Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo
- - - - -

London Priselkov

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Wąsacz 13 11/02/2019 - 18:26

Wąsacz
  • Zbanowani

LONDON PRISELKOV

Spoiler

Pochodzący z imigranckiej rodziny z Wielkiej Brytanii, a dokładniej z Londynu - stolicy na której cześć nadali mu imie - młody chłopak, który jest dobrze zbudowany i pachnie drogimi perfumami, a przy tym interesuje się koprofilią, ponieważ niezaspokojone fantazje doprowadziły do takich odchyleń w jego fetyszach. Lubi przejmować rolę stada, niczym jego potomkowie w Afrykańskich lepiankach, a także bywa agresywny co pewnie jest procesem ewolucyjnym każdego człowieka. Nie zdał dwa razy w podstawówce w czwartej klasie i często popadał w bójki z kolegami, gdzie rzucano w siebie tornistrami i linijkami, a także kredkami, długopisami i ołówkami.

W wieku dojrzewania dojrzał rzeczywiście i zaczął się interesować kulturą, mimo że jest dosyć wulgarną osobą. Zna biegle język polski oraz ledwo co angielski co nie przeszkadza mu porozumiewać się z mieszkańcami Los Santos do którego przybył stosunkowo niedawno i znalazł swoje pasje, a także popadł w tarapaty. Lubi jarać zioło i jeździć na skuterze.

Według doniesień naocznych świadków ma swojego brata, który jest biały i nie można tego w żaden logiczny sposób wytłumaczyć. Świadkowie zeznali także, że często jest widywany z ludźmi takimi jak Randy Sommer oraz Tyree Rong.

------------------------------------------

(( Witam z tej strony Wąsacz, a już wkrótce jak będzie mi sie chciało (pewnie nie) to będę dopisywał epizody jakie przeżyła moja superancka postać w Los Santos. Pozdrawiam ))

Edited by Wąsacz, 11/02/2019 - 18:33.

• Back to top
    • 2

LordKruszwil-18 11/02/2019 - 18:57

LordKruszwil
  • Gracz

prestiżowo, lecz moja lepsza 

• Back to top
    • -2

0 user(s) are reading this topic