Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Proszę o pomoc! :)

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Strażnik1 27/11/2018 - 00:49

Strażnik
  • Świeżak
Witam, jestem nowym graczem i nie wiem jakie komendy wpisać takie jak stan konta w bankomacie i podstawowe komendy itd. Prosiłbym o pomoc, z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam :)
  • Back to top
    • 1

#2 * RainbowParadise635 27/11/2018 - 00:59

RainbowParadise
  • Gracz

Witam, jestem nowym graczem i nie wiem jakie komendy wpisać takie jak stan konta w bankomacie i podstawowe komendy itd. Prosiłbym o pomoc, z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam :)

Hej, aby dostać się na swoje konto bankowe musisz podejść do obiektu bankomatu i nacisnąć klawisz "Y" stojąc przed nim, jak nie uda Ci się za pierwszym razem to spróbuj ruszyć kamerą. 

Kolejna bardzo ważna rzeczą są komendy /me oraz /do na których odgrywasz akcję... 

Jeżeli chodzi o komendę na serwerze oraz pomoc proponuję Ci zapoznać się z /help oraz poradnikami które znajdziesz na forum w zakładce:

https://net4game.com...i-początek-gry/

• Back to top
    • 1

#3 Don Buster1173 27/11/2018 - 01:02

Don Buster
  • GameMaster SA-MP

Hello, https://net4game.com...racza-net4game/ tutaj masz dobrze wyjaśnione wiele pojęć związanych z grą. 

Stan konta możesz sprawdzić podchodząc do bankomatu i wciskając klawisz "Y" na klawiaturze - /stats tam również jest podgląd posiadanych pieniędzy itd.

W grze masz także /help, gdzie dużo jest opisane.

Edited by Don Buster, 27/11/2018 - 01:04.

• Back to top
    • 0

#4 Chimera296 27/11/2018 - 01:05

Chimera
  • Gracz

Co do bankomatu po prostu stajesz blisko takiego urządzenia, spoglądasz na nie i wciskasz Y.

Z podstawowych komend sam nie wiem jakie Ci przedstawić hm..
/stats - wszystkie statystyki postaci
/g - pokazuje grupy do których należysz i ich opcje
/p - pokazuje przedmioty, które posiadasz. Możesz wpisać szybciej /p [nazwa przedmiotu/początek nazwy], aby szybko użyć przedmiot.
/v z - otwiera/zamyka pojazd
/podaj [id] - podaje wybrany produkt z magazynu firmy innemu graczowi.

/w [id] [tekst]- wiadomość prywatna do innego gracza.
/re [tekst] - wiadomość prywatna do gracza, który poprzednio do Ciebie napisał.

/id [nick/początek nicku] - pokazuje ID innego gracza.

/dl - pokazuje informacje o pojazdach w pobliżu

/v info - pokazuje informacje o pojeździe w którym przebywasz lub pobliskim pojeździe.

@[numer slota grupy] [tekst] wiadomość OOC na chacie grupy.

![numer slota grupy] [tekst] wiadomość IC na chacie grupy (tzw. słuchawka, nie wszystkie rodzaje biznesów posiadają).

/g [numer slota grupy] zapros [id] - zaprasza gracza do grupy.

/duty [numer slota grupy] - włącza/wyłącza pracę w danej firmie (musisz przebywać w budynku podpisanym pod grupę, są pewne wyjątki, ale to z czasem się dowiesz).

Edited by Chimera, 27/11/2018 - 01:10.

• Back to top
    • 1

#5 * Crimer30 28/03/2019 - 12:15

Crimer
  • GameMaster SA-MP

w grze polecam /pomoc

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic