Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[IC][Administrative Corner] Vehicle Impound

ic. lspd blokady apelacje vehicle impound

• Please log in to reply
65 replies to this topic

#1 * Siedem2227 02/09/2018 - 12:19

Siedem
  • GameMaster SA-MP

*
POPULAR

YfIPd1y.png

CMtzNtj.pngwrGMzYu.pngkmiWaye.pngJoE58aD.png

6Vddk64.gif
mNhXmZK.pngHp8i3xy.pngRF9to1n.pnggrQo5TM.png

Vehicle Impound - jednostka sekcji administracyjnej, której zadaniem jest rekwirowanie i wydawanie pojazdów przez departament. Głównym sposobem na zdjęcie blokady z koła pojazdu jest kontakt telefoniczny z policyjną centralą i prośba o przysłanie funkcjonariusza na miejsce w celu jej zdjęcia. Drugą z możliwości jest napisanie krótkiego wniosku lub apelacji od blokady na naszej stronie internetowej. Funkcjonariusz sekcji administracyjnej osobiście umówi się z państwem w celu zdjęcia blokady, podając dokładną datę oraz godzinę.

Dyżury sekcji administracyjnej:

Poniedziałek: od 15:00 do 21:00

Wtorek: od 15:00 do 21:00

Środa: od 15:00 do 21:00

Czwartek: od 15:00 do 21:00

Piątek: - - -

Sobota: od 12:00 do 20:00
Niedziela: od 12:00 do 19:00

Wniosek trzeba złożyć z maksymalnie 24 godzinnym wyprzedzeniem a minimalnie z 3 godzinnym.

WNIOSEK O ZDJĘCIE BLOKADY Z KOŁA:

Imię i nazwisko:
Marka zablokowanego pojazdu:
Rejestracja zablokowanego pojazdu:
Numer telefonu:
Proponowana data:
Godzina od do:

APELACJA OD NIESŁUSZNEJ BLOKADY NA KOŁO:

Imię i nazwisko:
Marka zablokowanego pojazdu:
Rejestracja zablokowanego pojazdu:
Argumentacja:
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)):
Numer telefonu:
Proponowana data:
Godzina od do:

FAQ:

Mój pojazd został zablokowany, mimo moich telefonów nikt nie odbiera zgłoszenia a chcę zdjąć blokadę, co mogę zrobić?

• Jeżeli centrala nie odbiera zgłoszeń prosimy złożyć wniosek na naszej stronie o zdjęcie blokady. Funkcjonariusz z sekcji administracyjnej umówi się z Państwem osobiście.

Co mogę zrobić, jeżeli funkcjonariusz odholował mój pojazd niesłusznie?

• Jeżeli pojazd został odholowany niesłusznie, proszę złożyć wniosek na naszej stronie razem z zawartymi informacjami w celu wyjaśnienia incydentu.

Kiedy mój pojazd może zostać odholowany?

• Kiedy pojazd będzie zaparkowany niezgodnie z kodeksem drogowym,
  • Kiedy popełnisz wykroczenie drogowe, np: brak widocznej rejestracji, twój pojazd brał udział w poważnym zdarzeniu i funkcjonariusze muszą go przeszukać,
  • Kiedy zostałeś aresztowany przez funkcjonariuszy lub agentów federalnych,

Co w przypadku, kiedy funkcjonariusz który odebrał wniosek nie zjawi się na miejscu należy:

• w danym dniu o umówionej godzinie, zadzwonić na numer alarmowy departamentu i poprosić centralę o przysłanie do tego innej osoby, która będzie posiadać owe uprawnienia.
  • złożyć skargę na funkcjonariusza, który odebrał wniosek a nie pojawił się w danym dniu na miejscu lub wcześniej nie uprzedził telefonicznie, że nie uda mu się pojawić.

Wygrałem proces sądowy, skoro jestem niewinny chce zdjąć blokadę, jednak apelacja jest odrzucana, dlaczego?:

• Wygranie procesu sądowego nie liczy się z darmowym zdjęciem blokady. Wygrana procesu umożliwia Ci wolność oraz brak kary pieniężnej w postaci grzywny, a nie zdjęcie blokady z koła pojazdu - ponieważ pojazd według wytycznych został zablokowany poprawnie.

Informacje dotyczące stref i miejsc parkowania.

Spoiler

((Kliknięcie w którykolwiek obrazek powyżej przekieruje Was do wybranego tematu!))

Edited by Siedem, 16/02/2019 - 15:11.

• Back to top
    • 8

#2 Nuestra -1 11/09/2018 - 15:00

Nuestra
  • Gracz

Imię i nazwisko: Zack Horn
Marka zablokowanego pojazdu: PCJ-600
Rejestracja zablokowanego pojazdu: N4G54137
Argumentacja: Na pojazd została nałożona niesłuszna blokada koła ponieważ, pojazd stał na terenie należącym do restauracji BNL, który nie należy do pasa ruchu ulicy oraz chodnika. Nie utrudniał w żaden sposób ruchu pieszych oraz kierujących pojazdami mechanicznymi.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)):  https://imgur.com/a/7x9tvY9

Numer telefonu: 914-476-8
Proponowana data:11.09.2018
Godzina od do:16 do 22

• Back to top
    • -1

#3 * Marteł1793 11/09/2018 - 16:10

Marteł
  • Moderator

*
POPULAR

Imię i nazwisko: Zack Horn
Rejestracja zablokowanego pojazdu: N4G54137
Argumentacja: Na pojazd została nałożona niesłuszna blokada koła ponieważ, pojazd stał na terenie należącym do restauracji BNL, który nie należy do pasa ruchu ulicy oraz chodnika. Nie utrudniał w żaden sposób ruchu pieszych oraz kierujących pojazdami mechanicznymi.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)):  https://imgur.com/a/7x9tvY9

Numer telefonu: 914-476-8
Proponowana data:11.09.2018
Godzina od do:16 do 22

Apelację odrzucam, blokada została nałożona poprawnie. W celu jej zdjęcia proszę kontaktować się z LSPD pod numerem 911 bądź złożyć wniosek o odblokowanie na tej stronie.

§7. Strefy, w których można parkować:

strefa w centrum handlowym,
    strefa parking urzędu miasta,
    strefa na drodze gwiazd (jedna oś pojazdu musi znajdować się na linii krawędziowej bez najeżdżania na własność zabytkową),
    różowa strefa po dwóch stronach ulicy w centrum przy pączku (BEVERLY AVE STREET),
    strefa parkingu w ścisłym centrum miasta,

§8. Kierujący pojazdem dopuszczający się do postoju lub parkowania w miejscu zakazanym ponosi grzywnę:

Niedostosowanie się do przepisu skutkuje karą grzywny w wysokości od $100 do $300 bądź w przypadku, gdy natychmiastowe znalezienie właściciela jest niemożliwe - założeniem blokady na koło pojazdu, koszt zdjęcia: $500 oraz odholowaniem pojazdu na parking policyjny.

Adnotacja: 
Miejsce w którym Pan zaparkował, to chodnik. Obok budynku są wyznaczone miejsca parkingowe, gdzie można pozostawić swój pojazd i nie zostanie na niego nałożona blokada. Pański pojazd został zablokowany słusznie.

• Back to top
    • 3

#4 KAKTUSEK56 14/09/2018 - 22:30

KAKTUSEK
  • Gracz

Imię i nazwisko:Pablo Tieri
Marka zablokowanego pojazdu:PCJ-600
Rejestracja zablokowanego pojazdu:UBOJNIA
Argumentacja:Podczas zatrzymania została mi nałożona blokada na koło na willow bez podania powodu przez commandera gangunitu, przekazali mnie w ręce fbi które powiedziało że jestem niewinny i mnie wypuścili oraz kazali mi się zgłosić do was
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)):https://imgur.com/a/PfSXqTx

Numer telefonu:8745990

Proponowana data:15.09.2018
Godzina od do:10-12 oraz 18-24

• Back to top
    • 0

#5 * Skino772 14/09/2018 - 23:01

Skino
  • GameMaster SA-MP

Imię i nazwisko:Pablo Tieri
Marka zablokowanego pojazdu:PCJ-600
Rejestracja zablokowanego pojazdu:UBOJNIA
Argumentacja:Podczas zatrzymania została mi nałożona blokada na koło na willow bez podania powodu przez commandera gangunitu, przekazali mnie w ręce fbi które powiedziało że jestem niewinny i mnie wypuścili oraz kazali mi się zgłosić do was
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)):https://imgur.com/a/PfSXqTx

Numer telefonu:8745990

Proponowana data:15.09.2018
Godzina od do:10-12 oraz 18-24

Informujemy, iż Pański wniosek został rozpatrzony pozytywnie, w dniu 15.09.2018 o godzinie 19:00 prosimy zjawić się w głównej siedzibie Los Santos Police Department przy Pershing Square w celu odbycia rozmowy z funkcjonariuszem. W razie problemów proszę dzwonić na telefon alarmowy 911.

• Back to top
    • 0

#6 Ichiggo 35 15/09/2018 - 13:51

Ichiggo
  • Gracz

Imię i nazwisko:William Venegance
Marka zablokowanego pojazdu:PCJ-600
Rejestracja zablokowanego pojazdu:N/L (na rejestracji pojazdu jest (strzałka w góre)
Argumentacja:Podczas zatrzymania została mi nałożona blokada na koło na play de la sevilla bez podania powodu przez FBI zostałem postrzelony, końcowy efekt był taki ze jestem niewinny i wypuścili mnie oraz kazali sie zgłosić do was
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)):https://imgur.com/fihZn3d

Numer telefonu:9141867

Proponowana data:15.09.2018
Godzina od do:15-2

• Back to top
    • 0

#7 cappy211517 19/09/2018 - 20:13

cappy2115
  • Gracz

Imię i nazwisko: Walker Walter
Rejestracja zablokowanego pojazdu: SCUM GANG
Argumentacja:Wraz z kolegą jechałem do centrum ze skateparku moją PCJ-600, oczywiście przepisowo. W momencie kiedy zatrzymałem się na czerwonym świetle w okolicach urzędu, otoczyły nas 3 radiowozy (w podejrzeniu o ostrzał funkcjonariuszy w centrum). Gdy tylko zjechałem na chodnik dosłownie 2 metry zostało wydane w naszym kierunku kilka strzałów z karabinu M4. Pod presją zdezorientowany przejechałem kawałek do przodu, lecz po chwili zatrzymałem się kładąc się na ziemi. Finalnie ja wraz z kolegą zostaliśmy uniewinnieni i wypuszczeni na wolność.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/a/LVGxUH6

Numer telefonu: 8837753
Proponowana data: 20.09.2018
Godzina od do: 11-24

• Back to top
    • 1

#8 * Skino772 19/09/2018 - 21:07

Skino
  • GameMaster SA-MP

Imię i nazwisko:William Venegance
Marka zablokowanego pojazdu:PCJ-600
Rejestracja zablokowanego pojazdu:N/L (na rejestracji pojazdu jest (strzałka w góre)
Argumentacja:Podczas zatrzymania została mi nałożona blokada na koło na play de la sevilla bez podania powodu przez FBI zostałem postrzelony, końcowy efekt był taki ze jestem niewinny i wypuścili mnie oraz kazali sie zgłosić do was
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)):https://imgur.com/fihZn3d
Numer telefonu:9141867
Proponowana data:15.09.2018
Godzina od do:15-2

Przepraszamy za tak długi czas oczekiwania. Ostatecznie pański wniosek został rozpatrzony pozytywnie. W dniu 20.09.2018 o godzinie 21:00 prosimy zjawić się w głównej siedzibie Los Santos Police Department przy Pershing Square w celu odbycia rozmowy z funkcjonariuszem. W razie problemów proszę dzwonić na telefon alarmowy 911.

Imię i nazwisko: Walker Walter
Rejestracja zablokowanego pojazdu: SCUM GANG
Argumentacja:Wraz z kolegą jechałem do centrum ze skateparku moją PCJ-600, oczywiście przepisowo. W momencie kiedy zatrzymałem się na czerwonym świetle w okolicach urzędu, otoczyły nas 3 radiowozy (w podejrzeniu o ostrzał funkcjonariuszy w centrum). Gdy tylko zjechałem na chodnik dosłownie 2 metry zostało wydane w naszym kierunku kilka strzałów z karabinu M4. Pod presją zdezorientowany przejechałem kawałek do przodu, lecz po chwili zatrzymałem się kładąc się na ziemi. Finalnie ja wraz z kolegą zostaliśmy uniewinnieni i wypuszczeni na wolność.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/a/LVGxUH6
Numer telefonu: 8837753
Proponowana data: 20.09.2018
Godzina od do: 11-24

Z przykrością informujemy, iż sekcja administracyjna nie podjęła decyzji co do słuszności blokady na Pańskim pojeździe. Prosimy apelować u Assistant Chief of Police - Rayan'a Cartera na adres E-mail: rayan.carter@lspd.com ((forumowe PW)).

• Back to top
    • 0

#9 Cytrynian Potasu1956 13/10/2018 - 20:10

Cytrynian Potasu
  • Gracz

Imię i nazwisko: David Stark

Marka zablokowanego pojazdu: Elegant
Rejestracja zablokowanego pojazdu: 49559
Argumentacja: Pojazd stał zaparkowany na mulholland przy krawężniku przed domem, nie utrudniał ruchu, ani nic z tych rzeczy, a mimo to został zablokowany i odholowany.
ZałącznikidKa1kWW.jpg
Numer telefonu: 9209072
Proponowana data: 14/10/18
Godzina od do: cały dzień z pominięciem UFC (20-22)

• Back to top
    • 0

#10 * Skino772 14/10/2018 - 23:03

Skino
  • GameMaster SA-MP

Imię i nazwisko: David Stark

Marka zablokowanego pojazdu: Elegant
Rejestracja zablokowanego pojazdu: 49559
Argumentacja: Pojazd stał zaparkowany na mulholland przy krawężniku przed domem, nie utrudniał ruchu, ani nic z tych rzeczy, a mimo to został zablokowany i odholowany.
ZałącznikidKa1kWW.jpg
Numer telefonu: 9209072
Proponowana data: 14/10/18
Godzina od do: cały dzień z pominięciem UFC (20-22)

Informujemy, iż Pański wniosek został rozpatrzony pozytywnie, w dniu 15.10.2018 o godzinie 20:00 prosimy zjawić się w głównej siedzibie Los Santos Police Department przy Pershing Square w celu odbycia rozmowy z funkcjonariuszem. W razie problemów proszę dzwonić na telefon alarmowy 911.

• Back to top
    • 0

#11 * Emesik31 16/10/2018 - 17:44

Emesik
  • Gracz

Imię i nazwisko: Lewis Frank
Marka zablokowanego pojazdu: Intruder (zielony)
Rejestracja zablokowanego pojazdu: 54410
Argumentacja: Więc tak jest to nowo powstała firma (ma tydzień dopiero ), wszyscy pracownicy ci nowi i starsi dobrze się dogadują, lecz dzisiaj wydarzył się pewien incydent, przechodząc do rzecz. Wracają na wyspę, podjechałem pod stacji aby zacząć prace w mojej firmie, chcę wsiąść do swojego firmowego autka lecz go tam nie ma, namierzając go stał on uliczkę przed sądem, po odpaleniu, zauważyłem że jest na nim blokada, jest to pojazd firmowy, dowiedziałem się o tym od LSPD, bo mi wspomnieli że jeden z moich pracowników, postanowił że sobie nim ucieknie, gdy go złapali, na pojazd została nałożona blokada. Dawniej z tego co pamiętam LSPD nie nakładało blokad na autka firmowe jeżeli sam właściciel nimi nie jeździł. Ale przechodząc nie dam rady każdego ogarniać, chodzi o instruktorów, jest to świeża firma i chciałbym, zdjąć z autka blokadę, lecz nie mam na to kosztów, dopiero co zacząłem lekko zarabiać na tej firmie, plus same naprawy aut mnie kosztują. Naprawdę nic nie wiedziałem o tym zajściu, dopiero od LSPD na stacji się dowiedziałem, że przed chwilą mieli pościg za autkiem z mojej firmy. Z góry dziękuje, proszę o pozytywne rozpatrzenie .
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/a/1lkU26v

Numer telefonu: 915-57-73
Proponowana data: obojętnie (fajnie by było, jakby to dzisiaj już się wyjaśniło, nic nie miałem z tym wspólnego, a chcę szybko autkiem do firmy wrócić)
Godzina od do: 16-23

• Back to top
    • 0

#12 * Marteł1793 16/10/2018 - 18:47

Marteł
  • Moderator

Imię i nazwisko: Lewis Frank
Marka zablokowanego pojazdu: Intruder (zielony)
Rejestracja zablokowanego pojazdu: 54410
Argumentacja: Więc tak jest to nowo powstała firma (ma tydzień dopiero ), wszyscy pracownicy ci nowi i starsi dobrze się dogadują, lecz dzisiaj wydarzył się pewien incydent, przechodząc do rzecz. Wracają na wyspę, podjechałem pod stacji aby zacząć prace w mojej firmie, chcę wsiąść do swojego firmowego autka lecz go tam nie ma, namierzając go stał on uliczkę przed sądem, po odpaleniu, zauważyłem że jest na nim blokada, jest to pojazd firmowy, dowiedziałem się o tym od LSPD, bo mi wspomnieli że jeden z moich pracowników, postanowił że sobie nim ucieknie, gdy go złapali, na pojazd została nałożona blokada. Dawniej z tego co pamiętam LSPD nie nakładało blokad na autka firmowe jeżeli sam właściciel nimi nie jeździł. Ale przechodząc nie dam rady każdego ogarniać, chodzi o instruktorów, jest to świeża firma i chciałbym, zdjąć z autka blokadę, lecz nie mam na to kosztów, dopiero co zacząłem lekko zarabiać na tej firmie, plus same naprawy aut mnie kosztują. Naprawdę nic nie wiedziałem o tym zajściu, dopiero od LSPD na stacji się dowiedziałem, że przed chwilą mieli pościg za autkiem z mojej firmy. Z góry dziękuje, proszę o pozytywne rozpatrzenie .
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/a/1lkU26v

Numer telefonu: 915-57-73
Proponowana data: obojętnie (fajnie by było, jakby to dzisiaj już się wyjaśniło, nic nie miałem z tym wspólnego, a chcę szybko autkiem do firmy wrócić)
Godzina od do: 16-23

Informujemy, iż Pański wniosek został rozpatrzony pozytywnie, w dniu 16.10.2018 o godzinie 20:15 prosimy zjawić się w głównej siedzibie Los Santos Police Department przy Pershing Square w celu odbycia rozmowy z funkcjonariuszem. W razie problemów proszę dzwonić na telefon alarmowy 911.

• Back to top
    • 1

#13 Nevir 134 19/10/2018 - 11:35

Nevir
  • Gracz

*
POPULAR

Imię i nazwiskoBenjamin Nunez
Marka zablokowanego pojazduFCR-900
Rejestracja zablokowanego pojazdu.
Argumentacja: V50790 (625.8,-1648.3): [L002][1500usd] Ucieczka przed sluzbami porzadkowymi. Nie było żadnej ucieczki co widoczne jest na ss, nałożona została po zabraniu mnie na przesłuchanie. Blokada zapewne z polecenia Jizzy'ego któremu ostatnio nie powodzi się w gierce.

Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/a/i3TLz5u
Numer telefonu: 850-20-49
Proponowana data: 19/20.10.2018
Godzina od do: 16-22

• Back to top
    • 4

#14 * Siedem2227 19/10/2018 - 22:24

Siedem
  • GameMaster SA-MP

*
POPULAR

Imię i nazwiskoBenjamin Nunez
Marka zablokowanego pojazduFCR-900
Rejestracja zablokowanego pojazdu.
Argumentacja: V50790 (625.8,-1648.3): [L002][1500usd] Ucieczka przed sluzbami porzadkowymi. Nie było żadnej ucieczki co widoczne jest na ss, nałożona została po zabraniu mnie na przesłuchanie. Blokada zapewne z polecenia Jizzy'ego któremu ostatnio nie powodzi się w gierce.

Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/a/i3TLz5u
Numer telefonu: 850-20-49
Proponowana data: 19/20.10.2018
Godzina od do: 16-22

Apelację odrzucam, blokada została nałożona poprawnie. W celu jej zdjęcia proszę kontaktować się z LSPD pod numerem 911 bądź złożyć wniosek o odblokowanie na tej stronie.

Adnotacja:
Blokada została założona na polecenie strażników więzienia stanowego. Według uzyskanych od nich informacji, pojazd został zablokowany ze względu na ucieczkę przed ich jednostkami. Mowa tutaj o wcześniejszej sytuacji, przed tym, jak zatrzymał się Pan na Rodeo, w miejscu gdzie został Pański pojazd zablokowany.

Jeżeli jest taka potrzeba, prosimy skontaktować się bezpośrednio z zarządem więzienia stanowego w celu dokładnych wyjaśnień tejże sytuacji. Na tej podstawie i ponownej weryfikacji wniosku, będziemy w stanie go rozpatrzyć ponownie.

• Back to top
    • 4

#15 rewolwerowieccc0 05/11/2018 - 22:51

rewolwerowieccc
  • Gracz
Imię i nazwisko: Tyree Rong
Marka zablokowanego pojazdu: PCJ - 54277
Rejestracja zablokowanego pojazdu: Rong
Data nałożenia blokady ((wraz z wpisem z karty gracza/logiem pojazdu z grupy)): 22.08.2018r / https://imgur.com/a/e4Mk0AZ
Argumentacja: Blokada nałożona na nauke jazdy w wyniku ucieczki pracownika.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://i.imgur.com/Ch61adc.jpg
Proponowana data: 6 listopad
Godzina od do: 18 - 20

Apelacje juz kiedys napisalem grigorowi na PW - przyjal ja jednak nie bylo mnie tutaj z dwa miesiace aktywnie i w koncu nie zdjeto.

Prawie indentuczna sytuacje mam z Admiralem, jesli to konieczne jutro w grze zrobie wszystkie potrzebne screeny ale nie bede mial juz logow.

Edited by rewolwerowieccc, 05/11/2018 - 22:55.

• Back to top
    • 0

#16 * Marteł1793 06/11/2018 - 11:31

Marteł
  • Moderator

Imię i nazwisko: Tyree Rong
Marka zablokowanego pojazdu: PCJ - 54277
Rejestracja zablokowanego pojazdu: Rong
Data nałożenia blokady ((wraz z wpisem z karty gracza/logiem pojazdu z grupy)): 22.08.2018r / https://imgur.com/a/e4Mk0AZ
Argumentacja: Blokada nałożona na nauke jazdy w wyniku ucieczki pracownika.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://i.imgur.com/Ch61adc.jpg
Proponowana data: 6 listopad
Godzina od do: 18 - 20

Apelacje juz kiedys napisalem grigorowi na PW - przyjal ja jednak nie bylo mnie tutaj z dwa miesiace aktywnie i w koncu nie zdjeto.

Prawie indentuczna sytuacje mam z Admiralem, jesli to konieczne jutro w grze zrobie wszystkie potrzebne screeny ale nie bede mial juz logow.

Informujemy, iż Pański wniosek został rozpatrzony pozytywnie, w dniu 06.11.2018 o godzinie 18:15 prosimy zjawić się w głównej siedzibie Los Santos Police Department przy Pershing Square w celu odbycia rozmowy z funkcjonariuszem. Proszę także przygotować dokumenty firmy. W razie problemów proszę dzwonić na telefon alarmowy 911.

((na przyszłość rejestracja pojazdu to UID, nie ustawiona przez Ciebie.))

Edited by Marteł, 06/11/2018 - 11:38.

• Back to top
    • 0

#17 Warzywo-1 14/11/2018 - 22:16

Warzywo
  • Gracz

Imię i nazwisko: Jaydon Hall
Marka zablokowanego pojazdu: Tahoma
Rejestracja zablokowanego pojazdu: ***
Numer telefonu: 9190744
Proponowana data: 15.11.2018
Godzina od do: 19-21

• Back to top
    • 0

#18 * Siedem2227 14/11/2018 - 22:42

Siedem
  • GameMaster SA-MP

Imię i nazwisko: Jaydon Hall
Marka zablokowanego pojazdu: Tahoma
Rejestracja zablokowanego pojazdu: ***
Numer telefonu: 9190744
Proponowana data: 15.11.2018

Informujemy, iż Pański wniosek został rozpatrzony pozytywnie. W dniu 15.11.2018 w godzinach 19:00 - 21:00 prosimy dzwonić na telefon alarmowy 911 z informacją dla dyspozytora o pozytywnie rozpatrzonym wniosku.

Edited by Siedem, 18/11/2018 - 13:27.

• Back to top
    • 0

#19 * FlLKUS788 24/11/2018 - 20:12

FlLKUS
  • Gracz

Imię i nazwisko: Zack Johanson
Marka zablokowanego pojazdu: Premier
Rejestracja zablokowanego pojazdu: LV 911 ((UID: 51602))

Argumentacja: Blokada na pojazd nałożona za ucieczkę przed departamentem, jednakże sąd nie poparł argumentacji funkcjonariuszy i stwierdził, że oskarżony jest niewinny zarzucanego mu czynu. Zatem pojazd, który był używany w zaistniałej sytuacji powinien zostać odblokowany ze względu na uniewinnienie od rzekomo popełnionego przestępstwa. 
Załączniki ((http://prntscr.com/lmi4hv - zresetowany na spawnpoint, ale w tym przypadku nie ma to raczej znaczenia)):

Numer telefonu800-608-3

Proponowana data: 25.11.2018
Godzina od do: 12:00 - 15:00

Edited by FlLKUS, 24/11/2018 - 20:12.

• Back to top
    • 0

#20 * Siedem2227 27/11/2018 - 19:13

Siedem
  • GameMaster SA-MP

Imię i nazwisko: Zack Johanson
Marka zablokowanego pojazdu: Premier
Rejestracja zablokowanego pojazdu: LV 911 ((UID: 51602))

Argumentacja: Blokada na pojazd nałożona za ucieczkę przed departamentem, jednakże sąd nie poparł argumentacji funkcjonariuszy i stwierdził, że oskarżony jest niewinny zarzucanego mu czynu. Zatem pojazd, który był używany w zaistniałej sytuacji powinien zostać odblokowany ze względu na uniewinnienie od rzekomo popełnionego przestępstwa. 
Załączniki ((http://prntscr.com/lmi4hv - zresetowany na spawnpoint, ale w tym przypadku nie ma to raczej znaczenia)):

Numer telefonu800-608-3

Proponowana data: 25.11.2018
Godzina od do: 12:00 - 15:00

Edited by Siedem, 05/12/2018 - 21:11.

• Back to top
    • 0

#21 * littlewheezy624 05/12/2018 - 20:33

littlewheezy
  • Gracz

Imię i nazwisko: Dorrough Blankenship

Marka zablokowanego pojazdu: Elegy
Rejestracja zablokowanego pojazdu: 54298

Argumentacja: Blokada została nałożona za ucieczkę przed departamentem gdzie na rozprawie zostałem z tego uniewinniony.

Funkcjonariusze nie posiadali dowodów na to, że to ja uciekałem i ucieczka była dokonywana tym pojazdem.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/a/Gn4v2et

Numer telefonu9397838

Proponowana data: 06.12.18r.
Godzina od do: od 16 do 22

Edited by Amor De Rey, 05/12/2018 - 21:11.

• Back to top
    • 0

#22 * Siedem2227 05/12/2018 - 21:20

Siedem
  • GameMaster SA-MP

Imię i nazwisko: Dorrough Blankenship

Marka zablokowanego pojazdu: Elegy
Rejestracja zablokowanego pojazdu: 54298

Argumentacja: Blokada została nałożona za ucieczkę przed departamentem gdzie na rozprawie zostałem z tego uniewinniony.

Funkcjonariusze nie posiadali dowodów na to, że to ja uciekałem i ucieczka była dokonywana tym pojazdem.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/a/Gn4v2et

Numer telefonu9397838

Proponowana data: 06.12.18r.
Godzina od do: od 16 do 22

Wygrałem proces sądowy, skoro jestem niewinny chce zdjąć blokadę, jednak apelacja jest odrzucana, dlaczego?:

• Wygranie procesu sądowego nie liczy się z darmowym zdjęciem blokady. Wygrana procesu umożliwia Ci wolność oraz brak kary pieniężnej w postaci grzywny, a nie zdjęcie blokady z koła pojazdu - ponieważ pojazd według wytycznych został zablokowany poprawnie.

•  

• Back to top
    • 0

#23 Denox0 17/12/2018 - 21:41

Denox
  • Świeżak

Imię i nazwisko: Josef Campbell
Marka zablokowanego pojazdu: Faggio 
Rejestracja zablokowanego pojazdu: 38897
Argumentacja: Brak powodu nałożenia blokady w dokumentacji LSPD , oraz czysta kartoteka właściciela
Numer telefonu:9427479
Proponowana data: 17.12. 2018

Pozdrawiam serdecznie i liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji! :) 

Josef Campbell           

• Back to top
    • 0

#24 * Skino772 17/12/2018 - 21:46

Skino
  • GameMaster SA-MP

Imię i nazwisko: Josef Campbell
Rejestracja zablokowanego pojazdu: 38897
Argumentacja: Brak powodu nałożenia blokady w dokumentacji LSPD , oraz czysta kartoteka właściciela
Numer telefonu:9427479
Proponowana data: 17.12. 2018

Pozdrawiam serdecznie i liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji! :)

Josef Campbell           

Informujemy, iż Pański wniosek został odrzuconyWniosek trzeba złożyć z maksymalnie 24 godzinnym wyprzedzeniem a minimalnie z 3 godzinnym. Może Pan złożyć wniosek jeszcze raz, tym razem z prawidłową proponowaną datą oraz godziną.

• Back to top
    • 0

#25 Denox0 19/12/2018 - 10:28

Denox
  • Świeżak

Imię i nazwisko: Josef Campbell
Marka zablokowanego pojazdu: Faggio 
Rejestracja zablokowanego pojazdu: 38897
Numer telefonu:9427479
Proponowana data: 19.12. 2018
Godzina od do: 19-21

Pozdrawiam serdecznie i liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji!  :)

Zdjęcie: https://imgur.com/a/3xvW56l

• Back to top
    • 0

#26 * Siedem2227 19/12/2018 - 10:29

Siedem
  • GameMaster SA-MP

Imię i nazwisko: Josef Campbell
Marka zablokowanego pojazdu: Faggio 
Rejestracja zablokowanego pojazdu: 38897
Numer telefonu:9427479
Proponowana data: 19.12. 2018
Godzina od do: 19-21

Pozdrawiam serdecznie i liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji!  :)

Zdjęcie: https://imgur.com/a/3xvW56l

Informujemy, iż Pański wniosek został rozpatrzony pozytywnie, w dniu 19.12.2018 o godzinie 19:00 prosimy zjawić się w głównej siedzibie Los Santos Police Department przy Pershing Square w celu odbycia rozmowy z funkcjonariuszem. W razie problemów proszę dzwonić na telefon alarmowy 911.

• Back to top
    • 0

#27 * Prawdziwyy411 03/02/2019 - 20:54

Prawdziwyy
  • Gracz

*
POPULAR

Imię i nazwisko: Addison Beck 
Rejestracja zablokowanego pojazdu: brak
Argumentacja: Blokada została założona niesłusznie, zostałem zabrany na przesłuchanie po czym nic mi nie udowodniono - funkcjonariusz powiedział, że jestem niewinny oraz testy parafinowe wyszły na moją korzyść.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/a/yv4aPXx

Numer telefonu: 952-97-47
Proponowana data: 03.02.2019 / 04.02.2019
Godzina od do: 21:00 - 2:00 / 16:00 - 22:00 

• Back to top
    • 8

#28 * Marteł1793 04/02/2019 - 16:10

Marteł
  • Moderator

Imię i nazwisko: Addison Beck 
Rejestracja zablokowanego pojazdu: brak
Argumentacja: Blokada została założona niesłusznie, zostałem zabrany na przesłuchanie po czym nic mi nie udowodniono - funkcjonariusz powiedział, że jestem niewinny oraz testy parafinowe wyszły na moją korzyść.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/a/yv4aPXx

Numer telefonu: 952-97-47
Proponowana data: 03.02.2019 / 04.02.2019
Godzina od do: 21:00 - 2:00 / 16:00 - 22:00 

Informujemy, iż Pański wniosek został wstępnie rozpatrzony pozytywnie, w dniu 04.02.2019 o godzinie 19:00 prosimy zjawić się w głównej siedzibie Los Santos Police Department przy Pershing Square w celu odbycia rozmowy z funkcjonariuszem. W razie problemów proszę dzwonić na telefon alarmowy 911.

• Back to top
    • 0

#29 * Keezuo1339 04/02/2019 - 17:58

Keezuo1
  • Gracz

*
POPULAR

Imię i nazwisko: Brandon Jackson
Marka zablokowanego pojazdu: Admiral
Rejestracja zablokowanego pojazdu: 56732
Argumentacja: Blokada została założona niesłusznie jak i moja rozprawa, niby uciekałem z Richman do Mull. Wytłumaczyłem się na rozprawie i zostałem u niewinniony a komunikat o zatrzymaniu się dostałem dopiero na Mull i tam się zatrzymałem, dlatego apeluje o ściągnięcie blokady z koła mojego pojazdu.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/a/XUSYFPd

Numer telefonu950-45-11

Proponowana data: 04.02.2019 / 05.02.2019
Godzina od do: Od 21 do 22 / Od 15 do 21

• Back to top
    • 5

#30 * Siedem2227 04/02/2019 - 18:01

Siedem
  • GameMaster SA-MP

Informujemy, iż Pański wniosek został wstępnie rozpatrzony pozytywnie, w dniu 04.02.2019 o godzinie 19:00 prosimy zjawić się w głównej siedzibie Los Santos Police Department przy Pershing Square w celu odbycia rozmowy z funkcjonariuszem. W razie problemów proszę dzwonić na telefon alarmowy 911.

• Back to top
    • 0

#31 QbaSS211 17/02/2019 - 14:34

QbaSS
  • Gracz

*
POPULAR

Imię i nazwisko: Eddie Black 
Marka zablokowanego pojazdu: Freeway
Rejestracja zablokowanego pojazdu: (brak) 
Argumentacja: Blokada założona nie słusznie, oraz przez pomyłkę, freeway stał zza domem znajomego gdzie wywiązała się strzelanina, osobnik który strzelał także poruszał się freeway'em. Motor po porostu stał w ogródku, nikt na nim nie siedział - w ogóle nie był używany. 

Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/a/5aoSF2U

Numer telefonu: 949-33-81
Proponowana data: 17-18.02.2019r.
Godzina od do: 13:00 - 21:00 

• Back to top
    • 4

#32 * Szpiila309 21/02/2019 - 00:00

Szpiila
  • Gracz

Imię i nazwisko: Eddie Black 
Marka zablokowanego pojazdu: Freeway
Rejestracja zablokowanego pojazdu: (brak) 
Argumentacja: Blokada założona nie słusznie, oraz przez pomyłkę, freeway stał zza domem znajomego gdzie wywiązała się strzelanina, osobnik który strzelał także poruszał się freeway'em. Motor po porostu stał w ogródku, nikt na nim nie siedział - w ogóle nie był używany. 

Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/a/5aoSF2U

Numer telefonu: 949-33-81
Proponowana data: 17-18.02.2019r.
Godzina od do: 13:00 - 21:00 

Apelacje odrzucam, blokada została nałożona poprawnie. W celu jej zdjęcia proszę kontaktować się z LSPD po numerem 911 bądź złożyć wniosek o odblokowanie na tej stronie. 

Adnotacja:
Blokada została nałożona na polecenie Supervisiora akcji. Po dokładnej analizie sytuacji oraz zebraniu zeznań osób, które brały udział w działaniach stwierdzono, że pojazd był używany przed zablokowaniem, a w chwili nakładania blokady, silnik w/w. środka transportu był uruchomiony, co jednoznacznie wskazuje na jego powiązanie z napastnikami, ponadto argumentacja zgłaszającego jest sprzeczna z faktycznym przebiegiem sytuacji na miejscu zdarzenia.

• Back to top
    • 0

#33 Macius984 04/03/2019 - 18:01

Macius98
  • Gracz

Imię i nazwisko: Lamar Vuocolo
Rejestracja zablokowanego pojazduLS 57200

Argumentacja: Pojazd był pod domem a do tego odspawnowany
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/a/hjXzRcI https://imgur.com/LqnGTCH

Numer telefonu: 941-29-61
Proponowana data: Dziś
Godzina od do: do 23 dziś

Edited by Macius98, 04/03/2019 - 18:38.

• Back to top
    • 1

#34 * REVOO888 07/03/2019 - 20:24

REVOO
  • GameMaster SA-MP

Imię i nazwisko: Lamar Vuocolo
Rejestracja zablokowanego pojazduLS 57200

Argumentacja: Pojazd był pod domem a do tego odspawnowany
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://imgur.com/a/hjXzRcI https://imgur.com/LqnGTCH

Numer telefonu: 941-29-61
Proponowana data: Dziś
Godzina od do: do 23 dziś

Apelację odrzucam, blokada została nałożona poprawnie. W celu jej zdjęcia proszę kontaktować się z LSPD pod numerem 911 bądź złożyć wniosek o odblokowanie na tej stronie.

• Back to top
    • 0

#35 * Dziemian71 07/03/2019 - 22:37

Dziemian
  • Gracz

Imię i nazwisko: Jonathan Carbone
Rejestracja zablokowanego pojazdu: Who Shot Ya
Argumentacja: Blokada załozona za wtargniecie na teren zamkniety, z tego co wiem to okolice glen parku nie sa terenem zamknietym i mozna jezdzic tam bez ograniczen, nie zrobilem nic za co mozna by było nałozyć blokade.
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)):  https://imgur.com/a/SiOytW8

Numer telefonu9635617

Proponowana data: 08.03.2019-10.03.2019
Godzina od do: 14;30-16;30, 20:00 - 04:00

• Back to top
    • 2

#36 Madaraa411 07/03/2019 - 23:16

Madaraa
  • Gracz

*
POPULAR

Imię i nazwisko: Roberto Ferzetti
Rejestracja zablokowanego pojazdu: hi / 56842

Argumentacja: Tak więc Huntley FBI mnie zatrzymał na Iwood, pare minut pozniej zjechaly sie jednostki i był FTS. Wykonywałem polecenia, dałem się skuć przeszukać i nikt nic nie znalazł. Potem zostałem przewieziony na FBI HQ zrobili mi test parafinowy również nic nie wykryło, potem mnie wypuscili, wracam na Iwood wsiadam na PCJ a tu cyk blokada na 2000$.

Spoiler

Numer telefonu: 9525837
Proponowana data: Dzisiaj lub jutro
Godzina od do: Dzisiaj do 3 w nocy lub jutro od 16 do późnej nocy.

Edited by Madaraa, 07/03/2019 - 23:17.

• Back to top
    • 3

#37 Paszu1150 08/03/2019 - 20:36

Paszu
  • Gracz

Imię i nazwisko: Roberto Ferzetti
Rejestracja zablokowanego pojazdu: hi / 56842

Argumentacja: Tak więc Huntley FBI mnie zatrzymał na Iwood, pare minut pozniej zjechaly sie jednostki i był FTS. Wykonywałem polecenia, dałem się skuć przeszukać i nikt nic nie znalazł. Potem zostałem przewieziony na FBI HQ zrobili mi test parafinowy również nic nie wykryło, potem mnie wypuscili, wracam na Iwood wsiadam na PCJ a tu cyk blokada na 2000$.

Spoiler

Numer telefonu: 9525837
Proponowana data: Dzisiaj lub jutro
Godzina od do: Dzisiaj do 3 w nocy lub jutro od 16 do późnej nocy.

Informujemy, iż Pański wniosek został wstępnie rozpatrzony pozytywnie, w dniu 08.03.2019 o godzinie 23:00 prosimy zjawić się w głównej siedzibie Los Santos Police Department przy Pershing Square w celu odbycia rozmowy z funkcjonariuszem. W razie problemów proszę dzwonić na telefon alarmowy 911.

• Back to top
    • 1

#38 Harimau 470 01/04/2019 - 21:56

Harimau
  • Gracz

Imię i nazwisko: Keyshawn Peal
Marka zablokowanego pojazdu: Coach
Rejestracja zablokowanego pojazdu: Souls Cars
Argumentacja: §15. Składanie fałszywych zeznań służbom porządkowym lub celowe utrudnianie śledztwa/pościgu/czynności podlega karze grzywny od $500 do $800.

Spoiler

Numer telefonu: 9597291
Proponowana data: 02.04.2019
Godzina od do: 18-20

Edited by Harimau, 01/04/2019 - 21:59.

• Back to top
    • 2

#39 * Skino772 02/04/2019 - 18:38

Skino
  • GameMaster SA-MP

Imię i nazwisko: Keyshawn Peal
Marka zablokowanego pojazdu: Coach
Rejestracja zablokowanego pojazdu: Souls Cars
Argumentacja: §15. Składanie fałszywych zeznań służbom porządkowym lub celowe utrudnianie śledztwa/pościgu/czynności podlega karze grzywny od $500 do $800.

Spoiler

Numer telefonu: 9597291
Proponowana data: 02.04.2019
Godzina od do: 18-20

Informujemy, iż pański wniosek zostaje odrzucony. Podmiot składający wniosek dopuścił się bezpośredniego zamachu na życie agentów federalnych i funkcjonariuszy departamentu przez taranowanie pojazdów, w których się znajdowali, kolejno pomógł w popełnieniu przestępstwa (ucieczce), kończąc na ucieczce przed jednostkami do najbliższego lokalu. W celu jej zdjęcia proszę kontaktować się z LSPD pod numerem 911 bądź złożyć wniosek o odblokowanie na tej stronie.

• Back to top
    • 0

#40 MaRio45554 06/04/2019 - 16:07

MaRio45
  • Gracz

Imię i nazwisko: Sacha Harris
Marka zablokowanego pojazdu: Buffalo
Rejestracja zablokowanego pojazdu: DK
Argumentacja: Jadąc w stronę centrum zostałem zatrzymany przez oddział lspd w celu kontroli kazano mi zjechać na pobocze i zgasić silnik tak też zrobiłem. Oskarżono mnie o ucieczkę wcześniej motorem i zabrano mnie na HQ. Pytałem czy buffalo tak może zostać i czy blokada będzie to nie uzyskałem odpowiedzi, kontolna była jak widzać na zakazie parkowania stąd też raczej jest blokada. :)
Załączniki ((obowiązkowy screen ukazujący zablokowany pojazd)): https://i.imgur.com/MqfbVK7.jpg
Numer telefonu: 7459696
Proponowana data: Dostosuje się.
Godzina od do: Również się dostosuje.

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic