Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Zwodowany pojazd

Best Answer ShowTime , 12/02/2019 - 19:07

Dzień dobry, w dniu dzisiejszym przyjąłem do pracy pewnego gracza. Nie miał on zbyt dużo GS'a, lecz po rozmowie na /w wydawał się on bardzo ogarnięty. Jednak się myliłem, gdyż okazał się to szkodnik i po momencie dania mu uprawnień na prowadzenie pojazdów, zwodował pojazd i wyszedł z gry. Nie posiada on również konta na forum. Czy jest możliwość usunięcia zwodowania przez szkodnika, ewentualnie zamiana zwodowania na wybuch? Naprawa kosztuje 5299 bodajże.

System już od dawna powinien anulować zwodowanie samochodów w naukach jazdy, są one na to najbardziej narażone.

Przyjmując pracowników do nauki jazdy lub taxi trzeba uważać i dokładnie ich weryfikować zanim da się im uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Jak sam wspomniałeś gracz nawet nie miał konta na forum, więc dając mu od razu uprawnienia zaryzykowałeś dużo i tak właśnie to się skończyło. Nie naprawiamy w takich przypadkach pojazdów ponieważ jako szef swojej firmy jesteś odpowiedzialny za to kogo rekrutujesz.

Go to the full post

• This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 Amayer10 12/02/2019 - 12:48

Amayer
  • Gracz

Dzień dobry, w dniu dzisiejszym przyjąłem do pracy pewnego gracza. Nie miał on zbyt dużo GS'a, lecz po rozmowie na /w wydawał się on bardzo ogarnięty. Jednak się myliłem, gdyż okazał się to szkodnik i po momencie dania mu uprawnień na prowadzenie pojazdów, zwodował pojazd i wyszedł z gry. Nie posiada on również konta na forum. Czy jest możliwość usunięcia zwodowania przez szkodnika, ewentualnie zamiana zwodowania na wybuch? Naprawa kosztuje 5299 bodajże.

System już od dawna powinien anulować zwodowanie samochodów w naukach jazdy, są one na to najbardziej narażone.

• Back to top
    • 0

#2 Maniu123449 12/02/2019 - 13:48

Maniu1234
  • Gracz

Odpowiedzialność za przyjmowanie takich osób ponosi zawsze szef firmy, najlepiej dodawać graczy który mają już jakieś doświadczenie z grą a nie osoby co dopiero wyszły z metra co mają nad głową 1rp. Administracja nie pomoże Ci raczej w tej sytuacji :/

Edited by Maniu1234, 12/02/2019 - 13:48.

• Back to top
    • 0

#3 Amayer10 12/02/2019 - 13:51

Amayer
  • Gracz

Odpowiedzialność za przyjmowanie takich osób ponosi zawsze szef firmy, najlepiej dodawać graczy który mają już jakieś doświadczenie z grą a nie osoby co dopiero wyszły z metra co mają nad głową 1rp. Administracja nie pomoże Ci raczej w tej sytuacji :/

Tak zazwyczaj robię, lecz naprawdę wydawał się być ogarnięty i zaufałem. Może coś się uda uratować, warto spróbować. :)

• Back to top
    • 0

#4 Malis69 12/02/2019 - 13:52

Malis
  • Gracz
Wątpię, że ktoś z administracji pomoże w takiej sytuacji, ponieważ sam dostałeś tą osobę pod panel biznesu wiedząc jakie mogą być tego konsekwencje. Musisz na przyszłość bardziej uważać.
  • Back to top
    • 0

#5 Mazurek126 12/02/2019 - 15:42

Mazurek
  • Gracz
Dokładnie jako szef firmy odpowiadasz za pracowników i ich czyny. Pamiętaj ze warto zatrudniać zaufane osoby do firm z którymi masz styczność i wiesz ze nic nie zrobią.
  • Back to top
    • 0

#6 FrDodo43 12/02/2019 - 16:12

FrDodo
  • Gracz
Mialem ten sam problem. Administracja niestety mnie wysmiala z mowa, ze to jest gra ic... Ale no wiesz wtedy to probowalem masowo cos ogarnac w tym kierunku. Trzeba sie bardzo pilnować, niestety.
  • Back to top
    • 0

#7 ShowTime 3021 12/02/2019 - 19:07

ShowTime
  • Gracz

Best Answer

Przyjmując pracowników do nauki jazdy lub taxi trzeba uważać i dokładnie ich weryfikować zanim da się im uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Jak sam wspomniałeś gracz nawet nie miał konta na forum, więc dając mu od razu uprawnienia zaryzykowałeś dużo i tak właśnie to się skończyło. Nie naprawiamy w takich przypadkach pojazdów ponieważ jako szef swojej firmy jesteś odpowiedzialny za to kogo rekrutujesz.

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic