Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Wyłączanie monitora podczas odpalania gta!

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Mani0912 15/03/2019 - 19:13

Mani09
  • Gracz

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego jak odpalam gta to automatycznie wyłącza mi się monitor I odpala I tak ciągle, żeby się odpalił muszę zresetowac kompa

• Back to top
    • 0

#2 Reyyynaldo802 15/03/2019 - 23:35

Reyyynaldo
  • Gracz

Pojawia Ci sie jakiś komunikat na monitorze - czy po prostu sie wyłącza?

• Back to top
    • 0

#3 Mani0912 15/03/2019 - 23:38

Mani09
  • Gracz

Pojawia Ci sie jakiś komunikat na monitorze - czy po prostu sie wyłącza?

Wyłącza się i włącza I tak ciągle bez przerwy, żeby wrócić na pulpit trzeba zresetować kompa. I to nie tylko dzieje się z gta ale np z csem
  • Back to top
    • 0

#4 Reyyynaldo802 15/03/2019 - 23:50

Reyyynaldo
  • Gracz

Wyłącza się i włącza I tak ciągle bez przerwy, żeby wrócić na pulpit trzeba zresetować kompa. I to nie tylko dzieje się z gta ale np z csem

Dobra, więc zaczynajmy.

1. Sprawdź sterowniki, najlepiej pobierz program drive booster i kliknij scan, nastepnie update zaaktualizuje Ci automatycznie wszystkie sterowniki.

2. Miałes ostatnio jakieś problemy z kartą graficzną (technicze)? Jeżeli nie to wykonaj czysta instalacje sterowników i pobierz od strony producenta najnowsze.

3. Jeżeli nadal widzisz problem, spróbuj wyszukać sterowników do monitora osobno.

4. Sprawdz aktualizacje windowsa, jeżeli są dostepne wykonaj je.

Zacytuj ten post jeżeli to nie pomoże polecimy dalej. Mam czas ;)

Dodatkowo!!! Sprawdź monitor na innym urządzenie być może padły kondensatory i większe obciążenie nie potrafi utrzymać podświetlenia.

• Back to top
    • 0

#5 Mani0912 15/03/2019 - 23:54

Mani09
  • Gracz

Dobra, więc zaczynajmy.
1. Sprawdź sterowniki, najlepiej pobierz program drive booster i kliknij scan, nastepnie update zaaktualizuje Ci automatycznie wszystkie sterowniki.
2. Miałes ostatnio jakieś problemy z kartą graficzną (technicze)? Jeżeli nie to wykonaj czysta instalacje sterowników i pobierz od strony producenta najnowsze.
3. Jeżeli nadal widzisz problem, spróbuj wyszukać sterowników do monitora osobno.
4. Sprawdz aktualizacje windowsa, jeżeli są dostepne wykonaj je.
Zacytuj ten post jeżeli to nie pomoże polecimy dalej. Mam czas ;)Dodatkowo!!! Sprawdź monitor na innym urządzenie być może padły kondensatory i większe obciążenie nie potrafi utrzymać podświetlenia.

Dzięki wielkie ale dziisaj już tego nie sprawdzę, ale te pierwsze 3 punkty już robiłem I nic
  • Back to top
    • 0

#6 Reyyynaldo802 15/03/2019 - 23:56

Reyyynaldo
  • Gracz

Dzięki wielkie ale dziisaj już tego nie sprawdzę, ale te pierwsze 3 punkty już robiłem I nic

To czekam na odpowiedz

• Back to top
    • 0

#7 Mani0912 16/03/2019 - 18:48

Mani09
  • Gracz

To czekam na odpowiedz

Nie ważne już, to była wina monitora. Ale dzięki wielkie za chęci pomocy

Edited by Mani09, 16/03/2019 - 18:48.

• Back to top
    • 0

#8 Reyyynaldo802 16/03/2019 - 19:03

Reyyynaldo
  • Gracz

Nie ważne już, to była wina monitora. Ale dzięki wielkie za chęci pomocy

No napisałem Ci pod spodem, żebyś sprawdził monitorek. Jasne! Miłej giery.

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic