Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnAJ] Tommy Condor

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 John_Dark 0 12/02/2010 - 10:34

John_Dark
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Tommy Condor

Administrator/moduł nadający karę: Bobicz

Powód kary: Odwalanie

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Za to dostałem aj http://h-rp.pl/thread-29316.html to nie ja byłem proszę sprawdzić logi ktoś mi się włamał na konto i okradł zabrał 2tys i majestica przerzucił! proszę o un kare... Po pierwsze już od konrada dostałem za bycie udawanie bycia gangsterem ogólnie jestem biznesmen dlatego już nie odwalam to nie. Ktoś mi wbił na konto! Nie piszę w ogóle takich tekstów tuskafki itd... proszę o sprawdzenie logów!

O tej porze to ja spałem "Wszystko będzie w logach" kolega mi na skype napisał o takie coś: http://img300.images...3442/kameha.png

Piszę z konta brata którego już nie ma.. ponieważ ma bana... ja też mam na forum za głupiego posta :/
  • Do góry
    • 0

#2 Gugel1 12/02/2010 - 10:38

Gugel
  • Świeżak
Piszesz bardzo "roztrzepanie", niech admini sprawdzą IP i może logi.
  • Do góry
    • 0

#3 John_Dark 0 12/02/2010 - 10:44

John_Dark
  • Zbanowani

Piszesz bardzo "roztrzepanie", niech admini sprawdzą IP i może logi.

sorki- że piszę "roztrzepanie już tego nie mogę edytować" ale mi chodzi o to że znikło mi z konta 10tys.. + 500 min AJ + - GS :/
  • Do góry
    • 0

#4 mafiozo1 12/02/2010 - 11:02

mafiozo
  • Świeżak
Znam Tommy'ego dosyć dobrze z serwera, nie możliwe aby on zrobił coś takiego to jest gracz ze świetnym RP i jakoś nigdy nie widziałem żeby odwalał... Jestem za wycofaniem kary.
  • Do góry
    • 0

#5 Krystek1230 12/02/2010 - 13:18

Krystek123
  • Świeżak
Witam,to ja wbiłem na konto Tommy Condor już mu wszystko oddałem jestem jego re'al przyjacielem już sobie wszystko wyjaśniliśmy proszę o zabranie u 500min aj i dodanie na Lance Dark to jest moja postać.

Dziękuje i pozdrawiam
  • Do góry
    • 0

#6 John_Dark 0 12/02/2010 - 13:20

John_Dark
  • Zbanowani

Witam,to ja wbiłem na konto Tommy Condor już mu wszystko oddałem jestem jego re'al przyjacielem już sobie wszystko wyjaśniliśmy proszę o zabranie u 500min aj i dodanie na Lance Dark to jest moja postać.

Dziękuje i pozdrawiam

Tak,już sobie wyjaśniliśmy wszystko jest okej, proszę mi nic nie zwracać bo już wszystko oddane tylko proszę mi nie nadać 500min, AJ

Dziękuje :)
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych