Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

[unban][unblok]

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Gość (BiFko) 03/07/2009 - 20:51

Gość (BiFko)
  • Goście
Imię nazwisko poszkodowanego: Nick ooc: Vanero IC: Van Martini
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Ban na forum nie wiem... IC Brook Carter
Powód uznany przez administratora: Na forum "Spam", IC w grze "Idz"(powód na poziomie :/)
Wyjaśnienie poszkodowanego: A więc, pierw forum, dostałem bana z powodem spam chodź tak naprawdę napisałem posta w tym temacie nieco wulgarnego i takie tam, Admin nie dopuścił tematu na światło dzienne i nałożył mi Bana powodem spam, a no i jeszcze miałem podpis ze ten serwer to komuna, bo byłem wkurwiony(opisane niżej). IC dostałem AJ na 2h bo robiłem rzekomo robiłem dm pod urzędem, na fakt strzeliłem 2 razy w kolesia który zaczął walić do wszystkiego co się rusza(nicku nie pamiętam) 3 godziny wcześniej dostałem AJ na (3h) bo robiłem dm w szpitalu(co prawda to mnie bili :/). napisałem na zdanie typu /a Misiek coś ty się mnie kurwa uczepił /a to może daj mi dożywocie. A następnie dostałem block'a na konto olewającym powodem "Idz"
Wasze zabawy i olewanie graczy przekracza wszelakie granice, większość tak myśli tylko nikt tego na forum nie chce powiedzieć. To tyle, Ciekaw jestem cz teraz mi zaakceptujecie posta...
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: ------
  • Do góry
    • 0

#2 Niwek402 04/07/2009 - 08:59

Niwek
  • Gracz
Postać nikaja, jesteś prawą ręką burmistrza, a potem bierzesz udział w bijatykach, DMie.
Potem zacząłeś spamować, pyskować, że jest jak za komuny, abyśmy dali Ci dożywotniego. Wiadomo czym to się kończy.
Block pozostaje, załóż sobie nową postać i graj.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych