Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[OOC] Halloween - Scary Story...


 • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 * RainbowParadise618 11/09/2018 - 18:50

RainbowParadise
 • Gracz

*
POPULAR

Hq0PNMe.png
Hej! Siemanko! Witajcie!


Nie każdy może być w grze w trakcie eventu... Dlatego też mamy dla Was trzecią propozycje evnetu!


Części z Was na pewno kiedyś zdarzyło się napisać jakieś opowiadanie, wierszyk czy też zrobić komiks?!


Dlatego też, chcemy dać Wam szansę wykazać się w ten sposób.


Wraz z osobami do tego wybranych będziemy między Wami wybierać najciekawszą historyjkę, opowiadanie, komiks lub wierszyk związany z nadchodzącym Halloween!Pracę możecie składać do 11.11.2018


Godziny 23:59! Wtedy zostanie zamknięty temat!Czy jest jakiś limit słów?


Nie.


Czy jakiś limit znaków?


Nie.


Czy są jakieś zasady?


Tak oczywiście, zakazuje się używania słów wulgarnych oraz opowiadanie czy też komiks lub wierszyk musi być Waszego autorstwa. Będziemy bacznie sprawdzać każde pracę którą będziemy oceniać...Jakie są nagrody?


1 MIEJSCE - Zdrapka GOLD + 2500$ + DYNIA!


2 MIEJSCE - Zdrapka GOLD


3 MIEJSCE - Zdrapka Silver!Zapraszamy wszystkich do pisania opowiadań i tworzenia prac konkursowych! Miejsce na pracę znajduję się w tym dziale! Wszystkie pytania dotyczące i tego wydarzenia kierujcie pod linkiem:


https://net4game.com...oween-day-2018/


Każdy post niebędący pracą będzie kasowany przez moderatorów. :)


Edited by RainbowParadise, 11/11/2018 - 20:45.

 • Back to top
  • 5

#2 ZipeX684 11/11/2018 - 21:59

ZipeX
 • Gracz

*
POPULAR

Z góry przepraszam jeżeli gdzies wkradły się błędy. Na moje usprawiedliwienie dodam ze licencja Worlda mi sie skończyła a WordPad nie podkreśla błędów. Miłego czytania! :D
 
 
 
 
30 Października 2002 rok, Jacksonville USA. Dzień przed Halloween.
 
 
Głównym bohaterem tej opowieści jest Peter Rowling. 12 letni chłopak mieszkający w największym mieście w stanie Floryda w USA. Peter mieszkał wraz z rodziną w niewielkim dwupiętrowym domku. Rodzina Rowlingów mieszkała na parterze, zaś pierwsze piętro domu zamieszkiwał poczciwy staruszek, który zawsze służył pomocą Peterowi, zastępując mu poniekąt zmarłego dwa lata wcześniej dziadka. Tak też było w tym dniu. Z samego rana Peter pojechał do szkoły, gdzie obmyślił plan na nadchodzące Halloween wraz z kilkoma swoimi przyjaciółmi z osiedla. Gdy lekcje się skończyły Peter wrócił autobusem prosto do domu, gdzie po obiedzie pobiegł od razu do staruszka mieszkającego nad nimi. Razem z nim przygotował kostium na to święto.
 
-Tutaj jeszcze trzeba podkleić. - wskazał puste miejsce na masce kostiumu staruszek
 
Kostium nie prezentował się jakoś nad wyraz szczególnie, no ale jednak coś na wzór wilkołaka przypominał. Peter niezmiernie ucieszony zbiegł na dół do rodziny pokazać sić w swoim kostiumie.
 
-Mamo! Patrz! Auuuuuuuu! - zawył udając wilkołaka chłopak
 
-No świetnie synku, pokaż się tacie, na pewno mu się spodoba! - uśmiechnęła się mama a następnie wróciła do swoich obowiązków.
 
Wieczorem Peter usiadł z rodziną przed telewizorem, obejrzał razem z nimi film a następnie poszedł do swojego pokoju gdzie po raz ostatni przebrał się w strój wilkołaka. Przypozował do lustra patrzac jak wygląda po czym zdjął kostium i udając się do łóżka poszedł spać.
 
 
31 Października 2002 rok, Jacksonville USA. Halloween.
 
 
Petera obudziła mama wołając go na śniadanie. Chłopak wybiegł z pokoju i w pośpiechu zaczął jeść. Gdy już zjadł swoją porcję ubrał bluzę i kurtkę i wybiegł z domu do sąsiadów, gdzie wraz ze znajomymi zaczęli przygotowywać kosze na cukierki. W przygotowania zaangażowana była cała grupka dzieciaków, z tłumu wyróżniała się Rose - dziewczynka z klasy Peter'a, która była jego przyjaciółką odkąd pamięta.
Po przygotowaniu koszy, każdy z dzieciaków zabrał jeden i powędrował do domu wcześniej ustalając wieczorne miejsce spotkania. 
 
Wybiła godzina 19sta a na ulicach miasta można było już spotkać duchy, wampiry i mumie z papieru toaletowego. Grupka dzieci wraz z Peter'em spotkali się pod pomnikiem w centrum miasta. Stamtąd wyruszyli na osiedle w którym mieszkał chłopak. 
 
Podczas wieczornej zabawy, pukali do każdych drzwi na osiedlu. Większość osób było niezwykle mile nastawionych, wszystko przebiegało świetnie... aż do tych drzwi do których zapukali po raz ostatni... Mężczyzna wraz z kobietą otwarli drzwi i z uśmiechem na twarzy zaczęli komplementować stroje dzieci. Zapraszając je do środka żeby wzięły sobie cukierki które leżały w dużym pokoju na stole. Nie było w tym nic podejrzanego w końcu para była miła a cukierki w wielkiej, szklanej misie były widoczne już od drzwi. W momencie gdy cała grupka weszła do środka meżczyzna zamknął drzwi a kobieta w tym czasie odwróciła uwagę dzieci. Namawiała je aby skosztowały po jednym cukierku, dzieci jak to dzieci zgodziły się na to. Po chwili jednak okazało się ze cukiereczki miały w sobie coś więcej niż orzechy i czekolade. Dzieci zaczęły się dziwnie zachowywać, tracić równowagę i kontrolę nad sobą. W tym momencie para siłą zaniosłą dzieci do piwnicy pod domem. W grupce dziecieciaków było 5 osób: Jamal i Jack - dwójka braci, Kendrick, Rose i Peter. Mężczyzna upodobał sobie Kendricka jako pierwszego do swoich zabaw. Na oczach reszty dzieci rozciął mu klatkę piersiową i brzuch ostrym nożem do filetowania a następnie ręcznie zaczął mu wyrywać organy wewnętrzne. Aby nie mógł krzyczeć został zakneblowany ale w wyjątkowo brutalny sposób. Do jego ust został przywiercony drewniany klocek, skutecznie uniemożliwiając mu jakikolwiek krzyk. Chłopak po męczarniach stracił przytomność na drewnianym krześle a psychopatyczna para przygotowywała coś w rodzaju zupy z jego wnętrzności. Na sam koniec na oczach zapłakanych dzieci jego zwłoki zostały poćwiartowane i również przyrządzone. To wszystko zostało podane dzieciom. Które oczywiście za nic w świecie nie chciały na to patrzeć... mocząc przy tym swoje stroje ze strachu.
 
-Nie bójcie się kochani, zadbamy o was, kochamy dzieci! - mówi psychiczna kobieta głaszcząc je po małych główkach.
 
To co zostało po 11 letnim Kendricku, mężczyzna spakował w duży, foliowy worek i włożył do szafy stojącej w kącie. Jego głowę natomiast włożył do wcześniej przygotowanego słoika z formaliną, wypalając na jego czole literę E. Kobieta natomiast w tym czasie złapała za strzykawkę i podała braciom Jamalowi i Jack'owi coś co przypominało narkotyk. Po wszystkim włożyli ich do jednej klatki, gdzie pod wpływem dziwnej substancji chłopcy zaczęli walczyć ze sobą w dość dziwny sposób. Podczas ich walki odgryzali sobie palce, wydłubywali gałki oczne i wyrywali nawzajem zęby taplając i ciesząc się z widoku krwi. Psychiczna para patrząc na to namiętnie się całowała a ich białka w oczach zaczęły zmieniać swoją barwę na brunatną, paznokcie kobiety zaczęły odpadać a mężczyźnie zaczęły wychodzić żebra przez skórę. Katorga dwóch braci w klatce dobiegła końca gdy Jack skręcił kark swojemu bratu, następnie cały we krwi usiadł na jego zwłokach bawiąc się w kałuży krwi. Jego ciało również było w zgliszczach. Jego lewa ręka była do tego stopnia zniszczona że spod wiszącej na strzępach skóry można było dostrzec pracujące mięśnie chłopaka. Po chwili sam zmarł w momencie gdy mężczyzna podał mu nóż i podpowiedział co ma z nim zrobić. Chłopak pod wpływem wstrzykniętej substancji wyciął sobie krtań, zabijajac się tym samym. Mężczyzna starannie wyciągnął dwa truchła z klatki i wypalił na ich ciele litery G oraz I.
Noc trwała w najlepsze a następnym celem była Rose. Para zaczęła od rozebrania jej a następnie 12 letnia dziewczynka zostałą brutalnie zgwałcona. Jej organy rozrodcze zostały pocięte i doszczętnie zniszczone. Podczas gdy mężczyzna namiętnie gwałcił dziewczynkę kobieta śliniła się na ten widok, wszystko wyglądało jakby para przechodziła cos w rodzaju przemiany w coś, czego nie opisuje nauka. Gdy mężczyzna skończył swoją zabawę, Rose leżała już nawet nie płacząc na ziemi. Była przytomna, gdy kobieta jednym mocnym uderzeniem maczety zerwała jej kręgi w kręgosłupie a następnie sparaliżowaną dziewczynkę dobiła uderzając maczetą w głowę tak mocno, że ta została w jej czaszce. Na jednym z jej ud mężczyzna łapiąc za tępy nóż wyciął literę O. W podnieceniu znowu rozpoczęli swoje namiętne pocałunki a Peter który siedział na krześle już cały blady zauważył jak kobiecie zaczynają wyrastać skrzydła.
W końcu przyszła pora na niego. Mężczyzna do niego podszedł a następnie rozwiązał i spokojnym głosem wyszeptał mu do ucha:
 
-Już prawie się dokonało, już prawie....
 
Po tym złapał za maczetę i szybkim ruchem zadał mu cios w potylice tym samym powodując zgon. Para następnie dokładnie zerwała z chłopaka skórę pozostawiając strzępek skóry w okolicach podbrzusza gdzie finalnie wypalona została litera N.
 
Para następnie wyszła z piwnicy, kładąc pozostałości ciał dzieci w dużym pokoju a następnie w namiętnym pocałunku przeistoczyli się w dwie latające postacie, znikając tym samym. 
 
Policja odnalazła zwłoki dzieci po tym jak zgłoszono ich zaginięcie. Gdy dostali informację o ostatnim miejscu w którym ich widzieli byli zszokowani. Wszystko stało się w domu, który od 2 miesięcy stał wystawiony na sprzedaż. Poszukiwania mordercy trwały, lecz trop się urywał. Postanowiono przesłuchać jeszcze raz bliskich dzieci w tym starszego Pana mieszkającego w domu  Rowlingów. Niestety gdy im nie otworzył policja postanowiła chwycić za klamkę sprawdząjac czy drzwi są otwarte. Gdy się uchyliły spojrzeli staruszka wiszącego na linie z odciętymi stopami a na jego głowie przybita gwoździem karteczka w literą L.
 
Gdy detektyw prowadzący sprawę zbadał dokładnie wszystkie zwłoki łącznie ze zwłokami staruszka, połączył litery w jeden wyraz. Wyraz ten brzmiał Legion. W momencie gdy siedząc w swoim domu połączył te litery i wyczytał słowo Legion, na jego monitorze wyskoczyło powiadomienie o mailu. Gdy go otworzył wyczytał w nim to:
"Na imię mi Legion, bo jest nas wielu, jak wielu demonów które ukrywają się w was. Oczekujcie nas tak jak oczekiwaliście końca. Nadchodzimy"
Następnego dnia detektyw został znaleziony martwy w swoim domu. Miał wydłubane oczy, wycięty język i odcięte wszystkie palce a na jego plecach widniała wypalona litera H.
 
 
 
 
Mistrzem strasznych historyjek nie jestem, pierwszy raz w sumie takową pisałem. Nie jest specjalnie długa ze względu na to że nie miałem zbyt wiele czasu na przygotowanie ale myślę że i tak jakiejś części społeczności może się spodobać ;)
 
 
 
 
 
 

 


 • Back to top
  • 13

#3 * RainbowParadise618 12/11/2018 - 01:11

RainbowParadise
 • Gracz
Hej! Wyniki podamy jutro koło 22:00. :)
 • Back to top
  • 2

#4 * RainbowParadise618 14/11/2018 - 21:49

RainbowParadise
 • Gracz

Hej!

 

Więc podajemy wyniki...

Zgodnie z głosowaniem wśród jury postanowiliśmy iż nagrodę główną otrzyma ZipeX.

Drugie miejsce otrzymuje , ale postanowiliśmy edytować nagrodę do 5000$ oraz zdrapki GOLD! 

Po odbiór nagrody zapraszam 15.11.2018 po godzinie 18:00!


 • Back to top
  • 0
0 user(s) are reading this topic