Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBlock] Rakeem Banks

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Marrig 30 13/02/2010 - 10:04

Marrig
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Rakeem Banks

Administrator/moduł nadający karę: To było... 3, 4 miesiące temu? Nie pamiętam kto.

Powód kary: Jak dobrze pamiętam, to kameleon.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Jak pamiętam, to byłem w organizacji Exotic Club, na co dzień byłem czarnoskórym. (Dość głupio brzmi to zdanie, wiem)No ale cóż - W exotic club byłem barmanem i lider klubu (Rode, jak mu tam na imię to nie pamiętam) ustawił mi skin białego. Prosiłem o zmianę, ale on ciągle - PÓŹNIEJ, POŹNIEJ. Wieczorem na impreze wbił GM, albo jakiś zwykły administrator - BLOCK. Proszę o zniesienie tego blocka, gdyż to było 4 miesiące temu (Coś koło tego) i nie mogę zakładać kolejnych postaci, a z kolegą uzgodniliśmy, że będziemy braćmi, lecz jedna postać uniemożliwia mi to. Pisałem już o dodanie mi godzin do innego konta, lub usunięcie go (Szymon), lecz nikt z administracji nie odpowiedział. Pozdrawiam.
  • Back to top
    • 0

Smiley 0 13/02/2010 - 10:19

Smiley
  • Świeżak
Jest taka komenda jak /opis Rakeem jest czarnoskóry.
  • Back to top
    • 0

ese Remik109 13/02/2010 - 10:30

ese Remik
  • Gracz
Yyy ona była już ta komenda 3 albo 4 miesiące temu ^^? Bo chyba nie :)
  • Back to top
    • 0

Marrig 30 13/02/2010 - 11:02

Marrig
  • Gracz
Byłem początkującym graczem, to znaczy nowy na h-rp, niby była komenda, ale nie byłem do niej przyzwyczajony, zapominałem o niej... miałem ją czasami ustawioną, ale tamtego wieczoru widocznie nie miałem, że dostałem blocka.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic