Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

**Oglądając poranne wiadomości oraz słuchając radiostacji można było usłyszeć o oddaniu stacji idlewood do użytku oraz...**

idlewood stacja news

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 ShowTime 3021 08/02/2019 - 06:40

ShowTime
  • Gracz

*
POPULAR

**Oglądając poranne wiadomości lub słuchając radia mieszkańcy idlewood lub pobliskich okolic mogli usłyszeć o zmianach na stacji idlewood oraz strzelaninie między dwoma grupami przestępczymi uzbrojonymi po zęby w ciężkie bronie - W dalszej części reporterka przedstawiła zebrany materiał oraz wywiad ze świadkiem całych tych wydarzeń które miały miejsce dzisiejszej nocy... Mieszkańcy którzy przejeżdżali obok stacji lub mieszkali obok niej w godzinach nocnych mogli usłyszeć strzały oraz krzyki....**

r4SRurZ.png

Lily McCartney(Studio): Witam wszystkich serdecznie tego pięknego poranka, najnowsze wiadomości ze świata South Central! Z tych przyjemnych wiadomości - w końcu doczekaliśmy się renomy naszej stacji na Idlewood, pracy podjęło się 6 budowlańców, w tym dwóch dnia wczorajszego zachlało trochę łeb i doszło do eksplozji która spowodowała popieszczenie prądem, na szczęście nic się im nie stało!  *kaszel* W każdym razie obiekt jest już gotowy do użytku. [...]

QTrVYe4.png

[...]  Teraz trochę z tej brutalniejszej części, bo jak wiemy wszystko ma drugie dno! Ugrupowania półświatka przestępczego zainteresowały się stacją i doszło już do pierwszej strzelaniny na tamtym terenie. Cztery osoby zginęły, a dwie zostały ranne i przewieziono je do szpitala gdzie zostały poddane opiece medycznej, stan jest niestety nieznany. Na sam koniec, żeby dodać trochę smaczku mamy relację na żywo ze świadkiem całego zdarzenia panem Bobem, który widział całe zajście na własne oczy ukrywając się za rogiem stacji! Na szczęście nikt go nie zauważył i mógł udzielić nam wszelkich informacji na temat całego zajścia - Oddaje głos naszemu reporterowi który jest na miejscu oraz panu Bobowi![...] 

1xiRu4s.png

Reporter: Witam panie Bobie, tutaj Los Santos News, czy może nam pan opowiedzieć co stało się dzisiejszej nocy? Kim byli ludzie którzy strzelali? Czy nic się panu nie stało?

Pan Bob:  Yyy.. no co mogę powiedzieć wjechali jak do obory zaczęli do siebie s-strzelać i ktoś tam chyba doznał jakichś obrażeń, cała sytuacja bardzo mnie zmartwiła ponieważ akurat jadłem hotdoga którego kupiłem za ostatnie pieniądze z wypłaty i w momencie gdy jeden tam wystrzelił to parówka mi z wrażenia wyleciała i poleciała na z-ziemię... Przez to całe zajście nie najadłem się do syta... No ale co tam dalej? No mieli te karabiny swoje, nie wiem jakie.. ale chyba jakieś nowe takie AK? Tak to chyba się nazywa... jak nie zaczęli z tego strzelać, pani kochana taki huk był... 

Reporter: Dziękuje panie Bobie! Oddaje głos do studia!

Lily McCartney(Studio): A więc tak jak państwo słyszeli! Czy idlewood jest bezpieczne? Stanowczo nie! Prosimy zachować wszelką ostrożność! Wjeżdżając na tereny idlewood ryzykujecie życiem! Tutaj materiał który został nagrany z kamer oraz przez anonimowego fotografa!

UNHgw8s.png

e3bvBU6.png

6d6WsV0.pngW1kGqMZ.png

1v56Okk.png

• Back to top
    • 18

#2 BoxerLBN176 08/02/2019 - 11:10

BoxerLBN
  • Gracz

** Terrance Aintsworth wstając zaspanym z wyrka po wczorajszej nocnej libacji na Grove Street, chwycił za pilot od telewizora. - Włączając go. Przetarł oczy, zaśmiał się do siebie, mówiąc: **

Nawet mój brodway się złapał w tle.

Edited by BoxerLBN, 08/02/2019 - 11:14.

• Back to top
    • 1

#3 Watsonn691 08/02/2019 - 11:10

Watsonn
  • Gracz

*
POPULAR

**Ace Watson słuchając radia trafił na owy artykuł, zaciekawił go on, więc go uważnie przesłuchał od początku do samego końca, parsknął śmiechem i nawinął do siedzącego kawałek dalej brata;**

Lester, pamiętasz tych z Centrum News? Ich artykuły były dziesięć razy ciekawsze.

Edited by BlackPower793, 08/02/2019 - 11:11.

• Back to top
    • 3

#4 * Lubek_480 08/02/2019 - 11:26

Lubek_
  • Gracz

** Stuart Alonge przeglądając porankiem internet natrafił na zdjęcia ze strzelaniny idlewood, zszokowany udostępnił znajomym kilka fotek z akcji podkreślając bronie gangsterów **

• Back to top
    • 2

#5 Avent 404 08/02/2019 - 11:36

Avent
  • Zbanowani

*
POPULAR

**Diego pakując rzeczy do pracy  usłyszał w radiu o tym co działo wczorajszej nocy, momentalnie odłożył torbe i skomentowal pod nosem**

my tam robili, pocisk znaleźli kawałek historii Los Santos! 

a ony o przestępcach gadajo! 

• Back to top
    • 5

#6 ziomeK Czereśnia20 08/02/2019 - 11:42

ziomeK Czereśnia
  • Gracz

**Tyrone jedząc kiełbase przed wyjściem do pracy oglądał poranne wiadomości widząc strzelanine powiedział do swojej żonki**

Widzisz Caryca jak tam niebezpiecznie murzyny z kałachów strzelajo pomiedzy sobą, a ty tamtędy codziennie do pracy chodzisz.

Edited by ziomeK Czereśnia, 08/02/2019 - 11:58.

• Back to top
    • 1

#7 Strażak Eryk3747 10/02/2019 - 12:48

Strażak Eryk
  • Gracz

** Emerytowany Burmistrz Charlie Jagger jedząc śniadanie w trakcie ferii wysoko w Alpach zauważył w internecie wzmiankę o renowacji stacji Idlewood. Uśmiechając się w stronę swojej partnerki powiedział **

Spójrz! Nieudolna władza ustąpiła i już widać pierwsze zmiany w mieście. Po dwóch latach Rząd Los Santos może znów coś sobą będzie reprezentował!

** Po czym z uśmiechem na twarzy wyszedł z karczmy, założył kask i narty i udał się na stok **

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic