administracji. W większych budynkach są tzw szafy rack, które łączą wszystkie routery do jednej sieci i na nim jest zablokowany port 7777, a jak to maly budynek to twoj router blokuje ci gre, jak nie wiesz co robic to pisz PW

Edited by Kajlu, 09/04/2019 - 17:39.

• Back to top
    • 0

#6 Trendsetter3 09/04/2019 - 20:44

Trendsetter
  • Gracz

mordeczko, musisz iść do administracji i powiedzieć im, żeby odblokowali port 7777. Albo dodali do wyjątków w swojej sieci, będzie śmigać ;) Albo możesz sam to sprobowac zrobić, jeżeli znasz się na routerach, jak to mały budynek to zrobisz sam, jak większy to będziesz musiał iść do administracji. W większych budynkach są tzw szafy rack, które łączą wszystkie routery do jednej sieci i na nim jest zablokowany port 7777, a jak to maly budynek to twoj router blokuje ci gre, jak nie wiesz co robic to pisz PW

tutaj jest ogólnie tak, że jest taka budka mniej-więcej na środku ośrodka i z tego co wiem to tam jest cała maszyneria 

• Back to top
    • 0

#7 Kajlu698 10/04/2019 - 02:07

Kajlu
  • Gracz

tutaj jest ogólnie tak, że jest taka budka mniej-więcej na środku ośrodka i z tego co wiem to tam jest cała maszyneria 

To niestety musisz sie prosić, żeby dodali port 7777 do wyjątków. Powiesz, że to jest port do gier multiplayer, chciałbyś pograć i na pewno odblokują ;p.

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic