Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBlokada] Luciano Smirnow

• Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Krecik0 11/02/2010 - 15:21

Krecik
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Luciano Smirnow

Administrator/moduł nadający karę: nie wiem.

Powód kary: Nieostrożna jazda , przekroczenie prędkości , wyprzedzanie , spowodowanie wypadku (przez lagi)

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Co tu dużo pisać , jeździłem jak pirat drogowy , ciągle wymijałem , wyprzedzałem na zakrętach aż doszło do wypadku . Chciałem wyminąć samochód stojący na środku drogi (pojazd zakręcał w lewo , był lag więc u mnie on stał) , wyminąłem go lewą stroną , nagle przede mną pojawił się ten sam samochód z rozbitym bokiem , zajechał mi drogę i puknąłem go lekko (miałem wgnieciony zderzak [-4hp]). Właściciel zaczął się rzucać że uderzyłem w niego podczas wyprzedzania , nie wiedziałem o co chodzi (u mnie on stał a mój wóz był nienaruszony poza zderzakiem który zniszczyłem w momencie puknięcia przy zajechaniu mi drogi), krzyczał że mam mu oddawać pieniądze , byłem z kumplami i posłuchałem jednego z nich żeby się zmywać i go olać . na drugi dzień dostałem blokadę prowadzenia pojazdów . Uważam ze poszkodowanemu admini powinni naprawić wóz bo była to wina serwera a nie moja , choć nie potrzebnie wyprzedzałem .
Proszę o zdjęcie kary iż miną niecały miesiąc a ciężko się gra bez pojazdu , wydaje majątek na autobusy , taxi i tp. a co najważniejsze nie mogę wykonywać zawodu kuriera na którym zbijałem majątek .
Pozdrawiam Kret .
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych