Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Swap silnika w simsonie AM6[?]

swap simson zmienić

• Please log in to reply
4 replies to this topic

TheSnajper11 28/08/2018 - 17:22

TheSnajper
  • Gracz

Siemanko, przychodzę z pytaniem do kogoś kto choć troche ma pojęcie o czymś takim

Mam simsona, silnik jest do remontu i mechanik woła 1000 zł z robocizną. Nie opłaci mi się to no bo silnik do simka 800 zł w dobrym stanie, a Am6 już za 600 wyrwę, no i pomyślałem że fajnym pomysłem byłoby przeswapować AM6 do budy simsona i pytanie do kogoś kto się na tym zna: Co trzeba zmieniać przy takim Am6 w simsonie? Całą instalację elektryczną? Co jeszcze?

• Back to top
    • 0

MłodyJunior137 28/08/2018 - 18:19

MłodyJunior
  • Gracz

Polecam dowiedzieć się na różnych forach motoryzacyjnych, lub znaleźć grupę na "Fejsie" w której są pasjonaci dwóch kółek. Pozdrawiam ;)

• Back to top
    • 0

TheSnajper11 04/10/2018 - 16:47

TheSnajper
  • Gracz

Polecam dowiedzieć się na różnych forach motoryzacyjnych, lub znaleźć grupę na "Fejsie" w której są pasjonaci dwóch kółek. Pozdrawiam ;)

Zbyt wiele hejtu na fb że chce z simsona robić wyścigówkę bo simson to ma być klasyk a nie szybki motur wiesz o co chodzi, a profesjonalne fora typu simsony.net.pl zostały dawno usunięte :(

• Back to top
    • 0

Galamo61 01/02/2019 - 13:30

Galamo
  • Gracz

Zależy, czy chcesz by to było trwałe, czy po prostu robisz prowizorkę? Jeśli prowizorkę to na oko, byleby pasowało, co nie? A jak chcesz na poważnei to do jakiegoś warsztatu zajedź i ci tam powiedzą co i jak.

• Back to top
    • 0

Madness The Owner1034 02/02/2019 - 20:54

Madness The Owner
  • Gracz

Trochę się znam, więc proponuję poszukać jakiegoś silnika od sendy, przekładasz, a cylek maline, bo jest tania. Simson będzie śmigał, jak ta lala.

• Back to top
    • 0

Also tagged with one or more of these keywords: swap, simson, zmienić

0 user(s) are reading this topic