Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[IC][Administrative Corner] Vehicle Impound

ic. lspd blokady apelacje vehicle impound

• Please log in to reply
65 replies to this topic

#41 KAKTUSEK56 09/04/2019 - 12:39

KAKTUSEK
  • Gracz

Imię i nazwisko:Pablo Tieri
Marka zablokowanego pojazdu: Sultan
Rejestracja zablokowanego pojazdu: PT
Argumentacja: Podczas normalnej przepisowej jazdy zobaczyłem lspd blokujące tahomę jadącą za mną, więc kontynuowałem jazdę, zjechałem na stację bo miałem cel zrobić przegląd zostałem otoczony poprzez 4 radiowozy, wyciągnięty z auta i dociśnięty do ziemi dowiedziałem się że uciekałem, utrudniałem ruch.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)):   https://imgur.com/a/Fowqa69

Numer telefonu: 9513335

Proponowana data: 09.04.2019
Godzina od do: 17-19

• Back to top
    • 1

#42 * REVOO888 09/04/2019 - 12:46

REVOO
  • GameMaster SA-MP

Imię i nazwisko:Pablo Tieri
Marka zablokowanego pojazdu: Sultan
Rejestracja zablokowanego pojazdu: PT
Argumentacja: Podczas normalnej przepisowej jazdy zobaczyłem lspd blokujące tahomę jadącą za mną, więc kontynuowałem jazdę, zjechałem na stację bo miałem cel zrobić przegląd zostałem otoczony poprzez 4 radiowozy, wyciągnięty z auta i dociśnięty do ziemi dowiedziałem się że uciekałem, utrudniałem ruch.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)):   https://imgur.com/a/Fowqa69

Numer telefonu: 9513335

Proponowana data: 09.04.2019
Godzina od do: 17-19

Apelację odrzucam, blokada została nałożona poprawnie. W celu jej zdjęcia proszę kontaktować się z LSPD pod numerem 911 bądź złożyć wniosek o odblokowanie na tej stronie.

Adnotacja:

Blokada została nałożona na polecenie nadzorcy akcji. Po dokładnej analizie sytuacji oraz zebraniu zeznań osób, które brały udział w działaniach stwierdzono, że kierowca pojazdu dopuścił się ucieczki. Pierwsze polecenia dotyczące zjechania na pobocze i zatrzymania się zostały nadane przy stacji w centrum, a z niewyjaśnionych przyczyn apelujący zatrzymał pojazd dopiero na stacji Idlewood co zostało potraktowane jako ucieczka przed służbami porządkowymi.

• Back to top
    • 0

#43 * FlLKUS788 09/04/2019 - 15:56

FlLKUS
  • Gracz

Imię i nazwisko: Jonathan Cloudy
Marka zablokowanego pojazdu: Admiral
Rejestracja zablokowanego pojazdu57614

Argumentacja: Pojazd należy do firmy świadczącej usługi w zakresie nauki jazdy. Winien jest pracownik, który bez zgody właściciela posłużył się pojazdem w celu ucieczki przed departamentem narażając w ten sposób biznes na ogromne straty. 
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://i.imgur.com/tqkuSC2.jpg

Numer telefonu9162703

Proponowana data: 10.04.2019
Godzina od do: 17-21

Edited by FlLKUS, 09/04/2019 - 19:53.

• Back to top
    • 2

#44 * Jakuubson156 09/04/2019 - 18:06

Jakuubson
  • Gracz

Imię i nazwisko: Jizzy Kingstone
Marka zablokowanego pojazdu: PCJ-600
Rejestracja zablokowanego pojazdu: ":("
Argumentacja: Dostałem blokadę na koło od funkcjonariusza, lecz zostałem ukarany mandatem w wysokości $500 za to co zrobiłem, dodatkowo nie ma wpisanej tej blokady w mojej kartotece, czyli blokada miała iść na inny pojazd i nie da się jej zdjąć z mojego.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/a/vCVqpL5

Numer telefonu: 9471007
Godzina od do: od 15:00 do 21:00

Edited by Jakuubson, 09/04/2019 - 21:22.

• Back to top
    • 0

#45 * GokuPL501 10/04/2019 - 11:40

GokuPL
  • Gracz

Imię i nazwisko: Sacha Harris
Marka zablokowanego pojazdu: Buffalo
Rejestracja zablokowanego pojazdu: DK
Argumentacja: Jadąc w stronę centrum zostałem zatrzymany przez oddział lspd w celu kontroli kazano mi zjechać na pobocze i zgasić silnik tak też zrobiłem. Oskarżono mnie o ucieczkę wcześniej motorem i zabrano mnie na HQ. Pytałem czy buffalo tak może zostać i czy blokada będzie to nie uzyskałem odpowiedzi, kontolna była jak widzać na zakazie parkowania stąd też raczej jest blokada. :)
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://i.imgur.com/MqfbVK7.jpg
Numer telefonu: 7459696
Proponowana data: Dostosuje się.
Godzina od do: Również się dostosuje.

Przepraszamy za tak długi czas oczekiwania. Informujemy, iż Pański wniosek został rozpatrzony pozytywnie, w dniu 10.04.2018 o godzinie 19:00 prosimy zjawić się w głównej siedzibie Los Santos Police Department przy Pershing Square w celu odbycia rozmowy z funkcjonariuszem. W razie problemów proszę dzwonić na telefon alarmowy 911.

• Back to top
    • 0

#46 * Szpiila309 10/04/2019 - 13:33

Szpiila
  • Gracz

Imię i nazwisko: Jonathan Cloudy
Rejestracja zablokowanego pojazdu57614

Argumentacja: Pojazd należy do firmy świadczącej usługi w zakresie nauki jazdy. Winien jest pracownik, który bez zgody właściciela posłużył się pojazdem w celu ucieczki przed departamentem narażając w ten sposób biznes na ogromne straty. 
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://i.imgur.com/tqkuSC2.jpg

Numer telefonu9162703

Godzina od do: 17-21

Informujemy, iż Pański wniosek został rozpatrzony pozytywnie, w dniu 10.04.2019 o godzinie 18:00 prosimy zjawić się w głównej siedzibie Los Santos Police Department przy Pershing Square w celu odbycia rozmowy z funkcjonariuszem. W razie problemów proszę dzwonić na telefon alarmowy 911.

Imię i nazwisko: Jizzy Kingstone
Marka zablokowanego pojazdu: PCJ-600
Rejestracja zablokowanego pojazdu: ":("
Argumentacja: Dostałem blokadę na koło od funkcjonariusza, lecz zostałem ukarany mandatem w wysokości $500 za to co zrobiłem, dodatkowo nie ma wpisanej tej blokady w mojej kartotece, czyli blokada miała iść na inny pojazd i nie da się jej zdjąć z mojego.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/a/vCVqpL5

Numer telefonu: 9471007
Godzina od do: od 15:00 do 21:00

Informujemy, iż Pański wniosek został rozpatrzony pozytywnie, w dniu 10.04.2019 o godzinie 18:15 prosimy zjawić się w głównej siedzibie Los Santos Police Department przy Pershing Square w celu odbycia rozmowy z funkcjonariuszem. W razie problemów proszę dzwonić na telefon alarmowy 911.

Edited by Szpiila, 18/04/2019 - 14:31.

• Back to top
    • 0

#47 * Sajmon1230 12/04/2019 - 17:50

Sajmon123
  • Gracz

Imię i Nazwisko: Samson Haas

Marka zablokowanego pojazdu: Sabre

Rejestracja zablokowanego pojazdu:56618

Argumentacja:Pojazd wybuchł mimo to blokada została na niego założona a sam pojazd odcholowany nie miałem opcji jego przestawienia w inne miejsce.

Załącznik ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd )):https://imgur.com/a/BQ9QWTx

Numer telefonu:9608594

Proponowana data:12.04.2019
Godzina od do:18:55-22:00

• Back to top
    • 0

#48 * Szpiila309 13/04/2019 - 13:21

Szpiila
  • Gracz

Imię i Nazwisko: Samson Haas

Marka zablokowanego pojazdu: Sabre

Rejestracja zablokowanego pojazdu:56618

Argumentacja:Pojazd wybuchł mimo to blokada została na niego założona a sam pojazd odcholowany nie miałem opcji jego przestawienia w inne miejsce.

Załącznik ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd )):https://imgur.com/a/BQ9QWTx

Numer telefonu:9608594

Proponowana data:12.04.2019
Godzina od do:18:55-22:00

Apelację odrzucam, blokada została nałożona poprawnie. W celu jej zdjęcia proszę kontaktować się z LSPD pod numerem 911 bądź złożyć wniosek o odblokowanie na tej stronie.

Adnotacja:
Blokada została ściągnięta przed rozpatrzeniem wniosku przez Administrative Corner.

• Back to top
    • 0

#49 Kodor2154 13/04/2019 - 20:51

Kodor
  • Moderator

Imię i nazwisko:Prince Moore
Marka zablokowanego pojazdu: Wayfarer
Rejestracja zablokowanego pojazdu: 56508
Argumentacja: W trakcie przewozu więźnia (ja jako SASP), który dostał dożywocie (Bradley Roxherhood) używałem pojazdu prywatnego przy konwoju. Motocyklem tym podwoziłem operatora A02 z SWAT do siedziby po ranchera, do użycia w konwoju, po tym odstawiłem go głęboko na chodnik, myśląc, ze nie będzie przeszkadzał, a sam przesiadłem się do LVPD. Zapomniałem go po prostu odspawnować, a blokada ta jest nadana wyraźnie na siłę.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/cXIZbN7
Numer telefonu: 9153225
Proponowana data: Obojętne
Godzina od do: od 16 do 23

• Back to top
    • 2

#50 * Szpiila309 15/04/2019 - 16:33

Szpiila
  • Gracz

Imię i nazwisko:Prince Moore
Marka zablokowanego pojazdu: Wayfarer
Rejestracja zablokowanego pojazdu: 56508
Argumentacja: W trakcie przewozu więźnia (ja jako SASP), który dostał dożywocie (Bradley Roxherhood) używałem pojazdu prywatnego przy konwoju. Motocyklem tym podwoziłem operatora A02 z SWAT do siedziby po ranchera, do użycia w konwoju, po tym odstawiłem go głęboko na chodnik, myśląc, ze nie będzie przeszkadzał, a sam przesiadłem się do LVPD. Zapomniałem go po prostu odspawnować, a blokada ta jest nadana wyraźnie na siłę.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/cXIZbN7
Numer telefonu: 9153225
Proponowana data: Obojętne
Godzina od do: od 16 do 23

Adnotacja:
Blokada została nałożona zgodnie z panującymi zasadami, regulującymi parkowanie pojazdów na terenie miasta Los Santos. Właściciel/Kierowca miał wpływ oraz możliwość zmiany jego położenia unikając tym samym zablokowania pojazdu.  

• Back to top
    • 0

#51 * MasnyCiul45 17/04/2019 - 22:24

MasnyCiul
  • Gracz

Imię i nazwisko: Travis Checco
Marka zablokowanego pojazdu: PCJ-600
Rejestracja zablokowanego pojazdu: brak
Argumentacja: Dostałem blokadę na koło od funkcjonariusza, lecz zostałem ukarany już ukarany mandatem w wysokości 500$ za przewinienie więc blokada została, nie słusznie.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/a/ZcFVFPf

Numer telefonu: 9471007
Proponowana data: Obojętne
Godzina od do: od 15:00 do 21:00

Edited by MasnyCiul, 17/04/2019 - 22:25.

• Back to top
    • 0

#52 Taktyno136 18/04/2019 - 13:05

Taktyno
  • Gracz

Imię i nazwisko: Keshawn Peal
Rejestracja zablokowanego pojazdu: DOGONISZ?
ArgumentacjaDnia 14 kwietnia bieżącego roku mój pojazd marki Admiral otrzymał blokadę na koło na kwotę bagatela 3000$ ; nie wiedziałem z początku co jest grane, gdyż zwyczajnie zaparkowałem swój pojazd przed lokalem w którym akurat pracowałem. Chwila minęła, wyszedłem z lokalu po godzince, wszedłem do pojazdu, spróbowałem go odpalić i zauważyłem blokadę na koło. Zdenerwowałem się, zadzwoniłem pod 911, przyjechał patrol z którym wszystko obgadałem - funkcjonariusz zabrał pojazd do ekspertyzy, wykazała ona, że pojazd nie uczestniczył w żadnych ucieczkach, sam nie miałem - nie mam na sobie poszukiwań. Sporo jest aut o podobnej kolorystyce, lecz nie rozumiem czemu bez żadnych dowodów na coś, czego faktycznie nie zrobiłem, otrzymałem blokadę na koło. Co więcej, jest tam dodatkowa adnotacja która wskazuje, że dokonałem ostrzału. Nadmieniam, że ekspertyza nic nie wykazała, również nie miałem poszukiwań w związku z tym, po krótkim przesłuchaniu doszliśmy do porozumienia, że naszła wielka pomyłka, liczę, że blokada zostanie w krótkim czasie ściągnięta - pozdrawiam.

Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/a/WJvArh0

Numer telefonu9505844

Proponowana data: Dostosuje się,
Godzina od do: Dostosuje się.

• Back to top
    • 0

#53 * Skino772 18/04/2019 - 15:14

Skino
  • GameMaster SA-MP

Imię i nazwisko: Keshawn Peal
Rejestracja zablokowanego pojazdu: DOGONISZ?
ArgumentacjaDnia 14 kwietnia bieżącego roku mój pojazd marki Admiral otrzymał blokadę na koło na kwotę bagatela 3000$ ; nie wiedziałem z początku co jest grane, gdyż zwyczajnie zaparkowałem swój pojazd przed lokalem w którym akurat pracowałem. Chwila minęła, wyszedłem z lokalu po godzince, wszedłem do pojazdu, spróbowałem go odpalić i zauważyłem blokadę na koło. Zdenerwowałem się, zadzwoniłem pod 911, przyjechał patrol z którym wszystko obgadałem - funkcjonariusz zabrał pojazd do ekspertyzy, wykazała ona, że pojazd nie uczestniczył w żadnych ucieczkach, sam nie miałem - nie mam na sobie poszukiwań. Sporo jest aut o podobnej kolorystyce, lecz nie rozumiem czemu bez żadnych dowodów na coś, czego faktycznie nie zrobiłem, otrzymałem blokadę na koło. Co więcej, jest tam dodatkowa adnotacja która wskazuje, że dokonałem ostrzału. Nadmieniam, że ekspertyza nic nie wykazała, również nie miałem poszukiwań w związku z tym, po krótkim przesłuchaniu doszliśmy do porozumienia, że naszła wielka pomyłka, liczę, że blokada zostanie w krótkim czasie ściągnięta - pozdrawiam.

Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/a/WJvArh0

Numer telefonu9505844

Proponowana data: Dostosuje się,
Godzina od do: Dostosuje się.

Adnotacja: pojazd brał udział w ostrzale jednostek departamentu pod sądem dnia 12.04.2019.

• Back to top
    • 2

#54 * Szpiila309 21/04/2019 - 19:28

Szpiila
  • Gracz

Imię i nazwisko: Travis Checco
Marka zablokowanego pojazdu: PCJ-600
Rejestracja zablokowanego pojazdu: brak
Argumentacja: Dostałem blokadę na koło od funkcjonariusza, lecz zostałem ukarany już ukarany mandatem w wysokości 500$ za przewinienie więc blokada została, nie słusznie.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/a/ZcFVFPf

Numer telefonu: 9471007
Proponowana data: Obojętne
Godzina od do: od 15:00 do 21:00

Adnotacja: Pojazd był używany do pomocy w popełnieniu przestępstwa. 

• Back to top
    • 0

#55 * bladzioch1 12/05/2019 - 18:09

bladzioch
  • Gracz

Imię i nazwisko: Noel Richardson
Marka zablokowanego pojazdu: Manana
Rejestracja zablokowanego pojazdu:Nauka Jazdy
Argumentacja: Blokada nałożona została na pojazd nauki jazdy, po krótkiej rozmowie z funkcjonariuszką zostałem przekierowany do apelacji od blokady.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://i.imgur.com/i5KsWBL.png

Numer telefonu: 976-12-78
Proponowana data: 12.05.2019/13.05.2019
Godzina od do: 19:10 - 00:00/15:30 - 23:00

Edited by bladzioch, 12/05/2019 - 21:52.

• Back to top
    • 0

#56 * Siedem2227 17/05/2019 - 18:36

Siedem
  • GameMaster SA-MP

Imię i nazwisko: Noel Richardson
Marka zablokowanego pojazdu: Manana
Rejestracja zablokowanego pojazdu:Nauka Jazdy
Argumentacja: Blokada nałożona została na pojazd nauki jazdy, po krótkiej rozmowie z funkcjonariuszką zostałem przekierowany do apelacji od blokady.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://i.imgur.com/i5KsWBL.png

Numer telefonu: 976-12-78
Proponowana data: 12.05.2019/13.05.2019
Godzina od do: 19:10 - 00:00/15:30 - 23:00

Przepraszamy za tak długi czas oczekiwania, w związku z reorganizacją sekcji administracyjnej, informujemy, iż Pański wniosek został rozpatrzony pozytywnie, w dniu 17.05.2019/18.05.2019 o godzinach 19:00/20:00 prosimy zjawić się w głównej siedzibie Los Santos Police Department przy Pershing Square w celu odbycia rozmowy z funkcjonariuszem. W razie problemów proszę dzwonić na telefon alarmowy 911.

• Back to top
    • 0

#57 Shanji-3 18/05/2019 - 00:35

Shanji
  • Gracz
Imię i nazwisko: Steven McGregor
Marka zablokowanego pojazdu: Sanchez
Rejestracja zablokowanego pojazdu: brak, nie ma przyczepionej.
Argumentacja: Ja wraz z kolegą zostaliśmy złapani na vinewood, zostaliśmy postrzeleni straciłem przytomność, gdy odzyskałem przytomność zajął się mną jeden z policjantów, po kolege poszedł policjant który nałozył mi blokadę. Najwidoczniej pomyślał ze owy motor nalezy do niego. Otrzymałem jedynie mandat i to wszystko, naglę patrzę mam blokadę na 3000$, nic takiego nie zrobiłem otrzymałem jedynie mandat, policjant kazał mi odjechać a tu blokada.((Dodam tylko ze otrzymałem mandat, blokada została nalozona bez zadnego odgrywania))
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/a/8TpsuY0
Numer telefonu: 9791907
Proponowana data: 18.05.19
Godzina od do: 13-22
  • Back to top
    • 0

#58 * Szpiila309 18/05/2019 - 14:17

Szpiila
  • Gracz

Imię i nazwisko: Steven McGregor
Marka zablokowanego pojazdu: Sanchez
Rejestracja zablokowanego pojazdu: brak, nie ma przyczepionej.
Argumentacja: Ja wraz z kolegą zostaliśmy złapani na vinewood, zostaliśmy postrzeleni straciłem przytomność, gdy odzyskałem przytomność zajął się mną jeden z policjantów, po kolege poszedł policjant który nałozył mi blokadę. Najwidoczniej pomyślał ze owy motor nalezy do niego. Otrzymałem jedynie mandat i to wszystko, naglę patrzę mam blokadę na 3000$, nic takiego nie zrobiłem otrzymałem jedynie mandat, policjant kazał mi odjechać a tu blokada.((Dodam tylko ze otrzymałem mandat, blokada została nalozona bez zadnego odgrywania))
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/a/8TpsuY0
Numer telefonu: 9791907
Proponowana data: 18.05.19
Godzina od do: 13-22

Informujemy, iż Pański wniosek został rozpatrzony pozytywnie, w dniu 18.05.2019 o godzinie 18:00 prosimy zjawić się w głównej siedzibie Los Santos Police Department przy Pershing Square w celu odbycia rozmowy z funkcjonariuszem. W razie problemów proszę dzwonić na telefon alarmowy 911.

• Back to top
    • 0

#59 FARTOS169 26/05/2019 - 14:35

FARTOS
  • Gracz

Imię i nazwisko: Layton Shackleford
Marka zablokowanego pojazdu: PCJ
Rejestracja zablokowanego pojazdu: .I. ((UID38560))

Argumentacja: Wracałem spokojnie z Glen parku, zajechałem na stacje gdzie tankowałem pojazd, SWAT zaś obezwładnili mnie bez jakiegokolwiek powodu. Nie było żadnych powiadomień o zatrzymaniu się, a było sporo czasu na to patrząc na trasę którą jechałem **załączona mapa z zaznaczoną trasą przejazdu**qvbUK0X.jpg

Na stacji po obezwładnieniu mnie,została od razu nałożona blokada na 3000$. ((mogę zaprezentować chatlog z tego bądź ktoś z administracji może sprawdzić logi))

Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)):82kxTi1.jpg

Numer telefonu: -
Proponowana data: 26.05.2019-27.05.2019
Godzina od do: ciągle jestem dostępny

Edited by FARTOS, 26/05/2019 - 14:40.

• Back to top
    • 2

#60 Calvo2709 26/05/2019 - 14:44

Calvo
  • Gracz

Imię i nazwisko: Layton Shackleford
Rejestracja zablokowanego pojazdu: .I. ((UID38560))

Argumentacja: Wracałem spokojnie z Glen parku, zajechałem na stacje gdzie tankowałem pojazd, SWAT zaś obezwładnili mnie bez jakiegokolwiek powodu. Nie było żadnych powiadomień o zatrzymaniu się, a było sporo czasu na to patrząc na trasę którą jechałem **załączona mapa z zaznaczoną trasą przejazdu**qvbUK0X.jpg

Na stacji po obezwładnieniu mnie,została od razu nałożona blokada na 3000$. ((mogę zaprezentować chatlog z tego bądź ktoś z administracji może sprawdzić logi))

Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)):82kxTi1.jpg

Numer telefonu: -
Proponowana data: 26.05.2019-27.05.2019
Godzina od do: ciągle jestem dostępny

Adnotacja: Pojazd brał udział w ucieczce przed LSPD, według kartoteki indywidualnej zostałeś skazany wyrokiem sądu za ucieczkę przed jednostkami LSPD z dnia dzisiejszego.

• Back to top
    • 1

#61 * arcio210 06/06/2019 - 12:46

arcio21
  • Gracz

Imię i nazwisko: Marko Bertocchi
Marka zablokowanego pojazdu: Emperor
Rejestracja zablokowanego pojazdu: Italiano Taxi ((UID: 33187))
Argumentacja: Po 3 letnich wakacjach w swoim kraju wróciłem do Los Santos. Przed wylotem miałem własną firmę taksówkarską. Gdy byłem na wakacjach dowiedziałem się że na jedną z taksówek została nałożona blokada ponieważ jeden z moich byłych już pracowników postanowił firmowym pojazdem urządzić sobie ucieczkę przed LSPD. Teraz chce reanimować firmę lecz na jednym z aut nałożona jest blokada.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/o81Y1y7
Numer telefonu: 8690140
Proponowana data: Dzień bez znaczenia, dostosuje się.
Godzina od do: 18:00-22:00

Edited by arcio21, 06/06/2019 - 13:12.

• Back to top
    • 0

#62 Calvo2709 06/06/2019 - 15:52

Calvo
  • Gracz

Imię i nazwisko: Marko Bertocchi
Marka zablokowanego pojazdu: Emperor
Rejestracja zablokowanego pojazdu: Italiano Taxi ((UID: 33187))
Argumentacja: Po 3 letnich wakacjach w swoim kraju wróciłem do Los Santos. Przed wylotem miałem własną firmę taksówkarską. Gdy byłem na wakacjach dowiedziałem się że na jedną z taksówek została nałożona blokada ponieważ jeden z moich byłych już pracowników postanowił firmowym pojazdem urządzić sobie ucieczkę przed LSPD. Teraz chce reanimować firmę lecz na jednym z aut nałożona jest blokada.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/o81Y1y7
Numer telefonu: 8690140
Proponowana data: Dzień bez znaczenia, dostosuje się.
Godzina od do: 18:00-22:00

Informujemy, iż Pański wniosek został rozpatrzony pozytywnie, w dniu 06.06.2019 o godzinie 18:00 prosimy zjawić się w głównej siedzibie Los Santos Police Department przy Pershing Square w celu odbycia rozmowy z funkcjonariuszem. W razie problemów proszę dzwonić na telefon alarmowy 911.

• Back to top
    • 0

#63 Anima0 12/06/2019 - 12:56

Anima
  • Świeżak

Imię i nazwisko:Yurii Itou
Marka zablokowanego pojazdu:Freevay
Rejestracja zablokowanego pojazdu:LS58236 (uid:58236)

Argumentacja:No ja rozumiem, że na lini stoję ale to nie powód do blokady koła
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)):https://imgur.com/a/pOaWGim

Numer telefonu:9830216
Proponowana data:12.06.2019
Godzina od do:15 do 15.10

• Back to top
    • 0

#64 * Defciak33 12/06/2019 - 15:59

Defciak
  • Gracz

Imię i nazwisko:Yurii Itou
Marka zablokowanego pojazdu:Freevay
Rejestracja zablokowanego pojazdu:LS58236 (uid:58236)

Argumentacja:No ja rozumiem, że na lini stoję ale to nie powód do blokady koła
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)):https://imgur.com/a/pOaWGim

Numer telefonu:9830216
Proponowana data:12.06.2019
Godzina od do:15 do 15.10

Adnotacja: Pojazd został zablokowany poprawnie, uprzednio nie było żadnych pasów dot. miejsc parkingowych na w/w chodniku.

• Back to top
    • 0

#65 * Maniu123465 13/06/2019 - 23:31

Maniu1234
  • Gracz

Imię i nazwisko: Yurri Ellis 
Rejestracja zablokowanego pojazdu: -
Argumentacja: Moim zdaniem niesłuszna blokada, pojazd nie stał na chodniku tylko na tak jakby terenie baru na dowtown, gdzie nigdzie nie blokował ruchu jak i również nikomu nie przeszkadzał.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/a/BU2hswp

Numer telefonu: 9841617
Proponowana data: 14/06
Godzina od do: 15-19

• Back to top
    • -1

#66 * Defciak33 14/06/2019 - 01:02

Defciak
  • Gracz

Imię i nazwisko: Yurri Ellis 
Rejestracja zablokowanego pojazdu: -
Argumentacja: Moim zdaniem niesłuszna blokada, pojazd nie stał na chodniku tylko na tak jakby terenie baru na dowtown, gdzie nigdzie nie blokował ruchu jak i również nikomu nie przeszkadzał.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/a/BU2hswp

Numer telefonu: 9841617
Proponowana data: 14/06
Godzina od do: 15-19

Adnotacja: Pojazd został zablokowany poprawnie, kodeks drogowy zabrania parkowania pojazdu na chodniku.

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic