Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UB]John Vercetti

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 multan121 11/02/2010 - 00:10

multan12
  • Gracz
mię i nazwisko ukaranej postaci: John Vercetti

Administrator/moduł nadający karę: Frank

Powód kary: MG

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Dostałem bana na postać John Vercetti. Po kilku dniach od straty mojej pierwszej postaci zdałem sobie sprawę ze tego, że na prawdę popełniłem błąd. Myślę, że to zdarzenie bardzo dużo mnie nauczyło będe miał nauczkę na przyszłość. Przeprosiłem juz Vinniego i poprosiłem żeby przeprosił resztę graczy którzy ucierpieli przez moją głupotę. Postać John Vercetti, nie jest doskonała, lecz to moja pierwsza postać mam na niej przegrane 100 godzin, a jak na początkującego gracza wydaję mi się, że to dużo. Mogę zapewnić iż takie zachowanie z mojej strony już nigdy sie nie powtórzy, przeczytałem dwa razy dokładnie regulamin. Bardzo proszę o odbanowanie John'a, liczę że uzyskam pozytywną odpowiedz. Przepraszam jeszcze raz wszystkich którzy byli zamieszani w ta sytuacje. Proszę o danie mi jeszcze jednej szansy.
  • Do góry
    • 0

#2 Olekx4179 11/02/2010 - 00:16

Olekx
  • Gracz
Dostałeś szansę poprawy grając na tej drugiej postaci. Jeszcze Ci mało?

Nic nie rozumiem z Twojej wiadomości.
  • Do góry
    • 0

#3 Kedzior0 11/02/2010 - 00:35

Kedzior
  • Świeżak
No ale to jego pierwsza postać i jest przywiązany, dużo z nim grałem i ogólnie jego RP było w miarę dobre, popełnił ten błąd MG ale uważam że można dać mu tą drugą szanse i odblokować Johna Vercetti.

Pozdrawiam Zdycha ;)
  • Do góry
    • 0

#4 ..:Kosa:..0 11/02/2010 - 01:15

..:Kosa:..
  • Świeżak
Wątpię, aby administracja odblokowała Ci tą postać. Był to warunek zdjęcia banicji z twojego konta. Tak, czy siak czekało cię CK.
  • Do góry
    • 0

#5 Pan Odkurzacz209 11/02/2010 - 01:19

Pan Odkurzacz
  • Gracz
Usuń tą prośbę, bo dostaniesz globala, zobaczysz.

Apelacje o słuszne bany nagrodzimy permanentnym banem na IP.

• Do góry
    • 0

#6 Michael_Angelo 0 11/02/2010 - 01:25

Michael_Angelo
  • Zbanowani
Eh, daj sobie spokój, dostałeś już warunek!
Ja też dostałem na swojej pierwszej postaci CK od Ghelarducci, było to 11 dni temu i miałem na niej przegrane ponad 70h, ale nie robiłem z tego powodu zamieszania, to jest tylko gra, eh. I nawet jak by Ci administracja dała un-blocka, to myślisz, że długo byś pograł na tej postaci? Dostał byś CK prędzej czy później. Zamiast się użalać, to zacznij kreować swoją nową postać.
Ja już, jak widać nadrobiłem straty na drugiej postaci, założyłem ją w tym samym dniu kiedy dostałem CK i mam już przegranych ponad 66h.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych