Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[IC][Administrative Corner] Complaint to Officer

ic. lspd corner skargi

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 * Siedem2240 02/09/2018 - 17:59

Siedem
  • Gracz

YfIPd1y.png
CMtzNtj.pngwrGMzYu.pngkmiWaye.pngJoE58aD.png
6Vddk64.gif
mNhXmZK.pngHp8i3xy.pngRF9to1n.pnggrQo5TM.png

Naszym mottem jest "Chronić i Służyć" - jako departament Los Santos mamy obowiązek dawać przykład obywatelom miasta oraz możliwie jak najlepiej zapewnić każdemu bezpieczeństwo. Mamy świadomość o tym, że nikt nie pozostaje nieomylny więc w celu doskonałego funkcjonowania departamentu potrzebujemy Twojej pomocy!

W razie wszelkich nieprawidłowości, zażaleń na naszych pracowników zachęcamy do informowania nas drogą elektroniczną.

Jeżeli zachowanie pracownika departamentu uważasz za nieodpowiednie, poproś o rozmowę z jego przełożonym lub złóż wniosek drogą elektroniczną. Dzięki zgłoszeniu spowoduje to natychmiastowe zbadanie Twojej sytuacji.

WNIOSEK:

Imię i nazwisko osoby zgłaszającej:
Imię i nazwisko funkcjonariusza:
Odznaka funkcjonariusza:
Data zdarzenia:
Opis zdarzenia:
Dowody: ((ScreenShoty na imgur.com lub nagrania))

ZŁÓŻ ZAŻALENIE:

Rayan Carter - Chief of Police (LSPD) (kliknij TUTAJ, aby złożyć skargę)

Rick Brown - Commander (West Patrol Division) (kliknij TUTAJ, aby złożyć skargę)

Jorel Crane - Deputy Commander (West Patrol Division) (kliknij TUTAJ, aby złożyć skargę)

Brayan Stewart - Commander (South Patrol Division) (kliknij TUTAJ, aby złożyć skargę)
Brian Niles - Deputy Commander (South Patrol Division) (kliknij TUTAJ, aby złożyć skargę)

((Out of Character))

Skargi można składać w formie IC oraz OOC. Skargi prosimy kierować głównie do dowódców dywizji i ich zastępców. Jeżeli skargi dotyczą członków zarządu LSPD, prosimy kierować je do lidera bądź jego asystenta.

((Kliknięcie w którykolwiek obrazek powyżej przekieruje Was do wybranego tematu!))

Edited by Siedem, 14/05/2019 - 12:46.

• Back to top
    • 1

#2 Dziubak13 16/06/2019 - 19:32

Dziubak
  • Gracz

Imię i nazwisko osoby zgłaszającej: Dalton Dragotto
Imię i nazwisko funkcjonariusza: Nie znane
Odznaka funkcjonariusza: Nie znane
Data zdarzenia: Spałem wtedy, gdzieś trzynastego w nocy
Opis zdarzenia: Moje koło zostało zablokowane, pomimo braku żadnego znaku "NO PARKING" czy cokolwiek w tym stylu - jeśli się taki znajduję, proszę o uchwycenie go i odesłania na mojego e-maila.
Dowody: https://imgur.com/a/y1vofM9

• Back to top
    • -3

#3 Koksu2000 1 06/07/2019 - 11:29

Koksu2000
  • Świeżak

Imię i nazwisko osoby zgłaszającej:Maurice Ruiz

Imię i nazwisko funkcjonariuszaRayan Hall, Stone Bozzo

Odznaka funkcjonariuszaNie znane

Data zdarzenia: 05.07.2019
Opis zdarzeniaGrzecznie sobie idąc w stronę LS Mobile chciałem wejść do lokalu, po czym Rayan rzucił się nagle z paralizatorem na mnie, z nie wiadomych przyczyń podszedł jakiś koleś i kazał mu zostawić mnie bo inaczej go 'odjebie', ja nie miałem nic z tym wspólnego, ów "policjant" wpisał mi mandat na 500 dolarów za "wejście na teren akcji", bez żadnych upomnień, abym go opuścił, nawet nie wiedziałem, że cokolwiek się tam dzieję. Po chwili panom policjantom zachciało zabawić się w gangstera na postaci policjanta, wpakowali mnie do radiolki z środka centrum po czym wywieźli do LV, odegrali że mnie obalili i że po mnie deptali, zaczęli mnie atakować i wbili mi BW z DE.

Dowody: ((ScreenShoty na imgur.com lub nagrania))
https://i.imgur.com/QUeDEUM.png
https://i.imgur.com/Xq2IhhJ.png

• Back to top
    • 1

0 user(s) are reading this topic