Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[ECH][ACCEPTED] Mikołajki 2018!

• Please log in to reply
25 replies to this topic

* RainbowParadise618 12/11/2018 - 22:50

RainbowParadise
  • Gracz

*
POPULAR

GHxy0vm.png

Hej! Hej!

Rok w rok na naszym serwerze organizowane są Mikołajki... W sumie to tradycję Mikołajek na n4g w roku 2014 zapoczątkował gracz , ale żeby tradycja nie zniknęła z naszego serwera dlatego też w tym roku wychodzimy do Was z właśnie tym wydarzeniem jak co roku! W tym roku jednak nasze Mikołajki będą odbiegać od naszych starych Mikołajek! Dlaczego?! Dowiecie się o wszystkim poniżej! Dodatkowo tutaj jak rok temu będziecie mogli wykazać się umiejętnościami projektowania stref, biznesów czy domków, ale też wiele innych niespodzianek dla Was przygotowaliśmy! Jedynie coś co nie jest zmienne od wielu lat to będzie rozdawanie Wam prezentów, choć w tym roku zawartość toreb może niektórych zaskoczyć! Całe wydarzenie odbędzie się 8 grudnia 2018 roku...

Termin: 08.12.2018 
Godzina: 19:00 
Lokalizacje:

Głównym miejscem gdzie będziemy na Was czekać z prezentami w dniu evnetu jest to Market Park, pomiędzy Urzędem, a Los Santos Medical Center. 

Spoiler

Kolejną lokalizacją jest to Metro Market Station na terenie parkingu telewizji, innym znanym jako była siedziba SASF, US Army bądź RCU. 

Spoiler

Trzecią i ostatnią lokalizacja gdzie będziemy na Was czekać z prezentami jest stara stacja Iwood niedaleko budynku pizzy, a dokładnie naprzeciw starej stacji!  :)

Spoiler

Jak mogę odebrać swój upominek Mikołajkowy?

Jak co roku w godzinach wieczornych wyjedziemy do Was specjalnymi pojazdami i rozstawimy się w miejscach o których wspomniałem powyżej. Będziemy tam na Was czekać od 19:00, aż do 21:30 lub do wyczerpania toreb! Więc macie ogromne szansę na zdobycie od nas Waszego prezentu! Jak nas poznacie? Każdy z nas będzie na służbie "Event Team", będziemy mieli specjalne ubranka oraz opisy i zapewne jakieś dodatki po których nas poznacie!

Oczywiście tak jak widzicie wyżej będziemy starać się odwiedzić każdą część Los Santos! Więc naprawdę zapraszamy Was po prezenty! Osoby które wczują się w klimat nadchodzących świąt również będziemy starać się doceniać! 

Co z biznesami, strefami, domkami?! 

Tak jak i rok temu dodałem tą opcję tak samo i w tym roku wraz z jury będziemy oceniać zgłoszone do nas interiory, strefy!

I właśnie dzięki temu również możecie od nas zgarnąć ciekawe nagrody!

Wiemy, że nie każdy czuje przyjemność z wchodzenia w gigantyczną liczbę graczy tylko po to, aby zgłosić nam interior, więc macie dodatkową opcję gdzie Waszą pracę możecie zgłosić do mnie bezpośrednio w prywatnej wiadomości przed wydarzeniem!

* RainbowParadise
Wzór zgłoszenia:

Spoiler

Również od dnia dzisiejszego otwieramy zbiórkę Mikołajkową, więcej informacji poniżej...

Jak dobrze wiecie, co roku organizujemy zbiórki Mikołajkowe, bo tak naprawdę to dzięki Wam między innymi możemy co roku organizować to wydarzenie! I w tym roku liczymy na Waszą pomoc! W tym roku chcemy, aby nasze torby były pełne ciekawych rzeczy oraz takich które pomogą Wam chociaż w pewnym stopniu i osłodzą dzień Mikołajek naszych serwerowych! 

Więc biegnijcie już dziś do Waszych pojazdów/szaf w domkach czy biznesach i sprawdźcie co tam u Was leży, a może się komuś innemu przydać!

Jak pewnie pamiętacie rok temu organizowaliśmy loterię związaną ze zbiórką... Czyli osoba która oddała nam pokaźną sumę przedmiotów brała udział w loterii! W tym roku postanowiliśmy również takową opcję dodać, ale poprowadzimy ją trochę inaczej! Każda osoba która oddaje nam pewną ilość przedmiotów zostanie poproszona o nick OOC na forum gdzie dostaniecie ode mnie prywatną wiadomość z numerem oraz losem, a w trakcie eventu zostanie z pomocą przedmiotu loteria wylosowana osoba która zgarnie nagrodę z loterii, która na ten moment jeszcze pozostaje tajemnicą! 

Kiedy zbiórki i jak oddać przedmioty? 

Otóż będziemy starać się organizować zbiórki co parę dni...
Będziemy o tym informować spamerami InGame, statusami na forum oraz informować Was tutaj w temacie!

Oczywiście miejsce zbiórki jest to Market Park naprzeciwko szpitala ASGH (serwerowego Los Santos Medical Center).

Tam właśnie w momencie zbiórki możecie oddać przedmioty będzie tam czekać na Was osoba z duty Event Team oraz z odpowiednim opisie! 

!!Prosimy zwracaj uwagę czy osoba której oddajesz przedmioty jest wpisana poniżej w temacie!!

Nie mogę być w trakcie zbiórki, a chce wspomóc Mikołajki moimi przedmiotami?!

Poniżej udostępnimy Wam listę użytkowników odpowiedzialnych za zbieranie przedmiotów na Event Mikołajkowy, część z nich będzie również miała podana discorda! Więc również możecie tam uderzać, aby umówić się z nami na oddanie przedmiotów! Nie ważne czy gracie rano, wieczorem czy w nocy! Staramy się dopasować, dodatkowo ja jestem dostępny praktycznie całodobowo więc do mnie możecie śmiało się zgłaszać!

Co zbieramy?

• Wszystkie przedmioty z 24/7 (poza aparatami ze względu na 30 dniową przydatność)
  • Ubrania
  • Pojazdy
  • Zdrapki + EURO
  • Gotóweczkę
  • Komponenty do pojazdów
  • Legalną amunicję do broni
  • Noże

Czego nie zbieramy?

• Ciał
  • Jedzenia
  • Leków
  • Broni i amunicji nielegalnej (broń legalna* też nie zbieramy przez 30 dniowy okres)
  • Karnetów
  • Rolek
  • Telefonów
  • Itemków tworzonych przez SMS

Zbieramy każdą rzecz która w jakiś sposób może się przydać Wam lub innej osobie... Większość z Was zna Mikołajki z zeszłych lat oraz moje evnety więc liczę, że i tym razem Was nie zawiodę, a Wy że otworzycie swoje serca... i  :-/  portfele i wesprzecie nasze Mikołajki!

Jeżeli macie jakieś pytania bądź pomysły mój priv stoi otworem, zaś poniżej lista osób odpowiedzialnych za zbiórki Mikołajkowe:

OOC: * RainbowParadise IC: Jizzy Hockney Discord: Supreme#0002

OOC: Lenkaa IC: Lena McFly Discord: Lenka #6957

OOC: BIALAS IC: Tony Weaver Discord: Michałeeek#1709

OOC: IC: Roman Zicaro Discord: TheXawery#3590

OOC: Katharina IC: Veronica Rose Discord: Katharina#3833

OOC: Cobraa IC: Thomas Salvatore Discord: Cobra #5618

Poniżej również macie informacje co udało się nam na dzień dzisiejszy zebrać. Lista zostanie w miarę możliwości na bieżąco aktualizowana:

• Liczba gotówki: $50'000
  • Liczba zdrapek: 0
  • Liczba toreb: 25
  • Liczba itemków: 250
  • Liczba pojazdów: 0
  • Liczba jednośladów: 0

Oczywiście zapraszamy wszelkie biznesy oraz frakcje do współpracy w związku z nadchodzącym wydarzeniem! W razie potrzeby dogadania szczegółów oraz ogólnego przedyskutowania bądź sponsporingu zapraszam do mnie na PW * RainbowParadise bądź Discord: Supreme#0002

Tekst: RainbowParadise

Grafika: RainbowParadise

Edited by RainbowParadise, 17/11/2018 - 12:12.

• Back to top
    • 13

Lenkaa1621 12/11/2018 - 23:02

Lenkaa
  • Zarząd

*
POPULAR

Nice! :wub: Lecimy z kolejnym już tego typu Eventem, jednak również nie może zabraknąć go i w tym roku! Oczywiście akceptuje Evencik, a więcej informacji już niebawem.  ^_^

• Back to top
    • 6

BIALAS769 12/11/2018 - 23:06

BIALAS
  • Gracz

*
POPULAR

W tamtym roku event był świetny! Mam nadzieję, że w tym roku będzie jeszcze lepiej! ❤

Edited by BIALAS, 12/11/2018 - 23:07.

• Back to top
    • 3

Cobraa408 12/11/2018 - 23:16

Cobraa
  • GameMaster SA-MP

*
POPULAR

Pięknie! Liczę na powtórkę z ubiegłego roku. Będzie super! ^^
  • Back to top
    • 3

Kubsoner270 12/11/2018 - 23:20

Kubsoner
  • Gracz

*
POPULAR

Klimat świąteczny najlepszy. :D
  • Back to top
    • 4

Rubi96522 12/11/2018 - 23:21

Rubi96
  • Gracz

*
POPULAR

Bardzo ciekawie się zapowiada! Fajnie że ktoś na coś takiego ciekawego oraz kreatywnego wpadł. Powodzenia Supreme ;)

• Back to top
    • 5

BartexPlus21 12/11/2018 - 23:25

BartexPlus
  • Gracz

*
POPULAR

Super evencik, mam nadzieje, ze będzie na nim mikołajkowa atmosfera! :D
  • Back to top
    • 5

NorbertPL122 12/11/2018 - 23:34

NorbertPL12
  • Gracz

Mikołajki to znane nam święto. ale czuć Atmosferę jaka będzie nam Towarzyszła podczas świąt. :)

• Back to top
    • 1

Fabi170 12/11/2018 - 23:34

Fabi
  • Gracz

Jak zwykle wpadnę, może pomogę tym razem XD

• Back to top
    • 0

Madness The Owner1034 12/11/2018 - 23:53

Madness The Owner
  • Gracz

*
POPULAR

Dobry event. Święta maja jeden niepowtarzalny klimat.
  • Back to top
    • 4

Whicik6 13/11/2018 - 00:19

Whicik
  • Gracz

Gitara, chętnie się pojawię  :D 

• Back to top
    • 1

Grul3y143 13/11/2018 - 14:08

Grul3y
  • Gracz

chyba trzeba wyczyścić autobus z itemków :D

• Back to top
    • 0

Cywil1924 13/11/2018 - 15:22

Cywil19
  • Gracz
Supreme! Wieczorem sprawę będę miał co do eventu <3 Także na mumble będziesz atakowany <3
  • Back to top
    • 0

* RainbowParadise618 13/11/2018 - 16:44

RainbowParadise
  • Gracz

Supreme! Wieczorem sprawę będę miał co do eventu <3 Także na mumble będziesz atakowany <3

Nie ma problemu. :)
  • Back to top
    • 0

* RainbowParadise618 14/11/2018 - 00:31

RainbowParadise
  • Gracz

Hej,

jako, że jestem organizatorem eventu, ale również graczem i też chcę, aby te Mikołajki były naprawdę wyjątkowe postanowiliśmy w imieniu Dream Corporation podarować na evnet oraz przedmioty do niego 50'000$ oraz już na start 250 przedmiotów i 30 toreb! :)

• Back to top
    • 0

* RainbowParadise618 17/11/2018 - 12:15

RainbowParadise
  • Gracz

Hej! 

Jak wiecie lub nie, wczoraj organizowaliśmy pierwszą zbiórkę przedmiotów na Mikołajki! 
Frekwencja była naprawdę pokaźna, a ilość rzeczy jakie zebraliśmy naprawdę nas zaskoczyła, ale nie zwalniamy!

Dlatego chcemy Was dziś zaprosić na godzinę 20:00 pod szpital Los Santos Medical Center, bądź zatrzymania na drodze naszych pomocników Mikołajów którzy się poruszają lodziarkami po mieście! 

Dziś po zbiórce pojawi się aktualizacja ilości przedmiotów i gotówki jakie mamy! 
Zapraszamy do śledzenia tematu oraz dziś o 20:00 pod Los Santos Medical Center / Market Park! 

17.11.2018

Godzina: 20:00 LSMC! Zapraszamy!

Edited by RainbowParadise, 17/11/2018 - 12:16.

• Back to top
    • 1

Blacki 3 17/11/2018 - 15:27

Blacki
  • Świeżak

Wpadnę, oczywiście zobaczyć klimat świąt!
ps: tylko SAMP musi się zainstalować pewnie dzisiaj się jeszcze zrobi :lol:

• Back to top
    • 1

Barlyy16 21/11/2018 - 19:38

Barlyy
  • Gracz

No, no..zapowiada się ciekawie! :)

• Back to top
    • 0

Mythical 0 21/11/2018 - 20:06

Mythical
  • Świeżak

Będę, super Będzie! :D

• Back to top
    • 0

Lenkaa1621 24/11/2018 - 17:21

Lenkaa
  • Zarząd

*
POPULAR

3287528982_1_5_AJUziAgG.gif

SXdGMua.png

Heyo! Pragnę przypomnieć, że podczas dzisiejszego Eventu Open Day of The City of Los Santos Press Department organizujemy kolejną już zbiórkę przedmiotów na Mikołajki, dlatego dzisiaj podczas trwającego wydarzenia będziemy zbierać różne upominki przy budce. Przypomnę tylko, że zbiórka zaczyna się wraz ze startem Eventu, czyli od godziny 18:00 i będzie trwać do jego zakończenia. Zapraszamy wszystkich serdecznie do Parku Miejskiego obok Urzędu.

• Back to top
    • 5

Starszykanonier420 10 25/11/2018 - 19:23

Starszykanonier420
  • Zbanowani

Fajnie tez bym chcial dostac prezent ale niestety ;/

• Back to top
    • 0

ShowTime 3022 07/12/2018 - 16:22

ShowTime
  • Gracz

*
POPULAR

To już jutro!  ^_^

• Back to top
    • 3

Vardenowski2 07/12/2018 - 17:07

Vardenowski
  • Gracz

Oby były ciekawe przedmioty! ^_^ :P

• Back to top
    • 0

* RainbowParadise618 08/12/2018 - 00:40

RainbowParadise
  • Gracz
  • Liczba gotówki: $250'000
  • Liczba zdrapek: 2
  • Liczba toreb: 310
  • Liczba itemków: 4400
  • Liczba pojazdów: 0
  • Liczba jednośladów: 240

Hej, jak widzicie liczba gotówki jest naprawdę ogromna. Otóż postanowiłem tez, że wrzucę koszta jakie poniosłem osobiście ja szykując dla Was event! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy torby gdzie każda torba będzie miała minimalną wartość 1000$ w cenach hurtowych zamawiania! Mamy nadzieje, że tego roczne Mikołajki wejdą Wam w pamięć i w razie jak stanie się tak, że nie będę organizował przyszłorocznych to właśnie te Mikołajki zapamiętacie! 

Widzimy się jutro od 18:00 w wielu lokalizacjach miasta! 

Oraz chce abyście wiedzieli, że to co znajduję się w temacie to nie koniec jutrzejszych niespodzianek! 

Więcej zobaczycie już jutro!

Gotówka oczywiście została przerobiona na rzeczy które znajdziecie w torbach! 

Edited by RainbowParadise, 08/12/2018 - 00:42.

• Back to top
    • 1

Scharlqtte1681 08/12/2018 - 00:41

Scharlqtte
  • Gracz

Polecam i zachęcam. :D 

• Back to top
    • 1

* RainbowParadise618 08/12/2018 - 20:47

RainbowParadise
  • Gracz

Hej! 

Wiemy, że brakowało w paru torbach rowerków! Mamy Wasze nicki i jeżeli rzeczywiście nie braliście rowerka na innej postaci, a dostaliście torbę bez rowerka to nie martwcie się, z pewnością dostaniecie Wasz Rowerek! :) 

Przypominamy, że każdy gracz może odebrać jedną torbę. :) 

• Back to top
    • 1

0 user(s) are reading this topic