Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[EE][Zrealizowano] Porwanie córki Gubernatora

• This topic is locked This topic is locked
13 replies to this topic

#1 Madaraa411 04/01/2019 - 22:06

Madaraa
  • Gracz

*
POPULAR

Porwanie córki Gubernatora

1RLUYp8.png

19.01.2019 Dom Gubernatora Godz. 12:03

W domu Gubernatora właśnie odbywa się kłotnia miedzy córką Gubernatora i jej rodzicami, młoda dziewczyna zapragnęła sobie zrobić tatuaż, różę na plecach. Rodzice niezbyt zadowoleni z jej pomysłu zakazali jej robienia jakiekolwiek tatuażu. Zdenerwowany Gubernator zakazał córce wychodzenia z domu przez najbliższy tydzień, ta zapłakana pobiegła do swojego pokoju i zaczęła mysleć o tym jak mogłaby się urwać z domu na zaplanowaną wizytę w studiu. Po niecałych dwudziestu minutach ojciec dziewczyny czyli Gubernator dostał niepokojący telefon od Burmistrza - musiał się zjawić w przeciągu 10 minut na spotkanie. W tym samym czasie żona Gubernatora postanowiła, że zrobi obiad dla całej rodziny i udała się do kuchni gdzie zaczęła go przygotowywać. Córka Gubernatora zauważając okazję jaka jej się nadarzyła po cichutku wyszła ze swojego pokoju i zeszła schodkami w dół, rozejrzała się dokładnie a widząc, że matka jest obrócona do niej plecami szybko czmychnęła do przedpokoju, ubrała buty i wyszła z domu. Powolnym krokiem zaczęła się od niego oddalać, wyciągnęła telefon i wykonała numer do swoje ochroniarza który zresztą bardzo jej się podobał i poprosiła go, żeby po nią przyjechał. Po dotarciu mężczyzny nic nie napomniała o całym zajściu, wsiadła do samochodu i poprosiła żeby ją zawiózł do studia tatuażu, ten zapytał czy rodzice jej pozwolili ta na to potaknęła głową i pojechali do jednego z studiów który znajdował się na Commerce. Dziewczyna wysiadła z samochodu i poprosiła swojego ochroniarza aby przyjechał po nią za około godzinkę, a jeśli wszystko uda się wcześniej to da mu znać. Tak więc córka Gubernatora powolnym krokiem zmierzyła do studia tataużu. W międzyczasie ochroniarz, który zresztą dopiero niedawno się zatrudnił u Gubernatora pojechał za róg, wyciągnął telefon i wykonał szybki telefon do swoich znajomych z którymi chciał się natychmiast spotkać.

THE PUMPKIN 19.01.19  Godz: 12:54

Pod jeden z klubów w Los Santos podjechały cztery czarne sportowe samochody, mężczyźni którzy z nich wyszli byli ubrani w garnitury i drogą biżuterię, bez chwili zawahania weszli do klubu i rozgościli się w loży VIP. Na miejscu czekał już na nich nasz ochroniarz, który bardzo podekscytowany przedstawił im sytuację z córką Gubernatora - tak, wpadł na pomysł aby ją porwać i zażądać okupu od jej rodziców.

19.01.19 Garaże pod splotem autostrad niedaleko Studia Tatuażu Godz: 13:01

Mężczyźni wraz z ochroniarzem wyszli z samochodów, jeden z nich otworzył bagaznik i po chwili wręczył każdemu broń i kominiarki. Rozejrzeli się dookoła, a potem czym prędzej poszli do studia w którym siedziała młoda dziewczyna.

19.01.19 Salon Tatuażu Godz: 13:03

Nic nie wiedząca dziewczyna nadal czekała w kolejce na zrobienie sobie tatuażu, wydała całe swoje kieszonkowe, aby ubarwić swoje plecy o piękną czerwoną różę. Nagle do studia wpadło czterech mężczyzn (jeden czekał przed i obserwował) ochroniarz podbiegł do dziewczyny i ogłuszył ją kolbą od pistoletu potem podłożył jedną rekę pod jej kolana, a drugą pod głowę i zaczął ją wynosić ze studia. Reszta mężczyzn wyszła zaraz zanim.

19.01.19 Dom Gubernatora Godz: 13:45

Gubernator zdążył już wrócić do domu, ściągnął buty i podszedł do swojej żony której dał całusa a później przysiadł sobie w kuchni na krzesełku przy stole na którym były przygotowane talerze oraz sztućce. Żona Gubernatora po dosłownie trzech, czterech minutach od przybycia dokończyła obiad i udała się z nim stołu. Zadowolony Gubernator spojrzał się na jedzenie, a potem powiedział ukochanej aby ta zawołała córkę. Jak powiedział tak się stało, kobieta zaczęła wołać córkę a gdy ta nie odzywała się przez dłuższy czas postanowiła do niej iść. Otworzyła drzwi od pokoju, zajrzała do środka i nie widząc córki zaczęła się zastanawiać, raz jeszcze zawołała a potem zaczęła przeglądać salon, łazienkę, a dziewczyny nigdzie nie było. Gubernator wygłodniały postanowił, że wszystko to długo trwa i zabrał się za jedzenie - do czasu gdy zadzwonił jego telefon.  Męzczyzna odebrał telefon i po pierwszych słowach nadawcy włosy mu dęba stanęły, w jednym momencie przestał jeść i zaczął wsłuchiwać się w słowa nieznanego mu mężczyzny. Nieznajomy poinformował Gubernatora o tym, że porwał jego córkę i żąda za nią 10 milionów dolarów, potem się rozłączył. Rozpaczony Gubernator złapał się za głowę, pobiegł szybko do swojej żony i opowiedział jej o tym, że ich córka została uprowadzona. Zaraz po tym wykonał telefon do dyrektora FBI, któremu przedstawił zaistniałą sytuację oraz nakazał aby ten postawił wszystkie służby porządkowe w San Andreas na nogi.

Out of Character

Hej! chcę zorganizować event dla frakcji zarówno porządkowych jak i medycznych, każdy będzie miał w evencie swój udział:
- LSPD, FBI, SWAT - udział w poszukiwaniach oraz odbiciu porwanej
- LSMC i LSRD - pomoc medyczna porwanej na miejscu

(nie wymieniłem tutaj SASP'u ale dla was kochani mam również coś przygotowane)

Cały event, czy też wydarzenie będzie w połowie scenariuszem w którym będzie wiele przyjemnej i długiej gry IC! Odbędzie się on w dniu 19 stycznia o godzinie 20:00 a zakończy ok. godziny 22:00.  Historia rozpocznie się w domu Gubernatora, a skończy w dość nieoczekiwanym miejscu  o którym dowiecie się dopiero w dniu eventu! Jako że chciałem stworzyć coś dla wszystkich z głownym naciskiem na frakcje event ten będzie łączony! tak łączony z imprezą która odbedzie się w klubie The Pumpkin. Pewnie myśleliście, że zapomniałem o South Central hm? otóż nie, mam dla was propozycję! potrzebuje czterech odważnych osób, które wcielą się w rolę porywających i posiadają panel organizacji! (najlepiej gdyby były to cztery osoby z czterech innych organizacji) Zgłaszać możecie się do mnie na pw discord lub forum! :)

Organizatorzy: Madaraa

• Back to top
    • 19

#2 Strażak Eryk3741 05/01/2019 - 00:33

Strażak Eryk
  • Gracz

Życzę Ci powodzenia! Sam jako burmistrz IC myślałem nad podobnym eventem dla służb, organizacji oraz istniejącego wtedy Secret Service. Niestety mi się nie udało, wierzę że Tobie to wyjdzie jak najlepiej! :)

A tak poza tematem, oglądałem Twój profil i wielki props ode mnie za to co robisz! Wreszcie, znów są jakieś eventy które wybiegają poza oklepany schemat, szkoda że nie miałem okazji z Tobą współpracować.

Pięć! :D

• Back to top
    • 2

#3 * Skino772 05/01/2019 - 02:11

Skino
  • GameMaster SA-MP

*
POPULAR

Bardzo ciekawy pomysł. Jednak nie uważasz, że osób zaangażowanych w porwanie dziewczyny powinno być więcej? W końcu pod panelem LSPD i FBI mieści się sporo osób. Na event, na pewno zjawi się większa część osób, a jeżeli porywacze mieliby stawić jakikolwiek opór, to osób porywających powinno być zdecydowanie więcej.

Mam tutaj 3 ssy, z eventu który bodajże organizował * Szpiila półtora roku temu. 
https://imgur.com/a/b3T4Dhp

Akcja była podobna, tylko, że osobą porwaną był chyba agent fbi.

• Back to top
    • 4

#4 Madaraa411 05/01/2019 - 03:59

Madaraa
  • Gracz

Życzę Ci powodzenia! Sam jako burmistrz IC myślałem nad podobnym eventem dla służb, organizacji oraz istniejącego wtedy Secret Service. Niestety mi się nie udało, wierzę że Tobie to wyjdzie jak najlepiej! :)

A tak poza tematem, oglądałem Twój profil i wielki props ode mnie za to co robisz! Wreszcie, znów są jakieś eventy które wybiegają poza oklepany schemat, szkoda że nie miałem okazji z Tobą współpracować.

Pięć! :D

Dziękuje bardzo za miłe słowa!  ^_^ 

Bardzo ciekawy pomysł. Jednak nie uważasz, że osób zaangażowanych w porwanie dziewczyny powinno być więcej? W końcu pod panelem LSPD i FBI mieści się sporo osób. Na event, na pewno zjawi się większa część osób, a jeżeli porywacze mieliby stawić jakikolwiek opór, to osób porywających powinno być zdecydowanie więcej.

Mam tutaj 3 ssy, z eventu który bodajże organizował * Szpiila półtora roku temu. 
https://imgur.com/a/b3T4Dhp

Akcja była podobna, tylko, że osobą porwaną był chyba agent fbi.

Myślę, że wolałbym uniknąć jakichś niepotrzebnych starć między porywaczami a porządkowymi z tego względu, że chcę poświęcić całkowicie wydarzenie grze In Character. Jak dobrze wiemy strzelaniny, przesłuchania, patrole czy zatrzymania możemy mieć na co dzień, a brakuje najczęściej własnie tej długiej i przyjemnej gry IC w którą można by się prawdziwie wczuć.

• Back to top
    • 2

#5 * Rubi96504 05/01/2019 - 14:28

Rubi96
  • Gracz
Bardzo fajny oraz ciekawy pomysł, dawno czegoś takiego nie było, powodzenia! :)
  • Back to top
    • 1

#6 * ShowTime3028 05/01/2019 - 15:01

ShowTime
  • Zarząd

*
POPULAR

Hej!

Oczywiście akceptuje - mega fajny pomysł! W końcu coś dla organizacji oraz służb porządkowych jak i grup uprzywilejowanych. W dodatku może to być bardzo fajna zabawa IC i możliwość pogrania ze sobą. Chętnie pomożemy jako Event Team! Powodzenia.

• Back to top
    • 4

#7 Avent 404 05/01/2019 - 17:08

Avent
  • Zbanowani
Czy osoba ktora chce pomoc musi miec panel org?

fajny pomysl na event.
  • Back to top
    • 2

#8 Pixos De Blood6596 05/01/2019 - 17:09

Pixos De Blood
  • Gracz
Twoj discord to madarka?
  • Back to top
    • 1

#9 Madaraa411 05/01/2019 - 23:36

Madaraa
  • Gracz

Czy osoba ktora chce pomoc musi miec panel org?

fajny pomysl na event.

Jeśli chciałbyś pomóc w evencie i wcielić się w jakąś postać epizodyczną to nie potrzebujesz panelu org. Panel wymagam tylko w przypadku wcielenia się w jednego z porywaczy.

Twoj discord to madarka?

Tak

• Back to top
    • 1

#10 YelIows-72 06/01/2019 - 08:48

YelIows
  • Gracz

Mam mieszane uczucia co do tego pomysłu wygląda mi to bardziej na akcje wziętą prosto z filmu akcji.

Na pewno będzie to oderwanie się od codziennej rutyny dla członków frakcji porządkowych,

Zobaczymy jak to wyjdzie liczę że wszystko wypali i będzie fajna zabawa. :)

• Back to top
    • 1

#11 Madaraa411 13/01/2019 - 12:46

Madaraa
  • Gracz

Apeluje, że nadal szukam minimum. dwóch osób które wcieliłyby się w postacie porywaczy! Jedyne wymaganie to posiadanie panelu organizacji!Od teraz może zgłaszać się kilka osób z jednej organizacji!  :D 

Możecie zgłaszać się tutaj, na forumowym PW lub discordzie Madarka#2443

Edited by Madaraa, 13/01/2019 - 12:48.

• Back to top
    • 0

#12 Zagubiony1569 21/01/2019 - 01:44

Zagubiony
  • Gracz

Już jutro na kanale filmik z odbicia córki gubernatora, kto chce zapraszam do śledzenia kanału:

https://www.youtube....w_as=subscriber

• Back to top
    • 1

#13 Zagubiony1569 21/01/2019 - 06:48

Zagubiony
  • Gracz

Ok, filmik pojawił się na kanale, zapraszam do oglądania i komentowania:

https://net4game.com...ernatora-event/

• Back to top
    • 1

#14 * ShowTime3028 22/01/2019 - 01:49

ShowTime
  • Zarząd

Hi!

Myślę, że to był jeden z lepszych i ciekawszych eventów! Mega fajnie, że ktoś postawił w końcu na grę RP i była okazja interaktywnie pograć ze służbami porządkowymi oraz organizacjami. Wiele osób mogło wcielić się w postacie epizodyczne i ponieść się wyobraźni i grać fajne akcje. Mam nadzieje, że w przyszłości pojawią się jeszcze takie eventy.  ^_^

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic