Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo
* * * * - 3 votes

Alice Calauti - McCreary

• Please log in to reply
53 replies to this topic

#1 Barlyy16 05/11/2018 - 18:29

Barlyy
  • Gracz

*
POPULAR

charlize-theron-images-1200x750.jpeg

Historia Alice:
Alice urodziła się We Włoszech.Gdy miała 15 lat,jej ojciec zaczął pić,ale był spokojny.Matka bardzo ja kochała,ojciec w sumie też.
Gdy miała 19 lat..postanowiła że wprowadzi się do Los Santos.Początki były trudne,lecz kilka miesięcy później poznała wielu przyjaciół.

17 grudnia 2015r.

Wylądowałam na lotnisku.Pojechałam taxówką do metra.Tam w lokalach sieci komórkowych zakupiłam telefon,wynajęłam pokój w hotelu oraz zatrudniłam się w lokalach gastronomicznych.Pod wieczór położyłam się spać.

24 grudnia 2015r.

Wstałam rano...pierwsza myśl to "Dziś Wigilia"!

3 lata później...

1 października 2018r.
To był wyjątkowy dzień.Poznałam wielu ludzi..m.in.Zayna, który nie ukrywam spodobał mi się,Lewisa(O tym będzie później) itd.
Zatrudniłam się w nowych lokalach m.in siłowni i restauracji.

Parę Dni później...
Z Zayne'm byliśmy już parą.Zabrał mnie w ciekawe miejsce..weszliśmy na dach a tam!Zayne uklęknął,wyciągnął pierścionek, i zapytał:
Z:Alice,kochanie.Czy zostaniesz moją żoną?!
A:O jeju,jestem zaskoczona.Tak po kilku dniach? (Zastanawiałam się chwilkę,miałam wątpliwości),oczywiście że Tak!
Wtedy nałożył mi pierścionek na palec.Rozmawialiśmy parę minut o ślubie i skoczyliśmy na miasto.Zjedliśmy coś,wypiliśmy itp.Zabrał mnie do swojego domu by mi go pokazać.Naprawdę ładny!

6 października 2018r.
Chodziłam po centrum już po pracy.Zobaczyłam Zayna z jakąś kobietą.Gdy Zayne odjechał,podeszłam do dziewczyny i zapytałam czy zna dobrze Zayna.Ta odpowiedziała że tak,są parą.Gdy to powiedziała,ogarnął mnie żal,smutek.Przedstawiliśmy się,miała na imię Bella. I tak zrobił się dialog:
K:Jak on mógł mi to zrobić! Mówił mi że mnie kocha!
A:A myślisz że mi nie mówił?Wiem! Mam pomysł!
K:No mów.
A:Podejdziemy do niego razem i zobaczymy co zrobi.
K:No dobrze,zróbmy to.
Nie zastanawiając się,poszłam z nią do restauracji gdzie przebywał Zayne.Od razu go spostrzegliśmy i Domagaliśmy się wyjaśnienia:
A:Jak mogłeś nam to zrobić?!
K:Ty draniu!
Z:Kobieto! Ja cię nie znam! (Do Mnie)
A:Coo?! Jak mnie nie znasz?!
Rozpłakałam się i wyszłam..Bella mnie pocieszała i mówiła że z nim porozmawia,ale straciłam nadzieję.Dla mnie już się nie liczył.

7 Października 2018r.
Gdy przechodziłam obok apteki(W centrum) Podszedł do mnie jakiś gościu,przedstawił się miał na imię Adam..wolę mówić Adaś.Zaproponował mi założenie firmy nauki jazdy.Pomyślałam,czemu nie?! Zgodziłam się..wpłaciłam mu 900$ na firmę i tak ją stworzyliśmy.Nazwaliśmy ją Ghost Driving School.

Początek Listopada b/r.
Firmą zajmowaliśmy się świetnie.Poznałam współzałożyciela-Emersona.On dołożył się do budynku.Naszym pojazdem był Sunrise.Wracając do Lewisa.Spotykaliśmy się,opowiedziałam mu historię o Zaynie a on go podobno dobrze znał.
Ale przejdźmy do najważniejszego.Jakoś się zgadaliśmy(Dokładnie nie pamiętam),sprawiał mi komplementy i tym podobne.
Tak,podobał mi się.A wtedy?! Powiedział że się mu podobam i że chcę spróbować i tak zostaliśmy parą.

3 Listopada 2018r.
W ten dzień dostałam list,ale to nie był zwyczajny list.To był list od Mamy!Gdy go czytałam,poczułam coś zza ramion,jakby oddech kogoś.Obejrzałam się ale nikogo nie było.Czytałam ten list i czytałam,nie było końca.Aż wtedy się rozpłakałam.
Matka napisała że Ojciec umarł.Dostał Udar mózgu.Byłam załamana...ale szybko się ogarnęłam...Zastanawiałam się czy jechać może na pogrzeb,ale postanowiłam nie opuszczać Los Santos.Czułam się tu swobodnie.

4 Listopada 2018r.
Kochałam Lewisa nad życie! Był moim oczkiem w głowie!Po skończonej służbie w nauce jazdy,pojechałam na GlenPark.Odbywały się tak walki i Freestyle Battle.Przyjechał też Lewis.Byliśmy tam prawie do końca.Postanowiłam pojechać do hotelu i po prostu iść spać.Była to dobra myśl.

12 Listopada 2018r.
Ten dzień był niesamowity.Spotykałam się częściej z Lewisem,pojechaliśmy nad morze,troszkę się popluskaliśmy ale woda była zimna..Brr.Gdy wyszliśmy z wody,Lewi dał mi kwiaty,ucieszyłam się z tego powodu.Pojechaliśmy do centrum,pogadaliśmy i poszliśmy w dwie różne strony.Ale potem...Kilka godzin później wyskoczyliśmy za miasto.Weszliśmy na wieżę,całowaliśmy się,aż doszło do tego...Tak,uprawialiśmy seks,czułam się wspaniale,bez niego,byłabym nikim.W ten dzień w Crimson ASG odbywały się walki.Poszłam tam z Lewisem i byliśmy w tej samej drużynie.Pod koniec dnia poszłam spać,obudziłam się dopiero wczesnym popołudniem.

13 Listopada 2018r.
Jeździliśmy z Lewisem po mieście,dał mi pracę w LSM,potem też zatrudniłam się w CarFixie.Gdy byłam na służbie w urzędzie,pomyślałam,czy nie mogłabym mieszkać z Lewisem.Napisałam mu SMS:
"Hej misiu,zadzwonisz do tego gościa od wynajmu? Chętnie bym z tobą zamieszkała"
I tak się stało,zamieszkałam z Lewisem nieopodal Centrum.Później oświadczył mi, iż musi wyjechać na pare dni do Akademika SASP'u.Zasmuciłam się,że nie będę go widziała,no ale cóż..raz się żyje.

14 Listopada 2018r.
W ten dzień miałam chęć spróbować swoich sił w radiu,i tak się stało.Moim trafnym wyborem została stacja Vinyl FM.
Dziś było mnóstwo rozpraw! Gdy podeszłam do bankomatu aby sprawdzić stan konta,nie uwierzyłam.Wybiło 3000$! Pomyślałam że niedługo będę mogła kupić PCJ,nawet używaną..pod koniec dnia,przejeżdżając przez Aleję Gwiazd,zobaczyłam leżącego mężczyznę na chodniku.Od razu bez wachania zsiadłam ze skuterka (Firmowy z Warsztatu),i wzięłam apteczkę z bagażnika.Moim oczom ukazała się rana postrzałowa na lewym barku,od razu to oparzyłam oraz wezwałam LSPD.Jak się później okazało,Nijaki Jimmy Russo go postrzelił,byłam na rozprawie.Pod koniec dnia pojechałam do nowego domu,położyć się spać.

15 Listopada 2018.
Nie uwierzycie co się wydarzyło...w końcu mam Freewaya!((Nie wiem jak się piszę xd))
Kupiłam go za około 4 kafle, wiem - Nie opłacało mi się..miał 13 tysięcy przebiegu!
Ale dzień był bardzo fajny.

24 Listopada 2018r.
Jak zwykle, nasz związek się nie układał. Pokłóciłam się z Lewisem o byle gówno, ale zazwyczaj po tym się godzimy.Nie odzywałam się do niego parę godzin, ale się w końcu odważyłam. Pogodziliśmy się.Dzień był nawet ok, poznałam wielu ludzi. Pod koniec dnia, zauważyłam A4 na Freeway'u, o sprzedaży. Zauważyłam że jest nawet w dobrym stanie, więc się zamieniliśmy pojazdami oraz dopłaciłam mu ponad kafel.Dowiedziałam się że jest kradziony, ale to nic.Poszłam spać około 20.

25 Listopada 2018r.
Ah..znów się z nim pokłóciłam! Ale teraz już się nie pogodziliśmy. W urzędzie poznałam Rayan'a oraz Michell'a.((Czy jakoś tak))
Wracając do Lewisa, nie obchodził mnie już. Pomyślałam "Ja już tyle razy przepraszałam, niech sam zadzwoni". Dlaczego
ja mam takie szczęście z chłopakami...eh..Zarobiłam trochę kasiorki, zawsze się przyda. Dzień był nawet udany.

30 Listopada 2018r.
No i związku nadszedł koniec. Lewis ze mną zerwał. Pierwsza do niego zadzwoniłam, i zapytałam co z nami, a od odparł że "Nie ma sensu" To okej, nie będę się prosić. Miał, czego chciał. Ale, Lewis życia mi nie zniszczył, ponieważ bardzo szybko znalazłam mą miłość..

31 Listopada 2018r.
Moją miłością okazał się być Martin- poznałam go wcześniej.

5 Grudnia 2018r.
To był ten dzień, kiedy był mój drugi raz. Pierwszy Lewis druga Martin, chyba wiecie o co chodzi.
Jego był to pierwszy raz, ale naprawdę mu dobrze wyszło. Układało nam się lepiej niż z Lewisem...

7 Grudzień 2018r.
W ten dzień powróciłam do Nauki Jazdy... jakoś szkoda mi tego było. Miałam zrobić USG brzucha ale nikt się tego nie podjął.

8 Grudzień 2018r.
Straciłam dziecko. Miałam wypadek z LSPD i jeszcze mnie zatrzymali! Eh... co za dzień.

10 Grudzień 2018r.
Zadzwoniłam do Martina, chciałam mu o tym powiedzieć ale, wyszedł z tekstem " Dobra Czill młoda" O co mu chodziło? Przekonałam się następnego dnia.

11 Grudzień 2018r.
Zadzwonił do mnie "Martin", w zasadzie KTOŚ ale z jego telefonu. Powiedział żebym przyjechała na stację w Mulholland.
Pojechałam, a tam stał premier, w środku dwóch gości w kominiarkach. Nie przedstawili się ani nic. Ten drugi to Martin. Nie odzywał się ani nic, tylko kiwał głową. Pokazali moje USG i powiedzieli, że Martin zaginął. Ależ to nie była prawda! On tam siedział! nie chcieli mi tego wyjawić, ale miałam go teraz po prostu w dupie.

KOLEJNY CIĄG BIOGRAFII

01.02.19r.
Nowy Rok, nowe znajomości, nowa praca.
Przez ten jakże długi okres czasu, moje życie nabrało większego sensu. Zapoznałam się z Jamesem, o którym będzie później. Jestem też w zarządzie jednej z TAXI, a niedługo zapewne w nauce jazdy. Jak pisałam wcześniej, jestem teraz szefową Ghost - które upada. Co do mojego życia - baardzo się zmieniło. James, to mój nowy chłopak. Poznaliśmy się, gdy byłam na patrolu w jednej z jednostek medycznych. O! Co do LSRD, jestem tutaj jakiś miesiąc, jako PARAMEDIC I. Chcę żyć na nowo, i zapomnieć o dramatach z przeszłości, które przeżyłam.

[size=5]02.02.19r.

[size=6][size=5][size=4]Ogólnie dzień minął dobrze. Jednak się okazało - że Ghost nie upada i szukam kolejnych ludzi do pracy. Z Jamesem nam się układa, nie ma żadnych kłótni - nic w tym rodzaju. Zaczęłam teraz jeździć na paczki, moim nowym autkiem - Hustlerem. Patrol w LSRD minął spokojnie, a około 20.30 poszłam spać.

04.02.19r.
Dzisiaj, poopowiadam Wam o Jamesie McCreary. Poznaliśmy się przy HQ LSRD, gdy chciał zrobić badania psychologiczne. Dał mi numer, ja jemu i tak się zaczęło. Spotykaliśmy się jako kolega, koleżanka. Kilka dni później, doszliśmy do wniosku, że się sobie wzajemnie podobamy i zostaliśmy parą. W ten dzień - poniedziałek, pojechaliśmy na molo, i po kilku minutach rozmowy oświadczył mi się! Pierwsza myśl to: "Alice McCreary". Powiedziałam tak, i wtedy założył mi pierścionek,i po minucie pojechaliśmy do urzędu aby udzielili nam ślubu. Ten dzień był wspaniały!

LUTY 2019r.

To miesiąc pełen wrażeń. To w tym miesiącu, poznałam Tom'a Shaw'a który bardzo mi się spodobał. Rozwód z Jamesem planowałam już dawno, ale to teraz chciałam go zrealizować. Z Tomem byliśmy już parą. Kolejny krok to zmiana imienia i nazwiska na Olivia Shaw. Napisałam do Jamesa SMSa o treści "Przyjedź proszę do urzędu w sprawie rozwodu". Przyjechał - nie miał nic przeciwko i nawet powiedział że ma już drugą połówkę. W zasadzie nie obchodziło mnie to, ale w pewnym momencie coś poczułam, jak bym była zazdrosna. Po rozwodzie, na jednej ze służb w Urzędzie Miasta dostałam SMSa z nieznanego numeru: "Jak tam Twój ukochany? Myślę że dobrze, bo za długo nie zabawi". Przestraszyłam się. Pierwszy na myśl przyszedł mi James, chociaż się do tego nie przyznał. Co ja miałam robić?! Ostrzegłam Toma, a ten powiedział że się nie boi. No trudno...Parę dni później, gdy przechodziłam przez  centrum, zauważyłam że śledzi mnie jakiś facet w czarnym aucie. Bałam się wychodzić na ulice! Od tego momentu jestem bardzo uważna, i zawsze rozglądam się za siebie. Kupiłam też pałkę by w najgorszym przypadku się nią bronić. Ten miesiąc jest i był przerażający.

Edited by Barlyy, 27/02/2019 - 17:30.

• Back to top
    • 8

#2 Kazikoox44 07/11/2018 - 18:28

Kazikoox
  • Gracz

Mega napisane polecam gracza :)

• Back to top
    • 0

#3 * Emesik31 14/11/2018 - 00:15

Emesik
  • Gracz
Czekam na aktualizację
  • Back to top
    • 1

#4 lojd2168 14/11/2018 - 07:33

lojd216
  • Gracz

Bardzo krótkie, słabo oprawione w BBCode i taka przeciętna historyjka, popracuj również nad interpunkcją. Pozdrawiam i czekam na aktualizację.

• Back to top
    • 0

#5 Szymon25 354 14/11/2018 - 11:32

Szymon25
  • Gracz
Dobre
  • Back to top
    • 2

#6 Alienated 308 14/11/2018 - 16:10

Alienated
  • Gracz

*
POPULAR

W porządku biografia, trochę lakoniczna i szybko pisana - ale da się ją czytać  ^_^

• Back to top
    • 3

#7 Barlyy16 15/11/2018 - 08:30

Barlyy
  • Gracz

AKTUALIZACJA! Zapraszam do lekturki :)

• Back to top
    • -1

#8 * Emesik31 17/11/2018 - 11:18

Emesik
  • Gracz
Czekam dalej na aktualizację
  • Back to top
    • 0

#9 Barlyy16 17/11/2018 - 12:06

Barlyy
  • Gracz

Czekam dalej na aktualizację

Jest :)

• Back to top
    • 1

#10 * Emesik31 25/11/2018 - 22:53

Emesik
  • Gracz
Coś dawno aktualizacji nie było
  • Back to top
    • 1

#11 * Marteł1810 26/11/2018 - 11:02

Marteł
  • Gracz

Też czekam na aktualizację.

• Back to top
    • 1

#12 Barlyy16 26/11/2018 - 15:59

Barlyy
  • Gracz

Ale mnie męczycie :lol: :lol: (Daty mogą się nie zgadzać)

AKTUALIZACJA! Zapraszam :)

• Back to top
    • 1

#13 Barlyy16 30/11/2018 - 17:12

Barlyy
  • Gracz

AKTUALIZACJA!Zapraszam :)

• Back to top
    • 1

#14 Barlyy16 07/12/2018 - 21:06

Barlyy
  • Gracz

Aktualizacja długo oczekiwana :)

• Back to top
    • 1

#15 Barlyy16 11/12/2018 - 17:09

Barlyy
  • Gracz

Niestety ale Biografii nadszedł koniec. Przepraszam za zarazem dziękuję za wsparcie!

• Back to top
    • 0

#16 * Marteł1810 11/12/2018 - 17:14

Marteł
  • Gracz

Jak to? Dlaczego? :(

• Back to top
    • 1

#17 Barlyy16 11/12/2018 - 17:44

Barlyy
  • Gracz

Jak to? Dlaczego? :(

Em, wiesz gra IC przerasta mnie OOC. Za chwilkę dodam dzisiejszy dzień :(

• Back to top
    • 0

#18 * Marteł1810 11/12/2018 - 17:47

Marteł
  • Gracz

Em, wiesz gra IC przerasta mnie OOC. Za chwilkę dodam dzisiejszy dzień :(

Ale jak to przerasta? :o Czekam na notkę.

• Back to top
    • 1

#19 Barlyy16 11/12/2018 - 17:49

Barlyy
  • Gracz

Czytaj, to się dowiesz! Pozdrawiam. :)

Edited by Barlyy, 11/12/2018 - 17:49.

• Back to top
    • 0

#20 Barlyy16 26/01/2019 - 21:20

Barlyy
  • Gracz
Hm...tak myślę czy nie powrócić do tej biografii...piszcie co myślicie
  • Back to top
    • 0

#21 * Marteł1810 26/01/2019 - 23:33

Marteł
  • Gracz

*
POPULAR

Ja jestem za, czekam na aktualizację.

• Back to top
    • 4

#22 * Siedem2242 26/01/2019 - 23:34

Siedem
  • Gracz

*
POPULAR

Też za, czekam również.

Edited by Siedem, 26/01/2019 - 23:35.

• Back to top
    • 4

#23 * Skino815 26/01/2019 - 23:35

Skino
  • Gracz

*
POPULAR

Też za, czekam również.

Ja również.

• Back to top
    • 4

#24 xPeKey233 26/01/2019 - 23:36

xPeKey
  • Gracz

*
POPULAR

Też za, czekam również.

Ja również.

Także popieram tą inicjatywę.

• Back to top
    • 4

#25 Barlyy16 27/01/2019 - 08:00

Barlyy
  • Gracz
Dobrze kochani, jak chcecie - tak będzie. Myślę że aktualizacje będą co dwa dni.
  • Back to top
    • 0

#26 * Metz68 27/01/2019 - 14:33

Metz
  • GameMaster SA-MP

*
POPULAR

Mój czteroletni brat napisałby coś lepszego. :) interpunkcja leży, nudna opowieść i napisana byle jak. Postaraj się bardziej bo szkoda aż czytać tego, lepiej zabrać dobrą książke bo to co zobaczyłam to jest tragedia... Ale powodzenia może uda ci się kiedyś zostać jak Stephen King.
  • Back to top
    • 3

#27 Barlyy16 27/01/2019 - 15:25

Barlyy
  • Gracz

Mój czteroletni brat napisałby coś lepszego. :) interpunkcja leży, nudna opowieść i napisana byle jak. Postaraj się bardziej bo szkoda aż czytać tego, lepiej zabrać dobrą książke bo to co zobaczyłam to jest tragedia... Ale powodzenia może uda ci się kiedyś zostać jak Stephen King.

Dzięki za opinie, lecz ostrzegałem już - to moja pierwsza biografia. Rozumiem Cię, ale nie chcesz - nie czytaj. Nikt Ci nie każe tego robić :) Pozdrawiam :)

• Back to top
    • 0

#28 Barlyy16 02/02/2019 - 11:09

Barlyy
  • Gracz

AKTUALIZACJA  02.02.19r.

• Back to top
    • 0

#29 Dzikus1503 02/02/2019 - 13:28

Dzikus150
  • Świeżak

Napisane po swojemu, całkiem przyzwoita praca.

• Back to top
    • 1

#30 Barlyy16 02/02/2019 - 13:35

Barlyy
  • Gracz

Napisane po swojemu, całkiem przyzwoita praca.

Dziękuję! Pozdrawiam :)

• Back to top
    • 0

#31 Barlyy16 03/02/2019 - 14:40

Barlyy
  • Gracz

AKTUALIZACJA!

• Back to top
    • -1

#32 * Marteł1810 03/02/2019 - 15:01

Marteł
  • Gracz

Kiedy dowiemy się czegoś więcej o tajemniczym Jamesie?

• Back to top
    • 0

#33 Barlyy16 03/02/2019 - 15:05

Barlyy
  • Gracz
Juz jutro zaaktualizuje z dzisiaj :P
  • Back to top
    • 0

#34 Vernon2961 03/02/2019 - 17:21

Vernon
  • Gracz

Kiedy dowiemy się czegoś więcej o tajemniczym Jamesie?

Marta! Też jestem bardzo ciekawy jak to się rozwinie!

• Back to top
    • 0

#35 * Lubek_480 03/02/2019 - 23:19

Lubek_
  • Gracz

Nie mogę się doczekać, każdy post to arcydzieło 

• Back to top
    • 0

#36 * Spamerr995 04/02/2019 - 00:57

Spamerr
  • Gracz
Ciekawe z czym James je kanapki, czekam na aktualizację.
  • Back to top
    • 1

#37 Barlyy16 07/02/2019 - 19:12

Barlyy
  • Gracz
Aktualizacja! Dzień o Jamesie!
  • Back to top
    • 2

#38 * littlewheezy642 14/02/2019 - 00:56

littlewheezy
  • Gracz

*