Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[EP][Odrzucono]Happy New Year - Los Santos 2019!

• This topic is locked This topic is locked
18 replies to this topic

#1 DJ_Sherry3 25/12/2018 - 23:11

DJ_Sherry
  • Gracz

ARwSKOo.png

Cześć i czołem wszystkim!

Zbliżamy się wielkimi krokami do Nowego Roku! A co za tym idzie, wychodzę do was z ciekawym eventem na ten czas. Nie będzie to zwyczajna impreza czy jak co drugi event! Co mam na myśli? Nie zabraknie na pewno losowań to oczywiste, tancerzy również nie może zabraknąć, mowa tutaj o wywijaniu na parkiecie, aby otrzymać od organizatorów nagrody w postaci Dolarów. Gwiazda Wieczoru, tego też nie zabraknie podczas imprezy, gościć będziemy kogoś aż z NIEMIEC, a dokładnie zespół muzyczny powstały w Berlinie!

Gdzie? Kiedy? O Której?

Data: 05.01.2019 Godzina: 19;00

Przygotowania? Czego możemy się spodziewać?

Oczywiście nie zabraknie słynnego na całe Los Santos jak i forum naszego serwerowego DJ’a mowa tutaj o * KOZJI.  Loteria a w niej 2x PCJ oraz Zdrapka GOLD w osobnym losowaniu. Nagrody dla tancerzy na parkiecie, oraz potężna dawka dobrej muzyki, nie zabraknie również gwiazdy wieczoru z samych Niemiec, a dok

Atrakcje jakie dla was przygotowaliśmy!

LOTERIA

Na której do zgarnięcia będzie oczywiście 2x PCJ-600. W jaki sposób wziąć udział? Wystarczy kupić los w cenie 50$ w przygotowanym do tego stanowisku.

WIELKI Quiz

O jakiej tematyce? Otóż jak co roku, o zmianach na przełomie 2018/2019 roku dotyczących naszego kochanego miasta Los Santos jak to robił poprzedni organizator. A o co dokładnie będziemy pytać? Nie mamy konkretnego rodzaju pytań, zaczniemy na spokojnie przechodząc do trudniejszych kończąc na bardzo trudnych pytaniach na które odpowiedz będą znali ci najwytrwalsi.

GWIAZDA WIECZORU

Która zagra specjalnie dla was koncert! Kto to będzie? To już jest niespodzianka, dowiecie się będąc na imprezie. Jedynie co możemy zagwarantować, nie zabraknie hałasu, dobrego klimatu oraz troszkę relaksu na parkiecie.

AUTOGRAFY, FOTOGRAFIE 

Tak, dokładnie. Po zakończeniu koncertu, nasza gwiazda wieczoru opuści scenę i wyjdzie do was. Aby porobić sobie z wami zdjęcia, rozdać autografy czy po prostu porozmawiać! Zapytacie zapewne... Jak mogę otrzymać owe rzeczy? Nic proste, wystarczy podejść i zagadać!

WYŚCIGI ORAZ POKAZ UMIEJĘTNOŚCI JAZDY ELEGY

Co mam na myśli? Mianowicie będzie to coś w rodzaju wyścigu po torze... Czego możemy się spodziewać? Oceniania stylu jazdy, umiejętności oraz czas przejazdu toru. Na sam koniec, tuż przy widowni odbędzie się krótki pokaz driftu zawodnika na specjalnie przygotowanym do tego miejscu. Całość będzie oceniana, a na sam koniec zostanie wyłoniony mistrz driftu, oraz osoba która zajmie pierwsze oraz drugie miejsce w wyścigu.

Jakie przewidujemy nagrody?

Spoiler

REGULAMIN DOTYCZĄCY WYŚCIGÓW

Opuszczenie pojazdu = Dyskwalifikacja

Korzystanie z wspomagaczy ((Modyfikacje zmieniające jakoś pojazd)) = Wykluczenie z wyścigu

Dachowanie pojazdu = Dyskwalifikacja

Wolny slot na Grupę gdzie zostaną udostępnione pojazdy - Bez tego nie wystartujecie.

WZÓR ZAPISÓW NA WYŚCIGI

Spoiler

Organizatorzy:

DJ_Sherry

Grafika; Don Buster

Edited by DJ_Sherry, 27/12/2018 - 17:03.

• Back to top
    • -3

#2 Szymon25354 25/12/2018 - 23:15

Szymon25
  • Gracz
Wpadnę!
  • Back to top
    • 0

#3 Matisz1091 25/12/2018 - 23:32

Matisz
  • Gracz

*
POPULAR

Mam wrażenie, że od dłuższego czasu schemat wszystkich imprez wygląda podobnie, a mianowicie: loteria, jakaś tam gwiazda wieczoru i zagadki. Plus za chęci, jednak brakuje mi tutaj kreatywności. To żaden hejt, zwykła opinia. Pozdrawiam i wesołych świąt.

• Back to top
    • 3

#4 DJ_Sherry3 25/12/2018 - 23:34

DJ_Sherry
  • Gracz

Mam wrażenie, że od dłuższego czasu schemat wszystkich imprez wygląda podobnie, a mianowicie: loteria, jakaś tam gwiazda wieczoru i zagadki. Plus za chęci, jednak brakuje mi tutaj kreatywności. To żaden hejt, zwykła opinia. Pozdrawiam i wesołych świąt.

Spokojnie, planuje cosik więcej.. Tylko muszę dogadać pewne szczegóły z Event Team i Administracją.

Wpadnę!

Ciesze się, widzimy się na wydarzeniu!

• Back to top
    • 2

#5 SSL-10 25/12/2018 - 23:36

SSL
  • Gracz

"Data: 08.01.2018 Godzina: 19;0" a nie 2019?

• Back to top
    • 1

#6 DJ_Sherry3 25/12/2018 - 23:53

DJ_Sherry
  • Gracz

"Data: [/size]08.01.2018 [/size]Godzina: [/size]19;0[/size]" a nie 2019?

Poprawione.. Tak to jest jak się piszę tematy po nocach..
  • Back to top
    • -1

#7 * RainbowParadise618 26/12/2018 - 00:00

RainbowParadise
  • Gracz

*
POPULAR

Nie chcę uchodzić za hejtera, ani kogoś kto przyczepia się na siłę, ale jest to totalna kopia mojego tematu z zeszłego roku. Nawet błędy są nie poprawione, a co lepsze tytuł oraz czcionka też jest taka którą przeważnie na forum ja używam. 

"Jak każdy z Was wie wielkimi krokami zbliżamy się do Nowego Roku!" jest to wycinek z eventu z zeszłego roku, więc spójrzmy proszę na górę tutaj jak napisał Sherry "Zbliżamy się wielkimi krokami do Nowego Roku!" przerobienie trzech słów w zdaniu nie jest to oryginalność, idźmy dalej... Rzeczywiście napisałeś coś od siebie o tych gwiazdach z Niemiec, ale wiesz co? Fragment przed tym również jest z mojego eventu, mianowicie z Halloween i dodane 2-3 słowa. Dobre, nie? :D

Początek z Twojego tematu:kuqsVg6.png

, a teraz cofnijmy się rok wstecz...

5fgE5Xi.png

Wygląda to podobnie? Zaskoczę Cię! Wygląda to identycznie poza kolorami, ale stary... Dopóki Ci GODO nie napisał o 2019 było to tak:

I6g2ZJ4.png

Dobra! Ale co ja się dowaliłem tak tego! Przecież to zwykły przypadek jak już pisałeś...

To lecimy dalej!

Okej, o Kozjiego nie mam pretensji, bo to świetny DJ, ale ciekawe, że bardzo podobnie go zapowiadasz do mnie, ale mniejsza!

Patrzę o Quiz!
Cytat z mojego eventu z 2018 roku: "o naszym Los Santos i zmianach jakie zaszły na przełomie 2017/2018 roku" szanuję, że o mnie wspomniałeś, ale wybacz napisałeś co roku. Dwa lata temu zupełnie był inny sylwester. "Otóż jak co roku, o zmianach na przełomie 2018/2019 roku dotyczących naszego kochanego miasta Los Santos".

To lecimy z loterią, okej PCJ! Fajnie, dziwne rok temu też była, ale rozumiem budżet i wszystko... Ale wiesz co? Zapowiedzi też są bardzo podobne do mojego eventu i Twojego.

Poprawione.. Tak to jest jak się piszę tematy po nocach..

I tu raczej powinieneś napisać... "Tak to jest jak się kopiuje cudze tematy". Wybacz Sherry, ale nie toleruje czegoś takiego, staram się wszystko sam pisać, a tym bardziej nie kopiuje od innych ludzi z Eventów. Dlaczego nie zapytałeś mnie chociaż czy możesz to zrobić? 

Dla innych dla porównania, zostawiam temat z zeszłego roku... Który jest naprawdę mega podobny... Nawet tytuł jest ten sam! A to Ci heca! :D 

https://net4game.com...santos-6012018/

Oraz dla osób które rzucą się zaraz, że każdy event jest taki sam prawie! Okej, rozumiem, że jest taki sam prawie, ale temat i rozpisanie tego eventu jak i "wstęp" nie musi być identyczne nawet tą samą czcionką. :) 

• Back to top
    • 8

#8 * ToNieMikolaj331 26/12/2018 - 00:04

ToNieMikolaj
  • Gracz

*
POPULAR

Nie chcę uchodzić za hejtera, ani kogoś kto przyczepia się na siłę, ale jest to totalna kopia mojego tematu z zeszłego roku. Nawet błędy są nie poprawione, a co lepsze tytuł oraz czcionka też jest taka którą przeważnie na forum ja używam.
"Jak każdy z Was wie wielkimi krokami zbliżamy się do Nowego Roku!" jest to wycinek z eventu z zeszłego roku, więc spójrzmy proszę na górę tutaj jak napisał Sherry "Zbliżamy się wielkimi krokami do Nowego Roku!" przerobienie trzech słów w zdaniu nie jest to oryginalność, idźmy dalej... Rzeczywiście napisałeś coś od siebie o tych gwiazdach z Niemiec, ale wiesz co? Fragment przed tym również jest z mojego eventu, mianowicie z Halloween i dodane 2-3 słowa. Dobre, nie? :D

Początek z Twojego tematu:kuqsVg6.png
, a teraz cofnijmy się rok wstecz...
5fgE5Xi.png

Wygląda to podobnie? Zaskoczę Cię! Wygląda to identycznie poza kolorami, ale stary... Dopóki Ci GODO nie napisał o 2019 było to tak:
I6g2ZJ4.png

Dobra! Ale co ja się dowaliłem tak tego! Przecież to zwykły przypadek jak już pisałeś...

To lecimy dalej!
Okej, o Kozjiego nie mam pretensji, bo to świetny DJ, ale ciekawe, że bardzo podobnie go zapowiadasz do mnie, ale mniejsza!

Patrzę o Quiz!
Cytat z mojego eventu z 2018 roku: "o naszym Los Santos i zmianach jakie zaszły na przełomie 2017/2018 roku" szanuję, że o mnie wspomniałeś, ale wybacz napisałeś co roku. Dwa lata temu zupełnie był inny sylwester. "Otóż jak co roku, o zmianach na przełomie 2018/2019 roku dotyczących naszego kochanego miasta Los Santos".

To lecimy z loterią, okej PCJ! Fajnie, dziwne rok temu też była, ale rozumiem budżet i wszystko... Ale wiesz co? Zapowiedzi też są bardzo podobne do mojego eventu i Twojego.

I tu raczej powinieneś napisać... "Tak to jest jak się kopiuje cudze tematy". Wybacz Sherry, ale nie toleruje czegoś takiego, staram się wszystko sam pisać, a tym bardziej nie kopiuje od innych ludzi z Eventów. Dlaczego nie zapytałeś mnie chociaż czy możesz to zrobić?

Dla innych dla porównania, zostawiam temat z zeszłego roku... Który jest naprawdę mega podobny... Nawet tytuł jest ten sam! A to Ci heca! :D
https://net4game.com...santos-6012018/

Oraz dla osób które rzucą się zaraz, że każdy event jest taki sam prawie! Okej, rozumiem, że jest taki sam prawie, ale temat i rozpisanie tego eventu jak i "wstęp" nie musi być identyczne nawet tą samą czcionką. :)

Chłop podsumował.

Co do eventu to bardzo fajny. SZKODA TYLKO, że nie jest jego. Organizator jest nieodpowiedzialny, i przenosi świat gry do realnego i na odwrót. Np. Oferując komuś stosunek seksualny ze swoją postacią za to, że użyczy mu przysłowiowej ''teczki''która miałaby posłużyć za dowód ooc naa.. Na innego gracza że tak powiem :) (http://imgur.com/a/z581FDZ)
Gdyby event nie był zerżnięty mega bym propsował. Tyle ode mnie, z farcikiem.

Edited by ToNieMikolaj, 26/12/2018 - 00:17.

• Back to top
    • 8

#9 * RainbowParadise618 26/12/2018 - 00:20

RainbowParadise
  • Gracz

*
POPULAR

Chłop podsumował.

Co do eventu to bardzo fajny. SZKODA TYLKO, że nie jest jego. Organizator jest nieodpowiedzialny, i przenosi świat gry do realnego i na odwrót. Np. Oferując komuś stosunek seksualny ze swoją postacią za to, że użyczy mu przysłowiowej ''teczki''która miałaby posłużyć za dowód ooc naa.. Na innego gracza że tak powiem :) (http://imgur.com/a/z581FDZ)

Dość ciekawe screeny. Cóż, dzięki za słowa wsparcia! :D Widzę, że nie tylko ja widzę podobiznę. :D

• Back to top
    • 3

#10 * MatiosPL113 26/12/2018 - 00:27

MatiosPL
  • Gracz

Bardzo mi się podobają starania graczy, że próbują coś robić na serwerze, poza biciem duty w centrum etc. Jednak trzeba do tego mieć jakiś pomysł i wiedzieć jak się za to zabrać. Kopiowanie od "Pana Blue" jest naprawdę nie w porządku, bo jak Ci podsumował u góry — po prostu skopiowałeś jego event. Mam nadzieję, że będziesz miał, choć tyle odwagi, żeby wyrazić skruchę przed nim. Już pomijając sam fakt kopiowania, to powtarzające się eventy jak dla mnie nie są dobre, powinno stawiać się na oryginalność.

Liczę, że stworzysz coś swojego, możesz zawsze liczyć na pomoc innych graczy, jak i samego Event Team'u. Pozdrawiam!

• Back to top
    • 0

#11 * MindFuck331 26/12/2018 - 00:51

MindFuck
  • Gracz

na moje z deka kserem zalatuje. ale nie mniej powodzenia.

• Back to top
    • 0

#12 * Giboner373 26/12/2018 - 01:16

Giboner
  • Gracz

Wszystko spoko - ale przystopujcie z tymi losowaniami to naprawdę już się przejadlo wszystkim. Wymysl coś nowego, co moze przyciagnac graczy, nikt normalny nie wpadnie na losowanie.

Edited by Giboner, 26/12/2018 - 01:19.

• Back to top
    • 0

#13 DJ_Sherry3 26/12/2018 - 01:24

DJ_Sherry
  • Gracz

Wszystko spoko - ale przystopujcie z tymi losowaniami to naprawdę już się przejadlo wszystkim. Wymysl coś nowego, co moze przyciagnac graczy, nikt normalny nie wpadnie na losowanie.

Spokojnie, planuje coś czego chyba jeszcze nie było na eventach...

na moje z deka kserem zalatuje. ale nie mniej powodzenia.

Dzięki.
  • Back to top
    • -1

#14 xSzymek621 26/12/2018 - 06:24

xSzymek
  • Gracz

Chłop podsumował.

Wyciąganie wszystkich brudow Mikołaj w tym temacie nie jest ciekawe i interesujące :P Jesteś strasznie msciwy i starasz się chłopaki uprzykrzyc gierkę.
  • Back to top
    • -6

#15 * ToNieMikolaj331 26/12/2018 - 11:01

ToNieMikolaj
  • Gracz

Wyciąganie wszystkich brudow Mikołaj w tym temacie nie jest ciekawe i interesujące :P Jesteś strasznie msciwy i starasz się chłopaki uprzykrzyc gierkę.

Szymuś, mordeczko nie rozumiem Twojego problemu. Jak mam oceniać, i odnosić się do osoby, która chciała rozpocząć uprzykrzanie mi gry? (https://imgur.com/a/xkYdsb1). Z farcikiem, Wesołych Świąt.

• Back to top
    • 2

#16 Wierzek 5 26/12/2018 - 11:31

Wierzek
  • Gracz

Wpadnę.

• Back to top
    • 1

#17 ShowTime 3022 26/12/2018 - 17:29

ShowTime
  • Gracz

*
POPULAR

Hej!

Faktycznie gdy porównałem sobie oba tematy istnieje tutaj pewne podobieństwo do tematu Suprema. Event tego typu zawsze cieszył się dużym powodzeniem i zainteresowaniem ze strony graczy. Czy planujesz jeszcze coś zmienić w tym temacie lub dodać coś od siebie? Dobrze by było, aby ten event był naprawdę fajnie zorganizowany i ciekawy dla graczy którzy na nim się pojawią. Postaraj się jeszcze coś wymyślić ciekawego, bo nie jest tutaj zbytnio wszystko opisane. Sama loteria niestety nie wystarczy, Quiz? Spoczko sprawa, Gwiazda wieczoru? Okej fajna sprawa, ale wymyśl może coś jeszcze! - cenimy sobie oryginalność wydarzeń. Jeśli będziesz miał jakieś pytania to zapraszam na moje PW lub Lenki. Zostało jeszcze sporo czasu więc może na coś wpadniesz ciekawego i pozmieniasz trochę ten temat!

NIESPODZIANKA - Co tutaj możemy się spodziewać? Zobaczymy... Może wyścigi niezwykłymi pojazdami? Kto wie! Wszystko przed nami! 

Uwaga: Ten dział nie służy do tworzenia jakiś kłótni/dram i wypominania sobie czego kto nie zrobił - Każde kolejne posty które nie będą dotyczyły eventu będą nagradzane punktami ostrzeżeń.

• Back to top
    • 5

#18 DJ_Sherry3 27/12/2018 - 16:58

DJ_Sherry
  • Gracz

Cześć!

Jak możecie zauważyć zostały dodane wyścigi, fakt jest to coś starego... Lecz do tego dorzucam pokaz driftu! Gdzie będziecie mogli pokazać swoje umiejętności! Kto wie? Spróbuje dogadać z Administracją i Event Team a może będziemy używać do tego nitra? Więcej informacji niebawem!

Edited by DJ_Sherry, 27/12/2018 - 16:59.

• Back to top
    • -2

#19 ShowTime 3022 02/01/2019 - 23:44

ShowTime
  • Gracz

*
POPULAR

Hej

Niestety jesteśmy zmuszeni odrzucić Twój event - nie wygląda to najlepiej a od eventów tego typu wymagamy naprawdę fajnej organizacji i pomysłów. Jednak nie zniechęcaj się i pomyśl może nad jakimś innym eventem lub spróbuj udoskonalić ten co tutaj zaproponowałeś!

• Back to top
    • 4

0 user(s) are reading this topic