Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[S] Krew z krwi (2012-2015)

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Kubsoner269 20/07/2018 - 15:11

Kubsoner
  • Gracz

*
POPULAR

Hej. Z racji, że nie znalazłem wątku z tym serialem a uważam, że jest warty obejrzenia wrzucam go Wam bo może jest osoba, która lubi klimaty mafijne. Od siebie dodam, że oglądałem go dwa razy (2 sezony) i serdecznie mogę polecić.

To fascynująca opowieść o kobiecie uwikłanej w mafijne porachunki, która za wszelką cenę chce ratować rodzinę. Akcja serialu rozgrywa się w Gdyni. Carmen (Agata Kulesza), córka byłego bossa mafii, wiedzie spokojne życie wychowując trójkę dzieci, a jej mąż Marek (Zbigniew Stryj) oficjalnie prowadzi prywatną przystań jachtową. W rzeczywistości razem z bratem Carmen Wiktorem (Andrzej Andrzejewski) i jego przyjacielem Stefanem (Łukasz Simlat) zajmuje się przemytem papierosów. Gdy mąż Carmen ginie w wyniku gangsterskich porachunków, jej życie nagle się zmienia. Carmen staje na czele rodzinnego interesu, by chronić bliskich... Musi wcielić się w rolę twardej kobiety interesów i stanąć na czele rodzinnego biznesu. Walczy o przetrwanie w świecie pełnym brutalności i zbrodni. Nie wie, komu zaufać, bo widoczna granica między dobrem a złem zaczyna się zacierać...

Edited by KubsonApelacja, 20/07/2018 - 22:11.

• Back to top
    • 3

#2 Madness The Owner1034 20/07/2018 - 15:43

Madness The Owner
  • Gracz

Również polecam. Obsada idealnie wpasowana w Film, co nadaje szczególnego smaku w oglądaniu.

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic