Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucono][Skarga] Dillon Bozzo Jarret Brown Nieznajomy 93364F

• This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 GagY-35 12/03/2019 - 17:35

GagY
  • Gracz

Link do profilu/postaci raportowanego/raportowanych:Nie znam
Nazwa postaci raportowanego/raportowanych:

Dillon Bozzo

Jarret Brown

Nieznajomy 93364F

Opis sytuacji:Dwóch graczy podjechało do mnie na idlewood i zapytało się IC Te napisalem ta? Nagle Jarret wyjal digla i zaczal do mnie celować ja oddałem strzały i go zabiłem następnie dillonowi wbiłem BW po minucie, dwóch pojawił się nagle Nieznajomy, który od razu podjechał w dane miejsce mimo, że nie mógł znać tego miejsca. Oskarżam wyżej wymienione osoby o pradopodownie dokonanie MG

Zrzuty ekranu wrzucone na imgur.com: (obowiązkowe)

• Back to top
    • -7

#2 * Lenkaa1615 12/03/2019 - 21:09

Lenkaa
  • Zarząd

*
POPULAR

Hey. Wpłynęła dość ciekawa skarga, więc akceptuję ją. W takim razie poinformuj proszę graczy * Nowuś , Snicky oraz Szymoonix o raporcie. Standardowo mają na to 24 godziny od momentu poinformowania. Oskarżonych jak i raportującego proszę, aby odnosili się stricte do przedstawionych dowodów i przypominam też o kulturze wypowiedzi. Oczywiście kłótnie w tej skardze nie będą tolerowane, więc z góry przestrzegam przed zbędnymi komentarzami, które będą nagradzane z najwyższą surowością.

W skardze wypowiadają się osoby wyłącznie z nią powiązane, czyli GagY , * Nowuś , Snicky oraz Szymoonix Jeśli ktoś będzie chciał dodać coś od siebie w tej sprawie to zapraszam na moje forumowe PW.

• Back to top
    • 6

#3 * Nowuś1028 12/03/2019 - 21:28

Nowuś
  • Gracz

*
POPULAR

Witam. Oczywiście nie zgadzam się z tym, że dokonałem MG. Pierwsza sprawa, nawet nie wiedziałem, że ktoś tam bojuje. Po drugie w masce latam, gdyż od wczoraj IC zrobiło się naprawdę gorąco, a niezamaskowanym byłbym tylko łatwiejszym celem do złupania, że tak powiem. Trzecia sprawa natomiast jest taka, że jeździłem szarym admirałem zamaskowanym po sercu I-wood, bo śmiało mogę powiedzieć, że to miejsce to serce i-wood. Głównie w tych terenach jest najwięcej biznesów jak i okolicy. Jadąc po prostu przez i-wood dostrzegłem w oddali znajomy pojazd jak i skiny. + Jeszcze wojna IC, która zaczęła się od wczoraj, instynktownie dała mi domysł jak to opisałem wyżej na tyle, że rozpoznałem po dwóch szczegółach swoich ludzi. Pojazd, oraz skiny. Musiałbym być naprawdę ślepym, żeby tego nie zauważyć. Rozumiem, gdyby to był zauk, miejsce gdzie jest nie widoczne, oraz trudniej dostępne do zauważenia i bym nagle zjawił się tam w ułamku sekundy, jadąc prosto do celu niczym jazda z gpsem, to już nawet bym się nie tłumaczył, ale  z tym, co napisałeś się nie zgadzam, więc się wypowiadam kulturalnie i miłymi krótkimi wyjaśnieniami, wyjaśniam to z mojej perspektywy, te nieporozumienie. I nie podjechałem na dane miejsce w idealnym znaczeniu, bo z tego co pamiętam byłem na stacji [obecnej] i-wood. A właśnie potem, jadąc prosto ulicą dosłownie na przeciwko było widać ciebie jak i dwóch graczy na BW, więc jak mówiłem, Ślepiec by tego nie zauważył. Jeżeli masz konkretniejsze dowody to przedstaw je proszę. Jeżeli myślałeś, że wbijając bw na sercu i-wood jest to niewidzialne, nikt cie nie zobaczy to troszkę się pomyliłeś. Pozdrawiam! Czekam na wypowiedzi innych. 

Edited by Nowuś, 12/03/2019 - 21:30.

• Back to top
    • 12

#4 Szymoonix285 12/03/2019 - 21:46

Szymoonix
  • Gracz

*
POPULAR

Witam właśnie przeglądając forum trafiłem na skargę na moją osobę gdzie jestem oskarżany o rzekome MG, nic takiego nie miało miejsca to było centrum idlewood i ciężko byłoby nie zauważyć postacie leżące na BW i pojazd którym porusza się członek z twojej organizacji a że od wczoraj prowadzimy wojnę IC z pewną organizacją było wręcz jasne że Nowuś podjedzie i zacznie atakować owego osobnika oczywiście można wszystko sprawdzić w logach nie mam nic do ukrycia a propo logów polecałbym sprawdzić logi Pana, który napisał skargę ponieważ na wszystkie swoje oddane strzały trafił idealnie, nie chybiając nie chcę oskarżać bez dowodów Ale wydaję mi się to troszeczkę podejrzane dlatego jakby była taka możliwość to prosiłbym o sprawdzenie logów tego użytkownika na dodatek po tym jak wstaliśmy z BW zaczął nas prowokować żeby tylko mieć pretekst do wbicia ponownego BW. Dziękuję, pozdrawiam i czekam na werdykt - Strzałka!
  • Back to top
    • 6

#5 Snicky33 12/03/2019 - 21:52

Snicky
  • Gracz

*
POPULAR

Cześć. Odnosząc się do skargi napisanej przez zaatakowanego gracza, śmiało mogę zaprzeczyć jego domysłom o rzekomym MG. Założenie, z którym zaczepiliśmy Go w sercu Idle Wood było motywowane celem rabunkowym, mało tego cała akcja nie poszła po naszej myśli, a Nowuś nie był o niczym zawiadamiany drogą OOC. Według mnie bardziej interesującym tematem do napisania skargi był sposób w jaki GagY odparł atak trzech napastników. Nie posiadam żadnych dowodów, które byłyby w stanie poprzeć moje twierdzenie, że gracz używa niedozwolonych modyfikacji typu AIM. Z tego stanowiska chciałbym poprosić administracje o sprawdzenie logów wyżej wymienionego pod tym kątem. Dziękuję i pozdrawiam.

Cześć. Odnosząc się do skargi napisanej przez zaatakowanego gracza, śmiało mogę zaprzeczyć jego domysłom o rzekomym MG. Założenie, z którym zaczepiliśmy Go w sercu Idle Wood było motywowane celem rabunkowym, mało tego cała akcja nie poszła po naszej myśli, a Nowuś nie był o niczym zawiadamiany drogą OOC. Według mnie bardziej interesującym tematem do napisania skargi był sposób w jaki GagY odparł atak trzech napastników. Nie posiadam żadnych dowodów, które byłyby w stanie poprzeć moje twierdzenie, że gracz używa niedozwolonych modyfikacji typu AIM. Z tego stanowiska chciałbym poprosić administracje o sprawdzenie logów wyżej wymienionego pod tym kątem. Dziękuję i pozdrawiam.

• Back to top
    • 7

#6 GagY-35 13/03/2019 - 01:14

GagY
  • Gracz

Logi potwierdzą czy Nowuś akurat wyleciał z innej czynności i nagle obrał kurs typowo na idlewood, sory nie ma takiego farta ;D Śmieszne było to, że wyjechałeś z idlewood pojechałeś prosto następnie doslownie 20sekund pozniej jechales do nas xD Czekam na werdykt nie mam nic wiecej do dodania. ;)

Snicky trzech zawodników amatorów którzy mają się za gangsterów i wyrwali wpierdziel od jednego typka bo to było pewniejsze niż pewne, że będziesz mnie atakował ustawiłem się na wprost jarreta i czekałem na rozwój wydarzeń, Snicky stał obok wystarczająco daleko, Jarret po 2 strzałach padł, po jednym cialo mu sie odchylilo i mial freeza. Snicky do mnie biegł dostał animke i został dobity. A Nowuś gangster na bron z ręką biegnie, powinieneś ck dostać za takie coś. 

Odniose się jeszcze do moich celnów strzałow xD w Nowusia nie trafiłem chyba więc nie wiem o co Ci chodzi dajcie dowody. 

Podobno jestem w organizacji xD Nie wiem o co Ci chodzi koleś, ale lepiej się dwa razy upewnij z kim gram xD 

Edited by GagY, 13/03/2019 - 01:17.

• Back to top
    • -14

#7 * Lenkaa1615 23/04/2019 - 11:09

Lenkaa
  • Zarząd

*
POPULAR

Hello. Po przeanalizowaniu wszystkich logów z całej akcji tamtego dnia muszę stwierdzić, że nie doszło do żadnego MetaGamingu. Każda z oskarżonych osób nie złamała żadnego punktu w regulaminie, zaś sam autor skargi został już dawno wykluczony z naszej społeczności, dlatego nie pozostaje mi nic innego jak odrzucić skargę na owych graczy. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.  ;)

• Back to top
    • 3

0 user(s) are reading this topic