Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo
* * * * * 1 votes

Brayan Caparelli

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 mlodysarmata8882 19/01/2019 - 14:17

mlodysarmata888
  • Gracz

Osiemnasty stycznia. rok 2019. Brayan wraz z bratem, wozili po mieście towar. Mieli w bagażniku po trzydzieści sztuk. Bray, jechał bez maski samochodowej i po chwili natchnął się na patrol drogowy.

Doszło do zatrzymania, lecz Brayan nie lubił się z rejonową policją... i zaczął uciekać.. po paru minutach wjechał w rozpędzony samochód i stracił przytomność. Cały towar poszedł w pizdu, i poszedł siedzieć na 3 lata.

Zdjęcie zostało przechwycone z komputerów rządowych przez South Central Locos:

IqT1S8q.png

• Back to top
    • 1

#2 mlodysarmata8882 20/01/2019 - 01:22

mlodysarmata888
  • Gracz

Dwudziesty styczeń, rok 2019. Brayan po odsiadce, bez zastanowienia się podbił na więzienny depozyt. Odebrał swoje łachy, komórkę i zderzak do Eurosa[...] Wybrał numer do czarnucha z Las Colinas od którego miał ogarniać torbę narkotyków, to miał być deal życia tego żałosnego bambusa. Ale nie wiedział że ten dzień to sonda, i dzień próby przynależności do South Central Locos, nowego młodziaka którym był Marc'o.

[01:23]Doki Wschodnie Los Santos:

Brayan Caparelli: *szept* Słuchaj Marc'o, wchodzimy na górę po tych schodach, czekamy aż poda mi do łapy torbę, wtedy coś wymyśle[...]Nie wiem, pogrzebie w kieszeniach czy coś. Wtedy ty odgrywasz robotę czaisz? Masz go poskładać..

*Brayan poklepał Marcusa po plecach żeby dodać mu otuchy, wnet weszli po schodach.*

**Na jego twarzy można zauważyć bez duszny wyraz twarzy. ((Brayan Caparelli)

XYNDcKT.png

Brayan Caparelli: SS'up czarnuchu.. dawno cie nie widziałem! *ze sztucznym uśmiechem wystawił łape*

[...]Masz to dla mnie?

Myles Roggers: SS'up, ta mam wszystko... A masz pieniądze? **Wystawili do siebie łapska i przywitali sie

[...]Myles ze złowrogim wyrazem twarzy zadawał wiele pytań**

Brayan Caparelli: Jasna sprawa amigo! wszystko jest.. Marc'o, daj mu pieniążki, ten czarnuch tego chce! *Po lekkim śmiechu kiwnął głową dając znać Marcusowi.*

Marcus Bartolini: Dobra szefie... to poczekaj[.] *lekko cofnął się zbudzając pozory zejścia do samochodu.. lecz po chwili[...]

**Marcus wykonał parę ciosów w stronę czarnucha przy tym kopiąc go. Bambus poleciał z piętra pod samochód przy tym łamiąc sobie kręgosłup. Zmarł na miejscu ((Marcus Bartolini))

Marcus Bartolini: Lo maté.. South Central Locos! Kurwa, szefie połamał się, chyba zdechł.

*Latynosi zeszli z pięterka do zwłok bambusa po czym zapakowali go do bagażnika. Włączyli silnik i odjechali.

x8s5IQd.png

South Central Locos: ((CDN))

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic