Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Licytacja: Unikatowy sportowy Bullet!

• This topic is locked This topic is locked
56 replies to this topic

ShowTime 3058 09/12/2018 - 01:57

ShowTime
  • Gracz

*
POPULAR

zpQJUmu.png

Hej drodzy gracze!

Jak wiecie na naszym serwerze jest bardzo mało unikatowych pojazdów, dlatego wychodzimy do Was z licytacją jednego z najładniejszych i najszybszych aut w GTA San Andreas czyli Bullet'em! Tak, dokładnie to auto! Smaczek każdego kolekcjonera unikatowych pojazdów teraz całkowicie nowiutkie prosto z salonu może trafić właśnie do Ciebie!

Już w przyszłą Niedziele 16.12.2018 o godzinie 20:00 będziecie mieli okazję wylicytować to oto piękne auto!

v3iJtYC.png

Obecnie auto znajduję się pod /v na mojej postaci administratora i już w następną Niedzielę trafi do jednego z Was! Szykujcie swoje portfele na licytację, bo mogą pojawić się szalone sumy! Zdradzimy Wam, że jest kilka osób które stać nawet na dwa takie auta. Kto będzie miał okazję przejechać się właśnie tym autem  po Centrum lub South Central? Obecnie w obiegu jest takich aut kilka - można policzyć je na palcach jednej ręki!

Do zobaczenia na kortach!  B)

Cena wywoławcza: $250.000

Spoiler

5156457.jpg

• Back to top
    • 25

przester0wany 368 09/12/2018 - 02:10

przester0wany
  • Gracz
Nooo panie, toście polecieli.
  • Back to top
    • 0

ShowTime 3058 09/12/2018 - 02:26

ShowTime
  • Gracz

*
POPULAR

Nooo panie, toście polecieli.

No troszkę polecieliśmy! Zobaczymy czy znajdzie nowego właściciela.  B)

• Back to top
    • 5

Zdrada Dobrych Rani1514 09/12/2018 - 02:29

Zdrada Dobrych Rani
  • Gracz
Spora cena wywoławcza
  • Back to top
    • 0

ShowTime 3058 09/12/2018 - 02:48

ShowTime
  • Gracz

*
POPULAR

Spora cena wywoławcza

Jest to unikat wart swojej ceny, nie możemy oddać takich pojazdów za niską kwotę. Może ten tutaj znajdzie swój nowy garaż!
  • Back to top
    • 6

littlewheezy659 09/12/2018 - 04:08

littlewheezy
  • Gracz

Z chęcią wpadnę i zobaczę zainteresowanie takimi autami.  :>

ps. popraw w temacie "bo mogę pojawić się szalone sumy!"

• Back to top
    • 0

ShowTime 3058 09/12/2018 - 12:22

ShowTime
  • Gracz

Z chęcią wpadnę i zobaczę zainteresowanie takimi autami.  :>

ps. popraw w temacie "bo mogę pojawić się szalone sumy!"

Pewnie, wpadaj może być ciekawie!
  • Back to top
    • 1

Przemek69817 09/12/2018 - 13:02

Przemek69
  • Gracz

:motherofgod:

• Back to top
    • 1

Kozaker247 09/12/2018 - 13:08

Kozaker
  • GameMaster SA-MP

:motherofgod:

Luca wyjmuje drobne z kieszeni powoli?
  • Back to top
    • 0

THE REAL SZALONY495 09/12/2018 - 13:32

THE REAL SZALONY
  • Gracz
Ciekawy prezent na święta dla kogoś, kto to kupi
  • Back to top
    • 1

ShowTime 3058 09/12/2018 - 14:42

ShowTime
  • Gracz

*
POPULAR

Ciekawy prezent na święta dla kogoś, kto to kupi

A no ciekawy, ciekawy  B) Wrzucam dokładnie to autko które będzie licytowane!

Spoiler

• Back to top
    • 4

Avent 404 09/12/2018 - 14:46

Avent
  • Zbanowani

Fajna inicjatywa z twojej strony Planujesz robić aukcje innych aut typu clover/sadler/greenwood?

a właśnie, kiedy można się spodziewać licytacji budynków tam gdzie nie da się ich stawiać? bo słyszałem że ma być, gdy pytałem czy da rade mi postawić w jednym miejscu budyneczek. 

• Back to top
    • 0

ShowTime 3058 09/12/2018 - 14:54

ShowTime
  • Gracz

*
POPULAR

Fajna inicjatywa z twojej strony Planujesz robić aukcje innych aut typu clover/sadler/greenwood?

a właśnie, kiedy można się spodziewać licytacji budynków tam gdzie nie da się ich stawiać? bo słyszałem że ma być, gdy pytałem czy da rade mi postawić w jednym miejscu budyneczek. 

Bardzo możliwe, że pojawi się za jakiś czas jeszcze jakieś autko z tych tańszych, ale unikatowych! Co do budynków będę myślał właśnie nad tym, aby zlicytować jakieś fajne miejsca gdzie nie da się postawić budynku biznesowego lub domu - Ostatnio ktoś wspominał mi(chyba nawet Ty!) o Ganton Gym, możliwe że któregoś dnia zostanie on zlicytowany. Muszę rozejrzeć się gdzie są jakieś fajne miejsca i wtedy coś się pomyśli. Jednak licytacje takich super aut będą nadal rzadkością i licytacja takiego Bulleta może się nie pojawić już, dlatego warto wykorzystać okazję!

• Back to top
    • 4

Bartas329851 09/12/2018 - 15:13

Bartas329
  • Gracz

No, no takie autko to marzenie :D Na szczęście mnie nie stać. Będzie ciekawie. 

• Back to top
    • 1

Pixos De Blood6626 09/12/2018 - 15:56

Pixos De Blood
  • Gracz
A jeszcze pamietam jak Bullet byl na zamowienie za chyba 80-90 kafli w salonie :D
  • Back to top
    • 1

ShowTime 3058 09/12/2018 - 22:34

ShowTime
  • Gracz

Spoko pomysł. Ale dobrym pomysłem byłoby wrzucenie w takie licytacje aut, których nie ma już w ogóle. W sensie - Na pewno są, ale ich nie widać, bo kto nie gra ma bana czy coś takiego. Nie wiem, jakie kiedyś były unikaty, ale z tego co się orientuje to jakieś Savanki, Clovery i wiele innych. W sumie, autka których już ''nie ma'' można by dodać do zamawiania w normalnym salonie. ;D Ale jak najbardziej szanuję za pomysł, z fartem.

Będą się pojawiały licytacje innych unikatów  - Na pewno pojawi się jeszcze Clover ale kiedy to zobaczymy :> Bullet pojawi się teraz i nie będzie już więcej możliwości zdobycia go.

• Back to top
    • 0

Zagubiony1569 10/12/2018 - 02:41

Zagubiony
  • Gracz

:> Bullet pojawi się teraz i nie będzie już więcej możliwości zdobycia go.

Szkoda trochę, że osoby mające Bulleta troszkę tym faktem są pokrzywdzone, wkraczając na rynek NOWYM Bulletem. ;)

• Back to top
    • -4

ShowTime 3058 10/12/2018 - 03:00

ShowTime
  • Gracz

*
POPULAR

Szkoda trochę, że osoby mające Bulleta troszkę tym faktem są pokrzywdzone, wkraczając na rynek NOWYM Bulletem. ;)

Uwierz mi, że nikt nie ucierpi na tym że zostanie wprowadzony w obieg jeden nowy Bullet. Obecnie praktycznie nie widzi się takich aut na ulicach, osoby które mają to auto na /v najczęściej już nie grają lub po prostu parki w tym aucie sięgają nawet 26 tysięcy przebiegu - Ten model nadal będzie tak samo unikatowy jak wcześniej. Gdybyśmy nie robili takich licytacji te pojazdy by całkowicie zniknęły z serwera, a tak to pojawi się kilka nowych modeli w obiegu, ale nadal będą bardzo rzadko spotykane na ulicach. Tak więc nadal każdy posiadacz Bulleta będzie mógł czuć się wyjątkowo mając to autko w swoim garażu!

Przy okazji zdradzę Wam jak wyglądają przygotowania do licytacji - jeszcze nie skończone!

Spoiler

• Back to top
    • 5

Zagubiony1569 10/12/2018 - 04:32

Zagubiony
  • Gracz

Uwierz mi, że nikt nie ucierpi na tym że zostanie wprowadzony w obieg jeden nowy Bullet. Obecnie praktycznie nie widzi się takich aut na ulicach, osoby które mają to auto na /v najczęściej już nie grają lub po prostu parki w tym aucie sięgają nawet 26 tysięcy przebiegu - Ten model nadal będzie tak samo unikatowy jak wcześniej. Gdybyśmy nie robili takich licytacji te pojazdy by całkowicie zniknęły z serwera, a tak to pojawi się kilka nowych modeli w obiegu, ale nadal będą bardzo rzadko spotykane na ulicach. Tak więc nadal każdy posiadacz Bulleta będzie mógł czuć się wyjątkowo mając to autko w swoim garażu!

Przy okazji zdradzę Wam jak wyglądają przygotowania do licytacji - jeszcze nie skończone!

Spoiler

No mój Bullet ma 2.4k serwisu i niespełna 6k przebiegu. Czuje konkurencje wprowadzając nowy pojazd, ingerujący w wartość obecnego przeze mnie posiadanego.  :P Nie wiem czy miał ktoś jeszcze niższe parametry. Ale luz. ;)

Edited by The Lost, 10/12/2018 - 04:37.

• Back to top
    • 0

Marteł1809 10/12/2018 - 11:51

Marteł
  • Gracz

Spoiler

Podoba mi się, fajnie to wygląda. Czekam na inne aukcje.

• Back to top
    • 2

Kozaker247 10/12/2018 - 14:42

Kozaker
  • GameMaster SA-MP
Spoko sprawa w sumie, wiem że chyba degus ma bulleta 30 k przebiegu
  • Back to top
    • 0

ShowTime 3058 10/12/2018 - 18:33

ShowTime
  • Gracz

Podoba mi się, fajnie to wygląda. Czekam na inne aukcje.

Również mi się podoba - teraz razem z  dodaliśmy kilka rzeczy - więc można zobaczyć na kortach efekty :D Co do licytacji to na pewno jeszcze jakieś się pojawią!

• Back to top
    • 1

NozownikHere422 10/12/2018 - 19:08

NozownikHere
  • Gracz

*
POPULAR

Z tego co mi wiadomo administracja miała nie ingerować w świat gry. Gotowka powinna byc cały czas w obiegu w momencie licytacji minimum 250k zniknie  z serwera. Tak jak wyzej Lost pisał. Osoby posiadające bulleta sa pokrzywdzone nawet tych dojechanych. Co to za unikat skoro jest o niego licytacja? w pewnym sensie przestaje byc to unikatem skoro jest mozliwosc kupna. Zgodziłbym sie jesli ten Bullet byłby twoj prywatny spod /v ale jak oboje dobrze wiemy nie miałes takiego pojazdu. Takze ten samochod bierze sie z nikąd a gotowka z licytacji rowniez zniknie.

• Back to top
    • 4

ovv5501 10/12/2018 - 19:21

ovv
  • Gracz

*
POPULAR

Końcowy efekt strefy pod event:

e0UveP9.jpg

79xE4Ty.jpg

• Back to top
    • 8

* Salatar139 10/12/2018 - 19:38

Salatar
  • Gracz

*
POPULAR

Jak się kiedyś pojawi traktor na licytacji to też wpadnę.
  • Back to top
    • 3

REMSEY249 10/12/2018 - 20:04

REMSEY
  • Gracz

*
POPULAR

Jak się kiedyś pojawi traktor na licytacji to też wpadnę.

Traktor od początku mojej gry na tym serwerze mnie interesuje, więc mam nadzieję, że kiedyś będzie o niego licytacja. Wiem, że cena na pewno nie będzie mała ale też nie mocno przesadzona... pożyjemy, zobaczymy!

• Back to top
    • 3

RainbowParadise618 10/12/2018 - 20:59

RainbowParadise
  • Gracz

Traktor od początku mojej gry na tym serwerze mnie interesuje, więc mam nadzieję, że kiedyś będzie o niego licytacja. Wiem, że cena na pewno nie będzie mała ale też nie mocno przesadzona... pożyjemy, zobaczymy!

Wątpię aby pojawił się na licytacji traktor. :P 

• Back to top
    • 0

Grul3y143 10/12/2018 - 21:18

Grul3y
  • Gracz

No mój Bullet ma 2.4k serwisu i niespełna 6k przebiegu. Czuje konkurencje wprowadzając nowy pojazd, ingerujący w wartość obecnego przeze mnie posiadanego.  :P Nie wiem czy miał ktoś jeszcze niższe parametry. Ale luz. ;)

Jak mnie pamięc nie myli mój miał jak kupiłem coś koło 1.5-2k serwisu teraz jezdzi nim Luca, byl jeszcze taki czarno bialy chyba 3k na 0

• Back to top
    • 0

RainbowParadise618 10/12/2018 - 21:18

RainbowParadise
  • Gracz

Jak mnie pamięc nie myli mój miał jak kupiłem coś koło 1.5-2k serwisu teraz jezdzi nim Luca, byl jeszcze taki czarno bialy chyba 3k na 0

Ten ostatni 3000/0 gracz już jest szary za sprzedaż konta. :) 

• Back to top
    • 0

JackDaniels1285 10/12/2018 - 21:49

JackDaniels
  • Gracz

Szkoda, że mój bullet został usunięty przez pomyłkę (?) administracji, który kosztował mnie $150.000 (5k serwisu), a teraz go odzyskać nie mogę.
Event fajny, ale zamiast wprowadzać to moglibyście zacząć przywracać, pozdrawiam.

Edited by JackDaniels, 10/12/2018 - 21:49.

• Back to top
    • 2

Grul3y143 10/12/2018 - 21:49

Grul3y
  • Gracz

Ten ostatni 3000/0 gracz już jest szary za sprzedaż konta. :)

a szkoda

• Back to top
    • 0

Marcyk Nadal GRA578 10/12/2018 - 22:05

Marcyk Nadal GRA
  • Gracz

Ja tam bym wolał traktor kupic :D

• Back to top
    • 0

Madaraa411 10/12/2018 - 22:51

Madaraa
  • Gracz

*
POPULAR

Aż jestem ciekawy komu uda się wygrać bulleta  :D

• Back to top
    • 3

Pixos De Blood6626 11/12/2018 - 10:29

Pixos De Blood
  • Gracz

Z tego co mi wiadomo administracja miała nie ingerować w świat gry. Gotowka powinna byc cały czas w obiegu w momencie licytacji minimum 250k zniknie  z serwera. Tak jak wyzej Lost pisał. Osoby posiadające bulleta sa pokrzywdzone nawet tych dojechanych. Co to za unikat skoro jest o niego licytacja? w pewnym sensie przestaje byc to unikatem skoro jest mozliwosc kupna. Zgodziłbym sie jesli ten Bullet byłby twoj prywatny spod /v ale jak oboje dobrze wiemy nie miałes takiego pojazdu. Takze ten samochod bierze sie z nikąd a gotowka z licytacji rowniez zniknie.

Jak juz mówisz o nastawieniu administracji do hajsu to raczej oni chca, zeby wypadala z obiegu i znikala. Tu masz 250-500k za dobro, ktore nie znika i bedzie mialo swoja wartosc na rynku przy sprzedazy.
  • Back to top
    • 0

Shopa Mob679 11/12/2018 - 10:36

Shopa Mob
  • Gracz
@ Skoro mowa o unikacie to czy cena minimalna nie powinna być większa od ceny samochodów dostępnych w każdej chwili w salonie? Infernus czy Turismo to żadne unikaty, a kosztują znacznie więcej - odpowiednio 377 i 427 tys.

Edited by Shopa Mob, 11/12/2018 - 10:50.

• Back to top
    • 2

ovv5501 11/12/2018 - 11:50

ovv
  • Gracz

@ Skoro mowa o unikacie to czy cena minimalna nie powinna być większa od ceny samochodów dostępnych w każdej chwili w salonie? Infernus czy Turismo to żadne unikaty, a kosztują znacznie więcej - odpowiednio 377 i 427 tys.

cena wywoławcza =/= cena ostateczna
  • Back to top
    • 0

Zagubiony1569 11/12/2018 - 12:48

Zagubiony
  • Gracz
Też uważam, że cena startowa jest za niską jak na nowkę unikata, gdzie używane były sprzedawane drożej.
  • Back to top
    • 0

Skino819 11/12/2018 - 15:33

Skino
  • Gracz

*
POPULAR

Mi się inicjatywa bardzo podoba. Sam parę tygodni temu proponowałem coś podobnego administracji, dlaczego? Wprowadzenie jeszcze jednego modelu x auta nie spowoduje, że przestanie on być unikatem. Wiele graczy z jakimiś unikatowymi autami przestaje grać na serwerze, dostaje bana itp. albo po prostu auta te osiągają limit napraw. 

Uważam, że obecnie pojawia się za dużo pieniędzy znikąd. Chodzi mi o tą gotówkę, którą generuje system, administracja nie może "przestać" ingerować w świat gry, bo wtedy nie byłoby nagród za organizacje eventu, albo ilości gotówki będzie za dużo. Wprowadzenie takiego pojazdu spowoduje, że ze świata gry zniknie spora ilość gotówki, co jest jak najbardziej okej wyjściem.

Co do ceny wywoławczej nie rozumiem problemu, tak samo jak napisał furiato, w którym zgadzam sie w stu procentach: "cena wywoławcza =/= cena ostateczna", przecież aukcja nie skończy się na $250.000 :P za tyle sprzedają się używane bullety.

• Back to top
    • 4

Nerek830 11/12/2018 - 17:47

Nerek
  • Gracz

Szkoda, że mój bullet został usunięty przez pomyłkę (?) administracji, który kosztował mnie $150.000 (5k serwisu), a teraz go odzyskać nie mogę.
Event fajny, ale zamiast wprowadzać to moglibyście zacząć przywracać, pozdrawiam.

Nie tylko tobie usuneli :(

• Back to top
    • 1

Zagubiony1569 11/12/2018 - 19:00

Zagubiony
  • Gracz

Może zmień nazwę tematu na LICYT xD

Jda14PG.png

Bo Ci ACJA ucięło :D Showtime :P

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic