Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

The hools

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Caysad-2 15/07/2018 - 11:40

Caysad
  • Gracz

Witam wszystkich bardzo serdecznie, chciałbym was zaprosić do gry przeglądarkowej o nazwie The Hools, gra dla mnie przypomina życie w gangu na n4g, jest to bardzo rozbudowana giereczka.

Bardzo by mi zależało, iż ktoś chcę się zarejestrować prosiłbym przez mój link polecający. Bardzooo dziękuję jeżeli ktoś się zdecyduję zarejestrować przez owy link, wiele to dla mnie znaczy a dla was jedno kliknięcie.

Link: https://thehools.com?ref=107483

Mój nick: Caysad
Jeżeli ktoś chce, możemy stworzyć własny gang, po czym mocarstwo

Więc życzę udanego dnia jak i gry!

Edited by Caysad, 15/07/2018 - 11:47.

• Back to top
    • -1

xReto-17 15/07/2018 - 21:14

xReto
  • Gracz

lipa jakas dales temat zeby tylko miec korzysc z reflinka

• Back to top
    • 0

Caysad-2 17/07/2018 - 12:38

Caysad
  • Gracz

lipa jakas dales temat zeby tylko miec korzysc z reflinka

To jest twoje zdanie, to, że tobie się nie podoba nie oznacza, iż innym się nie będzie.
  • Back to top
    • -1

Paffendorf 0 30/07/2018 - 21:35

Paffendorf
  • Gracz

To jest twoje zdanie, to, że tobie się nie podoba nie oznacza, iż innym się nie będzie.

no ale taka prawda jest

• Back to top
    • 0

LidereK6 31/07/2018 - 17:03

LidereK
  • Gracz

kazdy tak mysli

• Back to top
    • 0

Caysad-2 02/08/2018 - 11:38

Caysad
  • Gracz
Słuchajcie, może zamiast komentować przeczytajcie post uważanie oraz zobaczcie, kiedy można tego reflinka dostać :)

No to tak, napisałem w poście mniej więcej, że proszę abyście się logowali przez mojego reflinka, osoby które będą chciały grać to niech grają... Tylko, że jest jeden mały haczyk, nagrodę dostanę za 4 graczy, którzy osiągną 125 poziom jeżeli się nie mylę, gram już ponad miesiąc i mam 95, więc chyba nie ma co tutaj wyjaśniać... Każdy by chciał dostać jakieś korzyści z danej gry, a wiedze, że dużo osób lubi tylko hejtowac zamiast sprawdzić, przeczytać uważnie :)
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic