Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Wyjaśnienie]Paulie_Boccaccio

• This topic is locked This topic is locked
120 replies to this topic

Gator246 11/02/2010 - 16:50

Gator
  • Gracz

Po pierwsze nie chłopak Misiu bo możesz mi wujku mówić patrząc na twój wiek :) to raz a dwa wy wdzieliście żeby np. w Polsce wjechali sobie tak do klubu ?

Jesteście odważni w takich napadach bo dobrze wiecie że samp nie jest dopracowany pod takim względem i zanim PD dojedzie i coś zrobi to wybijecie kilka ludzi i uciekniecie.

Poczytaj o mafi ... :P taak nie mam po co czytać ani filmów oglądać bo tak naprawdę jeśli Ty się tym wzorujesz to gówno wiesz na ten temat... a jeśli na tej podstawie chcesz odgrywać swoją postać to wiesz co ?

Kup sobie Dildo i baw się w Star Wars pod urzędem miasta wtedy będziesz odważniak.... a póki co stwierdzam tylko że taki napad w kilka osób gdzie w klubie znajdowało się ich około 40 z hakiem jest bezensem bo tam każdy mógł mieć broń i zrobili by z was sitko także powodzenia :D

Daj spokój na prawdę. Nie słyszałeś nigdy o włoskich mafiach , e ? Mylisz polaków z włochami. To coś kompletnie innego. Akcja nie toczy się w Polsce, więc przestań o tym gadać.
  • Back to top
    • 0

Gawron 179 11/02/2010 - 16:57

Gawron
  • Gracz
Nie nie wypowiadam się na temat mafi na podstawie filmów albo dokumentów tak jak wy //oh

Chodzi o sam fakt ... w czasie imprezy tyle osób w klubie ... i napad ? no nie wiem tak rzadko się to zdarza w realnym życiu że na HRP powinno być ograniczenie .... ja rozumiem że o mafia kilku pajaców z bronią i trzeba się wybić ... dobrze wam życzę jako org.Przestępczej ale czemu do Chuja jasnego musicie napadać ciągle na Exotic ty to był już chyba 3 napad w ciągu miesiąca .... ostrzegam że w następnym napadzie z balkonu dostaniecie Head Shota bo ja przyjmuje do wiadomości że haracz kasę chcecie i respekt zrobić ... ale kur... bez jaj wszyscy na nasz klub ? Będziecie BW dostawać i na tym sie skończy zabawa przykro mi skoro po dobroci nie da sie dogadać to siłą będzie się załatwiać..... wielcy gangstrzy jesteście to zróbcie wjazd drugiej mafi na biznes albo na chatę a nie na klub który nie jest żadnej mafi ..... bo to jest śmieszne co się dzieje
  • Back to top
    • 0

Gator246 11/02/2010 - 17:02

Gator
  • Gracz
My na Was zrobiliśmy pierwszy raz. Znów mylisz Polskę z Ameryką... Co z tego, że wszyscy na Wasz klub? Może nie odpowiadacie wszystkim... Pogódźcie się z tym wreszcie i nie żal się teraz na forum. Myślisz, że nie ma sprzeczek z innymi organizacjami? Gówno wiesz. Załatwiajcie to RolePlay. Jakieś rozmowy? Dyplomacji więcej.

Nadal proszę Admina o wypowiedzenie się...
  • Back to top
    • 0

Luca131 11/02/2010 - 17:03

Luca
  • Gracz
Zrozum, Exotic to nasza największa konkurencja, e?
  • Back to top
    • 0

Ajronone0 11/02/2010 - 17:08

Ajronone
  • Świeżak
Pajac to wiesz do kogo sobie możesz mówić, w domu jak chcesz.
Nikomu nie daliśmy BW, to nam dano... Nic mi nie wiadomo o atakach na EXotic z naszej strony, przepraszam.
Uważasz, że kieruję się tylko informacjami zasięgniętymi z filmów, bądź dokumentów? Mylisz się kolego. Przeczytaj tyle, co ja, a potem możemy dyskutować.
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 11/02/2010 - 17:29

Vinnie
  • Gracz
[quote]Organizacja przestępcza ? boże kochany misiek powinien was wybierać jak te zabawki z automatu do prowadzenia takich org. Jeden jedyny klub który ma pomysł na siebie nie jesteśmy gangsterami nikogo się nie czepiamy to co tam kilku gówniarzy z gnatami i jazda pod klubie.... kozaki kabelkowe ...[/quote]
Słucham? To, że Ty gówno wiesz o organizacjach przestępczych, wcale nie świadczy, że jestem taki sam. Kozaki kabelkowe? Odróżnij IC od OOC, po prostu odgrywam swoją postać. A Ty z takimi postami, wcale nie sądzę, żebyś miał więcej niż 15 lat. A może to tylko gówniane pojęcie tak dojrzałej osoby? Poczytaj o tym.

[quote]AJ słuszny.. powiększyć 2 razy[/quote]
Ty wiesz najlepiej, mue-he-heh!

[quote]Dobranoc[/quote]
"Ale jestem fajny, bo mój sarkazm rozwinął się na +10"

[quote]Czy ty w ogóle wiesz czym zajmuję się Mafia? [/quote]
On nie wie.

[quote]Po pierwsze nie chłopak Misiu bo możesz mi wujku mówić patrząc na twój wiek Smile to raz a dwa wy wdzieliście żeby np. w Polsce wjechali sobie tak do klubu ?[/quote]
Mister spec odkrył nową prawdę, Los Santos jest w Polsce.

[quote]taak nie mam po co czytać ani filmów oglądać bo tak naprawdę jeśli Ty się tym wzorujesz to gówno wiesz na ten temat... a jeśli na tej podstawie chcesz odgrywać swoją postać to wiesz co ?[/quote]
On wie gówno na ten temat, ja wiem gówno na ten temat? W takim razie co TY wiesz, szefie?

[quote]Nie nie wypowiadam się na temat mafi na podstawie filmów albo dokumentów tak jak wy //oh[/quote]
Nie, no dokumenty, np. 600stronnicowa encyklopedia na temat przestępczości zorganizowanej w Ameryce to totalne bzdury! Ty wiesz lepiej!

[quote]. ja rozumiem że o mafia kilku pajaców z bronią i trzeba się wybić[/quote]
My robiliśmy mafie jak Ty nie wiedziałeś czym jest roleplay w sa-mpie i uwierz, że mam o tym duże pojęcie, a poziom mojej organizacji jest wysoki.

[quote]ostrzegam że w następnym napadzie z balkonu dostaniecie Head Shota[/quote]
Podziwiam Cię, synu!

[quote]Będziecie BW dostawać i na tym sie skończy zabawa przykro mi skoro po dobroci nie da sie dogadać to siłą będzie się załatwiać..... wielcy gangstrzy jesteście to zróbcie wjazd drugiej mafi na biznes albo na chatę a nie na klub który nie jest żadnej mafi ..... bo to jest śmieszne co się dzieje[/quote]
Z innymi mafiami trzymamy sztamę, a haracze i konkurencję wyzyskuje się w ten sposób.

I to samo Ci powiem:
[quote]Przeczytaj tyle, co ja, a potem możemy dyskutować. [/quote]

Swoje zdanie na ten temat już powiedziałem. YoMen się wygłupił, widzę, że nic większego nie da się zorganizować ;/
  • Back to top
    • 0

Gawron 179 11/02/2010 - 17:31

Gawron
  • Gracz
Ale czy nie umiecie inaczej zwalczyć konkurencji niż wpadać zrobić rozpierdol i zadymę ?
  • Back to top
    • 0

Sukinkot1241 11/02/2010 - 17:32

Sukinkot
  • Gracz

YoMen się wygłupił, widzę, że nic większego nie da się zorganizować ;/

Głupotą było napadnie w kilka osób klubu, w którym co druga osoba posiadała broń palną.
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 11/02/2010 - 17:33

Vinnie
  • Gracz

Ale czy nie umiecie inaczej zwalczyć konkurencji niż wpadać zrobić rozpierdol i zadymę ?

Pozwól, że sam o tym zadecyduję :)
  • Back to top
    • 0

Vitek70 11/02/2010 - 17:34

Vitek
  • Gracz
Jak tak wnikasz w te realia to powiedz mi jakim sposobem goście wniesli broń do klubu. Pff...
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 11/02/2010 - 17:36

Vinnie
  • Gracz

YoMen się wygłupił, widzę, że nic większego nie da się zorganizować ;/

Głupotą było napadnie w kilka osób klubu, w którym co druga osoba posiadała broń palną.

Okay, od dziś robimy ustawki - mafia kontra cywile z bronią. Jest Was więcej, to wygracie. :)
  • Back to top
    • 0

Gator246 11/02/2010 - 17:36

Gator
  • Gracz

Jak twoim zdaniem ma to zrobić Mafia? Logiczne, że będą to robić w nielegalny sposób i na skróty. Po co mają się męczyć reklamą itp. jeśli mogą Wam spalić interes. Jeśli mścisz się za to, że napadliśmy na twój klub tym, że popierasz tego AJ i jeszcze chcesz podwojenia to idź się przewietrzyć bo znów wplątujesz IC w OOC. Ostatnio był jakiś konkurs w naszym klubie, więc TAK potrafimy.
  • Back to top
    • 0

Orange 2128 11/02/2010 - 17:38

Orange
  • Świeżak

Nie, no będziemy tańsze o 1$ whisky sprzedawać niż u was.
  • Back to top
    • 0

Gawron 179 11/02/2010 - 17:38

Gawron
  • Gracz
No to powiedz mi czy umiecie zorganizować coś innego niż napad ? Czy macie tak naprawdę pusto w głowach że jedynie wpaść i rozpieprzyć imprezę gdzie ludzie się dobrze bawią.... czy jednak umiecie zorganizować coś co w waszym mniemaniu podbije nasz klub ? Ja nigdy nie powiedziałem że Exotic jest niezastąpionym klubem lecz jeśli mam mówić szczerze to konkurencje zwalcza się marketingiem a jeśli umiecie jedynie bronią i przemocą to z całym szacunkiem ale tak to każdy "debil" potrafi ... pomyśl bo widzę że jedyny ogarnięty ... wymyśl coś dzięki czemu lepiej twój biz ( nie wiem co prowadzisz więc się pochwal) będzie prosperował
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 11/02/2010 - 17:41

Vinnie
  • Gracz
Umiemy. Niech się dobrze bawią, my mamy to głęboko w dupie IC. Dążymy do celu i już. Wy zwalczacie marketingiem, my też. Ale oprócz tego wspomagamy swój "marketing" 'po swojemu', sorry, jeżeli tego nie rozumiesz. :) Mój biznes ostatnio zarobił dużo pieniędzy, była loteria, jest na dzielnicy dla italo-amerykanów, była impreza. Umiemy zrobić tak, żeby klub prosperował, popatrz na inne Camorry. Tak jak powiedziałem, ale wrzody na dupie szybko trzeba wyciąć, albo chociażby osłabić, by mniej bolały.

Czy macie tak naprawdę pusto w głowach

Może Ty masz?
  • Back to top
    • 0

Przemo66722 11/02/2010 - 17:42

Przemo667
  • Gracz
Tu nie chodzi o zarobek klubu tylko o Zarobek Mafii. Piszesz, czy umieją coś więcej niż napad? Umieją. Ale porwać nie można bo jest płacz, że przed 22, że w mieście, że to, że tamto. Napaść na klub, albo coś innego? Nie tutaj = Płacz w grze na forum :) Interesy ? nie tutaj.
  • Back to top
    • 0

Gator246 11/02/2010 - 17:45

Gator
  • Gracz
Zrozum to, że nie mamy na celu tylko zajmowanie się klubem. Co powoduję to, że nie mamy czasu na ciągłe imprezy, lub jakieś specjalne dodatki.. Djów bla bla. Przeczytaj chociażby kilka stron na temat prowadzenia klubów, interesów przez mafie w realu. Tylko nie polskie! Bo Polska nawet nie ma Mafii, raczej zorganizowane grupy przestępcze.
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 11/02/2010 - 17:46

Vinnie
  • Gracz
Nawet fajnego eventu nie możemy zorganizować. Terminatorstwo cywili, jeszcze do tego pochwalane przez administratorów. Poczuli się pewniej, bo gdy zrobili takie idiotyczne działania, ich niejako "wrogowie" dostali karę, więc oni jakby nagrodę, nie? Tragiczne, że coś takiego jest omijane przez administrację. Normalnie zapytałbym "Gdzie byli admini?!". Teraz już wiem i jest jeszcze gorzej, jak YoMen interweniuje, bez obrazy, po prostu wytykam błędy, które się pojawiły, a pojawiły się.
  • Back to top
    • 0

Przemo66722 11/02/2010 - 17:49

Przemo667
  • Gracz
Ja też dostałem kare od YoMena , za co ? za nic :) sprawa wyjaśniła się na forum poczym szybko została usunięta. YoMen nie raczł nawet odpisać w grze a co dopiero na forum
  • Back to top
    • 0

Gator246 11/02/2010 - 17:50

Gator
  • Gracz
Na screenach zauważyłem, że YoMen towarzyszył przy imprezie. Czy AJ spowodowany jest tym, że przerwaliśmy imprezę Adminowi? Chyba się tego nie dowiemy. Bo nie zapowiada się na to, aby w tym temacie zawidniał post od YoMena.
  • Back to top
    • 0

Gawron 179 11/02/2010 - 17:50

Gawron
  • Gracz
No to skoro twój biznes dobrze prosperuje masz mnóstwo kasy i dobrze Ci idzie to o co chodzi ? Wrażeń ci brakuje ?

Wiesz ja się ciesze jak komuś się dobrze powodzi i życzę szczęścia i tym bardziej nie rozpieprzał bym tylu ludziom świetnej imprezy skoro się dobrze bawili tylko z właścicielami pogadał po niej ...

Nie wiem jak prowadzicie całą org. Nie o to mi chodzi tylko o to że napad na ok 40 osób z czego 20 była uzbrojona było głupstwem i wątpię czy ktoś w realnym życiu napada na konkurencje podczas imprezy jak już to jest prowadzona z właścicielami rozmowa PO, a czy Yomen się wygłupił czy nie to przekonacie się sami ... ja sądzę że dobrze zrobił i nie chodzi o klub i to że tam pracuje tylko o to że nikt o zdrowych zmysłach nie napadł by na ok 20 uzbrojonych ludzi bo musiał by mieć nierówno pod sufitem a sądzę że skoro poprowadzicie takie działanie to IC jesteście ogarniętymi ludzmi czego jednak nie zaprezentowaliście wpadając na imprezę...
  • Back to top
    • 0

Łepeczyn97 11/02/2010 - 17:55

Łepeczyn
  • Świeżak
Podsumowując to wszystko: Nie da się odgrywać akcji odzwierciedlających rzeczywistość USA z polskimi nastolatkami. Łatwiej by było obrabować bank PKO S.A niż doprowadzić do chociaż minimalnej kropli rzeczywistości "napadu" na naszym serwerze. Więc prowadzenie organizacji przestępczej, która przypominała by nam pod względem interesów, procederów, zwyczajów prawdziwą - tutaj podaję przykład Cosa Nostre jest praktycznie nie możliwe.
  • Back to top
    • 0

Gator246 11/02/2010 - 17:56

Gator
  • Gracz

No to skoro twój biznes dobrze prosperuje masz mnóstwo kasy i dobrze Ci idzie to o co chodzi ? Wrażeń ci brakuje ?

