Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucono]Skarga - Warren Werner

• This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 TsubasaCiaramitaro1 25/03/2019 - 11:52

TsubasaCiaramitaro
  • Świeżak

Link do profilu/postaci raportowanego/raportowanych:https://net4game.com...72877-szotek00/

Nazwa postaci raportowanego/raportowanych: Warren Werner

Opis sytuacji: Po małej sprzeczce IC rozpoczęła się bójka, wyraźnie w niej dominowałem, gracz postanowił uciekać do interiorów, a kiedy ja do nich wchodziłem ten od razu wychodził, po chwili kiedy go dogoniłem dał /q. Napisałem do Mikerosa, po 10 minutach gracz wrócił, a Mikeros z wielkim oburzeniem do mnie, że nie chcę odgrywać tego ponownie, kiedy owy gracz kupił już sobie jedzenie i miał full hp, uważam że jest to niedopuszczalne, Mikeros nie chciał mu dać kary tylko ze względu na to, że jestem nowym graczem, ale nie raz już miałem do czynienia z RP i wiem z czym to się je. A obiło mi się o uszy, że każdego gracza traktuje się równo, nieważne czy jest to nowy gracz, czy weteran.

Zrzuty ekranu wrzucone na imgur.com: (obowiązkowe)

• Back to top
    • 1

#2 * Skino810 08/04/2019 - 11:42

Skino
  • Gracz

Okej, akceptuję. Poinformuj o skardzę. Standardowo 24h na wypowiedzenie się od momentu poinformowania.

• Back to top
    • 2

#3 Ksenon4Life 1 08/04/2019 - 13:23

Ksenon4Life
  • Gracz
Ehh.. Pisałem już o tym z GM’em - chciałem dokończyć cała akcje. No ale jak widać udupiaczom zależy tylko na tym ,by ktos otrzymał banicję. Na swoje usprawiedliwienie mam to, ze gdy poszedłem myć naczynia do kuchni, upaleni znajomi postanowili pograć sobie na moim koncie. Gdy zaczęli przegrywać, stwierdzili ,ze najlepsze wyjście z tej sytuacji - to wyjście z gry. No cóż, mam nauczkę na przyszłość ,za znajomych oczywiście przepraszam i liczę na otrzymanie jeszcze jednej szansy ze strony Administracji. Aha, bym zapomnial.. Podczas ucieczki przed owym graczem, schowali się w aucie na „G”, gdy ten wbiegał celowo w auto, by się odrespilo. To tyle, liczę na słuszny werdykt.
  • Back to top
    • 1

#4 TsubasaCiaramitaro1 08/04/2019 - 14:46

TsubasaCiaramitaro
  • Świeżak

I co miałem się zgodzić dokończyć akcję, kiedy ty wyszedłeś z serwera, wszedłeś po jakiś 10 minutach, kupiłeś lek i jedzenie i myślałeś, że będę to kontynuował? RP chyba nie polega na wychodzeniu z serwera podczas niekomfortowej dla Ciebie sytuacji, to że wyszedłeś z serwera zmieniło cały przebieg akcji. Złamałeś regulamin, powinieneś ponieść za to konsekwencje.

• Back to top
    • 0

#5 Ksenon4Life 1 08/04/2019 - 20:37

Ksenon4Life
  • Gracz
Nie chce mi się na to nawet odpowiadać, co powiesz na to ,ze biegłeś w auto ,w którym siedziała moja postać by się odrespilo? To było zachowanie RP mam zrozumieć, tak?
  • Back to top
    • 0

#6 * Skino810 12/04/2019 - 22:19

Skino
  • Gracz
Chętnie zobaczyłbym odpowiedź TsubasaCiaramitaro na zarzuty oskarżonego.
  • Back to top
    • 2

#7 * Skino810 18/04/2019 - 00:29

Skino
  • Gracz

*
POPULAR

No cóż. Autora tematu ewidentnie nie obchodzi napisana przez niego skarga, a ja również nie zamierzam czekać tygodniami na wypowiedź. Skargę odrzucam.

• Back to top
    • 3

0 user(s) are reading this topic