Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBlockOOC] James Condor

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kubus96 51 11/02/2010 - 15:52

kubus96
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
James Condor

Administrator/moduł nadający karę:
starter

Powód kary:
niepotrzebne komentarze

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Blokada OOC starter (Earl Edge) niepotrzebne komentarze 23/10/2009, 18:28

Jeszcze w październiku dostałem blokadę czatu OOC od starter'a za 'niepotrzebne komentarze'. Były to 2 albo 3 wiadomości na /ro (nie pamiętam już). Na pewno nie więcej, jak 3. Tak, były trochę nie potrzebne, no ale napisałem je (już nawet nie pamiętam, co to było - sprawdźcie logi, jak macie z października). Od tego czasu bardzo się zmieniłem. Ogólnie od czasów fuzji H-RP z PRP skończyłem odpieprzać i staram się grać bardzo dobrze. Przez te prawie 4 miesiące grałem w pełni In Character.
Co do moich logów związanych z blokadą czatu OOC, to tylko kilka jest słusznych (jak pisałem w IC (( coś tam ))). Raz nie dałem slash'a przed 'oo', a na końcu dałem uśmieszek. Drugi raz dałem spację przed ':)', następnym razem zamiast ':)' dałem ';)'. Zdarzyło się to kilka razy. Aż wreszcie Misiek teleportował się do mnie, podczas jednego z AJ i dał mi następne, na 600 min. (w połowie słuszne) z powodem 'Notoryczne omijanie blokady OOC. 600 minut.'. Powiedział też, że jeszcze raz, a 'pożegnam się z kontem' (nadal nie wiem czy chodziło o postać czy o konto globalne, ale raczej o postać). No cóż, nie mogłem mu nic wyjaśnić ani przeprosić. Aż przedwczoraj znów dostałem AJ! Byłem na biwaku obok bagien z synem i bratem (IC). Piekę chleb nad ogniem i go zjadam. Chcę wpisać ':)', a tu czerwony ekran i w tym samym momencie AJ. Odsiedziałem i zapytałem Szybkiego czy w razie odrzucenia apelacji jest szansa na nie dostanie block'a na postać. Napisał, że powinna zostać przyjęta. No i napisałem. Mam argumenty, dlaczego powinienem dostać unblock'a:
- zmieniłem się pod względem gry RP oraz IC (nie gram już OOC (i tak ooc prawie nie grałem)),
- stater nie jest już adminem oraz nie gra na serwerze,
- od nadania block'a minęło już sporo czasu.
Pozdrawiam, Kuba.

• Do góry
    • 0

#2 Plajzer96 1 11/02/2010 - 16:04

Plajzer96
  • Zbanowani
Nie wiedziałem, że ma tą blokadę tak długo. Z tego faktu oczywiście jestem z nim.
  • Do góry
    • 0

#3 Jack11 11/02/2010 - 16:21

Jack
  • Świeżak
Jestem za, znam go i naprawdę nie zasłużył a to było dawno więc jestem Za!
  • Do góry
    • 0

#4 skb5247 12/02/2010 - 01:35

skb
  • Gracz
Z racji, że notorycznie omijasz blokadę out of character na zdjęcie blokady w tej chwili nie masz co liczyć. Spróbuj za miesiąc.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych