Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Prawie Pawilon

• Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 Cytrynian Potasu1956 02/08/2018 - 10:05

Cytrynian Potasu
  • Gracz

kKwhHXi.jpg

PRAWIE PAWILON

---

Firma zrzeszająca kompleks biznesów znajdujących się w miejscu zwanym "Prawie Pawilon".

Firma istnieje od ponad pół roku, jednak dopiero 4 sierpnia 2018 o godzinie 18:00 nastąpi oficjalne otwarcie. 

Kompleks budynków podlegających pod "Prawie Pawilon" pozwala na sprawne i szybkie przemieszczanie się między jednym miejscem pracy, a drugim tuż obok. Identycznie w przypadku klientów, nie muszą biegać po całym centrum i szukać potrzebnych im produktów, gdyż wszystko znajduje się praktycznie w jednym pawilonie, co było naszym priorytetem.

---

Biznesy podlegające pod "Prawie Pawilon"

---

Przygotuj się zatem na otwarcie i od 4 sierpnia, zacznij u nas pracę!

Przewidujemy awanse na kierowników oraz managerów, w przyszłości nawet i dyrektora firmy.

---

OTWARCIE

4 sierpnia 2018 o 18:00

Z tej okazji urządzamy loterię, której sprzedaż losów rozpocznie się o godzinie 18:00, a samo losowanie będzie godzinę później o 19:00 na terenie zielonym obok pawilonu. 

Każdy los będzie wynosił $30 za sztukę.

Odbędą się 3 losowania, więc każdy los ma aż 3 razy szansę na wygraną!

W dodatku każdy, kto zatrudni się w jednym z biznesów podlegających pod Prawie Pawilon,

otrzymuje 5 darmowych losów.

Zatrudnij się we wszystkich trzech firmach, aby zgarnąć darmowe 15 losów!

Do wygrania jest

1x $2000

1x $3000

oraz

1x $5000

czyli

W PULI NAGRÓD JEST

$10.000

---

Na przeciwko urzędu!

UROV0TG.jpg?1

Edited by Cytryna X, 03/08/2018 - 23:35.

• Back to top
    • 2

#2 Madness The Owner1025 02/08/2018 - 10:11

Madness The Owner
  • Gracz
Fajnie, że coś takiego jest, sam nawet bym skorzystał, bo bijąc duty przechodzę sobie tylko z lokalu do lokalu obok. Ciężko będzie 140pd utrzymać, ale powodzenia.
  • Back to top
    • 0

#3 Cytrynian Potasu1956 02/08/2018 - 10:13

Cytrynian Potasu
  • Gracz

Fajnie, że coś takiego jest, sam nawet bym skorzystał, bo bijąc duty przechodzę sobie tylko z lokalu do lokalu obok. Ciężko będzie 140pd utrzymać, ale powodzenia.

Nie widzę problemu, mając dotychczasowo niewielki ruch miałem 120PD, więc 140 nie powinno sprawiać większego kłopotu.

• Back to top
    • 0

#4 DeathZone82 02/08/2018 - 10:25

DeathZone
  • Gracz

Posiadając strefke na obok pawilonów myślałeś ,aby zrobić coś ala McDrive? x-d

• Back to top
    • 0

#5 Cytrynian Potasu1956 02/08/2018 - 10:51

Cytrynian Potasu
  • Gracz

Posiadając strefke na obok pawilonów myślałeś ,aby zrobić coś ala McDrive? x-d

No właśnie buda stoi. Ze względów technicznych musi być na chodniku przed pawilonem.

• Back to top
    • 0

#6 M a g i k 23 02/08/2018 - 15:08

M a g i k
  • Gracz

No i git.

• Back to top
    • 0

#7 * ShowTime3028 02/08/2018 - 16:45

ShowTime
  • Zarząd

Całkiem fajny pomysł i jestem ciekawy czy to wypali. Wpadnę pewnie tam na siłkę czasem, powodzenia!

• Back to top
    • 0

#8 lysyoo201 03/08/2018 - 14:06

lysyoo
  • Gracz

Mega ciekawa sprawa. Zatrudnię się na bank, bo mieć kilka duty kilka metrów od poprzedniego to wygoda.

Proponowałbym może dorzucić coś na zasadzie transportu jedzenia na telefon.

Jak odpowiednio to zostanie nagłośnione to ludzie mogą korzystać za dodatkową cenę tj jakieś drobne za transport.

Widzę dwa wolne miejsca jeszcze obok na biznes, może w końcu powstanie jakieś asg które jest czynne bo z tym jest bieda nawet w godzinach największego ruchu. Droga tak naprawdę która łączy centrum z idlewood na tą sprawę, więc fajnie byłoby w przyszłości tak jak powiedziałem dodać asg obok i warsztat do ewentualnej naprawy jak się już dorobisz. Stacja obok więc warsztat fajna lokacja, a asg brakuje, z doświadczenia wiem że organizacje nie chcą latac na asg do centrum a myślę w tej lokacji również by odwiedzali aby podszkolić swoje umiejętności.

Będę na otwarciu i liczę że biznes mega wypali! Powodzenia!

PS: Jeżeli powstanie warsztat w przyszłości, to myślę że Motorcycle Club Highwaymen byłby zainteresowany w pełni praca w biznesie Warsztatu, jak i pomagalibyśmy w rozgłosie + prowadzeniu w jakimś stopniu jeżeli byłbyś chętny. Czasami moglibysmy zorganizować jakieś wyścigi na motorach dla Warsztatu itd. 

Czasami chłopaki z Clubu najwyżej zajebią jakiś motor klientowi ale to nikt się nie dowie.

#Edit: Oczywiście żartuje XD

Edited by MylesPerez, 03/08/2018 - 14:12.

• Back to top
    • 0

#9 Cytrynian Potasu1956 03/08/2018 - 14:37

Cytrynian Potasu
  • Gracz

W tym pawilonie warsztat nie ma racji bytu. Prędzej sklep z częściami pod tym samym panelem, ale raczej nie planuję tej opcji. Na jeden budynek mam już plan, na który odkładam spooooro hajsiwa, bo będzie potrzebne, a jeden jest jeszcze w fazie szukania pomysłu.

• Back to top
    • 1

#10 Robin1230 03/08/2018 - 15:17

Robin123
  • Świeżak

Bardzo fajne z McDrivem.

• Back to top
    • 0

#11 matiApelacja-1 04/08/2018 - 03:01

matiApelacja
  • Gracz

prawie Ci się udało to wszystko ładnie zrobić Xd