Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Wyjaśnienie]Paulie_Boccaccio

• This topic is locked This topic is locked
120 replies to this topic

Olekx4184 11/02/2010 - 22:50

Olekx
  • Gracz
Na jednej ze swoich postaci mam pewne powiązania z tą grupą, która zrobiła ostatnio napad na Exotic, ale wtedy nie przyszło mi do głowy wbić na tamtą postać. Reakcja cywili podczas napadu? Błędna. Ale w sytuacji organizatorów, którzy włożyli w ta imprezę masę czasu OOC, próśb do administracji etc. to wydaje się nie fair , że ktoś na siłę chce popsuć event mimo, iż z 2-3 organizacje przestępcze się przykleiły do tego klubu. Nie mam zamiaru naskakiwać na Vinniego, lub Daniela, ale tak nie może być. Konkurencja konkurencją, ale istnieją tez inne metody niszczenia przeciwnika...
  • Back to top
    • 0

Orange 2128 11/02/2010 - 22:52

Orange
  • Świeżak

Tak, miałeś się bać. Na samej loży, na której był sprzęt znajdowało się ponad 10 ludzi (głównie pracownicy Exotic oraz Act FM), z których większość miała DE.

Ta, tylko pewnie oni posiadają tą broń jedynie do samoobrony. Jeżeli mieliby jakiś poziom to nie chcieli by się strzelać z gangsterami.
  • Back to top
    • 0

Sukinkot1241 11/02/2010 - 22:54

Sukinkot
  • Gracz

Tak, miałeś się bać. Na samej loży, na której był sprzęt znajdowało się ponad 10 ludzi (głównie pracownicy Exotic oraz Act FM), z których większość miała DE.

Ta, tylko pewnie oni posiadają tą broń jedynie do samoobrony. Jeżeli mieliby jakiś poziom to nie chcieli by się strzelać z gangsterami.

Nie tyle po prostu strzelać się z gangsterami, co chronić dobytek klubu oraz zdrowie klientów.
  • Back to top
    • 0

Luca131 11/02/2010 - 22:57

Luca
  • Gracz

Nie tyle po prostu strzelać się z gangsterami, co chronić dobytek klubu oraz zdrowie klientów.

Czyli strzelać się z gangsterami, hue-hueh. Zabawne może niech exotic napisze aplikację o org. przestępczą, hm?
  • Back to top
    • 0

Gator246 11/02/2010 - 23:00

Gator
  • Gracz

Na jednej ze swoich postaci mam pewne powiązania z tą grupą, która zrobiła ostatnio napad na Exotic, ale wtedy nie przyszło mi do głowy wbić na tamtą postać. Reakcja cywili podczas napadu? Błędna. Ale w sytuacji organizatorów, którzy włożyli w ta imprezę masę czasu OOC, próśb do administracji etc. to wydaje się nie fair , że ktoś na siłę chce popsuć event mimo, iż z 2-3 organizacje przestępcze się przykleiły do tego klubu. Nie mam zamiaru naskakiwać na Vinniego, lub Daniela, ale tak nie może być. Konkurencja konkurencją, ale istnieją tez inne metody niszczenia przeciwnika...

Istnieją, ale do CHOLERY to jest mafia. Może mamy teraz przeprosić i pomóc w organizacji następnej imprezy? Przepraszam, ale już nie wytrzymuję. Nie rozumiecie, że w mafii przemoc to jest normalka i w większości sprawach przechodzą właśnie do niej. Pożyczyłeś pieniądze? spóźniasz się z oddaniem? jesteś znajomym? co z tego ? . Dostajesz po mordzie i oddajesz prostę. Klub mało zarabia? Exotic więcej? trzeba zrobić coś z tym. Może wyślemy kogoś do klubu? - Jasne, wyślij kilku chłopaków - załatwione. To na tym polega. Bardziej Wam nie wytłumaczę...
  • Back to top
    • 0

Pazur 79 11/02/2010 - 23:57

Pazur
  • Świeżak
Ludzie za mało filmów i taktyki :).. Najczęściej w realu/filmach jest tak ,że grupka ludzi z jednej strony wchodzi, druga z drugiej itd. i potem ktoś coś ogłasza np. właściciel. Gdy on ogłasza to wszyscy wyjmują gnaty i strzelają do wrogów - jak przystało na gangsterke :P.

Co do akcji to myślę ,że tu nawet PD popełniło błąd - wchodzi jeden na dziesięciu ( to przykład ) uzbrojonych mafiozów ? :/ Mógł zrobić coś takiego jak skryć się, wezwać posiłki przez radio i zrobić generalny wjazd.. Co do cywilów ? zawsze znajdzie się jakiś parapet ,który coś zepsuje.. (?).
  • Back to top
    • 0

Gator246 12/02/2010 - 00:01

Gator
  • Gracz

Ludzie za mało filmów i taktyki :).. Najczęściej w realu/filmach jest tak ,że grupka ludzi z jednej strony wchodzi, druga z drugiej itd. i potem ktoś coś ogłasza np. właściciel. Gdy on ogłasza to wszyscy wyjmują gnaty i strzelają do wrogów - jak przystało na gangsterke :P.

Co do akcji to myślę ,że tu nawet PD popełniło błąd - wchodzi jeden na dziesięciu ( to przykład ) uzbrojonych mafiozów ? :/ Mógł zrobić coś takiego jak skryć się, wezwać posiłki przez radio i zrobić generalny wjazd.. Co do cywilów ? zawsze znajdzie się jakiś parapet ,który coś zepsuje.. (?).

Co to ma być ? Nie lepiej wejść od frontu i zrobić zadymę ? Nie chcieliśmy robić dłuższego napadu, więc takie etapy co ty piszesz są zbędnę. Nie rozmawiamy tutaj o akcji tylko o UNAJ...
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 12/02/2010 - 00:21

Vinnie
  • Gracz

Tak, miałeś się bać. Na samej loży, na której był sprzęt znajdowało się ponad 10 ludzi (głównie pracownicy Exotic oraz Act FM), z których większość miała DE. Na przeciwnej loży zauważyłem kilku murzynów, również z DE. Za ladą, oraz barem (przed sceną) również znajdowali się ludzie z bronią, nie wspomnieć już o wgłębieniach klubu oraz samego serca imprezy, gdzie znajdowało się wielu ochroniarzy oraz policjantów po cy

Weź się może nie ośmieszaj, co? Chyba jest jakaś pieprona hierarchia, nie? Cywile mają się bać gangu, mają się bać mafii, Chryste! Czy tak trudno to pojąć do cholery?!
  • Back to top
    • 0

Sukinkot1241 12/02/2010 - 00:26

Sukinkot
  • Gracz

Weź się może nie ośmieszaj, co? Chyba jest jakaś pieprona hierarchia, nie? Cywile mają się bać gangu, mają się bać mafii, Chryste! Czy tak trudno to pojąć do cholery?!

Okey, czyli jeżeli 5 cywili z DE będzie mierzyć do członka mafii, to mają dostać po banie, gdyż istnieje "jakaś pieprzona hierarchia"? O tym wyczytałeś w tej swojej encyklopedii?
  • Back to top
    • 0

Gawron 179 12/02/2010 - 00:32

Gawron
  • Gracz
Ajronone dupe lizać to możesz sobie kolegą z podwórka a jeśli nie pasuje Ci coś w mojej osobie to zapraszam do Krakowa spotkamy się i wyjaśnimy sobie to i owo, a jeśli nie to zamknij morde i się nie odzywaj.

Odnosząc się do waszej org. Stwierdzam tego tylko na podstawie tego co sądze a nie jak ten bezmózg napisał "liże dupe" lecz z mojej oceny że nie było to RP... pozatym nie zarabiamy więcej od was ... nagrody i to co jest dla klubu jest tylko i wyłącznie z naszych pieniędzy które zarobiliśmy poza klubem ... gdyby było tak jak mówisz że Ooooo Exotic to zajebiste bogacze śpią na forsie ... to nagrodami nie były by rowery a Auta więc ogarnij troszke temat zanim wywnioskujesz stan finansowy.

Nie wiem kto nas napada, każdy kto to robi jest w moich oczach przegrany ale nie z powodu napadu no bo cóż każdy jakoś musi zaczynać ... ale z tego powodu że nie należymy do org.Przestępczej nie prowadzimy wojen na ulicach nic nikomu nie robimy ... no to chuj dawać metal i jedziemy im rozjebać klub bo i tak nic nie zrobią nie ? a jak ..
  • Back to top
    • 0

Gator246 12/02/2010 - 00:50

Gator
  • Gracz

Ajronone dupe lizać to możesz sobie kolegą z podwórka a jeśli nie pasuje Ci coś w mojej osobie to zapraszam do Krakowa spotkamy się i wyjaśnimy sobie to i owo, a jeśli nie to zamknij morde i się nie odzywaj.

Odnosząc się do waszej org. Stwierdzam tego tylko na podstawie tego co sądze a nie jak ten bezmózg napisał "liże dupe" lecz z mojej oceny że nie było to RP... pozatym nie zarabiamy więcej od was ... nagrody i to co jest dla klubu jest tylko i wyłącznie z naszych pieniędzy które zarobiliśmy poza klubem ... gdyby było tak jak mówisz że Ooooo Exotic to zajebiste bogacze śpią na forsie ... to nagrodami nie były by rowery a Auta więc ogarnij troszke temat zanim wywnioskujesz stan finansowy.

Nie wiem kto nas napada, każdy kto to robi jest w moich oczach przegrany ale nie z powodu napadu no bo cóż każdy jakoś musi zaczynać ... ale z tego powodu że nie należymy do org.Przestępczej nie prowadzimy wojen na ulicach nic nikomu nie robimy ... no to chuj dawać metal i jedziemy im rozjebać klub bo i tak nic nie zrobią nie ? a jak ..

No i wrócił człowiek, który wie wszystko, a zarazem nic. Takimi tekstami '' przyjedź do Krakowa '' to do swoich pro elo kumpli z podwórka lub JP 50% bo się trochę boję. W twoich oczach przegrany bo prowadzi org. przestępczą i miesza się w wasze zabawy z dj'ami i wszystko niszczy? Popłacz się 19-letni dzieciaku. Lubię jak czasem na internet wpadają takie osoby jak Ty i wywyższają się wiekiem. Chociaż jest się z czego pośmiać bo zawsze coś powiedzą idiotycznego. Jesteś jak mój starszy brat, który zawsze mi mówi, że gówno wiem i jeszcze życie mnie nauczy. Ciężko trawie jego słowa bo po prostu tą jego monotonie już pojąłem dawno temu. Przepraszam, ale po prostu nie mogę się powstrzymać i lubię czasem komuś dowalić.
  • Back to top
    • 0

Michael_Angelo 0 12/02/2010 - 00:53

Michael_Angelo
  • Zbanowani

Ogarnij się człowieku, Ty chyba nie widzisz co piszesz...
Uważasz się za dorosłego, a twoje zachowanie jest na poziomie 14-sto latka, eh. Na chuj się tak ciskasz w OOC. "zapraszam do Krakowa spotkamy się i wyjaśnimy sobie to i owo, a jeśli nie to zamknij morde i się nie odzywaj."
Co to kurw.. a jest, ee ? Może jeszcze powiedz, że znasz kiboli z Wisły czy scyzoryków z Cracovii którzy wpadną i nas obiją, e ?
Dodał bym coś jeszcze na temat twojego Karkowa, ale to nie temat o tym.
Jesteśmy do kurw..y org. przestępczą! Napady, rozboje, strzelaniny, kradzieże - z tego żyjemy, to dla nas codzienność.
Poza tym, to co stało się w Exotic, to nie był napad, jak już powtarzałem mieliśmy tam wywołać chaos i panikę, aby osłabić waszą reputację, czy to do kurwy jest takie nie zrozumiałe, e ?! A to, że był tam batalion z desertami, to mogli wyjść i nas rozstrzelać, nie wiedzieliśmy, że ktoś tam jest uzbrojony, eh.

Gawron, napinasz się OOC, za to co wydarzyło się IC, zamiast kulturalnie wyjaśniać całą sytuację, to napinasz się jak 15-sto latek, eh.
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 12/02/2010 - 02:30

Vinnie
  • Gracz

Okey, czyli jeżeli 5 cywili z DE będzie mierzyć do członka mafii, to mają dostać po banie, gdyż istnieje "jakaś pieprzona hierarchia"? O tym wyczytałeś w tej swojej encyklopedii?

Zaniechaj, co?

kolegą

Mueheheh, niezłe jak na 19latka, nie? Nie oszukujmy się, przecież wiesz sam, że tyle nie masz, huh.
  • Back to top
    • 0

Michael_Angelo 0 12/02/2010 - 02:51

Michael_Angelo
  • Zbanowani
Mieć może ma 19, ale jak widać nie dorósł w pełni do tych lat. Z resztą nie ma co dyskutować i się napinać, bo nie o tym temat, niech administracja jak najszybciej rozpatrzy tą apelacje i będzie po sprawie. Bo ta dyskusja, że ten był uzbrojony, ten był z policji, tamten miał prawo strzelać, a tamtemu napadli na klub robi się już żenująca...
Tak jak ktoś napisał wcześniej, Paulie powinien dostać Un-AJ i akcja będzie powtórzona, tyle w temacie.
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 12/02/2010 - 03:52

Vinnie
  • Gracz
Ta. Liczę na wypowiedź administracji. ; )
  • Back to top
    • 0

Sukinkot1241 12/02/2010 - 06:46

Sukinkot
  • Gracz

Paulie powinien dostać Un-AJ i akcja będzie powtórzona, tyle w temacie.

Ta, a potem będzie płacz, że skończyliście z BW, ogołoceni przez cywili i wsadzeni do więzienia za napad.
  • Back to top
    • 0

Ajronone0 12/02/2010 - 07:21

Ajronone
  • Świeżak
Przestań, bo to jest żałosne. Sam na nas naskakujesz i zgrywasz chojraka przez internet. W dupę, że wchodzisz to każdy to widzi. Zresztą taki napad, że to nie napad. Nie mieliśmy zamiaru obrobić tego klubu, tylko wejść na moment i zrobić lekkie zamieszanie, proste. Tam ktoś wspomniał o napadach przez cywili... Takie coś nie może mieć miejsca przecież, no nie? Więc nie dawaj przykładów, które nie wchodzą w grę, tak? Cywil, to cywil. Większość ludzi w życiu BOI się mieć zasraną broń.
  • Back to top
    • 0

T0Mq59 12/02/2010 - 07:29

T0Mq
  • Gracz
Chłopcze to jest śmieszne co ty mówisz... Wpadacie może oddałeś dwa strzały w sufit , a potem po ludziach. Ochroniarza postrzeliles , ze BW miał idz ty...
  • Back to top
    • 0

Sukinkot1241 12/02/2010 - 07:50

Sukinkot
  • Gracz

Przestań, bo to jest żałosne. Sam na nas naskakujesz i zgrywasz chojraka przez internet. W dupę, że wchodzisz to każdy to widzi. Zresztą taki napad, że to nie napad. Nie mieliśmy zamiaru obrobić tego klubu, tylko wejść na moment i zrobić lekkie zamieszanie, proste. Tam ktoś wspomniał o napadach przez cywili... Takie coś nie może mieć miejsca przecież, no nie? Więc nie dawaj przykładów, które nie wchodzą w grę, tak? Cywil, to cywil. Większość ludzi w życiu BOI się mieć zasraną broń.

Ja na was na naskakuję, to wy pierwsi zaczeliście. Nie zgrywam chojraka, gdyż nie ma powodu, w dupę nikomu też nie wchodzę. Moja wina, że gorzej u was z myśleniem, a co za tym idzie z wymyślaniem taktyk? To, że jesteście z mafii to nie znaczy, że nic wam nie można zrobić i każdy ma wam służyć jak wierny pies, zważywszy na to iż nie macie kontroli nad całym miastem, mając za sobą ludzi w Rządzie bądź służbach porządkowych. To, że banda makaronów nie ma szacunku wśród ludności miasta to już wyłącznie wasz problem.

@Down:
O ile mi się wydaje, to Tomqa był to pierwszy post w owym wątku, a twoja poprzednia wypowiedź jak i jej edycja miały miejsce przez napisaniem przez niego wypowiedzi.
  • Back to top
    • 0

Ajronone0 12/02/2010 - 08:04

Ajronone
  • Świeżak
Nie do Ciebie to były, o ja. Twój poziom inteligencji nie przerasta poziomu małpy. Poczytaj temat, to zobaczysz kto nas tak nazywał. ToMq:
Strzeliłem do ochroniarza, ale nie dałem mu BW, miał tylko ranny. Zresztą wspominałem o postrzeleniach, czytaj temat.
  • Back to top
    • 0

Gator246 12/02/2010 - 12:25

Gator
  • Gracz

Chłopcze to jest śmieszne co ty mówisz... Wpadacie może oddałeś dwa strzały w sufit , a potem po ludziach. Ochroniarza postrzeliles , ze BW miał idz ty...

Najpierw przeczytaj cały temat, zanim się wypowiesz. 2 strzały w sufit i strzał w nogę ochroniarza. Proszę Was nie wypowiadajmy się już o tej sprawie i poczekajmy na Administracje.

Paulie powinien dostać Un-AJ i akcja będzie powtórzona, tyle w temacie.

Ta, a potem będzie płacz, że skończyliście z BW, ogołoceni przez cywili i wsadzeni do więzienia za napad.

Nie będzie żadnego płaczu. Co ty z nas robisz? Następna akcja będzie pewnie nadzorowana przez GM-a, więc nie będzie możliwości, żeby z pięści nas cywile pobili.
  • Back to top
    • 0

T0Mq59 12/02/2010 - 12:59

T0Mq
  • Gracz
Boże byłem tam ochroniarzem i wiem co się działo cywile dostawali po nogach. A ochroniarz BW wiem bo pogotowie wzywałem.
  • Back to top
    • 0

Gugel1 12/02/2010 - 13:11

Gugel
  • Świeżak
Ta akcja była żałosna, Karbi mścisz się za to, że wcześniej lizałeś się .. hmm Sarze? Zostałeś zwolniony i teraz się odgrywasz.
(do tego masz multikonta...)
  • Back to top
    • 0

Gawron 179 12/02/2010 - 13:21

Gawron
  • Gracz
Karbi to Karbi na temat jego zachowania nie chce się wypowiadać bo jemu po prostu odbiło ... co do tematu to dalej pozostaje przy zdaniu że AJ był słuszny i szczerze mówiąc w dupie mam to co domnie mówicie :) lata mi to że tak powiem także nabijajcie posty dalej... ja tylko stwierdziłem że nie tak się te sprawy załatwia a wy się napinacie jak dzieci nie ja :P także życzę wam powodzenia pokazaliście tym temacie na co was stać OOC, "bo przeczytałem encyklopedie" mhm :D Powodzenia i nie wcinam się bardziej swoje zdanie powiedziałem a to że czepiacie się (na forum) każdego kto jest przeciwko wam to sądzę że to wy pokazaliście swój wiek:)

Pa
  • Back to top
    • 0

Gator246 12/02/2010 - 13:23

Gator
  • Gracz

Boże byłem tam ochroniarzem i wiem co się działo cywile dostawali po nogach. A ochroniarz BW wiem bo pogotowie wzywałem.

Paulie strzelił tylko RAZ w nogę ochroniarza. Rozumiesz to? Resztę załatwiła policja i cywile z deagle.

Ta akcja była żałosna, Karbi mścisz się za to, że wcześniej lizałeś się .. hmm Sarze? Zostałeś zwolniony i teraz się odgrywasz.

Akcja? Nazywasz takie coś akcją? Nie zdążyliśmy nic zrobić, bo zasypało nas non-rp cywilów, no i oczywiście sprawiedliwy Administrator. Chodzi ci, że Karbi IC się odgrywa napadając na klub?! ha-ha-ha. To było postanowienie z góry. 

Karbi to Karbi na temat jego zachowania nie chce się wypowiadać bo jemu po prostu odbiło ... co do tematu to dalej pozostaje przy zdaniu że AJ był słuszny i szczerze mówiąc w dupie mam to co domnie mówicie :) lata mi to że tak powiem także nabijajcie posty dalej... ja tylko stwierdziłem że nie tak się te sprawy załatwia a wy się napinacie jak dzieci nie ja :P także życzę wam powodzenia pokazaliście tym temacie na co was stać OOC, "bo przeczytałem encyklopedie" mhm :D Powodzenia i nie wcinam się bardziej swoje zdanie powiedziałem a to że czepiacie się (na forum) każdego kto jest przeciwko wam to sądzę że to wy pokazaliście swój wiek:)

Pa

Nie uzasadniasz dlaczego AJ jest słuszny. Mieszasz dalej IC w OOC. Posty w tym dziale nie są zaliczane, pewnie to zauważyłeś i dlatego przestałeś pisac. W tej chwili ci co byli w klubie (pracownicy) trzymają waszą stronę, a My(ci co napadali) swoją. Uzasadnij swoją wypowiedź, a nie piszesz bezsensowne zdania, którę nawet nie są poprawnie zbudowane.
  • Back to top
    • 0

Gawron 179 12/02/2010 - 13:48

Gawron
  • Gracz
Gator ale po co mam uzasadniać coś co uzasadniałem wcześniej ? to nie ma sensu bo i tak wyszukacie choćby mały szczegół który "przemawia na waszą korzyść " mówiąc "bo mają się bać"

Głupszym się ustępuje i właśnie w tym momencie to robię jeśli szukasz wyjaśnień to poczytaj moje posty 2 strony wcześniej o ile się nie mylę a ja wam ustąpię jak dziecku po prostu ponieważ widzę że kłótnia z wami nie ma sensu gdyż co nie powiem to i tak będę zły dlatego życzę wam powodzenia :)
  • Back to top
    • 0

Gator246 12/02/2010 - 13:52

Gator
  • Gracz

Gator ale po co mam uzasadniać coś co uzasadniałem wcześniej ? to nie ma sensu bo i tak wyszukacie choćby mały szczegół który "przemawia na waszą korzyść " mówiąc "bo mają się bać"

Głupszym się ustępuje i właśnie w tym momencie to robię jeśli szukasz wyjaśnień to poczytaj moje posty 2 strony wcześniej o ile się nie mylę a ja wam ustąpię jak dziecku po prostu ponieważ widzę że kłótnia z wami nie ma sensu gdyż co nie powiem to i tak będę zły dlatego życzę wam powodzenia :)

To miało być uzasadnienie? Jak się nie mylę to było coś takiego - Myślę, że kara jest słuszna, bo napadają w 5 na 40, czy jakoś tak. Daliśmy ci pełno przykładów z real'a a ty nadal swoje. To co powiesz od razu podważam swoim zdaniem, po prostu myślę, że się mylisz. Nie ustąpię w takiej chwili, bo w tym momencie AJ pewnie by został. Chociaż i tak myślę, że nie ma co pisać nadal w tym temacie. YoMen ma po prostu gdzieś całą sprawę. Dał AJ i tak musi być. Przerwaliśmy mu przecież imprezę.
  • Back to top
    • 0

Michael_Angelo 0 12/02/2010 - 13:59

Michael_Angelo
  • Zbanowani

Ha-Ha-ha, to mnie rozbawiłeś : D Multikonta, powiadasz? To proszę pokaż jakiś dowód na to i napisz najlepiej skargę. Btw. Wcześniejsze moje konta na których grałem są nieaktywne, tak dla twojej wiedzy.
I jak nie wiesz jakie mam konta i ile ich mam i czy są aktywne, czy nie, to się nie wypowiadaj, powinieneś dostać warana za taki durny post nie związany z tematem.

Mszcze się ? Hahaha, dobre! Tutaj mówimy o karze Ajronone, a nie o tym, czy się odgrywam, bo to sprawa IC, noobku.
Ale jeżeli już chcesz wiedzieć, to tak ja się mszczę, zgarnąłem chłopaków z Rodeo, uzbroiliśmy się i wpadliśmy się zemścić, za to, że mnie zwolniliście.
Co do Sary, to do niej nic nie mam i się nie lizałem, tylko dobrze mi się z nią grało, ale to było na poprzedniej postaci, a na tej postaci nie przypominam sobie, żebym się lizał do Sary, co za typ, ech.

Gawron, nie wiem czyje zachowanie jest dziecinne, ale wydaje mi się, że twoje. Przypominam, że to Ty zacząłeś rzucać teksty rozzłoszczonego 14sto latka. Cytuję

"jeśli nie pasuje Ci coś w mojej osobie to zapraszam do Krakowa spotkamy się i wyjaśnimy sobie to i owo, a jeśli nie to zamknij morde i się nie odzywaj."

• Back to top
    • 0

Gugel1 12/02/2010 - 14:11

Gugel
  • Świeżak
Nie ważne Karabachu... Płacz dalej i nie nazywaj mnie noobkiem, nie życzę sobie tego. Płacz, panika - Babilon...
@DOWN

Nie kłóć się z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu, po czym pobije doświadczeniem

A podbić to ci mogę co innego...
  • Back to top
    • 0

Michael_Angelo 0 12/02/2010 - 14:20

Michael_Angelo
  • Zbanowani

Nie ważne Karabachu... Płacz dalej i nie nazywaj mnie noobkiem, nie życzę sobie tego. Płacz, panika - Babilon..

Nie widzę tutaj płaczu, tylko odpowiedź na twój durny post, nie związany z tematem. Oszczędź sobie zbędnych postów, a jak coś Ci się nie podoba w moich kontach, postaciach oraz we mnie, to podbij na PW : )
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 12/02/2010 - 14:25

Vinnie
  • Gracz
Uważacie, że glownym przesłaniem napadu, który został zorganizowany przez GCF, była zemsta Karbiego za coś-tam? Niee, to już przechodzi wszelkie granice i nie mam już zamiaru dłużej zrec się z bandą krzyczących nastolatków, których główną wadą jest niewiedza. Czekam na odpowiedź YoMena.

kłuć

Mówiłeś coś o idiotyźmie? W ogóle ja nie wiem z kim rozmawiam. Wlasciciele Exotic o cienkim poziomie i zerowej wiedzy w temacie dyskusji. Argumentów żadnych. Mniemanie, że nie powinnismy tego robić, BO TAM SĄ UZBROJENI CYWILE! No z czym do ludzi, panowie?!
  • Back to top
    • 0

Michael_Angelo 0 12/02/2010 - 14:39

Michael_Angelo
  • Zbanowani

A podbić to ci mogę co innego...

Ech, nie chce mi się z Tobą kłócić, kozaku internetowy.
Widzę, że nie ma z kim kulturalnie i na spokojnie wyjaśniać sobie całej sprawy, widzę tu tylko napinających się, że tak grzecznie powiem "nastolatków".
Tyle w temacie, najlepiej zamilczcie i czekajmy na wypowiedź administracji.
  • Back to top
    • 0

Ajronone0 12/02/2010 - 15:15

Ajronone
  • Świeżak
Sam jesteś głupi i to Ty się spinasz. Kto zapraszał mnie do siebie? Jak jakiś idiota. Pograj sobie lepiej i tam wyładuj energie. Ja TYLKO RAZ strzeliłem w nogę ochroniarza. Resztę załatwiła policja, wraz z cywilami - nie moja wina, że jest jak jest.
  • Back to top
    • 0

Sukinkot1241 12/02/2010 - 15:19

Sukinkot
  • Gracz

Sam jesteś głupi i to Ty się spinasz. Kto zapraszał mnie do siebie? Jak jakiś idiota. Pograj sobie lepiej i tam wyładuj energie. Ja TYLKO RAZ strzeliłem w nogę ochroniarza. Resztę załatwiła policja, wraz z cywilami - nie moja wina, że jest jak jest.

Nie nasza wina, że nie budzicie grozy w mieszkańcach.
  • Back to top
    • 0

Gator246 12/02/2010 - 15:24

Gator
  • Gracz

To oni nie odgrywają RP, a nie my nie budzimy w nich grozy. Co ty w ogóle piszesz... Logiczne, że każdy by się przestraszył 5 uzbrojonych kolesi strzelających po ścianach. Litości....
  • Back to top
    • 0

Sukinkot1241 12/02/2010 - 15:35

Sukinkot
  • Gracz

To oni nie odgrywają RP, a nie my nie budzimy w nich grozy. Co ty w ogóle piszesz... Logiczne, że każdy by się przestraszył 5 uzbrojonych kolesi strzelających po ścianach. Litości....

Było 5 osób, z czego 3 miały broń, a pozostała 2-ka pałki, więc o co Ci

Kto normalny strzela w ściany? Cywile poczuli, że napastnicy to za pewne totalni kretyni, którzy nigdy nie trafią, więc wyjeli broń i sami przystąpili do ataku. Litości....
  • Back to top
    • 0

Vic 4 12/02/2010 - 15:38

Vic
  • Gracz
Tak? Dobra, zrobie sobie napad i wpadne do klubu powiedzmy 'Amsterdam' , wejde z bronią w ręku i oddam strzały w sufit - wszyscy 'klubowicze' się położą na ziemię ze strachu.
  • Back to top
    • 0

Michael_Angelo 0 12/02/2010 - 15:49

Michael_Angelo
  • Zbanowani

Kto normalny strzela w ściany? Cywile poczuli, że napastnicy to za pewne totalni kretyni, którzy nigdy nie trafią, więc wyjeli broń i sami przystąpili do ataku. Litości....

Strzela ten, kto chce rozpętać zamieszanie i strach. Nie chcieliśmy kurw... zabijać cywili, tylko ich wystraszyć i rozpieprzyć imprezę, oddaliśmy kilka strzałów w górę, tak żeby się wystraszyli.
Jasne, zwykły cywil widzi 5 uzbrojonych, groźnych typów i sobie myśli "Ah, co za kretyni, wyjmę gnata i ich rozwalę, co mi tam..." Po prostu ża-ło-sne !
  • Back to top
    • 0

Gator246 12/02/2010 - 15:54

Gator
  • Gracz

Było 5 osób, z czego 3 miały broń, a pozostała 2-ka pałki, więc o co Ci

Ha-haha-ha. Strzela w ściany, aby przestraszyć cywilów! Nie oglądasz telewizji? Nie spotkałeś się nigdy z reportażami o napadach ? A co mieliśmy strzelać w nich? Od razu by były AJ. Jaki ty ograniczony jesteś. Nie pisz już w tym temacie, bo aż słów brakuję.
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 12/02/2010 - 17:18

Vinnie
  • Gracz

Nie nasza wina że mieszkańcy noobią i nie potrafią odgrywać jakiegokolwiek strachu, pff.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic