Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[EE][Declined] Meteoryt

• This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 Kindereq 1 22/12/2018 - 14:05

Kindereq
  • Zbanowani

[b]Planowana data rozpoczęcia eventu:[/b]30.12.2018 16:00
[b]Opcjonalna data zakończenia eventu:[/b]30.12.2018 20:00
[b]Tytuł:[/b]Meteoryt
[b]Organizatorzy:[/b]Ja.
[b]Nagrody:[/b] (jeśli dotyczy)Brak
[b]Dokładny opis projektu:[/b] W dniu przyjęcia eventu, nagle pojawia się coś w kosmosie. Przesyłaja to na ziemie commanderowi, po czym oglasza to. Dzieje sie panika. Wszyscy musza jechac do innego miasta i oczekiwac na to, aby promieniowanie nie bylo zbyt wysokie. Kazda osoba bierze leki przeciwpromienne, aby nie zginac, ta co nie uslyszala o tym to bedzie pewnie w miescie i bedzie wtedy wysokie promieniowanie, po czym ta osoba umrze, lub bedzie chora. Na tym evencie odbedzie sie w SF, na plaży. W LS wybuchnie meteoryt. W SF dużo ludzi będzie badanych na choroby, czy będa chorzy np. na raka, czy sa chorzy na choroby promienne. 

• Back to top
    • 0

#2 N0VU144 22/12/2018 - 15:07

N0VU
  • Gracz

Za dużo filmów się naoglądałeś, nie ma szans aby to chociaż w 0,0001% przeszło.

• Back to top
    • -1

#3 Prostyq5343 22/12/2018 - 16:05

Prostyq
  • Zasłużony

Super ambicje, ale najpierw trochę pograj, aby dowiedzieć się jak funkcjonuje gra i jakie eventy będą przydatne! :)

• Back to top
    • 2

#4 Kindereq 1 22/12/2018 - 16:09

Kindereq
  • Zbanowani

Ja to rozumiem. Ale dlaczego dla mnie od razu leca minusy?! 

• Back to top
    • 0

#5 SirVirkovsky134-30 22/12/2018 - 17:00

SirVirkovsky134
  • Gracz
Z tego co wiem na inntch serwerach takie cos podobne mieli tylko z powodzia i skyptowo poziom wody podnosili tez musieli sie gdzies ukryc wysoko zeby nie utonac. XD tu to nie przejdzie mate.
  • Back to top
    • 0

#6 * RainbowParadise618 26/12/2018 - 00:19

RainbowParadise
  • Gracz

Hej, możesz się do mnie odezwać, może uda się nam to rozpisać tak oraz przygotować, że zamiast meteorytu jakąś inną klęskę, gdzie faktycznie może uda się event rozwinąć, ale również tak jak pisał Prostyq pograj na serwerze, aby też wiedzieć co z czym się je! :)

• Back to top
    • 0

#7 ShowTime 3022 26/12/2018 - 16:10

ShowTime
  • Gracz

Wszystko fajnie i w ogóle! Doceniam pomysł i wyobraźnie jakby to mogło wyglądać, ale musisz troszkę jeszcze poznać działanie tego serwera i lepiej sobie to rozplanować, bo w pewnym stopniu jest to możliwe do wykonania, ale taka zagłada na obecny moment nie przejdzie. Dobrze myślisz, więc kombinuj nadal - może uda Ci się wymyślić coś ciekawego i z naszą pomocą to zorganizujesz w grze!

• Back to top
    • 1

0 user(s) are reading this topic