Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBlock postaci] John Lil

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rogacz0 12/02/2010 - 13:49

Rogacz
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: John Lil

Administrator/moduł nadający karę: Nie podane/ prawdopodobnie system

Powód kary: http://img195.images...48/samp043r.png

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Wczoraj jeszcze wszystko było ok. Nawet załatwiałem apelacje o naprawę auta (( http://h-rp.pl/threa...11-page-35.html , 7 post )).
Wylogowalem sie i juz nie wbijalem tamtego dnia do gry. Wbijam dzisiaj i patrze: http://img195.images...48/samp043r.png
Chcę jeszcze powiedzieć ze wszystkie powody (na screenshocie) zablokowania mi konta są nie stosowne, gdyż nie popelnilem żadnego z podanych wykroczeń. Jedynie nieprawidlowa jazda, lecz to było nie porozumienie, gdyż grałem pijanego IC - lecz to bylo dawno i doszedlem do porozumienia z administratorem.
Prosze o UnBlock.
  • Do góry
    • 0

#2 Blantson4 12/02/2010 - 14:09

Blantson
  • Świeżak
Wczoraj na Seville jeździłeś parę razy białym admirałem i wyzywałeś nas - 15 czarnuchów. Po pewnym czasie przyczailismy się na Ciebie i zdjeliśmy. Wóz zaparkowaliśmy za mostem a tobie posłaliśmy kulę w łeb i prosiłeś o CK (pisałeś na ooc przy 2 gamemasterach). Potem jednak zdecydowałeś lecz machina już poszła w ruch. Za kozaczenie cywilem do gangsterów zwłaszcza na ich terenie jest permamenty character kill którego otrzymałeś IC po przez strzał w głowę a po przez panel przez jednego z administratorów na mój wniosek.

Ps. w tym linku co podałeś okłamałeś administrację bo to my ci zniszczyliśmy wóz za te twoje kozaczenie.

@Down

Z tym, że zdecydowałeś dać sobie CK po czym ja odegrałem egzekucję a potem zdecydowałeś się odwołać to CK co potwierdził gamemaster informacją na kolorowo że gracz odwołuje aprobatę CK to prawda. Lecz napisałem do administracji opisując tą sytuację i zdecydowali się dać tobie Blocka Konta jako Character Kill. Wiesz, zasada jest taka, że do gangu się nie kozaczy - wielu było takich jak ty jednak nie nieuczyłeś się niczego na czyiś błędach to teraz uczysz się na swoich.
Przykro mi, że tak wyszło stary. CK powinno pozostać.
  • Do góry
    • 0

#3 Rogacz0 12/02/2010 - 14:20

Rogacz
  • Świeżak

Wczoraj na Seville jeździłeś parę razy białym admirałem i wyzywałeś nas - 15 czarnuchów. Po pewnym czasie przyczailismy się na Ciebie i zdjeliśmy. Wóz zaparkowaliśmy za mostem a tobie posłaliśmy kulę w łeb i prosiłeś o CK (pisałeś na ooc przy 2 gamemasterach). Potem jednak zdecydowałeś lecz machina już poszła w ruch. Za kozaczenie cywilem do gangsterów zwłaszcza na ich terenie jest permamenty character kill którego otrzymałeś IC po przez strzał w głowę a po przez panel przez jednego z administratorów na mój wniosek.

Ps. w tym linku co podałeś okłamałeś administrację bo to my ci zniszczyliśmy wóz za te twoje kozaczenie.

Prosze nie oczerniaj sytuacji. Cała akcja była obserwowana przez 2 GM, gdzie zdecydowalem że odwoluje CK. Sam game master napisal że akcji z CK nie było gdyż gracz (ja) zdecydował jednak że odwoluje CK, (sam niezakceptowalem CK). Gamemaster sie zgodzil i po całej sprawie otrzymalem BW na 30 minut.

Co do twojego PS: Tak potwierdzam woz zniszczyliscie mi do stanu 500hp, a sytuacja z całkowitym zniszczeniem auta nie dotyczy was i miała miejsce 23:30 bodajże ... A i następnym razem dokladniej czytaj treść apelacji o naprawe auta.

- Prosze o potwierdzenie mojej wypowiedzi przez Gamemastera.
- A także prosze o niepisanie postów przez osoby trzecie typu "Tak, zaslużyl sobie cwaniaczek"

@UP- Wiesz opisując sytuacje gdzie Gamemaster odwolal CK, - z mojego podowu - mogłeś mu napisać "kłamliwie" że nie odwolalem CK.
Ja bym poczekał na odpowiedz i potwierdzenie danego Gamemastera.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych