Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [Unaj] Antonio Carlo

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Carlo336 10/02/2010 - 22:52

Carlo
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
Antonio Carlo
Administrator/moduł nadający karę:
System
Powód kary:
AirBreak

AdminJail System OZ 43.838153 FZ 43.923465; V -0.041617 0.016727 -0.034827 11/02/2010, 00:20

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Razem z 5 kolegami podjechaliśmy pod szpital. Jeden z nas poszedł sprawdzić czy ktoś jest. Nikogo nie było więc wróciliśmy do aut(moje stratum i auto kolegi elegy) we 4 jednym autem i 2 autem 2. Gdy wsiadaliśmy do auta(ja jako kierowca) nagle nie wiem jakim sposobem auto wyrzuciło w powietrze i cały czas leciało w górę. Nagle ja dostałem aj z powodem Airbreak i po chwili auto spadło na ziemie. Nie wiem co było powodem tego że to auto wyrzuciło w powietrze, ale mogę zapewnić administrację iż żadnego czita nie używałem. Akcje z autem mogą potwierdzić moi koledzy który byli świadkami i też nie dowierzali własnym oczom że to auto lata.
Proszę administracje o zdjęcie tej kary oraz o naprawienie auta (miało 950hp). Pozdrawiam Carlo.
SS: Niestety ale mam tylko takiego gdzie było po ajocie.

Posted Image
  • Back to top
    • 0

..:Kosa:..0 10/02/2010 - 23:32

..:Kosa:..
  • Świeżak
Widziałem to z daleka. Wyglądało jak by je ktoś uderzył i wyleciało w górę.

Ja dziś jechałem na Ganton z Mattem Vercetti i przed nami wyrzuciło jadących zielonków. Zacząłem się śmiać i w tym samym momęcie otrzymałem ajota.

Chodź to jednak 60 minut, które postanowiłem odsiedzieć. Tobie też to radzę, zanim administrator sprawdzi - kara minię.
  • Back to top
    • 0

Pixel23 3 11/02/2010 - 15:56

Pixel23
  • Gracz
Byłem z antoniem, ja wysiadłem z samochodu a ten z innymi poleciał do góry i dostał AJ za airbreake.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic