Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBan] Victoria_Dolar

• Please log in to reply
9 replies to this topic

NajemniK163 11/02/2010 - 15:37

NajemniK
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Victoria Dolar

Administrator/moduł nadający karę: nie wiem...

Powód kary:
w ogóle nie wyjaśnione.
Pokażę screena z powodami. Ale dla mnie są one bardzo krzywdzące i nie wydaje mi się żeby przesądzały o Banie ; (

Screen tutaj.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Tak więc dostałam bana. Nie wiem dlaczego.
Wydaje mi się, że zabicie 2 osób i to przez przypadek nie przesąda o tak silnej karze.
Zwłaszcza, że gram spokojną pracoholiczkę, która zawsze stara się załagadzać konflikty.
Co do wykrzykiwania o zakupie erosa, były to krzyki RP.
Podchodziłam ludzi robiłam coś na /me
a potem krzyczalam czy nie znają kogoś kto chciałby sprzedać eurosa bo bardzo mi zależy itp.
Nikomu ne utrudniało to gry.
Dostałam za to warna, a ban niespodzianka.
Grałam popołudniu. Wyszłam na trening w OOC wracam po kolacji chciałam sobie zagrać a tu buuum, BAN.
Nawet w Logach w panelu postaci nie ma zadnej notki o banie.

Proszę o odbanowanie mnie. Przewinienia nie są wielkie a potwornie zalezy mi na tej postaci. Jest idealnie dopracowana pode mnie i chciała bym dalej grać Victorię.
Bardzo Proszę o pozytywne rozpatrzenie. ( jakieś wyjaśnienie też )

pozdrawiam,
  • Back to top
    • 0

Adrian91 11/02/2010 - 23:21

Adrian
  • Gracz
No jeśli było tak jak opisuje NajemniK to sądzę ze Ban był nie słuszny, i należy mu się unBan.
Gdybyście mieli za coś takiego banować no to połowa serwera poszła by się piep... kochać
  • Back to top
    • 0

blackmigogang2936 11/02/2010 - 23:33

blackmigogang
  • Gracz
Pozwól, że opiszę całą sytuację - loguję się na serwer, idę na 17'st, widzę Ciebie, przed Tobą Blood, który uderzył Cię kijem, a Ty stoisz. Piszesz na kropce, że nie chcesz się bić, ale w końcu się kładziesz. Zaraz nagle wstajesz, wyzywasz nas od brudasów, wyciągam broń, strzelam Ci w opony, cofasz rozjeżdżając ludzi i popychając auta - dostajesz od kogoś BW, okej. Po BW jakby nigdy nic wstajesz, wsiadasz do obitego, nienadającego się do jazdy auta i ruszasz rozjeżdżając - specjalnie zresztą - Sophie, ona pada z BW, chociaż miała całe HP, Ty pchasz jakieś auto i ponownie dostajesz BW. Po odczekaniu BW ktoś przypadkowo rozjeżdża Cię rowerem. Wyzywasz go na /w od debili i dajesz /q. Logujesz się po kilku minutach, zawołałem administratora, który zamiast Cię ukarać pozwolił nam się wykazać. Oczywiście podczas jego pobytu zmieniasz wersję sytuacji. Okej, dalej - Gavin łapie Cię za nogę i ciągnie po ziemi, ja szedłem za Wami. Wychodzimy za bloki, Gavin rzuca Cię na blok, a Tutaj tekst

** Victoria Dolar wyrywa się i ucieka. **

no i biegniesz sprintem, mało Ci spacja nie wyskoczy z klawiatury. Zawołałem Konrada, który teleportował Cię do nas. Już mieliśmy uśmiercać Twoją postać, kiedy Ty najzwyczajniej w świecie wychodzisz z gry. Napisałem Konradowi, że dałeś /q, on zablokował Twoją postać - proste, prawda? Na Twoim miejscu byłbym cholernie szczęśliwy, że za te wszystkie przewinienia w jednej akcji dostałeś tylko blokadę konta.
  • Back to top
    • 0

roseanna656 12/02/2010 - 00:07

roseanna
  • Gracz
Tak, podpisuję się pod Milmarem. Zrobiłaś Car Killing na mnie, stanęłam Ci przed maską, abyś nie odjechała, a Ty najzwyczajniej sobie we mnie wjeżdżasz i dobijasz do BW. Nie jestem za unblockiem.
  • Back to top
    • 0

NajemniK163 12/02/2010 - 00:47

NajemniK
  • Gracz
Myślę, że trochę zbyt jednostronnie na to patrzycie.

Podjechałem pod 17'st i napisałem "yo Nigga" - chciałem porozmawiać. Na co kolega do którego kierowane były słowa (prawdopodobnie miał zły dzień OCC) zaczął we mnie wjeżdżać i nazywać od suk... Nie mam niestety screenów ale tekst był dokładnie taki :"Nie mów do mnie nigga ty suko.", na co się wkurzyłem bo nie tak miała wyglądać rozmowa chciałem wjechać mu na ambicje i powiedziałem coś do niego, nie pamiętam co. (coś co sprowadzało się że ma małe jaja, choć było bardziej filozoficznie powiedziane. oczywiście tekst IC). Jaka na to reakcja ? Ekspresowe wyjęcie baseball bat z pod bluzy i uderzenie w głowę. Nie chciałem padać tylko rozegrać to tak aby uciec. Po odpisaniu na /do że nie upadam zostałem przepałowany do BW a furę tłukli przez 10min aż nie skończyło mi się BW. Po 1szym BW wsiadłem do fury i chciałem odjechać, oczywiście droga zastawiona, mimo czego ciągle krzyki "spier**" i tym podobne. no to co... po gazie. koleżanka padła mnie wyjęli z auta i pstryk... 2gie BW.
Oczywiście w czasie trwanie 2giego BW ciągle mnie kopali i gnoili... !!! ( tutaj zaczyna się pojawiać moje zdenerwowanie (a jestem nerwowy OOC)).
Jednocześnie kopią mi auta i pałują równo jak mnie z buta i baseball bat.
Kończy się 2gie BW (20min w plecy) i co się dzieje ? ledwie misie postać podniosła i kolega ""PRZYPADKOWO"" przejeżdża mnie swoim niezawodnym rowerkiem... I jaki skutek ? 3cie BW.

Dla was była to potworna frajda, wiem wiem, radochy mieliście co nie miara ... A ja raczej dostawałem kur*icy przed kompem.
Auto rozj*bane ja już 30min swojego cudownego i jakże cennego czasu OOC spędziłem patrząc jak "moja Victoria" leży na ziemi kopana, a fura na ktorą cieżko pracowałem jest demolowana z jakże zacnego powodu którym jest : "yo nigga".
Nie wytrzymałem strzeliłem po /q. Jednak po kilku minutach otrzeźwienie, myśl, że wsadzą mi bana za nie odegranie RP.
No to wracam i chcę sie już zmyć i pograć w świetym spokoju a nie jakimś kretyńskim gnębieniu dla uciechy bloodsów.
Wchodzę i oczywiście już na mnie czekają... kopanki skakanki i inne wasze rozrywki.
podnosze sie z BW, padam na //ranny. proszę o "akt ułaskawienia" prośby IC jak i OOC, na co wy oczywiście reagujecie chcicą dalszej zabawy.
No i już mnie jeden ciągnie za nogę gdzies na odludzie żeby dalej pobawić się w gnębienie bezbronnego.
Jako że OOC zuuupełnie znudziła mi się wasza zabawa postanowiłem sie wyrwać i uciec.
Oczywiście! Jak cudownie to ująłeś : "no i biegniesz sprintem, mało Ci spacja nie wyskoczy z klawiatury" w ten sam sposób zapierdzielasz za mną.
btw. klawiatura po tym biegu cała u ciebie? bo u mnie tak...
i okładać mnie i okładać a BW na 1cios i znów 10minutek.
No niezbyt mi się to widziało, ale tu suprise... BW od Konrada na 30min.
co miałem siedzieć przed kompem i dostać wylewu z nerwicy ???????
Poleciałem po /q bo "nie chciało mi się już z wami bawić" w tę jednostronną zabawę.
Jak się bawić to tak żeby obie strony czerpały z tego korzyści raczej !!

Wkurzony komputer OFF i na dwór na fajke i pogaduchy z ziomkami.
Wracam wieczorkiem z herbatką i kolacją... LOGIN a tu suprise kolejna. "twoje konto jest permanentnie zablokowane" ....

Tyle mam do powiedzenia.
Wydaje mi się że każdy by się zdenerwował i nie wytrzymał takiego czegoś. (ja na pewno)

Wiem że bloodsów jest dużo i mnie tutaj przekrzyczycie, zabesztacie itp.
piszcie co chcecie.
moja wersja jest jawna.
I jeżeli gra zwykły gracz vs. typek z gangu za powiedzenie "yo nigga" ma się tak kończyć to chyba czas dla mnie zmienić serwer.
Bo powinno to sie skonczyć na przekopaniu (nie do BW)i rozkazie "ewakułowania" się a nie takim ciągiem BW i nieprzyjemności.

Kacper zdecyduj czy zostawiasz Bana i zrozum sytuację z mojej strony.
  • Back to top
    • 0

blackmigogang2936 12/02/2010 - 01:01

blackmigogang
  • Gracz
Pierwsza i najważniejsza sprawa - Bloods jest na Willowfield, na Ganton jest GBF.
Po drugie - po co podjeżdżałeś z takim tekstem? Jak nie chciałeś oberwać, to mogłeś nie podjeżdżać - proste? Proste jak drut.
Trzecia sprawa - zostałeś przez nas zmasakrowany, można tak powiedzieć. Liczne obicia nóg, żeber i brzucha nie pozwoliłyby Ci wsiąść do auta jakby nigdy nic. Wsiadałeś, rozjechałeś Agę obijając się przy tym o inny samochód, dostałeś BW. Zostałeś wywleczony z auta, dalej się ktoś nad Tobą pastwił.
Czwarta sprawa - zostałeś ciągnięty za bloki, później w nierealny sposób się wyrwałeś. Nawiązując do Twojej wypowiedzi - to nie ja biegłem za Tobą. Zostałeś teleportowany przez Konrada do nas, abyśmy mogli dokończyć to, co zaczęliśmy, ale Ty wolałeś dać /q.
In Character została Ci wstrzyknięta w szyję trucizna, nie miał byś szans na przeżycie, więc powodem blokady konta może być też Character Kill. Nie da się zmartwychwstać. Jeżeli gra tak działa Ci na nerwy, to w nią nie graj. Niech to będzie nauczką, może w końcu przestaniecie zgrywać wielkich maczo na terytoriach gangów.
  • Back to top
    • 0

Blood 347 12/02/2010 - 02:28

Blood
  • Świeżak
Zacząłem cię bić dlatego, że BIALA kobieta ( czyli ty ) powiedziała do Tyrone'a "nigga", co jest obraźliwe, a że mam takich charakter IC, że biję kobiety, to nie moja wina, nie? Jestem sprzeciw, ponieważ noobisz i to bardzo.
  • Back to top
    • 0

..:Kosa:..0 12/02/2010 - 02:49

..:Kosa:..
  • Świeżak
Ta, 15 godzin i się wozi Sentinelem.

krzyczalam

Wyszłam

się wkurzyłem

Nie chciałem

eee?
  • Back to top
    • 0

gtamxenon 44 12/02/2010 - 08:57

gtamxenon
  • Gracz
To nie jest ban tylko blokada...
  • Back to top
    • 0

Bartłomiej Sadowski 367 12/02/2010 - 09:58

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Ey - ey - ey. Nie pobiliśmy Cię dlatego, że powiedziałaś - ' Yo nigga ', tylko dlatego, że wjechałaś w Sophie Whyte, która dostała BW - owa osoba jest w gangu. Dostałaś parę strzałów z DE, następnie Konrad widział Twoją 'piękną' grę, więc 'użerał' się z Tobą. W końcu Konrad dał mi przedmiot ' strzykawka ', abym mógł na Tobie wykonać egzekucje, ponieważ Katie Shelley mówiła, że krzyczałaś do naszych 'Brudasy'. To jest bardzo obraźliwe, a widział Twoje noobiarstwo, więc dał mi owy przedmiot. Napisał do mnie na /w, że dasz /q, to mam do Niego napisać. Co zrobiłaś? Dałaś /q, koleżanko / kolego ( nie wiem kim jesteś, bo raz piszesz w formie męskiej, a raz w żeńskiej. )

Czyli :
*Kozaczenie do gangu = CK.
*Noobienie = AJ
*/q podczas Akcji Role Play = Blokada konta / banicja.

SS = Kliknij, aby zobaczyć SS'a.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic