Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo
- - - - -

*Biografia* Adam Dead

• This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

adam1102 25 09/09/2018 - 00:05

adam1102
  • Gracz

*
POPULAR

OOC:

Słowami wstępu..
Chciałbym powitać wszystkie osoby, które znalazły się na stronie tego wątku,
jestem otwarty na krytykę, gdyż poziom tego wpisu i tak jest wyjątkowo zaniżony.
.Ogólnie - moja ostatnia biografia została ukryta w związku z nadmierną brutalnością, czy coś takiego - być może tu będzie inaczej, jestem jednak osobą nieprzewidywalną - a bynajmniej tak myślę, więc możecie spodziewać się niemalże wszystkiego z mojej strony,
teraz natomiast mogę wam jedynie życzyć miłego czytania jak i dnia, tudzież wieczoru - w zależności od tego, kiedy była wam dana możliwość czytania tego wpisu..

Biografia będzie edytowana, na ten moment wstawiłem jedynie element informacyjny odnośnie postaci, w najbliższej przyszłości dodane zostaną nowe rozdziały..

IC:

fxWNgw3.png

BhJgF5R.jpg

Nazwisko i imię, lub imiona: Dead, Adam.
Rodzice: Anna, Mark.
Data i miejsce urodzenia: 1998 rok, 2 września. Godzina 4:33. Liberty City, Algonquin, City Hall Hospital.
Wzrost: 1 metr, 89 centymetrów, 12 milimetrów.
Waga: 98 kilogramów, 23 gramy.
Znaki szczególne: Tatuaż - w formie tekstowej - 'Death', w czcionce 'Arial', na lewym nadgarstku, lekko wyblakły, czarne zabarwienie.
Kolor oczu: Szary; w jaskrawym odcieniu.
Wada wzroku: 5/10, w dioptriach, krótkowzroczność.
Kolor skóry: Biały; w odcieniu jasnobrązowego.
Stan cywilny: Wolny.
Orientacja seksualna: Heteroseksualizm.
Miejsce przebywania: Ameryka, State of San Andreas, Los Santos, Downtown.
Miejsce pochodzenia: Ameryka, State of Liberty City, Liberty City, Algonquin.
Znajomość języków: Angielski (UK), Angielski (US), Polski (PL), Niemiecki (DE), Francuski (FR), Japoński (JP).
Wyznanie religijne: Satanizm; o podkategorii teistycznej - dążącej za uwielbieniem szatana występującego w Biblii chrześcijańskiej.
Stan polityczny, poglądy: Liberalne.
Dokumenty, świadectwa, zaświadczenia, karty: Dowód tożsamości, aktualny, zarejestrowany w Los Santos Government, karta debetowa/płatnicza zarejestrowana w 'Maze Bank', aktualne prawo jazdy, w kategorii; B, B+E, A, C, C+E, C1, D, D+E, licencja lotnicza ATPL, PPL w kategoriach H, L - w poziomie licencjonowania SEPL; w podkategorii VFR, karta pływacka.
Wykształcenie: Średnie, liceum ogólnokształcące na kierunku biologiczno-chemicznym.
Stan psychiczny: Zaburzenie układu nerwowego poprzez psychozę i depresyjno-nerwicowe zaburzenie osobowości, niezdolny do życia w społeczeństwie, wyróżnia się na tle innych istot ludzkich, ciemne zabarwienie charakteru.
Krótki opis: Mężczyzna o jasnej karnacji, dobrze zbudowany, 
zazwyczaj potrafi sprawiać wrażenie osoby nadmiernie opanowanej, niemalże nie posiadającej charakteru. Tonacja głosu jest stosunkowo niska. Średniej wielkości tatuaż na nadgarstku w szczególności skupia na sobie uwagę, pusty, szary wzrok pozwala wejrzeć wprost w jego martwą duszę.

w7KPAmM.png

[...]

• Back to top
    • 3

Czereśniaa 6 09/09/2018 - 00:46

Czereśniaa
  • Gracz

super biografia Adam Zdechł  :>

• Back to top
    • 0

adam1102 25 09/09/2018 - 00:58

adam1102
  • Gracz

super biografia Adam Zdechł  :>

Dzięki, pomimo tego, że nie jest ona jeszcze finalną biografią - to tak jak napisałem - finalnie doczeka się reedycji.

• Back to top
    • -1

Pepin 42 09/09/2018 - 07:47

Pepin
  • Gracz
fajna
  • Back to top
    • 0

maiKey50 09/09/2018 - 08:46

maiKey
  • Gracz
kurde, niezwykle zdolny ten Adam musi być, skoro w wieku 20 lat posiada tyle licencji na pojazdy.
  • Back to top
    • 0

adam1102 25 09/09/2018 - 10:48

adam1102
  • Gracz

kurde, niezwykle zdolny ten Adam musi być, skoro w wieku 20 lat posiada tyle licencji na pojazdy.

No nie inaczej - jednak tak to działa na N4G, że po zdaniu prawa jazdy na pojeździe mechanicznym, czterokołowym - otrzymujesz jednocześnie licencję na helikoptery i tak dalej.. ;p

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic