Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[REKRUTACJA - AKADEMIA] EAGELS SECURITY

praca ochrona posty dobra

• Please log in to reply
9 replies to this topic

Benzin36 15/03/2019 - 04:23

Benzin
  • Gracz

bc7f097354f2c87cmed.png

GRAFIKA ZOSTANIE W PRZYSzŁOŚCI POPRAWIONA PRZEZ SPECJALISTE - NIE OCENIAJCIE MOICH FATALNYCH ZDOLNOSCI.

Zawsze marzyłeś o pracy w służbach porządkowych? Ale się nie dostałeś? Teraz masz szanse aby dostać się do profesjonalnej ochrony, która ma za zadanie działać na najwyższym poziomie - ochraniać imprezy - duże eventy - wspólnie wesela - i wszystkie osoby współpracujące z firmą. ((( UWAGA - TA FIRMA NIE JEST TAKA ZE ODRAZU WCHODZISZ I DOSTAJESZ INVITE DO BIZNESU - TRZEBA SIE TROCHĘ NAPOCIĆ))

Rekrutacja do EAGELS SEUCRITY ZOSTAJE OTWARTA: 

Firma poszukuje pracowników na wyższe jak i niższe stanowiska :

Wymagania dotyczące otrzymania stanowiska próbnego : 

Pieniądze na zakup umundurowania firmowego - 200 dolarów.

Pieniądze na zakup broni białej (pałki) - 550 dolarów. (obowiązuje graczy 3000gs+)

Umiejętność pracy w grupie jak i wykonywania poleceń, zleconych przez zarząd.

Aktywność i chęci wspólnego rozwiązywania problemów. 

Chęć zakupienia legalnego uzbrojenia w broń palną - w niedalekiej przyszłości. 

Prawa jazdy. 

Nauki kodów radiowych od zdanie pozytywnie akademii : Termin zostanie ustalony po rekrutacji i zostanie on wpisany w komentarzu *

stawianie się na każde zawołanie szefostwa - nieudolne skontaktowanie się z pracownikiem za każdym razem zakończy się natychmiastowym zwolnieniem.

Firma ma zadanie działać według praw stanu LOS SANTOS i trzeba się im podporządkować. 

Wzór podania :

Imię Nazwisko :

numer telefonu:

adres zamieszkania : 

kartoteka:

prawo jazdy:

Czy posiadasz 690 dolarów na czesne : - za to kupisz firmowy garnitur jak i również broń biała (pałkę) pałka obejmuje osoby z (3000gs) : osoba poniżej tego gamescora, musi posiadać tylko 200 dolarów na strój.

Czy potrafisz pracować jak profesjonalista:

Na jakiej posadzie chciałbyś rozpocząć swoja przygodę? (aktualne do momentu zapełnienia się stanowisk): 

Jak wyobrażasz sobie prace jako profesjonalny ochroniarz? 

POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKA :

SOE: - SIERŻANT OCHRONY EAGELS  0/1

KOE - KSIĘGOWY OCHRONY EAGELS 01

OOE- OPIEKUN OCHRONY EAGELS 0/1

WO - OCHRONIARZ PEŁNOPRAWNY

SO- STANDART OCHRONIARZ  

ooc: 

Startuje z biznesem (jak i również projektem IC) ochrony. Wymagania ooc co do ilości posiadanego GS - może być 0 nie może być na  - /  Osoby posiadające karę (oszust) nie mają możliwości dołączenia do szeregów korporacji. Z mojej strony tyle, zapraszam do wspólnej rozgrywki na poziomie.

https://net4game.com...ity-projekt-ic/

LINK DO PROJEKTU.

Edited by Benzin, 19/03/2019 - 21:14.

• Back to top
    • -2

Cyprian1340 15/03/2019 - 09:32

Cyprian134
  • Gracz
Imię Nazwisko : Issac Balboni
numer telefonu:9600425
adres zamieszkania : Hotel przy centrum
kartoteka: czysta jedynie jakis mandat mam
prawo jazdy: Posiadam.

Czy posiadasz 690 dolarów na czesne : - za to kupisz firmowy garnitur jak i również broń biała (pałkę): Troche mi brakuje ale dam rade uzbierać
Czy wstawisz się na rekrutacje po ogłoszeniu rozpoczęcia się akademii: jasne
Czy potrafisz pracować jak profesjonalista: Tak.
Na jakiej posadzie chciałbyś rozpocząć swoja przygodę? (aktualne do momentu zapełnienia się stanowisk): SO
Jak wyobrażasz sobie prace jako profesjonalny ochroniarz?: Chciałbym pilnować porządku aby był spokój w miejscach publicznych, mam średnie doświadczenie ale mysle ze to mi wystarczy by stać sie ochroniarzem

Edited by Cyprian134, 15/03/2019 - 09:32.

• Back to top
    • 0

Benzin36 16/03/2019 - 15:17

Benzin
  • Gracz

Imię Nazwisko : Issac Balboni
numer telefonu:9600425
kartoteka: czysta jedynie jakis mandat mam
prawo jazdy: Posiadam.

Czy posiadasz 690 dolarów na czesne : - za to kupisz firmowy garnitur jak i również broń biała (pałkę): Troche mi brakuje ale dam rade uzbierać
Czy wstawisz się na rekrutacje po ogłoszeniu rozpoczęcia się akademii: jasne
Czy potrafisz pracować jak profesjonalista: Tak.
Na jakiej posadzie chciałbyś rozpocząć swoja przygodę? (aktualne do momentu zapełnienia się stanowisk): SO
Jak wyobrażasz sobie prace jako profesjonalny ochroniarz?: Chciałbym pilnować porządku aby był spokój w miejscach publicznych, mam średnie doświadczenie ale mysle ze to mi wystarczy by stać sie ochroniarzem

Widzę, że jesteś nowym graczem - myślę, że będziesz się angażować , - przyjmuje z powodu że napisałeś jako pierwszy, nie za bardzo się postarałeś ale  oczekuj na termin akademii.

Edited by Benzin, 16/03/2019 - 15:23.

• Back to top
    • 0

Alessandro Braun0 16/03/2019 - 15:47

Alessandro Braun
  • Świeżak

Imię Nazwisko : Alessandro Braun

numer telefonu: 9640061

kartoteka: Brak mandatów, nie byłem karany

prawo jazdy: Kat B

Czy posiadasz 690 dolarów na czesne : - za to kupisz firmowy garnitur jak i również broń biała (pałkę): Prawie brakuje mi niewiele

Czy wstawisz się na rekrutacje po ogłoszeniu rozpoczęcia się akademii: Tak

Czy potrafisz pracować jak profesjonalista: Tak

Jak wyobrażasz sobie prace jako profesjonalny ochroniarz? Chciałbym zostać profesjonalnym ochroniarzem by móc pomagać osobą bezbronnym

i strzec porządku, bardzo chciałbym pracować w ochronie.

Nie mam statusu oszust bardzo będę się starał do zobaczenia.

• Back to top
    • 0

Benzin36 16/03/2019 - 15:54

Benzin
  • Gracz

Imię Nazwisko : Alessandro Braun

numer telefonu: 9640061

kartoteka: Brak mandatów, nie byłem karany

prawo jazdy: Kat B

Czy posiadasz 690 dolarów na czesne : - za to kupisz firmowy garnitur jak i również broń biała (pałkę): Prawie brakuje mi niewiele

Czy wstawisz się na rekrutacje po ogłoszeniu rozpoczęcia się akademii: Tak

Czy potrafisz pracować jak profesjonalista: Tak

Jak wyobrażasz sobie prace jako profesjonalny ochroniarz? Chciałbym zostać profesjonalnym ochroniarzem by móc pomagać osobą bezbronnym

i strzec porządku, bardzo chciałbym pracować w ochronie.

Nie mam statusu oszust bardzo będę się starał do zobaczenia.

Przyjmuje na akademię - zobaczymy co będzie IC z tego - pamiętaj nabij GS na plus, jesteś nowym graczem więc chętnie. 

Edited by Benzin, 16/03/2019 - 17:02.

• Back to top
    • 0

MrokWieku0 19/03/2019 - 19:58

MrokWieku
  • Świeżak

Imię Nazwisko: Faddei Reyes

numer telefonu: 966-69-53

adres zamieszkania:Los Santos w centrum.

kartoteka:Czysta.

prawo jazdy:Tak owszem, posiadam od ośmiu lat(Kat.B).

Czy posiadasz 690 dolarów na czesne : - za to kupisz firmowy garnitur jak i również broń biała (pałkę):Tak oczywiście posiadam..

Czy wstawisz się na rekrutacje po ogłoszeniu rozpoczęcia się akademii:Tak oczywiście nie ma z tym największego problemu.

Czy potrafisz pracować jak profesjonalista:Tak

Jak wyobrażasz sobie prace jako profesjonalny ochroniarz? :Szczerze średnio bo kiedyś,pracowałem ale to było kilka lat temu nie wiem jak by teraz się moja umiejętność potoczyła ale myślę że nie będzie zemną problemu.

• Back to top
    • 0

Benzin36 19/03/2019 - 20:37

Benzin
  • Gracz

Imię Nazwisko: Faddei Reyes

numer telefonu: 966-69-53

adres zamieszkania:Los Santos w centrum.

kartoteka:Czysta.

prawo jazdy:Tak owszem, posiadam od ośmiu lat(Kat. B).

Czy posiadasz 690 dolarów na czesne : - za to kupisz firmowy garnitur jak i również broń biała (pałkę):Tak oczywiście posiadam..

Czy wstawisz się na rekrutacje po ogłoszeniu rozpoczęcia się akademii:Tak oczywiście nie ma z tym największego problemu.

Czy potrafisz pracować jak profesjonalista:Tak

Jak wyobrażasz sobie prace jako profesjonalny ochroniarz? :Szczerze średnio bo kiedyś,pracowałem ale to było kilka lat temu nie wiem jak by teraz się moja umiejętność potoczyła ale myślę że nie będzie zemną problemu.

Akceptuje, zgłoś się w grze. 

• Back to top
    • 0

Frug00 20/03/2019 - 19:19

Frug0
  • Świeżak

Imię Nazwisko : Tyrone_Benitez

numer telefonu:  966 - 39 - 31

adres zamieszkania :  Rodeo Drive, Market - Akademik.

kartoteka:  ---

prawo jazdy: Posiadam, KAT. B

--------

Czy posiadasz 690 dolarów na czesne : - za to kupisz firmowy garnitur jak i również broń biała (pałkę) pałka obejmuje osoby z (3000gs) : osoba poniżej tego gamescora, musi posiadać tylko 200 dolarów na strój: Posiadam.

Czy potrafisz pracować jak profesjonalista: Owszem.

Na jakiej posadzie chciałbyś rozpocząć swoja przygodę? (aktualne do momentu zapełnienia się stanowisk):   SOE / KOE / WO / OOE

Jak wyobrażasz sobie prace jako profesjonalny ochroniarz?: Wyobrażam sobie w ten sposób, że uczęszczałbym na wszelkie szkolenia oraz liczne interwencje jak i eventy. Myślę, że wymaga to pracy w zespole i tego się trzymam.

• Back to top
    • 0

Benzin36 20/03/2019 - 20:02

Benzin
  • Gracz

Imię Nazwisko : Tyrone_Benitez

numer telefonu:  966 - 39 - 31

adres zamieszkania :  Rodeo Drive, Market - Akademik.

kartoteka:  ---

prawo jazdy: Posiadam, KAT. B

--------

Czy posiadasz 690 dolarów na czesne : - za to kupisz firmowy garnitur jak i również broń biała (pałkę) pałka obejmuje osoby z (3000gs) : osoba poniżej tego gamescora, musi posiadać tylko 200 dolarów na strój: Posiadam.

Czy potrafisz pracować jak profesjonalista: Owszem.

Na jakiej posadzie chciałbyś rozpocząć swoja przygodę? (aktualne do momentu zapełnienia się stanowisk):   SOE / KOE / WO / OOE

Jak wyobrażasz sobie prace jako profesjonalny ochroniarz?: Wyobrażam sobie w ten sposób, że uczęszczałbym na wszelkie szkolenia oraz liczne interwencje jak i eventy. Myślę, że wymaga to pracy w zespole i tego się trzymam.

Akceptuje.

• Back to top
    • 0

Avrell 64 26/03/2019 - 19:12

Avrell
  • Gracz

Wzór podania :

Imię Nazwisko : Javier Bustos

numer telefonu:9599078

adres zamieszkania : Idlewood 539

kartoteka: czysta

prawo jazdy: jest.

Czy posiadasz 690 dolarów na czesne : - za to kupisz firmowy garnitur jak i również broń biała (pałkę) pałka obejmuje osoby z (3000gs) : osoba poniżej tego gamescora, musi posiadać tylko 200 dolarów na strój. Posiadam lecz pałki raczej nie potrzebuje gdyż jest posiadana broń palna.

Czy potrafisz pracować jak profesjonalista: Oczywiście.

Na jakiej posadzie chciałbyś rozpocząć swoja przygodę? (aktualne do momentu zapełnienia się stanowisk):  OOE

Jak wyobrażasz sobie prace jako profesjonalny ochroniarz?  Będę trzymać się zespołu, ochraniać każdego klienta na życzenie ciagłą dostepność.

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic