Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Bycie kurierem - co i jak.

paczki paczka kurier wypłata zarobek pojazd skok granica mapa legenda

• Please log in to reply
11 replies to this topic

AnalnyOłówek 14 18/08/2018 - 19:33

AnalnyOłówek
  • Gracz

*
POPULAR

Hej, skoro tutaj wpadłeś zapewne chcesz zostać kurierem, dowiesz się wszystkiego co wiem o tym zawodzie.

A więc zacznijmy od początku, aby móc rozwozić paczki należy mieć pojazd z silnikiem na przykład faggio :)

Jak już będziemy posiadać takowy pojazd wpisujemy /paczka i wybieramy jedno ze zleceń.

Gdy już wybierzemy takowe zlecenie na mapie pojawi nam się czerwony trójkąt w jednym z dwóch miejsc, musimy się do niego udać

Spoiler

Gdy już podjedziemy do takowego miejsca musimy odegrać że paczkę zabieramy na przykład tak:

/me Odbiera paczkę po czym wsadza ją do torby.

I wtedy wpisujemy /paczka aby ją odebrać.

Bez odegrania /me nie odbierzemy paczki!!

Jeżeli odebraliśmy paczkę, na mapie wyskoczy nam kolejny czerwony trójkąt do którego mamy się udać, tym razem jest to miejsce które wybraliśmy na początku za pomocą /paczka na przykład Next Gym.

Gdy już dotrzemy do miejsca gdzie mamy dostarczyć paczkę czyli pod drzwi lokalu, wpisujemy na przykład:

/me Wyciąga paczkę z torby po czym oddaje ją zleceniodawcy.

No i w taki sposób zarobiliśmy 40$ proste nie? Na pewno coś ciekawszego niż stanie za ladą  :rolleyes:

A teraz kilka odpowiedzi na pytania z którymi się spotykam.

Jak dojechać do miejsca odebrania paczki skoro ulice są zablokowane przez blokady?

Spoiler

Są jakieś skróty albo skoki które umożliwią krótszy czas odebrania paczki?

Spoiler

Dowiozłem paczkę i nie dostałem pieniędzy, dlaczego?

Spoiler

Jeżeli mój post pomógł któremuś z Was zostawcie proszę zielone :)

• Back to top
    • 5

NozownikHere422 18/08/2018 - 20:06

NozownikHere
  • Gracz

*
POPULAR

Warto dodac ze nie otrzymuje sie wynagrodzenia za paczki zamowione w euro (sklepy 24/7)

• Back to top
    • 6

AnalnyOłówek 14 18/08/2018 - 20:09

AnalnyOłówek
  • Gracz

Warto dodac ze nie otrzymuje sie wynagrodzenia za paczki zamowione w euro (sklepy 24/7)

z tym się nie spotkałem, woziłem paczki ze sklepow 24/7 i dostawałem wynagrodzenie, skoro to co mówisz jest prawda to w najbliższym czasie dopisze to do postu :)
  • Back to top
    • 0

FajnyKolesChyba428 18/08/2018 - 20:24

FajnyKolesChyba
  • Gracz

Przyda się nowym. :)

• Back to top
    • 0

Krzysiu8 3 18/08/2018 - 20:28

Krzysiu8
  • Gracz

Hej, skoro tutaj wpadłeś zapewne chcesz zostać kurierem, dowiesz się wszystkiego co wiem o tym zawodzie.

A więc zacznijmy od początku, aby móc rozwozić paczki należy mieć pojazd z silnikiem na przykład faggio :)

Jak już będziemy posiadać takowy pojazd wpisujemy /paczka i wybieramy jedno ze zleceń.

Gdy już wybierzemy takowe zlecenie na mapie pojawi nam się czerwony trójkąt w jednym z dwóch miejsc, musimy się do niego udać

Spoiler

Gdy już podjedziemy do takowego miejsca musimy odegrać że paczkę zabieramy na przykład tak:

/me Odbiera paczkę po czym wsadza ją do torby.

I wtedy wpisujemy /paczka aby ją odebrać.

Bez odegrania /me nie odbierzemy paczki!!

Jeżeli odebraliśmy paczkę, na mapie wyskoczy nam kolejny czerwony trójkąt do którego mamy się udać, tym razem jest to miejsce które wybraliśmy na początku za pomocą /paczka na przykład Next Gym.

Gdy już dotrzemy do miejsca gdzie mamy dostarczyć paczkę czyli pod drzwi lokalu, wpisujemy na przykład:

/me Wyciąga paczkę z torby po czym oddaje ją zleceniodawcy.

No i w taki sposób zarobiliśmy 40$ proste nie? Na pewno coś ciekawszego niż stanie za ladą  :rolleyes:

A teraz kilka odpowiedzi na pytania z którymi się spotykam.

Jak dojechać do miejsca odebrania paczki skoro ulice są zablokowane przez blokady?

Spoiler

Są jakieś skróty albo skoki które umożliwią krótszy czas odebrania paczki?

Spoiler

Dowiozłem paczkę i nie dostałem pieniędzy, dlaczego?

Spoiler

Jeżeli mój post pomógł któremuś z Was zostawcie proszę zielone :)

Mordko co to za zajebisty HUD i Radar? A poradnik przydatny szczególnie skoki :P

• Back to top
    • 0

AnalnyOłówek 14 18/08/2018 - 20:31

AnalnyOłówek
  • Gracz

A wgrałem taką mapkę Happy map się nazywa i tyle :D
  • Back to top
    • 0

N0VU143 18/08/2018 - 20:36

N0VU
  • Gracz

No okey, spoko jest.

Ale niedługo to na forum będą poradniki jak poruszać się busem chyba, widząc co ostatnio w tym dziale powstaje.

• Back to top
    • 0

Maniu123445 18/08/2018 - 21:01

Maniu1234
  • Gracz

*
POPULAR

Fajny pomysł oczywiście zostawiam ZIELONE. :)

• Back to top
    • 3

RustCoat 12 18/08/2018 - 21:02

RustCoat
  • Zbanowani

No, no nowym napewno się przyda! - co do przeskakiwania przez granice to nawet sam nie wiedziałem, że za to jest mandat więc, nawet nie nowi się uczą! :D Zostawiam zielone.

• Back to top
    • 0

krzosex0 26/01/2019 - 10:56

krzosex
  • Świeżak
czyli Skuterem Faggio można rozwozić paczki?
  • Back to top
    • 0

Khaled60 05/04/2019 - 12:31

Khaled
  • Gracz

czyli Skuterem Faggio można rozwozić paczki?

Tak! Każdym pojazdem możesz rozwozić paczki.
  • Back to top
    • 0

Vegtebulse-25 06/04/2019 - 14:39

Vegtebulse
  • Gracz
Dajcie dupy
  • Back to top
    • 0

Also tagged with one or more of these keywords: paczki, paczka, kurier, wypłata, zarobek, pojazd, skok, granica, mapa, legenda

0 user(s) are reading this topic