Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Do administracji] Kupno domu i właściciele

Best Answer Herix, 15/02/2019 - 21:22

Hej!

Tak jak wyżej Kasia odpowiedziała - nie cofamy ownerów budynków. Podczas licytacji pokazuję się liczba aktualnych właścicieli przed zakupem. Na następny raz, gdy pojawią się jakieś wątpliwości, śmiało możesz pisać do GameMasterów obecnych w grze.

Go to the full post

• This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

filip6888-8 15/02/2019 - 19:12

filip6888
  • Gracz
Witam, wylicytowałem dom, w którym właścicieli było 3/4. Myślałem, że na licytacji pokazują się właściciele już po zakupię. Tak wiem, mój błąd, przepraszam. Czy mógłbym prosić o cofnięcie 1 właściciela lub o anulowanie zakupu?
Chodzi o [drzwi 828]
Przepraszam za problem, liczę na pomoc i z góry dziękuję.
(Sorrki jeśli zły dział)
  • Back to top
    • 0

ziomeK Czereśnia 20 15/02/2019 - 19:21

ziomeK Czereśnia
  • Gracz

Niestety ale administracja ci nie pomoże, na aukcji miałeś wyraźnie napisane że osoba sprzedająca go jest 3 właścicielem.

• Back to top
    • 0

Maniu123447 15/02/2019 - 19:35

Maniu1234
  • Gracz

Administracja Ci raczej nie cofnie, na aukcji jak kolega wyżej napisał widniało 3/4 co wiąże się z tym że ty będziesz 4 właścicielem i nie bedziesz mógł go sprzedać, ale będziesz mógł normalnie go używać jak każdy inny. Mogłeś przed tym zapytać się jakiegoś gracza bądź GM'a aktywnego w grze.

• Back to top
    • 0

filip6888-8 15/02/2019 - 20:12

filip6888
  • Gracz

Administracja Ci raczej nie cofnie, na aukcji jak kolega wyżej napisał widniało 3/4 co wiąże się z tym że ty będziesz 4 właścicielem i nie bedziesz mógł go sprzedać, ale będziesz mógł normalnie go używać jak każdy inny. Mogłeś przed tym zapytać się jakiegoś gracza bądź GM'a aktywnego w grze.

Rozumiem lecz nie wiedziałem że coś takiego jest to o co się miałem pytać. Po za tym NIGDZIE nie ma napisane że takie coś istnieję :/. A na myśli ownerów na licytacji miałem na myśli ile może być właścicieli jednego budynku a nie że są jakoś naliczania bo każdej zmianie.
  • Back to top
    • 0

proe84 15/02/2019 - 20:22

proe
  • Gracz

Nie ma mowy że ci to cofną. ;/  

• Back to top
    • 0

Kasiek4384 15/02/2019 - 20:41

Kasiek
  • Zasłużony
Nie cofną Ci tego. Niestety ale nie pierwszy i nie ostatni gracz tak ma. Z pewnością trzeba coś z tym zrobić i wprowadzić coś w formie komunikatu informującego o liczbie właścicieli podczas zakupu budynku.

Póki co na przyszłość polecam pytać o takie rzeczy na /w bo gracz nie może Cię okłamać w takiej kwestii.
  • Back to top
    • 0

Herix1196 15/02/2019 - 21:22

Herix
  • Gracz

Best Answer

Hej!

Tak jak wyżej Kasia odpowiedziała - nie cofamy ownerów budynków. Podczas licytacji pokazuję się liczba aktualnych właścicieli przed zakupem. Na następny raz, gdy pojawią się jakieś wątpliwości, śmiało możesz pisać do GameMasterów obecnych w grze.

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic