Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Zrealizowano][SKARGA] Barbarians, Blacktown Jokers, Amarillo Barrio Azteca

• This topic is locked This topic is locked
40 replies to this topic

THE REAL NAJLER 295 29/09/2018 - 19:08

THE REAL NAJLER
  • Gracz
Link do profilu/postaci raportowanego/raportowanych: Zbyt dużo.

Nazwa postaci raportowanego/raportowanych: Barbarians, Blacktown Jokers i Amarillo Barrio Azteca

Opis sytuacji: Podczas walke o strefe, dnia 29.09.2018 o godzinie 18:44 rzucono na nas (Dixie Family) molotov'a przez organizacje ,,Amarillo Barrio Azteca''.  W tej godzinie również krążyły dwie organizacje wyżej wymienione (Barb, BTJ). Podczas przygotowań, obok mnie krążyły BARB i BTJ lecz wtedy im napisałem na kropce że jest walka o strefe więc byli świadomi tego. W regulaminie na pierwszym punkcie widać że podczas walke o strefe można tylko i wyłącznie (1org na 1org)

1. W walkach o strefy bezwzględnie obowiązuje zasada walki 1 vs 1 (tj. 1 org vs 1 org.) Zabronione jest korzystanie z pomocy osób niebędących pod panelem org. przestępczej lub z pomocy innej organizacji.

Dodam też iż gracze Barbarians, BTJ porwali członków z organizacji Dixie Family gdy ci mieli walke o strefe.

Zrzuty ekranu wrzucone na imgur.com: (obowiązkowe)

• Back to top
    • -13

Kasiek4392 30/09/2018 - 14:41

Kasiek
  • Zasłużony

*
POPULAR

Autora skargi proszę przede wszystkim o poinformowaniu liderów wszystkich zamieszanych w to organizacji. Osoby, które są powiązane ze sprawą mogą wypowiadać się za zgodą swoich liderów. To jak wypowiadacie się na forum czy w grze jest wizytówką waszej organizacji.

Przestrzegam również przed wszelkimi próbami wywoływaniem w tym temacie wojen. Odnoście się do siebie z kulturą i szacunkiem - argumentując każdą wypowiedz i nie pomijając zarzutów jakie zostały Wam postawione przez autora skargi.
  • Back to top
    • 16

kekeshi0 74 30/09/2018 - 14:55

kekeshi0
  • Zbanowani

*
POPULAR

Chciałbym zacząć od tego że z organizacją dixie mamy teraz wojne, ciągle sie strzelamy i cały czas sie porywamy. Z tego co wiem to nawet dixie w tym czasie zaczęło pierwsze strzelać kiedy moja organizacja kręciła sie koło nich, no i to wywołało małą bitwe. Potem oni również do nas zaczęli strzelać, bić z lpmów. No i dodam że z tego co wiem to jest zakaz wtrącania sie podczas walki o strefe, a nie przy przygotowaniu, cala walka rowniez trwała nie na terenie którym przejmowali latynosi, tylko w zupełnie innym miejscu. Mamy ciągłą wojne z dixie, codziennie robimy mobilki i cały czas sie strzelamy. Z tego co wiem to jest skryptowa blokada zadawania hp podczas walki o strefe, nie podczas przygotowania.

Edited by kekeshi0, 30/09/2018 - 18:59.

• Back to top
    • 5

Todżer751 30/09/2018 - 14:59

Todżer
  • Gracz

*
POPULAR

No siemanko. Od razu przejdę do rzeczy, skarga jest dla mnie przynajmniej śmieszna. Jedyną prawdą jaką napisałeś o mojej organizacji jest to że o 18:44 rzuciliśmy palaka na strefę. Później były przygotowania - zwineliśmy się do domów, interiorów żeby przeczekać do walki. Po 30 minutach wróciliśmy na strefę, nabijaliśmy punkty. To co między wami działo się przez okres przygotowania nie ma nic wspólnego z naszą organizacją. - Nie widzę nikogo od nas na załączonych ss'ach. 

• Back to top
    • 11

cappy211517 30/09/2018 - 15:39

cappy2115
  • Gracz

Siema, wczoraj koło godziny 16 grałem sobie na serwerze net4game. Jeździłem sobie po centrum, nagle zadzwonił do mnie znajomy, ze potrzebuje podwózki z iwood moteli do centrum, no to po niego zajechałem, zgarnąłem go i pojechaliśmy na stacje zatankować. Ustałem na stacji, zgasiłem silnik wypłaciłem 50$ no i wjechał on - Ryan Shelley z deaglem. Zabił mnie oraz mojego znajomego (Damon Frank) Wbił bw, okradł i zabrał telefony. Dodam ze z naszej strony nie było nawet najmniejszej prowokacji w jego stronę, czy w stronę jego ekipy. Ja ani mój znajomy nie byliśmy w tamtym momencie pod żadnym panelem. Wieczorem gdy grałem już sobie sam, będąc pod panelem dostałem na słuchawie info że atakują nasza strefę i trzeba się zebrać i przygotować, no to przyjechałem z centrum na motele, ustałem na chwile na esc (na naszej strefie). gdy po minucie wróciłem do gry stało nademną trzech barbariansow, wbiło mi BW i porwało. Byli komunikowani, ze aktualnie trwa walka o strefę. We wczorajszym dniu grupa Barbarians wbiła mi BW 3 razy bez jakiejkolwiek prowokacji. Według regulaminu (W walkach o strefy bezwzględnie obowiązuje zasada walki 1 vs 1 (tj. 1 org vs 1 org.) Zabronione jest korzystanie z pomocy osób niebędących pod panelem org. przestępczej lub z pomocy innej organizacji.) jest to niedozwolone. W momencie gdy organizacja azteca odbijała nam strefę, Jokersi oraz Barbarians jeździli po idle, wbijali bw naszym ludziom i ich porywali, w tym mnie. Chciałbym to wyjaśnić ponieważ od jakiegoś czasu organizacja barbarians zachowuje się wobec nas nie fair (według mnie). Screen porwania mnie podczas walki o strefę jest wyżej, a niestety z DM'u na stacji idle  nie posiadam. Dziękuje za przeczytanie i pozdrawiam, niech zarząd zweryfikuje całą akcję

:)

• Back to top
    • 2

Weekendday 2 30/09/2018 - 15:43

Weekendday
  • Gracz

https://net4game.com...onciarze-w-org/ - dorzucę żeby władze przypadkiem nie przegapiły tak ważnego materiału dowodowego.

• Back to top
    • -1

Kasiek4392 30/09/2018 - 15:46

Kasiek
  • Zasłużony

https://net4game.com...onciarze-w-org/ - dorzucę żeby władze przypadkiem nie przegapiły tak ważnego materiału dowodowego.

Materiał zaprezentowany w tym temacie również jest brany pod uwagę w tej obszernej skardze. 

• Back to top
    • 1

Thymoteusz 248 30/09/2018 - 16:27

Thymoteusz
  • Gracz

*
POPULAR

Hej, czaiłem się na Was, aż wyjedziecie poza Idlewood. Od początku moim celem był Walker Walter. Nie interesuje mnie to czy miałeś panel, czy nie. Kręcisz się z Dixie, to trzeba wyjaśnić Cię i ustawić do pionu. Wjechaliście na stacje Idlewood, no to cyk, wjeżdza wtedy on, czarna masa, Ryan Shelley, uzbrojony po same pięty - /p deagle zza/do paska i chce wbić Ci BW, a nagle Twój kolega zaczyna mnie LPM'ować, to gosteczka też szybko wyjaśniłem beż żadnych skrupułów. Odgrywam ładnie, że Cie przeszukuje, zabieram Ci telefon, a Ty przedłużasz, wysyłasz raporty, płaczesz GM'owi na priv. No ale heh.. czego można się spodziewać po ludziach z Dixi, którzy nie patrzą, kogo dodają, aby mieli tylko 100j, cnie? PS:
Spoiler
Fajnych macie TAKSÓWKARZY, ciekawe, czy są uzbrojeni :o
Mordeczko, stój w środku Idlewood na //rap1, a nie wyjeżdzaj poza neutralną strefę. Stacja Idlewood nie mieści się już na neutralu, więc mogłem Ci wbić BW bez jakiejkolwiek prowokacji. Polecam się doinformować, i przeczytać regulamin organizacji przestępczych na www.net4game.com --> organizacje przestępcze

Edited by Thymoteusz, 30/09/2018 - 20:11.

• Back to top
    • 3

cappy211517 30/09/2018 - 16:38

cappy2115
  • Gracz

*
POPULAR

Thymoteusz, skoro według Ciebie cała akcja była okej, to w porządku. Zostaje nam czekać na zbadanie całej skargi przez zarząd.W każdym bądź razie nie musisz być wobec mnie taki złośliwy, pozdro :)

• Back to top
    • 3

THE REAL NAJLER 295 03/10/2018 - 10:09

THE REAL NAJLER
  • Gracz

Chciałbym zacząć od tego że z organizacją dixie mamy teraz wojne, ciągle sie strzelamy i cały czas sie porywamy. Z tego co wiem to nawet dixie w tym czasie zaczęło pierwsze strzelać kiedy moja organizacja kręciła sie koło nich, no i to wywołało małą bitwe. Potem oni również do nas zaczęli strzelać, bić z lpmów. No i dodam że z tego co wiem to jest zakaz wtrącania sie podczas walki o strefe, a nie przy przygotowaniu, cala walka rowniez trwała nie na terenie którym przejmowali latynosi, tylko w zupełnie innym miejscu. Mamy ciągłą wojne z dixie, codziennie robimy mobilki i cały czas sie strzelamy. Z tego co wiem to jest skryptowa blokada zadawania hp podczas walki o strefe, nie podczas przygotowania.

Fakt, mamy wojne. Ale podczas walki o strefe mogliście sobie odpusić. Nikt od nas nie zaczął pierwszy strzelać, wszystko będzie w logach. Goniliście jedną osobe od nas na 5 Pcj, nie wiem po co skoro była walka o strefe a wcześniej na kropce wam to napisałem. Jak zaczeliście strzelać pierwsi, to chyba logiczne że chcieliśmy się bronić.

,,W momencie rzucenia wyzwania, członkowie wrogiej organizacji otrzymują powiadomienia push o rozpoczęciu walki za 30 minut - mogą się zorganizować i stawić Wam czoło. Przez następne 15 minut obie grupy mają możliwość zdobywania punktów. Grupa, która ma najwięcej punktów na koniec walki, wygrywa strefę.''

----------------------------------------

Walka o strefe, zaczyna się od rzucenia molotova przez jedną organizacje. Jest ona podzielona na dwa Etaty;

-Przygotowanie

-Nabijanie punktów

No siemanko. Od razu przejdę do rzeczy, skarga jest dla mnie przynajmniej śmieszna. Jedyną prawdą jaką napisałeś o mojej organizacji jest to że o 18:44 rzuciliśmy palaka na strefę. Później były przygotowania - zwineliśmy się do domów, interiorów żeby przeczekać do walki. Po 30 minutach wróciliśmy na strefę, nabijaliśmy punkty. To co między wami działo się przez okres przygotowania nie ma nic wspólnego z naszą organizacją. - Nie widzę nikogo od nas na załączonych ss'ach. 

Nie wiedziałem czy was dopisywać do skargi, ponieważ nie wiem jak to wyglądało. Jest też możliwe że się zgadaliście jakoś IG ale tego nie wiem. Logi zobaczą jak nic nie będzie to najserdeczniej przepraszam za zamieszanie.

Hej, czaiłem się na Was, aż wyjedziecie poza Idlewood. Od początku moim celem był Walker Walter. Nie interesuje mnie to czy miałeś panel, czy nie. Kręcisz się z Dixie, to trzeba wyjaśnić Cię i ustawić do pionu. Wjechaliście na stacje Idlewood, no to cyk, wjeżdza wtedy on, czarna masa, Ryan Shelley, uzbrojony po same pięty - /p deagle zza/do paska i chce wbić Ci BW, a nagle Twój kolega zaczyna mnie LPM'ować, to gosteczka też szybko wyjaśniłem beż żadnych skrupułów. Odgrywam ładnie, że Cie przeszukuje, zabieram Ci telefon, a Ty przedłużasz, wysyłasz raporty, płaczesz GM'owi na priv. No ale heh.. czego można się spodziewać po ludziach z Dixi, którzy nie patrzą, kogo dodają, aby mieli tylko 100j, cnie? PS:

Spoiler
Fajnych macie TAKSÓWKARZY, ciekawe, czy są uzbrojeni :o
Mordeczko, stój w środku Idlewood na //rap1, a nie wyjeżdzaj poza neutralną strefę. Stacja Idlewood nie mieści się już na neutralu, więc mogłem Ci wbić BW bez jakiejkolwiek prowokacji. Polecam się doinformować, i przeczytać regulamin organizacji przestępczych na www.net4game.com --> organizacje przestępcze

Możesz się czaić, czaj się i czaj nikt ci nie zabrania. Ale grając w organizacji musisz wiedzieć że gdy dana organizacja ma walke o strefe, jest ona ,,nietykalna'' przez inna organizacje które w tej walce nie uczestniczą.

Faktycznie, już się wypowiadałem na ten temat, lecz powtórze. Akcje z przedłużaniem może się zdarzały niektórym od nas, nie wiem nie było mnie przy akcji i nie mam pojęcia co się tam działo. Lecz spójrz pierw na swoich ludzi z pod panelu;

https://imgur.com/Wjo8upO

• Back to top
    • -2

Maximus99LBN 222 03/10/2018 - 10:45

Maximus99LBN
  • Zbanowani

*
POPULAR

system walk o strefy to jakiś żart chyba, bo wygląda na to, że ''grupa przestępcza'' której ktoś rzuci molotowa staje się nietykalna. Następnym razem napiszcie po prostu na ic sorki rzucili nam mołotowa nie bijcie nas, bo i tak jesteśmy poszkodowani i oszczędzicie sobie zbędnych kłopotów. A co do screena którego zamieściłeś to odpowiem tak; ''Czemu to widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w swoim nie dostrzegasz?''

cvOvDWh.png

''Lecz spójrz pierw na swoich ludzi z pod panelu''  - przelicz osoby które grały pod twoim panelem i zostały zbanowane, a potem policz osoby którym rozdawałeś inwy po znajomości na kilku różnych kontach, pozdrawiam szczerego do bólu najlera.

Edited by Maximus99LBN, 03/10/2018 - 10:46.

• Back to top
    • 4

THE REAL NAJLER 295 03/10/2018 - 10:56

THE REAL NAJLER
  • Gracz

system walk o strefy to jakiś żart chyba, bo wygląda na to, że ''grupa przestępcza'' której ktoś rzuci molotowa staje się nietykalna. Następnym razem napiszcie po prostu na ic sorki rzucili nam mołotowa nie bijcie nas, bo i tak jesteśmy poszkodowani i oszczędzicie sobie zbędnych kłopotów. A co do screena którego zamieściłeś to odpowiem tak; ''Czemu to widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w swoim nie dostrzegasz?''

cvOvDWh.png

''Lecz spójrz pierw na swoich ludzi z pod panelu''  - przelicz osoby które grały pod twoim panelem i zostały zbanowane, a potem policz osoby którym rozdawałeś inwy po znajomości na kilku różnych kontach, pozdrawiam szczerego do bólu najlera.

Roberciku, ja nie pisałem skrypta na walke o strefe. Nie miej tych zastrzeżeń do mnie, każdy wie jak działa. Co do pisania, pisałem wam na czacie OOC. Po raz kolejny powtórzę, zamiast się wypowiadać o czym nie masz pojęcia, przeczytaj wcześniejsze wypowiedzi.

Co do SS' którego przedstawiłeś odpowiem tak: XD

Nie rozumiem po co go tu zamieściłeś, było to w wyniku porwania? Jest to SS zrobiony przez was?

NIE. SS jest zrobiony przez;

https://net4game.com...176051-ichiggo/ - Członka mojej organizacji.

Nie rozumiem po co zamieszczasz takie screeny, które nic nie znaczą. Nikt z was był przy tym więc nawet nie wiesz jaki zwrot wydarzeń był.

,,przelicz osoby które grały pod twoim panelem i zostały zbanowane, a potem policz osoby którym rozdawałeś inwy po znajomości na kilku różnych kontach''

-Przeczytaj wcześniejsze wypowiedzi. Zarzucasz mi że rozdaje invy po znajomości, lecz nie widze żadnych dowodów poza waszymi kłamstwami.

Również dobrze moge powiedzieć, że osoby takie jak Pentaszor czy Felica Brana również dostały inva do waszej organizacji z pełną świadomością że cheatują/grają na mk. Lecz tego nie robie ponieważ nie mam żadnych dowodów.

Edited by THE REAL NAJLER, 03/10/2018 - 10:58.

• Back to top
    • 1

Maximus99LBN 222 03/10/2018 - 11:02

Maximus99LBN
  • Zbanowani

*
POPULAR

ty no ty taki święty jesteś, że wcale cziterów nie dodajesz. A nie sorki ty ich dodajesz, ale potem umywasz rączki a potem piszesz oj sorki nie wiedziałem, że to wstrętni cziterzy. Jesteś taki szczery do bólu w tych teczkach, a nie potrafisz się przyznać do jawnego współpracowania z cziterami i multi konciarzami dla których twoja organizacja robi za jakiś przytułek. Na inwa w twojej organizacji w ogóle trzeba się wysilić jakoś w grze czy wystarczy podesłać screena z kartoteką cleo o grubości encyklopedii? Felicia Brana to jedyna osoba która dostała bana pod panelem Barbarians, a ty od siebie policzyłeś ludzi? Bo coś mi się wydaje, że u ciebie poleciało więcej banów na szaro za czitowanie, zmiane wlascicieli etc niż masz aktualnie osób pod panelem. 

Edited by Maximus99LBN, 03/10/2018 - 11:03.

• Back to top
    • 4

THE REAL NAJLER 295 03/10/2018 - 11:21

THE REAL NAJLER
  • Gracz

ty no ty taki święty jesteś, że wcale cziterów nie dodajesz. A nie sorki ty ich dodajesz, ale potem umywasz rączki a potem piszesz oj sorki nie wiedziałem, że to wstrętni cziterzy. Jesteś taki szczery do bólu w tych teczkach, a nie potrafisz się przyznać do jawnego współpracowania z cziterami i multi konciarzami dla których twoja organizacja robi za jakiś przytułek. Na inwa w twojej organizacji w ogóle trzeba się wysilić jakoś w grze czy wystarczy podesłać screena z kartoteką cleo o grubości encyklopedii? Felicia Brana to jedyna osoba która dostała bana pod panelem Barbarians, a ty od siebie policzyłeś ludzi? Bo coś mi się wydaje, że u ciebie poleciało więcej banów na szaro za czitowanie, zmiane wlascicieli etc niż masz aktualnie osób pod panelem.

Robert, to nie jest skarga na mnie tylko na was. Zmień temat bo utrudniasz robote Zarządowi.

,,A nie sorki ty ich dodajesz, ale potem umywasz rączki a potem piszesz oj sorki nie wiedziałem, że to wstrętni cziterzy.''
-Jeszcze raz poprosze o dowody gdzie zrobiłem to świadomie, przegrałem dosyć długo na moim koncie/postaci i za taką cene bym nie robił panelu z świadomością że dodaje cheaterów/ludzi na mk. Prosze Cię, obaj wiemy jak wygląda sytuacja. Brudy na was wychodzą, a to że nie macie się czego czepić czepiacie się takich głupot jak czy ktoś z dawców poziomu grał u nas, czy też Brutalny sprzedał konto. Prosze Cię, nie oszukujmy nikogo obaj wiemy że było więcej osób zbanowanych pod waszym panelem niż jedna. Widocznie zbyt późno dołączyłeś do swojej organizacji Robert;

- https://net4game.com/user/168364
peterburgersqua - Zbanowany za Multikonto, gracz dodany z pełną świadomością. Do waszej organizacji poza znajomościach OOC nie da rady się dostać.
-https://net4game.com...kozak-pentaszor
Pentaszor - Również świadomie dodany cheater do panelu, dopiero po tym jak jego SS' wyszedł na światło dziennie, usuneliście go by pozbyć się zagrożenia spadku organizacji.
-https://net4game.com...38433-itisaner/
Itisaner - Człowiek hejter/szkodnik. Wiedzieliście kto to jest, ale inva do organizacji dostał bez problemu.

Tu są tylko trzy przykłady.
Więc skończ pisać bujdy wyssane z palca, ponieważ masz ZEROWE pojęcie o mnie, jak i o mojej organizacji.

Edited by THE REAL NAJLER, 03/10/2018 - 11:24.

• Back to top
    • 1

1774TenNumerToKlopoty70 03/10/2018 - 13:27

1774TenNumerToKlopoty
  • Gracz

Co do SS' którego przedstawiłeś odpowiem tak: XD
Nie rozumiem po co go tu zamieściłeś, było to w wyniku porwania? Jest to SS zrobiony przez was?
NIE. SS jest zrobiony przez;
https://net4game.com...176051-ichiggo/ - Członka mojej organizacji.
Nie rozumiem po co zamieszczasz takie screeny, które nic nie znaczą. Nikt z was był przy tym więc nawet nie wiesz jaki zwrot wydarzeń był.

Znowu kłamiesz.
SS jest mojego autorstwa, mam ich więcej. Został zrobiony kiedy sprowokowałeś moją postać do bójki i kiedy spostrzegłeś się, że masz mało HP, a ja zacząłem cię gonić - wielokrotnie wychodziłeś z gry, (około 5 razy /q, a także kiedy już miałeś wbite bw - również dałeś /q abym cię nie mógł okraść) ba! Myślałeś, że nie ogarnę, że ciśniesz na speedhacku? Ha. Wszedłeś wówczas na swoją drugą postać i zacząłeś mnie na niej okładać bez powodu (łączenie postaci), a później wszedłeś na konto swojego brata i również zacząłeś mnie atakować (kolejne łączenie postaci). Jesteś po prostu toksyczny, a całe złoto to twoje logi. Skończ kłamać w żywe oczy i oszczędź wstydu chociażby tej jednej, czy dwóm osobom które grają u was legalnie.
  • Back to top
    • 1

THE REAL NAJLER 295 03/10/2018 - 13:42

THE REAL NAJLER
  • Gracz

*
POPULAR

Znowu kłamiesz.
SS jest mojego autorstwa, mam ich więcej. Został zrobiony kiedy sprowokowałeś moją postać do bójki i kiedy spostrzegłeś się, że masz mało HP, a ja zacząłem cię gonić - wielokrotnie wychodziłeś z gry, (około 5 razy /q, a także kiedy już miałeś wbite bw - również dałeś /q abym cię nie mógł okraść) ba! Myślałeś, że nie ogarnę, że ciśniesz na speedhacku? Ha. Wszedłeś wówczas na swoją drugą postać i zacząłeś mnie na niej okładać bez powodu (łączenie postaci), a później wszedłeś na konto swojego brata i również zacząłeś mnie atakować (kolejne łączenie postaci). Jesteś po prostu toksyczny, a całe złoto to twoje logi. Skończ kłamać w żywe oczy i oszczędź wstydu chociażby tej jednej, czy dwóm osobom które grają u was legalnie.

Możliwe ze screenshot jest twojego autorstwa, nie mam pojęcia. Pamiętam że Ichiggio wysyłał screenshoty na grupe discord. Także się pomyliłem wybacz. Mnie to nie obchodziło czy dostane bw ponieważ 70$ to dla mnie nie problem, a co do okradnięcia to też same bzdury. Nie miałem nic wartościowego, tylko ubranka, kosteczki do gry i inne nic niewartościowe przedmioty. Jak wspomniałem na początku to była tylko zabawa we własnym gronie. Nikt z poza organizacji nie brał w tym udzialu.

Co do łączenia postaci, faktycznie wtedy się przelogowałem na Kofi Robinson, i zagadałem coś w stylu ,,Co tu się dzieje'' Gdzie ty odpowiedziałeś coś co uznałem za prowokacje. Śmiało można sprawdzić logi, nie mam nic do ukrycia. 

Takimi osobami jak ty gardzę najbardziej, zamiast zaakceptować swój los gierki który dostałeś - próbujesz wmawiać jakieś bzdury by panel pod którym grałeś i byś dalej grał gdyby nie FCJ/FCK, spadł za niewiadomo co. Śmieszne się to powoli robi, chyba przyda ci się dobry odpoczynek od komputera.

Podobna sytuacja jak z Hash Delfavero ( https://net4game.com...171775-morczin/ ) który robi masakryczne błędy ortograficzne. Na szczęscie ty z tym problemu nie masz, lecz macie wspólny charakter. Dla was wszystko toczy się wokół komputera i nie potraficie znieść przegranej.

EDIT:

Chcemy przynieść również uśmiech na twarzy osobom które przychodzą do organizacji jak i tym którzy do niej już należą by nie znudziło im się ciągle granie HG. Czasem od czasu pośmieszkujemy sobie i nikt z organizacji/mieszków nie żalił się na to + były również pochwały od jednego z mieszka, wstawie jego wypowiedź poniżej;

https://imgur.com/a/uwx8Sw7

Kolejny edit bo nie zauważyłem:

Jakiego speedhacku?xD Coś sobie ubzdurałeś i teraz wymyślasz coraz śmieszniejsze akcje bym dostał bana za nic ale nie masz na to dowodów. Śmiech na sali z takich osób jak ty.

Edited by THE REAL NAJLER, 03/10/2018 - 13:57.

• Back to top
    • 3

1774TenNumerToKlopoty70 03/10/2018 - 14:01

1774TenNumerToKlopoty
  • Gracz

Możliwe ze screenshot jest twojego autorstwa, nie mam pojęcia. Pamiętam że Ichiggio wysyłał screenshoty na grupe discord. Także się pomyliłem wybacz. Mnie to nie obchodziło czy dostane bw ponieważ 70$ to dla mnie nie problem, a co do okradnięcia to też same bzdury. Nie miałem nic wartościowego, tylko ubranka, kosteczki do gry i inne nic niewartościowe przedmioty. Jak wspomniałem na początku to była tylko zabawa we własnym gronie. Nikt z poza organizacji nie brał w tym udzialu.

Co do łączenia postaci, faktycznie wtedy się przelogowałem na Kofi Robinson, i zagadałem coś w stylu ,,Co tu się dzieje'' Gdzie ty odpowiedziałeś coś co uznałem za prowokacje. Śmiało można sprawdzić logi, nie mam nic do ukrycia. 

Takimi osobami jak ty gardzę najbardziej, zamiast zaakceptować swój los gierki który dostałeś - próbujesz wmawiać jakieś bzdury by panel pod którym grałeś i byś dalej grał gdyby nie FCJ/FCK, spadł za niewiadomo co. Śmieszne się to powoli robi, chyba przyda ci się dobry odpoczynek od komputera.

Podobna sytuacja jak z Hash Delfavero ( https://net4game.com...171775-morczin/ ) który robi masakryczne błędy ortograficzne. Na szczęscie ty z tym problemu nie masz, lecz macie wspólny charakter. Dla was wszystko toczy się wokół komputera i nie potraficie znieść przegranej.

EDIT:

Chcemy przynieść również uśmiech na twarzy osobom które przychodzą do organizacji jak i tym którzy do niej już należą by nie znudziło im się ciągle granie HG. Czasem od czasu pośmieszkujemy sobie i nikt z organizacji/mieszków nie żalił się na to + były również pochwały od jednego z mieszka, wstawie jego wypowiedź poniżej;

https://imgur.com/a/uwx8Sw7

Odpowiem ostatni raz, ponieważ ciągłe wywoływanie mnie do odpowiedzi przez Ciebie ciebie jest już uwłaczające i nie wnosi nic nowego.

Zasłaniasz się niewiedzą, na każde udowodnione kłamstwo odpowiadasz - nie wiem, nie mam pojęcia, nie pamiętam, a z drugiej strony ciągle wmawiasz wszystkim, że masz pełną kontrolę nad swoim panelem. Gubisz się w tłumaczeniach, przeczysz sam sobie.

Tłumaczenie dot. łączenia postaci również jest z twojej strony czystym kłamstwem, dlatego nie będę się ponownie do niego ustosunkowywać.

Jesteś w błędzie. Doskonale zaakceptowałem to, że nastoletnia swołocz w pakcie agresji spowodowanej wzięciem 4(!) anadralli (XD) postanowiła się kogoś pozbyć. Czy nie uważasz, że gdybym chciał tego uniknąć to wyszedłbym z gry? Również - gdybym nie pogodził się z czasową stratą jednej z wielu postaci to na chłopski rozum - złożyłbym apelację?

Mogę śmiało powiedzieć - jesteś(cie) najbardziej zakłamaną, cwaną, chytrą i sprzedajną osobą na tym serwerze. Powtórzę po raz 9348384: Logi, na które tak chętnie się powołujesz są w całości przeciwko tobie, dlatego szybko zweryfikują całą sprawę.

Proszę nie odpowiadać już na moje posty - jestem człowiekiem i mam swoje życie, nie mogę na okrągło odpowiadać w sprawie jakiegoś oszusta, peace.

• Back to top
    • 2

THE REAL NAJLER 295 03/10/2018 - 14:17

THE REAL NAJLER
  • Gracz

Odpowiem ostatni raz, ponieważ ciągłe wywoływanie mnie do odpowiedzi przez Ciebie ciebie jest już uwłaczające i nie wnosi nic nowego.

Zasłaniasz się niewiedzą, na każde udowodnione kłamstwo odpowiadasz - nie wiem, nie mam pojęcia, nie pamiętam, a z drugiej strony ciągle wmawiasz wszystkim, że masz pełną kontrolę nad swoim panelem. Gubisz się w tłumaczeniach, przeczysz sam sobie.

Tłumaczenie dot. łączenia postaci również jest z twojej strony czystym kłamstwem, dlatego nie będę się ponownie do niego ustosunkowywać.

Jesteś w błędzie. Doskonale zaakceptowałem to, że nastoletnia swołocz w pakcie agresji spowodowanej wzięciem 4(!) anadralli (XD) postanowiła się kogoś pozbyć. Czy nie uważasz, że gdybym chciał tego uniknąć to wyszedłbym z gry? Również - gdybym nie pogodził się z czasową stratą jednej z wielu postaci to na chłopski rozum - złożyłbym apelację?

Mogę śmiało powiedzieć - jesteś(cie) najbardziej zakłamaną, cwaną, chytrą i sprzedajną osobą na tym serwerze. Powtórzę po raz 9348384: Logi, na które tak chętnie się powołujesz są w całości przeciwko tobie, dlatego szybko zweryfikują całą sprawę.

Proszę nie odpowiadać już na moje posty - jestem człowiekiem i mam swoje życie, nie mogę na okrągło odpowiadać w sprawie jakiegoś oszusta, peace.

Odpowiem ci, ponieważ niektórzy będą myśleli że unikam czegoś.

Zasłaniasz się niewiedzą, na każde udowodnione kłamstwo odpowiadasz

-Nigdzie nie udowodniono mi czegoś, jedyne dowody jakie masz to są pusta słowa, twoje i graczy z organizacji Barbarians(Horda).

Nie liczę tych screenów które przedstawiłeś które nic nie znaczą, udowodniłeś jedynie to że jesteś osobą toksyczną.

A z drugiej strony ciągle wmawiasz wszystkim, że masz pełną kontrolę nad swoim panelem

-To jest mój panel, ja postanowiłem go stworzyć więc jest w pełni mój. Nie gubie się w zeznaniach, i nie wmawiam wszystkim że mam pełną kontrolę. Wspominałem że prowadzę po raz pierwszy organizacje (oraz mam mniej czasu na gierke przez Ausbildung) i pomagają mi takie osoby jak Brutalny, Kutatusek, Devixon. Nie wszystko może pójść za pierwszym razem idealnie, chociaż staram się.

Jesteś w błędzie. Doskonale zaakceptowałem to, że nastoletnia swołocz w pakcie agresji spowodowanej wzięciem 4(!) anadralli (XD) postanowiła się kogoś pozbyć.

-Kolejne fałszywe informacje masz, nie było to tylko spowodowane tym że zabrałeś se Anadralle z magazynu, tylko tym że byłeś osobą która chciała TYLKO strzelać, kilka osób się skarżyło na twoją gierke IG. 

-W logach nie mam nic do ukrycia, nie wiem co ty se myślisz. Że tam wykryją mi jakiegoś VGOD'A/AIM'A? Proszę Cię, niczego się nie obawiam. Jedynie co tam można znaleźć to nieodegranie podawanie zapiekanki znajomym przez dynamiczną akcje.

Nie rozumiem na co stwierdzasz że jestem ZAKŁAMANY, CWANĄ, CHYTRĄSPRZEDAJNĄ OSOBĄ.

Jak wspomniałem, zostałeś ukarany za swoją gierkę i przez to jestem taką osobą? Więc proszę cię, skończ już wypisywać te wszystkie bujdy przez to że poniosłeś konsekwencje za swoje czyny IG.

Edited by THE REAL NAJLER, 03/10/2018 - 14:18.

• Back to top
    • 0

adamixx23 08/10/2018 - 13:08

adamixx
  • Gracz

śmiesznych masz miałeś ludzi pod panelem, którzy nie znają nawet zasad i grozą bw na kropce xD pozdro

C64bCBa.jpg

• Back to top
    • 0

THE REAL NAJLER 295 08/10/2018 - 17:23

THE REAL NAJLER
  • Gracz

śmiesznych masz miałeś ludzi pod panelem, którzy nie znają nawet zasad i grozą bw na kropce xD pozdro

C64bCBa.jpg

Matko jedyna, nie wiem co wy macie ale bardziej upokarzacie SIEBIE niż ludzi z mojej organizacji.

---------------------------------------------------------

Jak widać na chacie, zamiast grać normalnie piszesz coś w stylu ,,no to zabierz mi skryptem'' - ,,ale mozesz mi to ukrasc tylko jak ci skrypt działa''

W takim razie, zapraszam do tego tematu ; https://net4game.com...przydatne-tipy/

Oraz przeczytania sobie cały regulamin organizacji. W sumie, będe miły i ci to skrócę;

20. Okradanie dozwolone tylko tam gdzie /zabierz. Wyjątek stanowią akcje porwań.

Nie mam nic więcej do dodania. Na przyszłość, skończ płakać i GRAJ IC. Pozdrówki.

• Back to top
    • -1

adamixx23 08/10/2018 - 18:04

adamixx
  • Gracz

Matko jedyna, nie wiem co wy macie ale bardziej upokarzacie SIEBIE niż ludzi z mojej organizacji.

---------------------------------------------------------

Jak widać na chacie, zamiast grać normalnie piszesz coś w stylu ,,no to zabierz mi skryptem'' - ,,ale mozesz mi to ukrasc tylko jak ci skrypt działa''

W takim razie, zapraszam do tego tematu ; https://net4game.com...przydatne-tipy/

Oraz przeczytania sobie cały regulamin organizacji. W sumie, będe miły i ci to skrócę;

20. Okradanie dozwolone tylko tam gdzie /zabierz. Wyjątek stanowią akcje porwań.

Nie mam nic więcej do dodania. Na przyszłość, skończ płakać i GRAJ IC. Pozdrówki.

stary chyba nie skminiłeś, ale ja nie byłem wtedy pod panelem a nie mieli na mnie prowokacji ani nic i nie mogli mnie porwać więc tobie polecam tam zajrzeć, pozdro

/ i nie mów mi że płaczę bo to serio jest żałosny tekst, ja się nie spinam ani nic, po prostu cię kulturalnie informuję i fajnie by było gdybyś też się wypowiadał na poziomie a nie obrażał ludzi od płaczków itp.

Edited by adamixx, 08/10/2018 - 18:11.

• Back to top
    • 0

THE REAL NAJLER 295 08/10/2018 - 18:14

THE REAL NAJLER
  • Gracz

stary chyba nie skminiłeś, ale ja nie byłem wtedy pod panelem a nie mieli na mnie prowokacji ani nic i nie mogli mnie porwać więc tobie polecam tam zajrzeć, pozdro

/ i nie mów mi że płaczę bo to serio jest żałosny tekst, ja się nie spinam ani nic, po prostu cię kulturalnie informuję i fajnie by było gdybyś też się wypowiadał na poziomie a nie obrażał ludzi od płaczków itp.

W takim razie, gdzie problem napisać na kropce ,,Nie mam panelu''.

Wtedy akcja zapewne by nie miała miejsca, ale no cóż. Lepiej się droczyć a potem powiedzieć jakie to Dixie złe jest.

Grasz przy organizacji, więc zapewne myśleli że masz panel.

Edited by THE REAL NAJLER, 08/10/2018 - 18:14.

• Back to top
    • 2

adamixx23 08/10/2018 - 18:17

adamixx
  • Gracz

Wtedy akcja zapewne by nie miała miejsca, ale no cóż. Lepiej się droczyć a potem powiedzieć jakie to Dixie złe jest.

nie wiem czy ty masz ludzi za kretynów czy co i myślisz, że tego nie napisałem, ale spoko, już więcej nie odpowiadam by nie robić spamu pozdr

• Back to top
    • 1

svdboyyyy 55 08/10/2018 - 18:18

svdboyyyy
  • Gracz

Po 1. Powinni zapytać czy w ogóle ma panel, a to, że Twoi ludzie nie potrafią myśleć to niech nie myślą.

• Back to top
    • 2

THE REAL NAJLER 295 08/10/2018 - 18:26

THE REAL NAJLER
  • Gracz

*
POPULAR

nie wiem czy ty masz ludzi za kretynów czy co i myślisz, że tego nie napisałem, ale spoko, już więcej nie odpowiadam by nie robić spamu pozdr

Nie wiem, na SS' tego nie widać. Nie mam mocy przeglądania twoich logów i sprawdzania co napisałeś co nie.

Po 1. Powinni zapytać czy w ogóle ma panel, a to, że Twoi ludzie nie potrafią myśleć to niech nie myślą.

Gracz gra przy organizacji, oraz stał na terenie który był podczas walki. Nie którzy ludzie się mylą, lecz jak wspomniałem - z mojej perspektywy wyglądało tak. Szukali was po całym SC', zobaczyli Adamixxa który gra przy organizacji i był przy walce o strefe więc bez żadnego lecenia w kulki, podbili do ciebie i chcieli zawinąć na meline. 

• Back to top
    • 3

svdboyyyy 55 08/10/2018 - 18:52

svdboyyyy
  • Gracz

Nie wiem, na SS' tego nie widać. Nie mam mocy przeglądania twoich logów i sprawdzania co napisałeś co nie.

Gracz gra przy organizacji, oraz stał na terenie który był podczas walki. Nie którzy ludzie się mylą, lecz jak wspomniałem - z mojej perspektywy wyglądało tak. Szukali was po całym SC', zobaczyli Adamixxa który gra przy organizacji i był przy walce o strefe więc bez żadnego lecenia w kulki, podbili do ciebie i chcieli zawinąć na meline. 

"nie mam mocy przeglądania twoich logów", a oskarżasz go o cokolwiek, nie wiesz jak było, ale się wypowiesz - ale jak to Ty, zawsze masz odpowiedź na wszystko. : (((

• Back to top
    • 1

THE REAL NAJLER 295 08/10/2018 - 18:54

THE REAL NAJLER
  • Gracz

*
POPULAR

"nie mam mocy przeglądania twoich logów", a oskarżasz go o cokolwiek, nie wiesz jak było, ale się wypowiesz - ale jak to Ty, zawsze masz odpowiedź na wszystko. : (((

Czy ja go gdzieś o coś oskarżam? Faktycznie wiem jak było dlatego napisałem:  Z MOJEJ PERSPEKTYWY WYGLĄDAŁO TAK. Nigdzie nikogo nie oskarżyłem, być może masz jakiś żal do mnie że nie przyjąłem cie do organizacji, ale żeby przez to wojować na forum? Proszę cię.

• Back to top
    • 4

svdboyyyy 55 08/10/2018 - 19:01

svdboyyyy
  • Gracz

Czy ja go gdzieś o coś oskarżam? Faktycznie wiem jak było dlatego napisałem:  Z MOJEJ PERSPEKTYWY WYGLĄDAŁO TAK. Nigdzie nikogo nie oskarżyłem, być może masz jakiś żal do mnie że nie przyjąłem cie do organizacji, ale żeby przez to wojować na forum? Proszę cię.

Zaraz, zaraz - nigdy nie prosiłem się Ciebie o przyjęcie do organizacji, dziwne rzeczy tu piszesz, a skoro TWOJA PERSPEKTYWA jest nie pewna to w ogóle po co ją wylewasz na forum? Nie wiem, ale się wypowiem - cały Ty. Cały czas masz na coś odpowiedź, nieźle. Tak wracając - oskarżasz go o nieprzestrzeganie regulaminu.

Edited by svdboyyyy, 08/10/2018 - 19:03.

• Back to top
    • -1

THE REAL NAJLER 295 08/10/2018 - 19:34

THE REAL NAJLER
  • Gracz

*
POPULAR

Zaraz, zaraz - nigdy nie prosiłem się Ciebie o przyjęcie do organizacji, dziwne rzeczy tu piszesz, a skoro TWOJA PERSPEKTYWA jest nie pewna to w ogóle po co ją wylewasz na forum? Nie wiem, ale się wypowiem - cały Ty. Cały czas masz na coś odpowiedź, nieźle. Tak wracając - oskarżasz go o nieprzestrzeganie regulaminu.

Chwila, chwila. To chyba ty pisałeś do Rahul'a czy możesz się kręcić z nami? Ja się nie zgodziłem więc prosze Cię nie wciskaj tu nikomu kitu.

Moja perspektywa nie jest pewna, fakt. Ale to tylko moja PERSPEKTYWA więc nie rozumiem po co się tego czepiasz. 

,,Nie wiem, ale się wypowiem'' Cały ja, próbuje odpowiadać na bezsensowne wypowiedzi wasze więc mam nadzieje że to docenisz.

,,Napisze skargę na siłę bo napisali na mnie, nie ważne że nie mam dowodów'' cali wy.

Gdybyście JASNO wyjaśniali/przedstawiali akcje które się wydarzyły to by nie było problemu, lecz wy robicie jakiegoś ss gdzie gracz kłóci się na kropce że ma grać skryptem a nigdzie na SS nie wspomniał że nie ma panelu.

• Back to top
    • 3

svdboyyyy 55 08/10/2018 - 20:11

svdboyyyy
  • Gracz

Chwila, chwila. To chyba ty pisałeś do Rahul'a czy możesz się kręcić z nami? Ja się nie zgodziłem więc prosze Cię nie wciskaj tu nikomu kitu.

Moja perspektywa nie jest pewna, fakt. Ale to tylko moja PERSPEKTYWA więc nie rozumiem po co się tego czepiasz. 

,,Nie wiem, ale się wypowiem'' Cały ja, próbuje odpowiadać na bezsensowne wypowiedzi wasze więc mam nadzieje że to docenisz.

,,Napisze skargę na siłę bo napisali na mnie, nie ważne że nie mam dowodów'' cali wy.

Gdybyście JASNO wyjaśniali/przedstawiali akcje które się wydarzyły to by nie było problemu, lecz wy robicie jakiegoś ss gdzie gracz kłóci się na kropce że ma grać skryptem a nigdzie na SS nie wspomniał że nie ma panelu.

Zaczynając - prośby i błaganie, to coś innego niż pytanie czy można coś z kimś pokręcić, chyba że się mylę. Druga sprawa - czepiam się tego, że nie wiesz jak to wyglądało ale oskarżasz każdego dookoła, skoro jak Ty to pisałeś "NIE MASZ OPCJI SPRAWDZENIA LOGÓW" i nie wiesz jak przebiegała dana akcja to po prostu jej nie komentuj, tak będzie lepiej dla nas i dla Ciebie, nie uważasz? Co do trzeciego to teraz sam się pogrążyłeś, odpowiadasz jakimiś zmyślonymi argumentami i zawsze masz wyjście z sytuacji. Czwarta sprawa - nie ja napisałem na Ciebie skargę, odnoszę się do tej która jest napisana na naszą organizacje, a wszystkie dowody jakie posiadam na Was przekazałem w skardze na Twoją organizacje. A z tego co wiem to JASNO przedstawił, że nie ma panelu - ale Ty wiesz lepiej amigo. Jest to moja ostatnia wypowiedź w tym temacie, bo pisanie z Tobą to jak walka z wiatrakami, miłego wieczoru najler. : )

• Back to top
    • 0

THE REAL NAJLER 295 08/10/2018 - 20:27

THE REAL NAJLER
  • Gracz

*
POPULAR

Zaczynając - prośby i błaganie, to coś innego niż pytanie czy można coś z kimś pokręcić, chyba że się mylę. Druga sprawa - czepiam się tego, że nie wiesz jak to wyglądało ale oskarżasz każdego dookoła, skoro jak Ty to pisałeś "NIE MASZ OPCJI SPRAWDZENIA LOGÓW" i nie wiesz jak przebiegała dana akcja to po prostu jej nie komentuj, tak będzie lepiej dla nas i dla Ciebie, nie uważasz? Co do trzeciego to teraz sam się pogrążyłeś, odpowiadasz jakimiś zmyślonymi argumentami i zawsze masz wyjście z sytuacji. Czwarta sprawa - nie ja napisałem na Ciebie skargę, odnoszę się do tej która jest napisana na naszą organizacje, a wszystkie dowody jakie posiadam na Was przekazałem w skardze na Twoją organizacje. A z tego co wiem to JASNO przedstawił, że nie ma panelu - ale Ty wiesz lepiej amigo. Jest to moja ostatnia wypowiedź w tym temacie, bo pisanie z Tobą to jak walka z wiatrakami, miłego wieczoru najler. : )

Matko jedyna, trzymajcie mnie bo nie wytrzymam.

Niczego się nie czepiam, to że dany osobnik nie przedstawił na SS' to co miało przedstawić to nie mój problem. Oskarżony zamiast odrazu napisać ,,nie mam panelu'' cały czas się droczył z graczami z Dixie że im skrypt na to nie pozwala by go okraść.

Nie wiem czy ty znasz coś w stylu ,,Moja perspektywa'' jak sama nazwa mówi, to jest TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJA PERSPEKTYWA nigdzie nie napisałem ŻE TAK BYŁO.

Nie, nie odpowiadam jakimiś zmyślonymi argumentami, oraz nie zawsze mam wyjście z sytuacji. Lecz wasze oskarżenia to są takie błahostki na które da się wypowiadać i sensownie uzasadnić.

-----------------------------------------------

,,A z tego co wiem to JASNO przedstawił, że nie ma panelu''

W takim razie, pokaż mi na danym SS gdzie gracz JASNO przedstawił że nie ma panelu.

• Back to top
    • 3

Devvi 233 06/11/2018 - 15:30

Devvi
  • Zbanowani

Skoro jest to skarga na organizacje to dorzuce coś od siebie, dokładniej chodzi o latynosów. 

PG, terminatorstwo Raymundo: https://imgur.com/a/AQpXzVi

Gracz utrudniał znacznie porwanie, unikał akcji role play. Miałbyć porwany, teraz nie mamy żadnej możliwości dograć akcji z graczem, więc wnioskuje o najwyższy wymiar kary. 

Z tej skargi dotyczącej MG https://net4game.com...asz-armendariz/

Również powinny zostać wyjęte konsekwencje do MG doszło, więc kara również powinna być zwłaszcza, że to nie pierwszy raz. 

Krótkie wytłumaczenie: gracz zjawił się w dwóch miejsach ''przypadkowo'' z wyciągnietym diglem z odległości sporej od razu zaczął strzelać nie widział nawet swojego kompana, ani nicku zbanowanego.

Wstawiam również filmik, w którym widać ewidetne MG. W grze zostali zwolnieni z przetrzymania z powodu tego MG.

https://www107.zippy...dzwST/file.html

Edited by Devvi, 06/11/2018 - 21:45.

• Back to top
    • 2

Ichiggo 35 07/11/2018 - 09:21

Ichiggo
  • Gracz
Wszystkie sytuacje zostały wyjaśnione z GM I Kasiek,nie rozumiem po co poruszać te sama kwestie 20 razy ,na zbanowanym koncie Lucasa które naprawdopodobniej oddal po dobroci lub sprzedal do waszej korzyści gral na nim między innymi zbanowany juz gracz AxtonMcDonald, zwany Joaqiem. Resztę teczki napisze w skardze na was zeby nie robić niepotrzebnego zamętu
  • Back to top
    • 2

THE REAL NAJLER 295 07/11/2018 - 10:35

THE REAL NAJLER
  • Gracz

Wszystkie sytuacje zostały wyjaśnione z GM I Kasiek,nie rozumiem po co poruszać te sama kwestie 20 razy ,na zbanowanym koncie Lucasa które naprawdopodobniej oddal po dobroci lub sprzedal do waszej korzyści gral na nim między innymi zbanowany juz gracz AxtonMcDonald, zwany Joaqiem. Resztę teczki napisze w skardze na was zeby nie robić niepotrzebnego zamętu

Ten temat poruszę tylko tak o: XDDDDD

Ichiggo, obaj wiemy jaka jest prawda..
Gracz o nazwie Joaq nie był ani razu pod naszym panelem i dobrze o tym wiesz, smutne jest to że dałes sie przekonać do pisania takich głupot.
Lucas Serrano? Typa nawet nie znam wiec sie zbytnio nie wypowiem na jego temat, kupowałem od niego tylko Ammo.. A Skad macie te informacje ze Joaq był pod naszym panelem czy też osoba wymieniona wyżej Lucas Serrano to jest wlasnie on, wzięliście te same informacje z tego samego źródła co xFreshu? Wspomniałem juz wczesniej we swoich poprzednich wypowiedziach, bierzcie dalej te informacje z waszego ,,zaufanego” źródła to się skończy na tym że jednak ja to nie Najler tylko Ksenon ktory postanowił zrobił panel dla Dawców Poziomu.
  • Back to top
    • 0

Devvi 233 07/11/2018 - 10:40

Devvi
  • Zbanowani

Jeżeli na nim grał Joaq no to pięknie zbanowany szkodnik oraz cziter pod panelem Aztec. Nie jest to pierwsza osoba na multikoncie celowo dodawana. Wcześniej były nimi Javier oraz Diego (svdboy). 

Z Lucasem miałem tyle wspólnego, że porywaliśmy się nawzajem, więc  :-/

Perfidne MG zostało wyjaśnione? Ciekawe w jaki sposób. Dwa razy przypadkowo przyjechał w miejsce gdzie akurat się znajdowaliście - drugim miejscem było za Los Santos, więc o czym Ty mówisz? O przypadku? XD

• Back to top
    • 0

Ichiggo 35 07/11/2018 - 10:48

Ichiggo
  • Gracz

Jeżeli na nim grał Joaq no to pięknie zbanowany szkodnik oraz cziter pod panelem Aztec. Nie jest to pierwsza osoba na multikoncie celowo dodawana. Wcześniej były nimi Javier oraz Diego (svdboy).
Z Lucasem miałem tyle wspólnego, że porywaliśmy się nawzajem, więc :-/
Perfidne MG zostało wyjaśnione? Ciekawe w jaki sposób. Dwa razy przypadkowo przyjechał w miejsce gdzie akurat się znajdowaliście - drugim miejscem było za Los Santos, więc o czym Ty mówisz?

Gracz został zbanowany dzieki jednemu z aztec, sprawa została wyjaśniona, z lucasem mialem tyle wspólnego ze sie porywalismy nawzajem, a teraz przeczysz sam sobie, jest filmik w którym przyznajesz sie do współpracy z lucasem ktory sprzedal konto lub je oddał. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia co do werdyktu ktory wydał GM Seba to pisz do HR, tak samo podwazasz werdykt Kasiek. Ale wtedy się przyznasz ze masz z nim więcej wspólnego, co śmieszne bo już to zrobiłeś, A może to ty grales na jego koncie? to moja ostatnia wypowiedź.

Pozdrawiam

Edited by Ichiggo, 07/11/2018 - 10:49.

• Back to top
    • 0

Devvi 233 07/11/2018 - 10:52

Devvi
  • Zbanowani

Gracz został zbanowany dzieki jednemu z aztec, sprawa została wyjaśniona, z lucasem mialem tyle wspólnego ze sie porywalismy nawzajem, a teraz przeczysz sam sobie, jest filmik w którym przyznajesz sie do współpracy z lucasem ktory sprzedal konto lub je oddał. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia co do werdyktu ktory wydał GM Seba to pisz do HR, tak samo podwazasz werdykt Kasiek. Ale wtedy się przyznasz ze masz z nim więcej wspólnego, co śmieszne bo już to zrobiłeś, A może to ty grales na jego koncie? to moja ostatnia wypowiedź.

Pozdrawiam

"Autor skargi został wykluczony ze społeczności poprzez posiadanie permanentnego bana. Skargę ​odrzucam."

Skarga nie została odrzucona z powodu Twojej niewinności, a dlatego, że ma bana. Jest różnica pisanie z nim na discordzie,a  współpracowanie w grze. Wy tego nie rozróżniacie, wysłał nam pare ss'ów i filmików, ale w jaki sposób z nim współpracowałem w grze? Nie grałem z nim nic.

Nigdzie nie widziałem werdyktu Kasi, więc nie wiem o czym mówimy. 

• Back to top
    • 0

THE REAL NAJLER 295 07/11/2018 - 11:17

THE REAL NAJLER
  • Gracz

Pozdrawiam

Skad mamy mieć pewność ze przed tym jak gral z wami normalnie niby nie wiedzieliście o jego MK?
Dziwne że dopiero po tym jak was zdradził postanowiliście go udupić.
Moim zdaniem jest to czysta rekompensata za to że was zdradził IC, a o jego MK wiedzieliście wczesniej tylko nie chcieliście nic z tym zrobic mając cichą nadzieje że nie zostanie wykryty.
Jak wspomniałem to tak wyglada z mojej perspektywy i jakby nie patrzec nie mozna jej wykluczyć ponieważ to wszystko wyglada dziwnie/podejrzanie.

Edited by THE REAL NAJLER, 07/11/2018 - 11:18.

• Back to top
    • 1

BRZ273 07/11/2018 - 11:23

BRZ
  • Gracz
Skarga nie dotyczyła MK tylko ucieczki od akcji RP. Nikt nie chciał go "udupić" po 1 ucieczce od gry RP dalismy mu drugą szanse. Próbowalismy kilka razy odegrać na nim porwanie ale 2 razy gracz uciekł w afka, po AFKu dał /q więc nie rozumiem troche twojej wypowiedzi :P
  • Back to top
    • 0

THE REAL NAJLER 295 07/11/2018 - 11:30

THE REAL NAJLER
  • Gracz

Skarga nie dotyczyła MK tylko ucieczki od akcji RP. Nikt nie chciał go "udupić" po 1 ucieczce od gry RP dalismy mu drugą szanse. Próbowalismy kilka razy odegrać na nim porwanie ale 2 razy gracz uciekł w afka, po AFKu dał /q więc nie rozumiem troche twojej wypowiedzi :P

Nie wchodzę w szczegóły ponieważ jak wspomniałem od gracza kupowałem tylko Amunicję. Wracając do twojej odpowiedzi, nie jest tez wykluczone ze któryś od was napisał wlasnie do GM by to sprawdzili, No ale jak mowie nie mam pojęcia jak to bylo sa to tylko moje przypuszczenia.
  • Back to top
    • 1

0 user(s) are reading this topic