Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[EP][Odrzucono]POSZUKIWACZE ZŁOTYCH JAJ - 31.03.2019r. 18:00!

event zabawa

• This topic is locked This topic is locked
20 replies to this topic

#1 * Złośnica181 03/03/2019 - 10:47

Złośnica
  • Gracz

jq7UieK.jpg

Poszukiwacze Złotych Jaj! Niedziela 31.03.2019r.

Cześć Wszystkim! Wychodzę do Was z propozycją fajnego Eventu, który będzie się składać z dwóch etapów. Drogą eliminacji wygra oczywiście pierwsza trójka uczestników. Przewiduję również dodatkowe nagrody pocieszenia! Z racji tego iż zbliżają się Święta Wielkanocne

pomyślałam o tym Evencie i możliwości świetnej zabawy przy tym.

Propozycja Eventu: 31.03.2019r.

Start o godzinie: 18:00

Miejsce rozpoczęcia: Los Santos International Airport

Objaśnienie zasad, pierwszy etap:

O godzinie 18:00 spotykamy się na Los Santos International Airport, gdzie padnie magiczne słowo "START"! Tu też rozpocznie się Impreza, każdy z Was ruszy w poszukiwaniu Pięciu Zajączków, które będą schowane w poszczególnych miejscach/zaułkach: San Fierro, Las Venturas, Los Santos, Flint County, BaysideKażdy z Zajączków po odnalezieniu go, będzie posiadać dla Was zagadkę lub zadanie do wykonania! ((każda osoba może odpowiedzieć raz na zadane pytanie lub zadanie jakie wybierze Zajączek))

Gdy odgadniecie lub wykonacie je otrzymacie kolorowe jajko ((będzie to karteczka z wypisanymi Danymi osoby, która wykonała zadanie lub odpowiedziała poprawnie na nie)). Po jej odebraniu wracamy na Los Santos International Airport w miejsce METY! ((Oczywiście tu przy pomocy Administracji będzie ogłaszane na czacie IC ile osób dotarło już na Metę))

MIEJSCE SPOTKANIA:

QbhI0zF.png

MAPA POSZUKIWAŃ:

BTbRvun.png

Drugi etap:

Pierwsze dziesięć osób, które dotrze na metę z kolorowym jajkiem ((karteczką)) będzie miało kolejne zadanie do wykonania!

Zadaniem które trzeba będzie wykonać to trzy pełne okrążenia w około lotniska pojazdem czterokołowym! ((do tego potrzeba Wam będzie jednego wolnego slotu na przyjęcie inva pod panel Event Team'u z którego będą dostępne pojazdy do wyścigu)) I tutaj mamy kolejną eliminację! Wypadnięcie z toru, bądź skracanie drogi równa się dyskwalifikacją! Pierwsza trójka zwycięzców jaka dotrze na linie METY otrzyma nagrody, oczywiście całość wyścigu będzie nadzorowana z lotu ptaka (helikopter) jak i na MECIE będą stali sędziowie, którzy będą nadzorowali jej przekroczenie! 

I miejsce: Zdrapka GOLD + Faggio + Puchar złotego jaja

II miejsce: $3000 + Faggio + Puchar srebrnego jaja

III miejsce: $1500 + Faggio + Puchar brązowego jaja

Dodatkowo:

IV miejsce: $500 + Rower MTB

V miejsce: $500 + Rower MTB

Szacowany czas zabawy jest od godziny 18:00 do godziny 20:00/21:00!

Limit osób nieograniczony, każdy z Was może wziąć udział w zabawie. Jeśli się spóźnisz nic nie szkodzi będziemy zamieszczać informację na bieżąco o ilości znalezionych jaj!

((Pierwszy raz będę robić taki Event, miałam styczność już w organizowaniu Eventów i mniej więcej wiem jak zaciekawić ludzi do fajnej zabawy. Jeżeli zostanie zaakceptowane mam nadzieję na pomoc ze strony Event Team'u oraz Administracji, w razie chęci pomocy w Evencie zapraszam na PW Forumowe!))

Organizatorzy: Nadia & Chris Harper

Edited by Złośnica, 09/03/2019 - 18:23.

• Back to top
    • -7

#2 WeatheredComb2128 03/03/2019 - 11:08

WeatheredComb21
  • Gracz
Fajnie się zapowiada, napewno wpadnę! :)
  • Back to top
    • 2

#3 * Baginek366 03/03/2019 - 11:10

Baginek
  • Gracz
Jak zmienisz czcionkę to się wypowiem,bo narazie mało czytelne
  • Back to top
    • 2

#4 Vernon2961 03/03/2019 - 11:19

Vernon
  • Gracz

*
POPULAR

Bagin ma rację, nie da się przeczytać tego przez tą czcionke, tym bardziej na telefonie.
  • Back to top
    • 3

#5 * Złośnica181 03/03/2019 - 11:22

Złośnica
  • Gracz
Edytowane i zmienione :)
  • Back to top
    • 1

#6 Cytrynian Potasu 1956 03/03/2019 - 11:37

Cytrynian Potasu
  • Gracz

*
POPULAR

"No i widzisz wąski co zrobiłeś, urwałeś kurze złote jajca."

• Back to top
    • 4

#7 KondzioZiomal129 03/03/2019 - 12:06

KondzioZiomal
  • Gracz

*
POPULAR

Fajny event postaram sie wpaść.
  • Back to top
    • 3

#8 YelIows-73 03/03/2019 - 15:23

YelIows
  • Gracz

*
POPULAR

W końcu coś innego świetna inicjatywa będzie się działo na pewno nie zapomnę wpaść! :)

• Back to top
    • 3

#9 * JamesBong35 03/03/2019 - 17:39

JamesBong
  • Gracz
Zero składni i logiki , następnym razem czekam na coś bardziej sensownego a nie jakieś eventy robione na siłę bez zaangażowania.
  • Back to top
    • 0

#10 Pansielski48 03/03/2019 - 18:23

Pansielski
  • Gracz
Super,fajny pomysł. Szkoda, że ostatnio mniej czasu na grę czy serwer bo chętnie bym wziął udział.😉

Edited by Pansielski, 03/03/2019 - 18:23.

• Back to top
    • 1

#11 * FlLKUS801 03/03/2019 - 19:27

FlLKUS
  • Gracz

*
POPULAR

ale jaja będą

• Back to top
    • 3

#12 KOBI205 03/03/2019 - 19:30

KOBI
  • Gracz

*
POPULAR

kozacko, będą jaja jak berety

• Back to top
    • 6

#13 * Mekrin1184 03/03/2019 - 19:31

Mekrin
  • Gracz

*
POPULAR

ale jaja będą

kozacko, będą jaja jak berety

wierzę, że wygracie ten event!

• Back to top
    • 5

#14 xFreshu649 03/03/2019 - 22:11

xFreshu
  • Gracz

szykujcie dla mnie jaja

• Back to top
    • 2

#15 * Złośnica181 03/03/2019 - 23:20

Złośnica
  • Gracz
Event z jajem!😁

Edited by Złośnica, 03/03/2019 - 23:20.

• Back to top
    • 0

#16 Lord GTorre91 04/03/2019 - 03:44

Lord GTorre
  • Gracz

Pewnie ze wpadne!

• Back to top
    • 0

#17 * RainbowParadise618 04/03/2019 - 12:28

RainbowParadise
  • Gracz

Idea sama w sobie jest naprawdę fajna, ale temat jest niedopracowany... Dodatkowo czerpałaś bardzo wiele rzeczy z moich poprzednich eventów co mnie cieszy, że jednak są one inspiracją do organizowania innych wydarzeń serwerowych i wpierają rozwój serwera. 
Ale jest kilka rzeczy...
Zrobiłaś jeden błąd, który ja jak zaczynałem z eventami popełniłem, że chcesz objaśnić zasady na miejscu eventu.
Od razu Ci mówię to się nie uda. Gracze będą zainteresowani słowem "START" niż tym co Ty masz do powiedzenia. Więc fajnie by było jakbyś jednak rozpisała się bardziej na temat eventu. 
Kolejna rzecz, etap pierwszy przeczy drugiemu. Ponieważ, mówisz, że można wykonać zadanie tylko raz i jest pięć zajączków, a 10 osób przechodzi dalej? 
Tutaj jest źle rozpisane to stylistycznie... Powinnaś napisać, że każda osoba może odpowiedzieć raz na zadane pytanie lub zadanie jaki wybierze króliczek/zając. 

Etap czterokołowca. Oh right! Jest to zwykły wyścig, tylko nie rozumiem jak chcesz sprawdzić czy ktoś skraca? Czy chodzi, ze wyjedzie poza płytę czy o co chodzi? Dodatkowo mamy skrypt /wyscig więc na eventach zachęcam do korzystania z niego co bardzo ułatwia życie oraz sprawdzanie finalnych wyników. :)

I łopatologicznie... Zakładając, że w wyścigu chcę wziąć udział 25 osób, to nie ma szansy, aby nikt nie wyjechał poza płytę lub też nie skrócił chociażby przy wyprzedzaniu... 

Reasumując Paulina musisz troszkę jeszcze przemyśleć ten event, ale wierze, że za ten miesiąc jak przyjdę na ten event to będzie pompa. :)  ^_^  ^_^

Edited by RainbowParadise, 04/03/2019 - 12:29.

• Back to top
    • 0

#18 richie lux27 04/03/2019 - 13:29

richie lux
  • Gracz

Dodam do komentarza wyżej, że etap z wyścigiem jest zupełnie bezsensu ze względu na różne v-maxy posiadanych przez graczy pojazdów. Wspiera się tutaj graczy z super drogimi i szybkimi furami, gdzie gość co jeździ Clubem nie ma na tym evencie czego szukać i przejście przez etap jest dla niego niemożliwe. Event według mnie powinien być dla wszystkich, wszyscy powinni mieć tutaj równe szanse na wygraną. No chyba, że zamierzasz dać graczom dostęp do takich samych pojazdów na czas eventu. Dla mnie eventy tego typu są czysto ooc, dlatego warto się zastanowić nad całą organizacją tego wydarzenia i znaleźć jakieś consensus. W twoim pomyśle jest sporo luk jak słusznie zauważył @Pan Blue.

Edited by richie lux, 04/03/2019 - 13:31.

• Back to top
    • 0

#19 * RainbowParadise618 04/03/2019 - 13:36

RainbowParadise
  • Gracz

Dodam do komentarza wyżej, że etap z wyścigiem jest zupełnie bezsensu ze względu na różne v-maxy posiadanych przez graczy pojazdów. Wspiera się tutaj graczy z super drogimi i szybkimi furami, gdzie gość co jeździ Clubem nie ma na tym evencie czego szukać i przejście przez etap jest dla niego niemożliwe. Event według mnie powinien być dla wszystkich, wszyscy powinni mieć tutaj równe szanse na wygraną. No chyba, że zamierzasz dać graczom dostęp do takich samych pojazdów na czas eventu. Dla mnie eventy tego typu są czysto ooc, dlatego warto się zastanowić nad całą organizacją tego wydarzenia i znaleźć jakieś consensus. W twoim pomyśle jest sporo luk jak słusznie zauważył @Pan Blue.

Co do aut do wyscigow zawsze sa dawane takie same z Event Team. :) Tylko tego rowniez nie dopisala oraz tego, ze potrzebny jest slot na event. :)
  • Back to top
    • 1

#20 Maxroo6 05/03/2019 - 07:24

Maxroo
  • Gracz
Wpadam i wygrywam, powodzonka
  • Back to top
    • 0

#21 ShowTime 3021 17/03/2019 - 16:50

ShowTime
  • Gracz

Hej

Pomysł bardzo fajny, ale jednak postaraj się jeszcze dopracować go trochę oraz dodać troszkę więcej ciekawych atrakcji i będzie super! Na obecny moment jestem zmuszony odrzucić event, ale spróbuj za jakiś czas jeszcze raz. Jeśli będziesz miała jakiś pomysł, to napisz najlepiej na moje PW forum i tam ugadamy się co do terminu, abym ja też miał czas w terminie eventu.  :P

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic