Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Zrealizowano][SKARGA] Blacktown Jokers, Barbarians, B.W.A(?)

• This topic is locked This topic is locked
23 replies to this topic

#1 PAN KOSZMAR644 28/07/2018 - 18:48

PAN KOSZMAR
  • Gracz

*
POPULAR

Link do profilu/postaci raportowanego/raportowanych: Blacktown Jokers, Barbarians, B.W.A(?)
Nazwa postaci raportowanego/raportowanych: Skarga podlega pod wszystkie wyżej wymienione organizacje - Administrator będzie musiał zadecydować, jakie konkretne osoby będą miały możliwość wypowiedzenia się.

Opis sytuacji:

Witam Serdecznie, rozpoczynam masową skargę w związku ze złamaniem przez wszystkie wyżej wymienione organizacje punktu regulaminu organizacji przestępczych, a mianowicie:
 § 1 - Inne ważne zasady:
14. Zakazuje się tworzenia “syndykatów” i innych form zgrupowań z powodów i przy pomocy znajomości OOC.
§ 3 - Wojny i walki:
Wojny pomiędzy organizacjami dozwolone są tylko i wyłącznie na terenie South Central. Wynoszenie ich poza ten obszar jest zabronione. Zabrania się wojen tylko dla samego DM'u czy wyniszczania przeciwnej grupy bez mocnych powodów IC.

Nie jedna osoba spoza ich grona może potwierdzić, co wyżej wymienione organizacje wyprawiają. Dosłownie dzień w dzień, zazwyczaj w godzinach wieczornych cały "syndykat" grupuje się - jeżdżą dosłownie po całym South Central i rozstrzeliwują nie tylko ich "przeciwników", ale i także osoby cywilne. Tłumaczą się, że jeden z punktów regulaminu im na to pozwala, mowa tu mianowicie o:
§ 2 - Porwania i napady:
6. Po godzinie 21:00 na terenie neutralnych stref Idlewood dozwolone są pojedyncze ataki związane z porachunkami t.j wojnami organizacji przestępczych oraz dokonywanie pojedynczych napadów. Starajcie się jednak skupić na walce na terenie hoodu danej organizacji.
Spoiler
Wiadomość została napisana przez Rastiego na ogólnym discordzie serwerowym, można to łatwo sprawdzić.
"Syndykat" ten chyba nie dostrzegł, że punkt regulaminu mówi jasno o tym, że ,,(...)dozwolone są POJEDYŃCZE ataki ZWIĄZANE Z PORACHUNKAMI t.j wojnami organizacji przestępczych, oraz dokonywanie POJEDYŃCZYCH NAPADÓW(...)".
0:12-0:21
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Co więcej, "syndykat" ten współpracował cały czas z cheater'em (pomijając, że zapewne większość z nich lata odpalona, nie oszukujmy się, przecież ekipy te składają się głównie z 187 i Hordy) do czasu, aż nie został zbanowany - mowa tu o graczu Pentaszor, który przebywał wtedy pod panelem Barbarians, został już co prawda zbanowany, ale mimo to, oskarżam wyżej wymienione organizacje o współpracę z nim.
Spoiler
Gracze byli schowani za ścianą, gdzie nagle PCJ z w/w "syndykatu" zatrzymała się za ścianą - i co ciekawe,  wiedział, że akurat tam się oni zatrzymali. Finalnie wyszedł zza ściany i oddał w ich kierunku strzał. Co innego, gdyby ta dwójka stała tam jakiś czas, wtedy osobnik oddający strzał też mógł stać i widzieć przez obrót kamerą, że oni tam stoją - jednakże na materiale niżej widać perfidnie, że gracz od razu po podjechaniu, musiał widzieć przy pomocy jakiegoś oprogramowania, iż osobnicy stoją w miejscu, bo gdyby tamtędy przejechał, miałby za krótki czas na reakcje.
Spoiler
Tu także najprawdopodobniej gracze użyli jakiejś modyfikacji - nie wiadomo skąd za plecami pojawiła się PCJ "syndykatu", której wcześniej w ogóle nie było. Pozostawiam tu do zweryfikowania logi, które pokażą przebieg "poszukiwań" przez tego osobnika.
Spoiler
Tutaj podobnie, jak wcześniej - można dostrzec, że osobnik, który szukał dwójki, nieco ostrożniej podjeżdżał w stronę domków - widząc ich zapewne przy pomocy jakiegoś oprogramowania, postanowił nabrać nieco większej odległości, aby zestrzelić ich z daleka.
Spoiler
W tym przypadku pościg odbywał się, iż dwójkę osobników goniła tylko jedna PCJ. Nie ma szans, by została w tym momencie podana jakakolwiek informacja na słuchawce - osobnik, który ścigał dwójkę na motocyklu, starał się cały czas nabrać jak największą prędkość na PCJ. Najprawdopodobniej w tym miejscu zostało dokonane MG, bo nagle w te miejsce zrobił się zlot przeciwników. Całość miała miejsce 25.07 mniej więcej o 00:30.
-
Prosiłbym również o sprawdzenie logów gracza, który cały czas jeździł wraz z "syndykatem" Faggio w duty Scantraxx - Breaden Clarke. Nie wykluczone, że jeden z ich "ekipy" na MK śmigał odpalony za nimi, podając im informacje na kanale głosowym.
-
Spoiler
Skupiając się na organizacji Blacktown Jokers - Sam Shevey dalej się nie zmienił i przyjmuje pod swój panel osoby na MK, szkodników - przykładem może być Pawlak, Lokalny Naver, a sama ich organizacja jest utrzymywana tylko i wyłącznie pod uprzykrzanie rozgrywki - DM'ią na wspomagaczach, zamawiają strzykawki by uśmiercać osoby z czystych powodów OOC, dla swojej zabawy, nie wchodzą w zadne interakcje IC. Podsyłam niżej globale, które powinny zostać zweryfikowane - najprawdopodobniej są to MK Shevey'a, oraz Conradoss'a:
Grupa Barbarians złamała jeszcze jeden punkt regulaminu, mowa tu o:
§ 1 - Inne ważne zasady:
10. Zabrania się upodabniania się do frakcji porządkowych dla przykładu: zakaz używania koloru frakcji porządkowych jako /duty organizacji przestępczej.
Organizacja po prostu ustawiła sobie taki sam kolor, jak ma SASP. Większość jest załapana na screenach wyżej, ale wstawiam jeszcze raz:
Spoiler
Co do organizacji B.W.A (do nazwy panelu nie jestem pewien, mowa tu o organizacji latającej z niebieskim kolorkiem, grają na Santa Maria Beach) - istny szczyt. Większość z nich to gracze przeznaczający większość swojego czasu siedząc na krupierce w BNL'u - a skoro o nim mowa. Gracze z tej organizacji dopuścili się złamania punktu regulaminu organizacji przestępczych:
§ 2 - Porwania i napady:
5. Na terenie neutralnych stref centrum oraz neutralnych stref Idlewood obowiązuje totalny zakaz używania /duty organizacji przestępczej/służby porządkowej w celu wbicia BW innemu graczowi.
§ 3 - Wojny i walki:
Wojny pomiędzy organizacjami dozwolone są tylko i wyłącznie na terenie South Central. Wynoszenie ich poza ten obszar jest zabronione. Zabrania się wojen tylko dla samego DM'u czy wyniszczania przeciwnej grupy bez mocnych powodów IC.
Sprawa dosyć prosta, jeden z graczy, który należał do organizacji, którą "syndykat" próbował uziemić, zszedł z AFK pod BNL. Przypominam, że cała akcja działa się poza obszarem South CentralL. Minęła sekunda/dwie i został rozstrzelany przez osobników z tej organizacji, a następnie porwany. Oczywiście nie było jakiejkolwiek prowokacji.
Spoiler

Zrzuty ekranu wrzucone na imgur.com: (obowiązkowe)

• Back to top
    • 8

#2 Kasiek4391 30/09/2018 - 15:01

Kasiek
  • Zasłużony

*
POPULAR

Autora skargi proszę przede wszystkim o poinformowaniu liderów wszystkich zamieszanych w to organizacji. Osoby, które są powiązane ze sprawą mogą wypowiadać się za zgodą swoich liderów. To jak wypowiadacie się na forum czy w grze jest wizytówką waszej organizacji.

Przestrzegam również przed wszelkimi próbami wywoływaniem w tym temacie wojen. Odnoście się do siebie z kulturą i szacunkiem - argumentując każdą wypowiedz i nie pomijając zarzutów jakie zostały Wam postawione przez autora skargi.

P.S: Skarga bardzo spokrewniona z inną, którą obecnie się zajmuje przez co chętnie rozpatrzę obie.

• Back to top
    • 7

#3 Erthub1076 30/09/2018 - 16:42

Erthub
  • Gracz

*
POPULAR

Jestem osobą poniekąd powiązaną ze skargą, dlatego dodam tutaj coś od siebie.

Oskarżyciel widzę spędził wiele czasu na grzebaniu w logach, osobiście postaram się przedstawić to o wiele szybciej, zaczynając od początku skargi, a samego oskarżyciela proszę sprawdzić pod kątem zmiany właściciela, bo konto najpewniej zostało skradzione:

Witam Serdecznie, rozpoczynam masową skargę w związku ze złamaniem przez wszystkie wyżej wymienione organizacje punktu regulaminu organizacji przestępczych, a mianowicie:

§ 1 - Inne ważne zasady:
14. Zakazuje się tworzenia “syndykatów” i innych form zgrupowań z powodów i przy pomocy znajomości OOC.
§ 3 - Wojny i walki:

Cały ten syndykat niestety nie opiera się na znajomościach OOC. Ciężko może jest pojąć niektórym osobom, że gra IC układa się czasem inaczej niż chcielibyśmy się tego spodziewać. Wiele osób pod panelem Barbarians jak i moja skromna osoba OOC nie przepada za większością osób będącymi pod panelem BTW, osobiście udowodniłem to niejednokrotnie pisząc liczne skargi na Lidera Blacktown Jokers - Sheweya. Dodatkowo dodałem swoich kilka groszy do filmów oczerniających lidera Blacktown Jokers jak i jego ekipę.

No ale wracając do sedna sprawy - pod Panelem organizacji Barbarians gra wiele osób, które mają wiele powodów do tego, by nie lubić osoby z panelu Blacktown Jokers, prowadzili ze sobą wielokrotnie wojny, a ich organizacje nie lubiły się od zawsze. To, że teraz te dwie organizacje ze sobą współpracują jest spowodowane konsekwencjami czysto In Charakter. Osobiście zauważyłem diametralną zmianę, jeżeli chodzi o grę osób spod panelem BTW z czego bardzo się cieszę. Organizacja ku mojemu zaskoczeniu prezentuje bardzo wysokim poziom rozgrywki z czego się ogromnie cieszę - więc współpraca oparta na kontaktach OOC to raczej guzik prawda. :)

Co więcej, "syndykat" ten współpracował cały czas z cheater'em (pomijając, że zapewne większość z nich lata odpalona, nie oszukujmy się, przecież ekipy te składają się głównie z 187 i Hordy) do czasu, aż nie został zbanowany - mowa tu o graczu Pentaszor, który przebywał wtedy pod panelem Barbarians, został już co prawda zbanowany, ale mimo to, oskarżam wyżej wymienione organizacje o współpracę z nim.

Co do szkodników pod Panelem Barbarians lub Blaktown Jokers. Bardzo skrupulatnie przyglądam się ich grze, wielokrotnie przebywałem na ich wspólnym komunikatorze podczas akcji czy strzelanin. Byłem tez przez pewien czas pod jednym z tych paneli. Ludzie tam grają czysto, za co mogę poręczyć. Z drugiej strony nie potrzebują przewagi jakie daje im CLEO, ponieważ podczas DMu radzą sobie całkiem nieźle. ;) 

Uczestnicząc w kilku akcjach nie widziałem też nic, co zwróciłoby moją uwagę. Na komunikatorze też nie słyszałem, by ktoś podawał jakąś dziwną lokalizację, ilość HP czy śmieszkował "Haha, ale pojechałem go na zetce." Czasem miałem zastrzeżenia tylko do osób pod panelem DIXIE, jednak nie udało mi się zdobyć dowodów na to, że czitują. Z tego co jednak udało mi się ustalić, kilka osób z pod panelem DIXIE używało czitów, za co zostali ukarani, ale to już zapewne wiecie. 

10. Zabrania się upodabniania się do frakcji porządkowych dla przykładu: zakaz używania koloru frakcji porządkowych jako /duty organizacji przestępczej.

Organizacja po prostu ustawiła sobie taki sam kolor, jak ma SASP. Większość jest załapana na screenach wyżej, ale wstawiam jeszcze raz:

Organizacja Barbarians od zawsze posiadała kolor brązowy, w tej, czy w poprzedniej edycji. Historia tej organizacji jest dłuższa niż historia SASPu, zatem to SASP jako frakcja porządkowa przypisała sobie kolor brązowy, który należał do Organizacji i to oni powinni ten kolor zmienić.

Podsumowując - wiem, że patrząc z boku sytuacja może wydawać się trochę inna, wiele osób może widzieć to inaczej patrząc z innej perspektywy. Osobiście jednak uważam, że Administracja dając komuś drugą szanse, wierzy w jego przemianę. Osoby z Blaktown Jokers jak i z Barbarians wykorzystały drugą szansę i radzą sobie naprawdę świetnie. W tym miejscu chciałbym też zaznaczyć, że Kekeszi0 - lider Barbarians robi naprawdę dobrą robotę, nie dopuszcza szkodników na mk i byłych cziterów pod panel, za co naprawdę muszę go pochwalić.

A wracając do szkodników - cała ta sytuacja jest właśnie z tego powodu - Shevey i Kekeszi0 nie chcą dodawać osób pod panel, które nie mają zgody na multikonta i nadal czitują. Prawda jest taka, że Kamilek wystawia te skargi bo nie dostał zgody na grę pod tymi panelami i czitował pod panelem DIXIE, na co REAL NAJNER przyzwalał i o wszystkim wiedział. Teraz pomiędzy tymi panelami wybuchła wojna - a Kamilek zaczął się produkować. :)

PS. Na koniec tylko dodam od siebie - nadal nie przepadam za Shevey'em, jeżeli tylko znajdę dowód na to, ze czituje lub dodaje jakichś szkodników to osobiście wystawie skargę, nie martwcie się. :) Obecne dowody są gówno warte, dowody wyssane z palca, a na ich poparcie SSy z BW na Idlewood - co jest przecież kwestią gry In Charakter.

Za to, co zrobiły osoby oskarżone, zostały już ukarani. Nie bądźmy zawistni i cieszmy się gierką, bo przecież po to tu jesteśmy. Weryfikować trzeba, ale aby się nie narobić, to róbcie to z głową i weryfikacje zacznijcie od osoby która tą skargę wystawiła, bo to robi niepotrzebny zamęt na Forum, a nie o to w tym chodzi przecież, pozdrawiam!

• Back to top
    • 10

#4 Mitis2265 30/09/2018 - 17:36

Mitis
  • Gracz

Witam, jestem powiązany trochę ze skargą, lecz jak nic nie wnoszę swoją wypowiedzią to proszę o usunięcie jej. Gracze w oskarżonej organizacji używają sobeita i inne modyfikacje które dają im przewagę nad innymi. Kilka dni temu wszedłem do gry, wyszedłem z domku i wsiadłem do eurosa po czym zajrzałem na pulpit na discorda, odpalam spowrotem i po chwili widze PCJ 3 jeżdzące kawałek ode mnie i krążące w miejscu ciągle, nikt z nich nie podjechał na tyle blisko mnie by widzieć mój nick i nikt z nich nie wiedział, że to Ja tam siedzę bo nie znają mojego pojazdu w grze gdyż nie jeździłem nim nawet, po chwili widzę jak spada mi hp i strzelają z odległości gdzie M4 ma taki zasięg a nie deagl, który ma bardzo krótki zasięg, pisałem o tej akcji z ShowTime lecz nie mam filmiku żadnego z tego bo nie wiedziałem że takie coś będzie miało miejsce. Gracze używają wspomagaczy nie tylko ja tak uważam ale i wiele innych osób, którzy nie grają w organizacjach wcale. Nie jest to możliwe że wiedzieli że akurat ja tam siedzę, do tego czekali aż zejdę z systemu afk, są w skarga filmiki nawet jak widać że oskarżeni mówią sobie na komunikatorach gdzie kto jest i widać sobeita.  

• Back to top
    • 0

#5 kekeshi0 74 30/09/2018 - 17:45

kekeshi0
  • Zbanowani

Co do tych dowodów w postaci filmu. To że sobie stanąłeś na pół sekundy i ktoś wyjeżdza zza ściany totalnie nic nie wyjaśnia, przecież ktoś mógł widzieć jak tam wjeżdzasz. Co do kolory duty to już erthub wyjaśnił sytuacje. Jeżeli chodzi o gracza Pentaszor, wyrzuciłem go odrazu z panelu jak sie dowiedziałem o tym incydencie. W sumie to chyba tyle jeżeli chodzi o moją organizacje w tej skardze.

Edited by kekeshi0, 30/09/2018 - 17:52.

• Back to top
    • 0

#6 FizolToKrol 102 30/09/2018 - 17:58

FizolToKrol
  • Zbanowani

Witam, jestem powiązany trochę ze skargą, lecz jak nic nie wnoszę swoją wypowiedzią to proszę o usunięcie jej. Gracze w oskarżonej organizacji używają sobeita i inne modyfikacje które dają im przewagę nad innymi. Kilka dni temu wszedłem do gry, wyszedłem z domku i wsiadłem do eurosa po czym zajrzałem na pulpit na discorda, odpalam spowrotem i po chwili widze PCJ 3 jeżdzące kawałek ode mnie i krążące w miejscu ciągle, nikt z nich nie podjechał na tyle blisko mnie by widzieć mój nick i nikt z nich nie wiedział, że to Ja tam siedzę bo nie znają mojego pojazdu w grze gdyż nie jeździłem nim nawet, po chwili widzę jak spada mi hp i strzelają z odległości gdzie M4 ma taki zasięg a nie deagl, który ma bardzo krótki zasięg, pisałem o tej akcji z ShowTime lecz nie mam filmiku żadnego z tego bo nie wiedziałem że takie coś będzie miało miejsce. Gracze używają wspomagaczy nie tylko ja tak uważam ale i wiele innych osób, którzy nie grają w organizacjach wcale. Nie jest to możliwe że wiedzieli że akurat ja tam siedzę, do tego czekali aż zejdę z systemu afk, są w skarga filmiki nawet jak widać że oskarżeni mówią sobie na komunikatorach gdzie kto jest i widać sobeita.  

Poszedłem nawet specjalnie bardziej do tyłu, niż wtedy gdy strzelałem. https://imgur.com/a/2Y4GKiF

• Back to top
    • 0

#7 Mitis2265 30/09/2018 - 19:15

Mitis
  • Gracz

Poszedłem nawet specjalnie bardziej do tyłu, niż wtedy gdy strzelałem. https://imgur.com/a/2Y4GKiF

Co ty mi gościu wysyłasz? śmieszny chyba jesteś że dajesz mi ss'y z pomocnika.. Po 2 nie staliście nawet na ulicy a co dopiero na chodniku bliżej mnie. Nie rozśmieszaj się teraz.. Gram tu dość sporo i nie raz były takie sytuacje, wmawiać to sobie możesz komuś innemu bo na pewno ani Mnie ani Administracji na to nie nabierzesz.. Nicku nie było widać, nie wiedzieliście kto siedzi w eurosie a strzelaliście. Boli Cię to, że oboje wiemy że sobeita macie..

• Back to top
    • 1

#8 PAN KOSZMAR644 30/09/2018 - 19:35

PAN KOSZMAR
  • Gracz
Jako, że skarga leżała dość długo, miałem czas by zebrać jeszcze trochę dowodów. Poniżej wrzucam linki do multikont, z których oskarżeni korzystali.

https://net4game.com...155031-colin86/

https://net4game.com...462-whiteeazye/

https://net4game.com...r/151128-djelk/

https://net4game.com...-ozi-make-many/
  • Back to top
    • 2

#9 FizolToKrol 102 30/09/2018 - 19:46

FizolToKrol
  • Zbanowani

Co ty mi gościu wysyłasz? śmieszny chyba jesteś że dajesz mi ss'y z pomocnika.. Po 2 nie staliście nawet na ulicy a co dopiero na chodniku bliżej mnie. Nie rozśmieszaj się teraz.. Gram tu dość sporo i nie raz były takie sytuacje, wmawiać to sobie możesz komuś innemu bo na pewno ani Mnie ani Administracji na to nie nabierzesz.. Nicku nie było widać, nie wiedzieliście kto siedzi w eurosie a strzelaliście. Boli Cię to, że oboje wiemy że sobeita macie..

Strzelałem dokładnie z chodnika, byłem obok skałki dlatego musiałem się przesunąć jeszcze w bok, bo bałem się że zaczne strzelać w skałe. 
Nwm czy bedzie to w logach, ale jesli tak to sami mogą sprawdzić, z resztą, z końca ulicy też dało się trafić, jak to sprawdzalismy.

• Back to top
    • 0

#10 Mitis2265 30/09/2018 - 21:21

Mitis
  • Gracz

Strzelałem dokładnie z chodnika, byłem obok skałki dlatego musiałem się przesunąć jeszcze w bok, bo bałem się że zaczne strzelać w skałe. 
Nwm czy bedzie to w logach, ale jesli tak to sami mogą sprawdzić, z resztą, z końca ulicy też dało się trafić, jak to sprawdzalismy.

Udzieliłeś się już kilka razy a nadal nikt z Was nie wytłumaczył skąd wiedzieliście że to akurat ja tam jestem, przecież nicku nie widać z takiej odległości,  a co do strzelania, to gdzie stoisz to raczej nie ma, a staliście na chodniku/parkingu który był po drugiej stronie wraz z obiektami stworzony przez graczy, więc przestań już kłamać. Czekam na kolejną bajkę skąd wiedzieliście że to Ja tam siedzę a nie przypadkowy gracz..

• Back to top
    • 0

#11 NISZCZY 333 30/09/2018 - 21:33

NISZCZY
  • Zbanowani

Udzieliłeś się już kilka razy a nadal nikt z Was nie wytłumaczył skąd wiedzieliście że to akurat ja tam jestem, przecież nicku nie widać z takiej odległości,  a co do strzelania, to gdzie stoisz to raczej nie ma, a staliście na chodniku/parkingu który był po drugiej stronie wraz z obiektami stworzony przez graczy, więc przestań już kłamać. Czekam na kolejną bajkę skąd wiedzieliście że to Ja tam siedzę a nie przypadkowy gracz..

Sam się przyznałeś, że wyszedłeś na jakiś czas do pulpitu. W tym czasie to ktoś mógłby Ci nawet zatańczyć na aucie i odjechać spowrotem a nawet byś tego nie zauważył. Myślę, że rozwiałem Twoje wątpliwości w tym temacie. Pozdrawiam.

• Back to top
    • 2

#12 Mitis2265 30/09/2018 - 21:50

Mitis
  • Gracz

Sam się przyznałeś, że wyszedłeś na jakiś czas do pulpitu. W tym czasie to ktoś mógłby Ci nawet zatańczyć na aucie i odjechać spowrotem a nawet byś tego nie zauważył. Myślę, że rozwiałem Twoje wątpliwości w tym temacie. Pozdrawiam.

Dziękuje za twoją wypowiedź właśnie teraz nią wkopałeś swoich kumpli z sobeitem. Proszę administracje aby sprawdziła logi ile dosłownie byłem na tym pulpicie, bo ja wiem że to nawet nie trwało 30 sekund a w tym czasie oni pojechali w stronę centrum następnie zawrócili i stali tam gdzie pisałem wyżej. Mogli ale nie zrobili bo ja byłem dosłownie kilka sekund na pulpicie co będzie na pewno widać w logach, więc pozdrawiam Was cziterki i skończyłem z Wami dyskusje.

Administracjo, proszę sprawdzić w logach z dnia 28.09.2018 nie pamiętam dokładnej godziny (mniej więcej 19-21 chyba) , ale pisałem z ShowTime na /w wtedy przy porwaniu, to mnie więcej ta godzina będzie. Gracz wyżej napisał kłamstwo więc jest niewiarygodnym graczem, a piszę to by mieć jakieś wytłumaczenie. W logach widać ile dosłownie miałem statusu afk przy zminimalizowanym sampie. Zasłaniają się moim zejściem do pulpitu, gdzie i tak nikt nie wypowiedział się z Nich że podjechał konkretna osoba, liczę na poważne rozstrzygnięcie co do tych osób. Dziękuje i pozdrawiam.

• Back to top
    • 0

#13 NISZCZY 333 30/09/2018 - 22:36

NISZCZY
  • Zbanowani

Dobrze, że sam najlepiej wiesz jak działa ten cały sobeit xd Żebyś sam czasem nie wpadł we własny dołek. Jak masz jakiś problem to napisz oddzielną skargę o rzekome czitowanie a nie rzucasz tutaj jakieś farmazony i puste słowa na forum publicznym. Mnie nie było przy tej akcji, ale widocznie brakuje Ci wyobraźni, żeby sobie uświadomić fakt, że w tym czasie co sobie beztrosko siedziałeś na pulpicie (nawet te kilka sekund), ktoś jednak mógł podjechać na tyle blisko żeby zobaczyć Twój nick. I tak jak już napisałem, nie było mnie przy tej akcji i bynajmniej za nikogo tu nie świecę oczami. Poprostu mnie oczy bolą jak widzę takie wypociny gdzie się przyznajesz do wyjścia do pulpitu a później wmawiasz komuś czitowanie mimo, że nie widziałeś co się działo dookoła przez ten czas. Jak masz dowody to napisz skargę a jak nie masz to oszczędź nam czytania takich bezpodstawnych oskarżeń. Tym razem bez pozdrowień Panie 'wiarygodny'.

• Back to top
    • 0

#14 Erthub1076 30/09/2018 - 23:07

Erthub
  • Gracz

Dziękuje za twoją wypowiedź właśnie teraz nią wkopałeś swoich kumpli z sobeitem. Proszę administracje aby sprawdziła logi ile dosłownie byłem na tym pulpicie, bo ja wiem że to nawet nie trwało 30 sekund a w tym czasie oni pojechali w stronę centrum następnie zawrócili i stali tam gdzie pisałem wyżej. Mogli ale nie zrobili bo ja byłem dosłownie kilka sekund na pulpicie co będzie na pewno widać w logach, więc pozdrawiam Was cziterki i skończyłem z Wami dyskusje.

Administracjo, proszę sprawdzić w logach z dnia 28.09.2018 nie pamiętam dokładnej godziny (mniej więcej 19-21 chyba) , ale pisałem z ShowTime na /w wtedy przy porwaniu, to mnie więcej ta godzina będzie. Gracz wyżej napisał kłamstwo więc jest niewiarygodnym graczem, a piszę to by mieć jakieś wytłumaczenie. W logach widać ile dosłownie miałem statusu afk przy zminimalizowanym sampie. Zasłaniają się moim zejściem do pulpitu, gdzie i tak nikt nie wypowiedział się z Nich że podjechał konkretna osoba, liczę na poważne rozstrzygnięcie co do tych osób. Dziękuje i pozdrawiam.

Zabawne jest to, że jesteście tak zdesperowani i zdegenerowani, że wymyślacie jakieś śmieszne historyjki, wyciągając do tego brudy z przeszłości, za które każdy beknął dwa razy, aby tylko upierdolić kogoś w skardze - najbardziej rozpierdala mnie dopisywanie Tymbarka do każdej skargi. (XD) Rozumiem, że czasem nie idzie gierka, tylko aktualnie jesteście jedyną ekipą latającą na czitach, bo byliście zmuszeni dodać Kamilka w struktury organizacji, bo miał na Was gigabajty teczek. Dajcie sobie spokój z tym degeneratem Kamilkiem i zacznijcie grać normalnie. Twoje domysły podczas kiedy byłeś na pulpicie schowaj między bajki. Twoi koledzy używają te aimboty co wystrzeliwują za dużo pocisków w wyznaczonym czasie i to w logach widać, więc to kwestia czasu kiedy spadniesz za współprace z debilami - tym bym się raczej zainteresował. ;)

• Back to top
    • 0

#15 Mitis2265 01/10/2018 - 03:16

Mitis
  • Gracz

Dobrze, że sam najlepiej wiesz jak działa ten cały sobeit xd Żebyś sam czasem nie wpadł we własny dołek. Jak masz jakiś problem to napisz oddzielną skargę o rzekome czitowanie a nie rzucasz tutaj jakieś farmazony i puste słowa na forum publicznym. Mnie nie było przy tej akcji, ale widocznie brakuje Ci wyobraźni, żeby sobie uświadomić fakt, że w tym czasie co sobie beztrosko siedziałeś na pulpicie (nawet te kilka sekund), ktoś jednak mógł podjechać na tyle blisko żeby zobaczyć Twój nick. I tak jak już napisałem, nie było mnie przy tej akcji i bynajmniej za nikogo tu nie świecę oczami. Poprostu mnie oczy bolą jak widzę takie wypociny gdzie się przyznajesz do wyjścia do pulpitu a później wmawiasz komuś czitowanie mimo, że nie widziałeś co się działo dookoła przez ten czas. Jak masz dowody to napisz skargę a jak nie masz to oszczędź nam czytania takich bezpodstawnych oskarżeń. Tym razem bez pozdrowień Panie 'wiarygodny'.

Skoro Cię tam nie było to się nie wypowiadaj, nie dotyczy Cię to... Niech się wypowiedzą osoby które tam były, mnie nie obchodzi co Cie boli.. No wiem jak działa i co z tego? Nie znaczy że wiem jak działa to że go używam, mnie o to nikt nie oskarża. :) Nie wypowiadaj się więcej, bo skoro Cię tam nie było to na marne się produkujesz, a mnie nie obchodzi twoje zdanie akurat.

Zabawne jest to, że jesteście tak zdesperowani i zdegenerowani, że wymyślacie jakieś śmieszne historyjki, wyciągając do tego brudy z przeszłości, za które każdy beknął dwa razy, aby tylko upierdolić kogoś w skardze - najbardziej rozpierdala mnie dopisywanie Tymbarka do każdej skargi. (XD) Rozumiem, że czasem nie idzie gierka, tylko aktualnie jesteście jedyną ekipą latającą na czitach, bo byliście zmuszeni dodać Kamilka w struktury organizacji, bo miał na Was gigabajty teczek. Dajcie sobie spokój z tym degeneratem Kamilkiem i zacznijcie grać normalnie. Twoje domysły podczas kiedy byłeś na pulpicie schowaj między bajki. Twoi koledzy używają te aimboty co wystrzeliwują za dużo pocisków w wyznaczonym czasie i to w logach widać, więc to kwestia czasu kiedy spadniesz za współprace z debilami - tym bym się raczej zainteresował. ;)

Ja nic nie wyciągam z przeszłości, wróciłem niedawno po 2 latach prawie nie grania, gdzie wchodzę sobie kiedy się nudzę w domu i mam czas, nie obchodziło mnie nawet co tu się działo przez te dwa lata, raz do czasu zaglądałem tylko.. Jakiego kamilka, nawet nie wiem w sumie o kim mówisz, bo zbytnio nie znam osób grających tam, bo skończyłem grę za nim oni w nią grali.. I mi nie mów co mam robić, nic nie będą chował, nikt nie będzie Mi psuł gry poprzez swoje sobeity, wiem co widziałem, to się nie wypowiadaj i nikogo teraz nie kryj, bo krycie takich cwaniaczków też jest karalne i żebyś ty nie spadł z rowerka. Oskarżasz mnie że ja strzelam za dużo pocisków? Erthub powiem Ci tak weź już skończ w moją stronę się wypowiadać, bo szkoda Mi na ciebie wyciągać burdy z czasu kiedy padło The Firm jak w tamtych czasach odwalałeś. Bo dobrze Cie znam i w sumie nie wiem czy właściciel jest na koncie, może pójdziemy na głosówke? Kiedyś bardzo dużo gadaliśmy na ts'ie więc z pewnością Ty pamiętasz mnie a Ja Ciebie, od razu twoi koledzy może przestaną wypisywać że konto sprzedałem, którzy mnie nie znają bo skończyłem wtedy z grą, ale pewnie na MK lecą bo wiele osób leciało w tamtych czasach :)

• Back to top
    • 1

#16 * Ertel226 01/10/2018 - 10:53

Ertel22
  • Gracz
Byłeś widziany w godzinach porannych w tym samym aucie w którym dostałeś BW, mijałeś wiele razy PCJ czy to FCR z osobami na masce, raz się nawet zatrzymałeś. Nie wkręcaj kitu, że nie jeździłeś tym autem, brnąc w ten temat wkopujesz się tylko, że dzielisz z kimś konto lub idziesz w zaparte bo tak dla ciebie wygodnie.
  • Back to top
    • -1

#17 Shevey 1371 01/10/2018 - 16:52

Shevey
  • Zbanowani

*
POPULAR

Witam, wypowiem się pierwsze w tej skardze, ponieważ wcześniej mnie o niej poinformowałeś.

Co do rzekomego syndykatu Blacktown Jokers stworzonego OOC to nic takiego nie miało miejsca. Tak jak bodajże Erthub wspominał wyżej, nigdy nie lubiłem się z hordą, a to, że teraz działaliśmy razem wyszło po prostu z rozgrywki ic.

Skupiając się na organizacji Blacktown Jokers - Sam Shevey dalej się nie zmienił i przyjmuje pod swój panel osoby na MK, szkodników - przykładem może być Pawlak, Lokalny Naver, a sama ich organizacja jest utrzymywana tylko i wyłącznie pod uprzykrzanie rozgrywki - DM'ią na wspomagaczach, zamawiają strzykawki by uśmiercać osoby z czystych powodów OOC, dla swojej zabawy, nie wchodzą w zadne interakcje IC. Podsyłam niżej globale, które powinny zostać zweryfikowane - najprawdopodobniej są to MK Shevey'a, oraz Conradoss'a:

Tutaj się nie zgodzę, w Blacktown Jokers nie było żadnego cheatera ani gracza na mk, Pawlak i Naver dostali invy świeżo po odejściu z fbi, może oskarż też fbi o przyjmowanie szkodników? To, że po odejściu z organizacji zaczęli szkodzić serwerowi to mnie już w to nie mieszaj. ''Dmią na wspomagaczach'' Przez 7 miesięcy ani jedna osoba od nas nie dostała kary za wspomagacze/cheaty, więc proszę nie pisz głupot, nie wiem skąd Ty masz takie informacje. Nie wbiliśmy żadnej strzykawki bez powodu.

''dla swojej zabawy, nie wchodzą w zadne interakcje IC.'' To też bzdury, każdy kto miał z nami przyjemność pograć widział nasz poziom, spytaj się chociażby Aktimela, z którego organizacją sporo graliśmy swego czasu.

Edit: Do dalszej części odniosę się w drugiej skardze.

Edited by Shevey, 01/10/2018 - 16:52.

• Back to top
    • 6

#18 * ShowTime3026 01/10/2018 - 18:11

ShowTime
  • Zarząd

*
POPULAR

Shevey (Kazuhiro Gakusha) - Ban - MK GUID: 155031 oraz korzystanie z VPN + powiązania z osobami które używały wspomagaczy do uzyskania przewagi w grze.

To be continued! Zachęcamy do wypowiadania się oraz dodawania wszelkich dowodów.  ;) 

• Back to top
    • 15

#19 THE REAL NAJLER 295 18/10/2018 - 19:40

THE REAL NAJLER
  • Gracz

A wracając do szkodników - cała ta sytuacja jest właśnie z tego powodu - Shevey i Kekeszi0 nie chcą dodawać osób pod panel, które nie mają zgody na multikonta i nadal czitują. Prawda jest taka, że Kamilek wystawia te skargi bo nie dostał zgody na grę pod tymi panelami i czitował pod panelem DIXIE, na co REAL NAJNER przyzwalał i o wszystkim wiedział. Teraz pomiędzy tymi panelami wybuchła wojna - a Kamilek zaczął się produkować. :)!

Nie czytałem wypowiedzi w tej skardze, ponieważ ona mnie nie interesowała i nie mialem zbytnio czasu. Lecz mając chwile, przeczytałem twoja wypowiedź i się załamuje. Co ty za głupoty piszesz Erthub? Przecież sam wiesz że wojna wybuchła tylko i wyłącznie przez ciebie po tym jak wparowałeś do ,,jednego z naszych” biznesów i wymusiłeś haracz. Śmiało można zobaczyć logi, gdzie wszedłeś do biznesu, postrzeliłeś osoby z Dixie i wymusiłeś haracz.

@Edit
Dodatkowo śmieszy mnie najbardziej fakt że piszecie o Joaq’u czy kogos tam innego że gral u nas pod panelem, no ale prosze was kogo wy chcecie oszukać? Nie mam zielonego pojecia czym sie kierujecie ale skończcie kłamać w żywe oczy.

Edited by THE REAL NAJLER, 18/10/2018 - 19:44.

• Back to top
    • -10

#20 Erthub1076 19/10/2018 - 17:10

Erthub
  • Gracz

Nie czytałem wypowiedzi w tej skardze, ponieważ ona mnie nie interesowała i nie mialem zbytnio czasu. Lecz mając chwile, przeczytałem twoja wypowiedź i się załamuje. Co ty za głupoty piszesz Erthub? Przecież sam wiesz że wojna wybuchła tylko i wyłącznie przez ciebie po tym jak wparowałeś do ,,jednego z naszych” biznesów i wymusiłeś haracz. Śmiało można zobaczyć logi, gdzie wszedłeś do biznesu, postrzeliłeś osoby z Dixie i wymusiłeś haracz.

@Edit
Dodatkowo śmieszy mnie najbardziej fakt że piszecie o Joaq’u czy kogos tam innego że gral u nas pod panelem, no ale prosze was kogo wy chcecie oszukać? Nie mam zielonego pojecia czym sie kierujecie ale skończcie kłamać w żywe oczy.

Wracając do sedna - wojna wybuchła bo poziom Waszej gierki ociekał kałem. Nie było innej opcji niż - deratyzacja. Z resztą nie chce mi się już sprzeczać z Wami, niech Ci będzie, że masz racje. Kiedy werdykt? 

• Back to top
    • -1

#21 AccountMassiveMaker0 02/11/2018 - 03:48

AccountMassiveMaker
  • Świeżak

Jako, że skarga dotyczy całej (na szczęście) byłej organizacji BTJ pozwole sobie wtrącić dodatkowe oskarżenia przeciwko graczu kakaowy. Już ponad rok temu pojawiły sie na tego gracza oskarżenia, które nie zostały poddane głębszej weryfikacji ze strony skargorozpatrywacza. Dodam, że sam gracz kakaowy ma postać minecraft o nicku "flaps12345" - co może niekoniecznie stanowić przypadek, a pokrywa się z czasem w którym oskarżana przeze mnie osoba miała bana.

https://net4game.com.../44024-flapsik/

https://net4game.com...126036-kakaowy/

"Wielokrotnie karany za cheaty, korzystał ze wspomagaczy typu aim, god i kilku innych. Zakupił konto Flapsik, aby dalej psuć rozgrywkę innym osobom. Oczywiście członek panelu Murders Squad, zanim nie został z niego wyrzucony po słusznym banie. :) Tak samo jak reszta, zmiana IP i zachowania, inny właściciel konta."

https://net4game.com...s-squad-vernon/

• Back to top
    • 0

#22 Seken-1 06/11/2018 - 09:23

Seken
  • Świeżak

Douglas Wittrock związany z organizacją BTJ współpracował ze zbanowanym cheaterem Jerrym Hudsonem wielokrotnie - podkradając itemy ofiarom, które zabierał swoim osobom, albo korzystając z jego bardzo okrojonych informacji, które w rzeczywistości nawet nie mijały się z prawdą, więc działali wspólnie, głosowo.

• Back to top
    • -1

#23 Jegug1 06/11/2018 - 09:40

Jegug
  • Świeżak

Daje poprawkę na to co napisałem, bo początkowo miało brzmieć inaczej i napisałem nawet nie sprawdzając dokładniej treści.

Douglas Wittrock związany z organizacją BTJ współpracował ze zbanowanym cheaterem Jerrym Hudsonem wielokrotnie - podkradając itemy ofiarom, które zabijał przy użycia cheatu co było pokazane w filmie przekaz poziomu v21, albo korzystając z jego bardzo okrojonych informacji, które w rzeczywistości nawet nie mijały się z prawdą, więc działali wspólnie, głosowo. Zresztą też cały czas grali razem, więc wniosek się nasuwa jeden.

• Back to top
    • 1

#24 Kasiek4391 25/11/2018 - 19:34

Kasiek
  • Zasłużony

Skargę uważam za zrealizowaną tutaj

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic