Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Polecacie zakup The Sims 4?

the sims 4 the sims

• Please log in to reply
8 replies to this topic

MrBlancik5 29/07/2018 - 13:58

MrBlancik
  • Gracz

Tak jak w temacie! Prosił bym o wyrażenie waszych opinii na temat tej gry! Dzięki z góry! :)

• Back to top
    • 1

Psychooo147 30/07/2018 - 02:52

Psychooo
  • Gracz
Na początek pooglądałbym co The Sims 4 daje i w czym jest lepsza od poprzedniczki. Ja wolę 3 ze względu na otwarty świat. Aktualnie gram ze wszystkimi dodatkami i osobiście 3 sprawia mi wiele frajdy ale cóż. Simsy jak Simsy

Edited by Psychooo, 30/07/2018 - 02:53.

• Back to top
    • 0

Tajemniczaa641 30/07/2018 - 17:21

Tajemniczaa
  • Gracz

Cześć!

Zgadzam się z moim poprzednikiem. The Sims 4 na pewno jest poprawiona pod względem wizualnym, technicznym. Dużym atutem jest bardzo dokładne tworzenie simów na co wiele osób zwraca uwagę podczas rozpoczynania przygody w mieście. Mimo, że nie grałam we wszystkie dodatki, ani w trójce, ani w czwórce (stąd też nie chciałabym Ciebie całkowicie nakierowywać na daną grę) to sądzę, że mega pozytywną rzeczą w The Sims 3 jest świat otwarty. Nie masz co sekundę ekranu ładowania, przeskakiwania z miejsca do drugiego (co czasami jest męczące, a już szczególnie jak PC - jeżeli ktoś ma gorszy - to muli i schodzi na to jeszcze więcej czasu). Teraz sama mimo, że mam czwórkę z dodatkiem pracy (akurat ten dodatek jest całkiem ciekawy bo pozwala wyruszać simem właśnie do biura policji/agenta, robienie śledztw etc.) to właśnie wracam do trójki już z testowaniem większości dodatków. Koszt po zakupie trójki też będzie zdecydowanie mniejszy niżeli byś się zdecydował na czwórkę z dodatkami. Moja znajoma gra w to od młodości i też uważa podobnie, ale to tylko opinia - stąd też warto, abyś poczytał sobie wszystkie recenzję, obejrzał jakieś odcinki na YT i sam zdecydował w co wolisz zagrać. Co oczywiście nie oznacza, że The Sims 4 jest słabą grą - warto sobie przetestować obie części.  ;) 

• Back to top
    • 2

zikeu34 27/09/2018 - 22:23

zikeu
  • Gracz

*
POPULAR

Jeśli ktoś lubi serie, to jak najbardziej tak.

• Back to top
    • 3

Iscool2 29/09/2018 - 10:44

Iscool
  • Gracz

Nie. The Sims 4 było lepsze ze względu na otwarty świat. teraz jest loading screen jeżeli gdzie kolwiek idziesz :C. Pozatym zawsze jak gram w the sims 3 i wszyscy simowie oprocz jednego są w pracy to patrze co robią inni przy pomocy otwartego świata.

Moim zdaniem The Sims 4 cofną się w rozwoju.

Edited by Iscool, 29/09/2018 - 10:44.

• Back to top
    • 0

Bartas329851 01/10/2018 - 01:43

Bartas329
  • Gracz

Moja kobieta gra w Simsy 4 i potrafi się konkretnie wmontować na parę godzinek :D 

Ale cały czas mówi coś o modach, że bez nich to słabizna ble ble bla bla, nie znam się na Simsach, ale jak lubisz takie gry to kupuj. Po niej widzę ,że jest to jakaś forma rozrywki fajna, chociaż ja w tym nic takiego nie widzę. 

• Back to top
    • 0

KVBSON268 02/10/2018 - 16:24

KVBSON
  • Gracz

Grałem trochę z nudów, ujmując - yebany pożeracz czasu. Inaczej nie można tego nazwać. 

Edited by KubsonApelacja, 02/10/2018 - 16:40.

• Back to top
    • 1

Chica14 27/03/2019 - 21:17

Chica
  • Gracz

Ja jestem wierną fanką Sim3,Nie lubie zamknietego świata który jest w Sims4

• Back to top
    • 0

B4RT3KK38 29/03/2019 - 20:41

B4RT3KK
  • Gracz
Polecam, szczegolnie zrobic rodzine zwierzynskich