Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan]Manny_Kibbutz

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Riddick0 13/02/2010 - 12:08

Riddick
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Manny_Kibbutz

Administrator/moduł nadający karę:Misiek

Powód kary: "Brak kultury na /w, Szybki stwierdził, że kantujesz."

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Powiem wam coś.. i to nie jeden gracz by kurwa mać powiedział tylko, że się boi, że dostanie bana. Jesteście naprawdę tak nieudolną Administracją, że gorszej nie ma na Sa-Mp. Od jebanego półtora tygodnia czekałem na zwrot mojego Jebanego Elegy. To nie kurwa.. wmawiać mi będziecie, że to nie moje.
Klucze zapasowe mi zostały, a resztę mi kurwa wcieło. Z /v kurwa wszędzie! A teraz kurwa ty Misiek. Który facet dałby sobie taki kurwa nick? chyba jakiś kastrata jebany. Chyba, że jesteś cieplak i o czymś nie wiem.. Ty widzisz jak i inni Administratorzy kurwa tego jebanego serwera te jebane ZŁE strony. Ile razy.. zwracałem się z kulturą do Administracji, a zwłaszcza do Ciebie? hah!.. idź w logi i kurwa poczytaj. Znajdź jakiegoś kurwa gracza porządnego co używał /do oraz /me i także Chatu IC w banku? No kurwa chyba było takich pięciu na serwerze MAKS i w tym ja. Będziecie mi kurwa wmawiać, że to nie moje Elegy. Tak kurwa zamulacie serwer, że bardziej się nie da.
"Manny Kibbutz: [...]no to jak.. pomożesz mi?[...]".
"YoMen: Jasne."
"Konrad: Wejdź na skype pogadamy."
"Bobby Iverson: Nie mam takiej mocy."
"Tony Pitt: Od tak nie mogę oddać Ci auta ani kasy."
"GameMaster_56D: Napiszę w dziale dla Administracji, aby rozpatrzyli tą sprawę."
Dobra kurwa.. wytrzymałem tydzień.. potem półtora. I co kurwa? okazało się, że dostałem Ban za jakieś jebane Kantowanie, którego nie było. Jesteście naprawdę na tyle pojebaną Administracji (Może pomiędzy niektórymi),że kurwa Ci Misiek współczuje kogo ty wziąłeś.

Koniec kurwa tego jebanego tematu. Wkurwiłem się i nie będę zachowywał się kulturalnie zawsze. "Pisz do Miśka, on Ci pomoże.". Kultura? nie jeden raz była. W dupie kurwa mam to.. nie odbanowywujcie mnie tu nawet bo szkoda mojego czasu na ten serwer. Zaniedbałem mój i jeszcze o nim kurwa usłyszycie..
Riddick..

Żegnam wszystkich graczy serdecznie, a zwłaszcza poszczególnych..
Alexandre, Elisha, Elisa, Tory, Malcolm, Aleksandr/Jergo i innych z Velky Gym pozdrawiam serdecznie! Nigdy nie zapomnę jak się wydurnialiśmy :).

Bez poważania Jędrzej Chmielewski.

• Do góry
    • 0

#2 Phill6 13/02/2010 - 12:11

Phill
  • Świeżak
Uhuhuh, na pewno szybko doczekasz się odbanowania.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych