Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo
- - - - -

"Młoda" (Aya Rose)

• Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 lysyoo201 23/07/2018 - 12:19

lysyoo
  • Gracz

*
POPULAR

fRzGyqn.png

Aya Rose - Młoda`

Czarna na oko 17 lat, luźne ciuchy, czarna bandana, nad okiem dziara "1.3.1.2".

fRzGyqn.png

a1af11ab5fb438fd6bc17fd42981b064.jpg

fRzGyqn.png

Aya Rose, nawijają do mnie Młoda, urodziłam się w Lagos, 26 lipca 2001 roku... Jest to największe miasto i dawna stolica Nigerii. Moje życie nigdy nie było kolorowe, ale nigdy nie żałowałam żadnego swojego wyboru czy też decyzji. Tutaj w Lagos, zwykła codzienność to nie fabryka snów. Mijają doby, już nie jesteśmy wszyscy tacy młodzi, a nasze życie jest jedną wielką walką o to, kto dłużej przeżyje w tym okrutnym świecie, gdzie dwulicowość to jedna z najpopularniejszych chorób. Nie chce prawić morałów, bo sama nie jestem święta, w górę szkło, wypijmy za błędy i za tych co odeszli...

[...]

fRzGyqn.png

Od dzieciaka byłam powiązana z ulicznym życiem, mój Ojciec należał do gangu, Matki nie znałam.

Ojciec powiedział mi kiedyś tylko jedno, że wybrała alkohol zamiast mnie, tyle wiem o Matce.

Pamiętam dojrzewanie, niezapomniany klimat... Pierwsze balety, amfetamina i tanie wina.. Blanty puszczone w obieg były całym naszym światem, za te wszystkie chwile z tamtych lat, za problemy których nigdy nie jest brak, zdrowie, tego nigdy nie jest za dużo. Wszystkie zdobyte wtedy nauki i zasady do dzisiaj mi służą... Ojciec powtarzał mi przez całe życie jedno zdanie... "Świat jest głuchy na twoje łzy i łkanie, życie należy od odważnych, nikt nie pamięta tchórzy"... Gdy skierował do mnie pierwszy raz te słowa, miałam 14 lat.. Wtedy też zrobiłam sobie pierwsza dziarę na prawej ręce...

nozwbitywzegarek.jpg

Wiem że do teraz czasami tonę w morzu złych myśli, a jedyne co z tego mam to psychiczne blizny.

Ojciec zawsze mi mówił że jestem taka sama jak On, nasze serca pompują krew, a łzy są słone...

[...]

fRzGyqn.png

Już od dzieciaka chodziłam własnymi ścieżkami, gdy mój zegar wybił 15`sty rok życia, wydarzyło się coś, czego nie życzę nawet najgorszemu wrogowi... Siedziałam sobie jak zwykle naprzeciwko rudery, gdzie przesiadywał ojciec z gangiem do którego należał. To wszystko wydarzyło się tak szybko... podjechały jakieś auta, na niebie było widać helikoptery, FBI wybiegło bardzo szybko z samochodów, rozstrzelali wszystkich nie spodziewających się tego ludzi w środku. Widziałam tylko wychodzącego ojca, którego rozstrzelali bez słowa. Upadł.. Nie żył... Wtedy nie miałam już nikogo, uciekłam do Los Santos, a dokładniej chodziłam całe dnie bez celu po okolicach Ganton & Grove Street, walcząc o każdy kawałek chleba, każdego następnego dnia myślałam co będzie jutro... 

Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, kiedy każda twoja myśl ważny grubo ponad tonę... Wtedy też zrozumiałam że nie pozwolę na to, aby ktokolwiek mówił mi że jestem nikim... 

Zrozumiałam że czas wyczyścić brudy, mimo że nadal każdemu z nas wysypują się trupy z szafy i nic tego już nie zmieni... Nigdy nie lubiłam psów, kościoła i rządu, ale wtedy gdy rozstrzelali mi ojca, coś we mnie pękło, zrobiłam drugą dziarę, która jest moją pamiątką po ojcu...

Bez_tytu_u.png

Były to liczby 1.3.1.2 .. Chyba nie muszę tłumaczyć co oznaczają. Dziarę zrobiłam nad lewym okiem, aby uświadomić nieżyjącemu ojcu że wszystko widziałam, i będę o tym pamiętała do końca swojego życia. Niektórzy chcą się zabić, sama zrozumiałam jak człowiek może być słaby, ale powiedziałam sobie że będę walczyła, do ostatniej kropli krwi, mimo że niektórzy już za życia kopią sobie groby...

[...]

fRzGyqn.png

Czas leciał, a ja dorastałam i żyłam swoim życiem od szluga do szluga... 

Zwykły szary dzień kolorowałam wódką... Skończyłam wtedy 16 lat, chciałam również wyrzucić z siebie to wszystko co we mnie siedzi, i na znak pamięci o życiu ojca, dokładniej mówiąc na znak pamięci życia ulicznego w gangach, zrobiłam sobie kolejną dziarę, tym razem na lewej ręce.

Bez_tytu_u.png

Dziara ma mi przypominać o tym, że życie w gangu jest jak pocałunek śmierci... Dokładniej mam na myśli to, że wyrok wydawany jest tylko raz, jeden błąd i kończysz w piachu. Natomiast do zdrajców nie mam szacunku i bez zastanowienia strzeliłabym do takiego, wszystko dlatego, że jestem świadoma tego, że ktoś musiał sprzedać gang w którym żył ojciec, nie mieli prawa wiedzieć o tym gdzie przebywali w tamtej chwili, nic nie warta jest duma ludzi bez honoru...

[...]

fRzGyqn.png

Pewnego dnia, spotkałam grupę czarnuchów, siedzieli na Grove Street...

Mam twardy charakter, przeszłam przez tyle w życiu że nie zastanawiałam się nawet przez moment czy podejść, nie czuję już strachu... Byłam głodna, nie jadłam nic przez ostatnie dwa dni, mieli na twarzach zielone bandany... 

bandana_chusta_zielona_masterdis_new_yor 

Zapytałam czy dostane coś do jedzenia, porozmawialiśmy o wszystkim co przeszłam... Poznałam również ich życie i klimat tam panujący, dostałam dach nad głową, żyłam tak naprawdę razem z nimi i jednocześnie dzięki im... Moje życie się zmieniło, żyłam tak jak ojciec kiedyś, w gangu.. Czy kiedyś dostanę bandane? Czas pokaże, jednak jednego po roku z nimi jestem pewna, wybiły mi na zegarze właśnie 17`ste urodziny, za kolor zielony oddałabym życie... 

[...]

fRzGyqn.png

Dzień zapowiadał się normalnie, siedzieliśmy z czarnuchami na Ganton, jak co wieczór. Nagle T.O.G grupy wskazał mnie palcem i stanowczym tonem dodał "za mną". Nie wiedziałam o co chodzi, jednak pewnie wykonałam jego polecenie bo wiedziałam, że nie mam nic na sumieniu i jestem czysta. Weszliśmy do domu, rozmawialiśmy długo o barwach i zasadach tutaj panujących. W pewnym momencie wyciągnął coś z kieszeni, dodał że mam to godnie reprezentować bo skończę jak niektórzy, dokładniej w piachu, po czym rzucił w moją stronę, była to czarna bandana...

bandana_chusta_czarna_masterdis_new_york

Momentalnie zawiązałam to na dłoni z dumą, jest to pierwszy krok i zarazem szansa jaką dostałam. Znaczy to dla mnie naprawdę bardzo wiele, przyrzekłam że nie zdejmę nigdy tej bandany i będę ją nosiła z dumą, z jaką codziennie rano wstaje z łóżka na Ganton i siedzę na tej dzielnicy. Byłam zaskoczona, jednak dumna i wdzięczna bo wiem, że jest to znak zaufania skierowany w moją stronę i tylko nieliczni mogą doświadczyć tego uczucia...

[...]

fRzGyqn.png

Następnego dnia gdy tylko wstałam, zrobiłam sobie kolejną dziarę na ręce, tym samym zapełniłam miejsce na rękach do końca, całe były już w dziarach, od początku dłoni aż do ramion...

abe8b50c78eff6bdc63dc5cc189677dd.jpg

Była to wydziarana czarna bandana, pod tą dziarą mam zawiązaną czarną bandane, a na palcach od tej dłoni wydziarałam napis "Prędzej martwa niż słaba". Co to oznacza? Dla mnie bycie słabym to hańba, wolę umrzeć niż być słaba w jakimkolwiek znaczeniu. Dla przykładu samurajowie w średniowiecznej Japonii popełniali Seppuku, czyli samobójstwo po wykonaniu jakiegoś czynu który splamiał im honor, wyznaje dokładnie taką samą zasadę...

[...]

fRzGyqn.png

Kontakt D : lysyoo#1359

Edited by MylesPerez, 03/08/2018 - 16:07.

• Back to top
    • 6

#2 * Wytrychowiec Jasiu163 23/07/2018 - 12:50

Wytrychowiec Jasiu
  • Gracz

Spoczko, tylko ogólnie prawidłowo się piszę: All Coppers are Bastards.

• Back to top
    • 1

#3 lysyoo201 23/07/2018 - 12:53

lysyoo
  • Gracz

Spoczko, tylko ogólnie prawidłowo się piszę: All Coppers are Bastards.

Widzę właśnie że "s" na końcu pominąłem ;p

Dzięki ;p

• Back to top
    • 1

#4 Malloy77 23/07/2018 - 13:14

Malloy
  • Gracz

*
POPULAR

Super robota, mam nadzieje że będziesz kontynuować bo przyjemnie się to czyta :D
  • Back to top
    • 5

#5 Madness The Owner1034 23/07/2018 - 13:18

Madness The Owner
  • Gracz

*
POPULAR

Nic nowego-Klasy. Opisałeś tylko o rodzicach. Zabrakło tutaj historii głównej postaci. Następnym razem bardziej to rozpisz.

• Back to top
    • 6

#6 lysyoo201 23/07/2018 - 13:29

lysyoo
  • Gracz

@tentacion

Fakt, że opisałem Jej życie tak naprawdę po skończeniu 13`stego roku życia i to bez szczegółów, ale nie ma co się rozpisywać, bo żyła przesiadując głównie całe dnie na ulicach, Jej ojciec żył w gangu, matki nie znała, także była to Jej codzienność, codziennie walczyła o życie i nie działo się w Jej życiu nic więcej ;p

Ale dzięki, następnym razem dodam coś więcej ;p

Edited by MylesPerez, 26/07/2018 - 12:56.

• Back to top
    • 1

#7 * STANDARD KACZOR327 23/07/2018 - 18:37

STANDARD KACZOR
  • Gracz

*
POPULAR

Wszystko okej tylko nie rozumiem czemu przy zmianie postaci zmieniasz również przy tym swój awatar,nick na forum który nie nawiązuje kompletnie do Gry IC.
Nie przeszkadza, nie czepiam się tylko zadaje pytanie.

• Back to top
    • 4

#8 lysyoo201 23/07/2018 - 18:55

lysyoo
  • Gracz

Wszystko okej tylko nie rozumiem czemu przy zmianie postaci zmieniasz również przy tym swój awatar,nick na forum który nie nawiązuje kompletnie do Gry IC.
Nie przeszkadza, nie czepiam się tylko zadaje pytanie.

Ta wiem, miałem Joker więc zmieniłem na coś co używam już dłuższy czas, mianowicie na Rose, często tego nicku używałem w innych już grach, a dałem takie nazwisko w sumie i tak wyszło :P
  • Back to top
    • 0

#9 Hakenkreuz17 23/07/2018 - 22:53

Hakenkreuz
  • Gracz
Pozdro 600 powodzenia w grze.
  • Back to top
    • 0

#10 lysyoo201 24/07/2018 - 09:42

lysyoo
  • Gracz

Pozdro 600 powodzenia w grze.

Dziena ;p

• Back to top
    • 0

#11 * BIALAS772 24/07/2018 - 10:41

BIALAS
  • Gracz

*
POPULAR

Chyba za odgrywanie niepełnoletniej osoby jest kara.:thinking:

Edited by BIALAS, 24/07/2018 - 10:42.

• Back to top
    • 5

#12 lysyoo201 24/07/2018 - 11:20

lysyoo
  • Gracz

Aktualizacja 

Edited by MylesPerez, 26/07/2018 - 12:55.

• Back to top
    • 0

#13 lysyoo201 26/07/2018 - 12:54

lysyoo
  • Gracz

Znalazłem czas aby dokładnie opisać życie "Młodej".

Młoda właśnie skończyła dzisiaj 17`ste urodziny.

Zapraszam do lektury :D

Spora Aktualizacja tematu  :)

Edited by MylesPerez, 26/07/2018 - 12:56.

• Back to top
    • 0

#14 JednaWielkaNieWiadoma0 26/07/2018 - 17:19

JednaWielkaNieWiadoma
  • Gracz
Kozackie
  • Back to top
    • 1

#15 lysyoo201 29/07/2018 - 08:52

lysyoo
  • Gracz

Aktualizacja.

Młoda oficjalnie dostała Czarną bandanę

• Back to top
    • 0

#16 Wayner459 29/07/2018 - 11:09

Wayner
  • GameMaster SA-MP

Fajne tatuaże tak btw xD Po 18stce sobie takie robie bez kitu.. 

Edited by Wayner, 29/07/2018 - 11:10.

• Back to top
    • 1

#17 lysyoo201 29/07/2018 - 11:18

lysyoo
  • Gracz

Fajne tatuaże tak btw xD Po 18stce sobie takie robie bez kitu.. 

Ja czekam aktualnie za terminem ale robię sobie coś w stylu tej dziary czaszka + róże :)  Tylko lekko zmieniony graficznie fakt ;p

• Back to top
    • 0

#18 Wayner459 29/07/2018 - 13:43

Wayner
  • GameMaster SA-MP

Ja czekam aktualnie za terminem ale robię sobie coś w stylu tej dziary czaszka + róże :)  Tylko lekko zmieniony graficznie fakt ;p

Ta bandana jest kozak.

• Back to top
    • 0

#19 M a g i k 23 30/07/2018 - 16:40

M a g i k
  • Gracz

Mordeczka wie co pisze.  B)

• Back to top
    • 0

#20 Chmurek404 0 01/08/2018 - 14:48

Chmurek404
  • Gracz

zginełą już.  :D

• Back to top
    • 0

#21 lysyoo201 01/08/2018 - 15:55

lysyoo
  • Gracz

zginełą już.  :D

Niestety znowu muszę zmienić postac mam nadzieje że ostatni raz.

Dostałem nową dobrze płatną robotę, i w godzinach w których gra Grove nie było by mnie wgl. ;/

Robię na dwie zmiany bo rannej nie mam, stąd albo po 20`tej wychodze do roboty, albo wracam z niej po 22/23 więc nigdy by mnie nie było.

Stąd wyszło chujowo, no ale bez sensu żebym grał sam z rana ew w południe a na klimaceniu by mnie nie było nigdy ew raz na jakiś czas w weekend ;/

Ale mega ekipa i polecam każdemu kto ma czas i chęci :) 

• Back to top
    • 1

#22 grubas14 1 03/08/2018 - 19:36

grubas14
  • Gracz

se wziela i se zdechla

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic