Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Licytacja: Unikatowy sportowy Bullet!

• This topic is locked This topic is locked
56 replies to this topic

ShowTime 3058 11/12/2018 - 19:22

ShowTime
  • Gracz

*
POPULAR

Może zmień nazwę tematu na LICYT xD

Jda14PG.png

Bo Ci ACJA ucięło :D Showtime :P

Coś musiało Ci się nie wczytać, bo jest cały napis. :D

qix7Vlk.png

• Back to top
    • 4

REMSEY249 11/12/2018 - 19:26

REMSEY
  • Gracz

Dokładnie - jest cały napis: https://imgur.com/a/08uMXGz

• Back to top
    • -1

ovv5501 11/12/2018 - 20:06

ovv
  • Gracz

qix7Vlk.png

Każda literka ten sam parametr, weird. Odsunę jeszcze o kilka altów.
  • Back to top
    • 1

Zagubiony1569 11/12/2018 - 20:35

Zagubiony
  • Gracz

U Suren Larsen (osoba na ss) też było niewczytane :D Jak już podjechaliśmy ciebie kontolując już był cały napis :P

• Back to top
    • 1

ShowTime 3058 12/12/2018 - 02:36

ShowTime
  • Gracz

@ Skoro mowa o unikacie to czy cena minimalna nie powinna być większa od ceny samochodów dostępnych w każdej chwili w salonie? Infernus czy Turismo to żadne unikaty, a kosztują znacznie więcej - odpowiednio 377 i 427 tys.

Też uważam, że cena startowa jest za niską jak na nowkę unikata, gdzie używane były sprzedawane drożej.

Mi się inicjatywa bardzo podoba. Sam parę tygodni temu proponowałem coś podobnego administracji, dlaczego? Wprowadzenie jeszcze jednego modelu x auta nie spowoduje, że przestanie on być unikatem. Wiele graczy z jakimiś unikatowymi autami przestaje grać na serwerze, dostaje bana itp. albo po prostu auta te osiągają limit napraw. 

Uważam, że obecnie pojawia się za dużo pieniędzy znikąd. Chodzi mi o tą gotówkę, którą generuje system, administracja nie może "przestać" ingerować w świat gry, bo wtedy nie byłoby nagród za organizacje eventu, albo ilości gotówki będzie za dużo. Wprowadzenie takiego pojazdu spowoduje, że ze świata gry zniknie spora ilość gotówki, co jest jak najbardziej okej wyjściem.

Co do ceny wywoławczej nie rozumiem problemu, tak samo jak napisał furiato, w którym zgadzam sie w stu procentach: "cena wywoławcza =/= cena ostateczna", przecież aukcja nie skończy się na $250.000 :P za tyle sprzedają się używane bullety.

Spokojnie - Ten unikat na pewno nie pójdzie za grosze, a nawet jeśli to będzie cena w granicach 300-450k to po prostu ktoś będzie szczęściarzem, ale wydaje mi się, że będzie walka między kilkoma najbogatszymi osobami na serwerze które na pewno pojawią się na licytacji i będą chciały pokazać swój pazur!

Info:

Przekazanie pojazdu odbędzie się w formie IC przez postać która będzie prowadziła całą licytację - Zostaną przekazane kluczyki w formie przedmiotu oraz dodatkowo zostanie stworzony specjalny przedmiot o nazwie "Certyfikat unikatowości" który będzie świadczył o rzadkości tego pojazdu. Osoby które nie będą brały udziału w licytacji również są mile widziane! 

• Back to top
    • 0

Zagubiony1569 12/12/2018 - 03:02

Zagubiony
  • Gracz

Spokojnie - Ten unikat na pewno nie pójdzie za grosze, a nawet jeśli to będzie cena w granicach 300-450k to po prostu ktoś będzie szczęściarzem, ale wydaje mi się, że będzie walka między kilkoma najbogatszymi osobami na serwerze które na pewno pojawią się na licytacji i będą chciały pokazać swój pazur!

Info:

Przekazanie pojazdu odbędzie się w formie IC przez postać która będzie prowadziła całą licytację - Zostaną przekazane kluczyki w formie przedmiotu oraz dodatkowo zostanie stworzony specjalny przedmiot o nazwie "Certyfikat unikatowości" który będzie świadczył o rzadkości tego pojazdu. Osoby które nie będą brały udziału w licytacji również są mile widziane! 

A posiadacze Bulleta też mogą otrzymać taki przedmiot 'unikalny' z racji posiadania przeze mnie Bulleta? :P

• Back to top
    • 0

ShowTime 3058 12/12/2018 - 03:08

ShowTime
  • Gracz

*
POPULAR

A posiadacze Bulleta też mogą otrzymać taki przedmiot 'unikalny' z racji posiadania przeze mnie Bulleta? :P

Hmm, możliwe że zrobię takie certyfikaty również dla osób które już posiadały Bulleta i będą mogły odebrać sobie taki certyfikat po zakończeniu licytacji.

• Back to top
    • 3

Zagubiony1569 12/12/2018 - 03:39

Zagubiony
  • Gracz

Hmm, możliwe że zrobię takie certyfikaty również dla osób które już posiadały Bulleta i będą mogły odebrać sobie taki certyfikat po zakończeniu licytacji.

Good idea! ;)

Może zmień nazwę tematu na LICYT xD

Jda14PG.png
 Bo Ci ACJA ucięło :D Showtime :P

qix7Vlk.png

Taką samą sytuacje miałem jak Lost - siedzieliśmy razem i potwierdzam że było widać dokładnie jak to uchwycił na screenie. Po jakimś czasie tam wróciliśmy i było już dobrze.

Bo odsunąłem bardziej napis. Jak ustawicie widoczność (?) na maxa, to problemy przy następnych takich napisach znikną

To już wiadomo czemu problem zniknął. :D

Edited by The Lost, 12/12/2018 - 03:40.

• Back to top
    • 0

ShowTime 3058 15/12/2018 - 18:43

ShowTime
  • Gracz

*
POPULAR

Hej! Widzimy się już dziś o 20:00 na kortach tenisowych! Komu uda się wylicytować tego unikata? B)

n7RLLU6.jpg
  • Back to top
    • 10

ShowTime 3058 16/12/2018 - 17:27

ShowTime
  • Gracz

*
POPULAR

Aukcje poprowadzi Paul Rockefeller jeden z najbardziej znanych licytatorów mieszkających w Los Santos - jego majątek szacuje się na około $85.000.000Jest właścicielem jednej z najlepiej zarabiających firm takich jak Bullet Corp która generuje rocznie ogromne dochody. To właśnie on jest właścicielem nowiutkiego Bulleta który zostanie właśnie dziś zlicytowany na kortach tenisowych! Jesteście gotowi na szaloną licytację?!

BysVP0M.jpg

• Back to top
    • 9

ShowTime 3058 16/12/2018 - 21:51

ShowTime
  • Gracz

*
POPULAR

Licytacja dobiegła końca! Wygrał Luca Loschi on jest obecnie posiadaczem nowiutkiego Bulleta oraz certyfikatu unikatowości! Ostatecznie Bullet został wylicytowany za $422.000

Kilka fotek z licytacji:

Spoiler

• Back to top
    • 21

Cristian1711183 16/08/2019 - 10:07

Cristian1711
  • Gracz

A co teraz można kupić za takiego bulleta? Kiedyś kosztował niecałe 100k nowy.

• Back to top
    • 0

Szemek390 18/08/2019 - 20:37

Szemek
  • Gracz

A co teraz można kupić za takiego bulleta? Kiedyś kosztował niecałe 100k nowy.

Już go nie kupisz :D

• Back to top
    • 0

Skino819 18/08/2019 - 21:56

Skino
  • Gracz

Już go nie kupisz :D

jak nie, da przemkowi na dwa kebaby i bullecik jak siemano

• Back to top
    • -1

Cristian1711183 18/08/2019 - 21:59

Cristian1711
  • Gracz

Już go nie kupisz  :D

Dzięki, mam swojego.  ;)

Edited by Cristian1711, 18/08/2019 - 22:02.

• Back to top
    • 0

Kartku18 06/03/2020 - 23:26

Kartku
  • Gracz

siemanko

• Back to top
    • 0

Przemek69817 09/03/2020 - 22:13

Przemek69
  • Gracz

jak nie, da przemkowi na dwa kebaby i bullecik jak siemano