Wiesz ja się ciesze jak komuś się dobrze powodzi i życzę szczęścia i tym bardziej nie rozpieprzał bym tylu ludziom świetnej imprezy skoro się dobrze bawili tylko z właścicielami pogadał po niej ...

Nie wiem jak prowadzicie całą org. Nie o to mi chodzi tylko o to że napad na ok 40 osób z czego 20 była uzbrojona było głupstwem i wątpię czy ktoś w realnym życiu napada na konkurencje podczas imprezy jak już to jest prowadzona z właścicielami rozmowa PO, a czy Yomen się wygłupił czy nie to przekonacie się sami ... ja sądzę że dobrze zrobił i nie chodzi o klub i to że tam pracuje tylko o to że nikt o zdrowych zmysłach nie napadł by na ok 20 uzbrojonych ludzi bo musiał by mieć nierówno pod sufitem a sądzę że skoro poprowadzicie takie działanie to IC jesteście ogarniętymi ludzmi czego jednak nie zaprezentowaliście wpadając na imprezę...

Jeśli tak ingerujesz w real to dlaczego cywile mieli broń? W jaki sposób ją wnieśli do klubu. Normalnie to ludzie nie mieli by broni i akcja by przeszła normalnie. Dlaczego sądzisz, że YoMen dobrze zrobił ? Jak by nam się nie udało to najwyżej problemy z policją itp. Dlaczego wtrącił sięw IC ?
  • Back to top
    • 0

tiger_zks937 11/02/2010 - 17:58

tiger_zks
  • Gracz

to raz a dwa wy wdzieliście żeby np. w Polsce wjechali sobie tak do klubu ?

Tak poza konkursem - tak, 3-4 lata temu do klubu w POLSCE przyjechały dwa auta - wysiadło 6 dobrze zbudowanych kolesi, ochrona nawet nie pstrykła palcem, rozwalili bar plus jakiemuś kolesiowi przypadkowemu się dostało. Potem wyszli z budynku, rozwalili kilka szyb w autach - wsiedli do samochodów, odjechali - nikt nic nie słyszał ani nie widział, bo każdy się bał. Sytuacja jest autentyczna, także nie mów że w Polsce takie coś mogło się nie zdarzyć.
  • Back to top
    • 0

Michael_Angelo 0 11/02/2010 - 18:07

Michael_Angelo
  • Zbanowani

Przestań, bo to już zaczyna się robić żałosne. Mieszasz IC z OOC, chcesz się odegrać w OOC, za to co stało się IC, eh.
Gówno nas obchodzi ile było tam ludzi i czy się dobrze bawili, czy umierali z nudów, wpadliśmy tam w jednym celu - Wywołać chaos, panikę i strach, aby w ten sposób was osłabić.
Heh, ciekawe... Połowa bawiących się była uzbrojona powiadasz?
Po pierwsze, nawet jak 20 osób było uzbrojonych, to MY o tym nie wiedzieliśmy i nie pisz tu, że nikt o zdrowych zmysłach nie napada na 20 uzbrojonych ludzi, bo nie wiedzieliśmy, że byli uzbrojeni.
Po drugie, to nikt o zdrowych zmysłach nie wyciąga broni, podczas gdy ktoś do niego celuje z BRONI.
Po trzecie, 20 UZBROJONYCH w klubie ? Hmm, myślałem, że odgrywamy życie w USA, a nie w Islamie, gdzie co drugi jest uzbrojony, eh.
I przestańcie już się użalać, tylko pomyślcie, jak z nami walczyć IC.
  • Back to top
    • 0

Gawron 179 11/02/2010 - 18:07

Gawron
  • Gracz
Z tego samego powodu mieli broń z jakiego wy weszliście z nią do klubu to chyba logiczne, czemu Yomen dobrze zrobił ? bo powtarzam Ci że nikt normalny nie napadł by w kilka osób na ponad 40 osób czyli cały klub ..... bo mogli by dostać w łeb z kąta sali i nawet by nie wiedział ... i moim zdaniem ten napad był non rp ...

My do tej pory staramy ignorować się takie akcje gdyż w większości są niedopracowane ... ja poprostu nie rozumiem czemu napadacie na klub który nie jest związany z mafią zamiast napadać na biznes org. Przestępczych ? to jest dlamnie dziwne ... jesteśmy w sumie "teoretycznie" względem was bezbronni i tylko dlatego odważycie się na nas napadać a takto ?
  • Back to top
    • 0

Gator246 11/02/2010 - 18:12

Gator
  • Gracz

Z tego samego powodu mieli broń z jakiego wy weszliście z nią do klubu to chyba logiczne, czemu Yomen dobrze zrobił ? bo powtarzam Ci że nikt normalny nie napadł by w kilka osób na ponad 40 osób czyli cały klub ..... bo mogli by dostać w łeb z kąta sali i nawet by nie wiedział ... i moim zdaniem ten napad był non rp ...

My do tej pory staramy ignorować się takie akcje gdyż w większości są niedopracowane ... ja poprostu nie rozumiem czemu napadacie na klub który nie jest związany z mafią zamiast napadać na biznes org. Przestępczych ? to jest dlamnie dziwne ... jesteśmy w sumie "teoretycznie" względem was bezbronni i tylko dlatego odważycie się na nas napadać a takto ?

KONKURECJA rozumiesz te słowo? Z tego samego mieli broń jakiego my weszliśmy do klubu.. yy chcieli zrobić napad? Przedchwilą kolega wyżej napisał ci zdarzenie w Polsce. W USA takie rzeczy dzieją się częściej. Oglądałeś może film 44 minuty? Jak dwie osoby zrobiły napad na bank i walczyli z dziesiątkami policji ? To też jest nie możliwe ? . A jeszcze coś. Ten film jest na faktach i jego reportaż był w telewizji i na internecie. Takie rzeczy się dzieją zrozum to. YoMen nie słusznie dał tego Ajota. Po prostu nie chciał, aby impreza się zakończyła. Czyta w ogóle jakiś Admin ten temat? Czy wszyscy są stronnicowi i stoją za YoMenem ?
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 11/02/2010 - 18:19

Vinnie
  • Gracz

ja sądzę że dobrze zrobił i nie chodzi o klub i to że tam pracuje tylko o to że nikt o zdrowych zmysłach nie napadł by na ok 20 uzbrojonych ludzi bo musiał by mieć nierówno pod sufitem a sądzę że skoro poprowadzicie takie działanie to IC jesteście ogarniętymi ludzmi czego jednak nie zaprezentowaliście wpadając na imprezę...

Mue-he-heh! Mafia jest ponad cywilami i każdy z nich wie, co może go spotkać, jak ruszy paluszkiem inaczej niż trzeba. Nie bądź śmieszny. Dzięki Mateusz za przedstawienie przykładu, ale i tak nasz spec wie lepiej :)
  • Back to top
    • 0

Gawron 179 11/02/2010 - 18:21

Gawron
  • Gracz
hehe wybacz ale napad we 2 i walczyli z dziesiątkami :) to gratuluje pobrania świetnego filmu ..... Ty ale widziałeś żeby tacy wojownicy powtarzali swoje akcje co kilka dni ? zrozum że nie chodzi o waszą zakichaną pseudo mafie z gry lecz o to że tak się dzieje co kilka dni ... ja nie wiem czy was tam w tych org. przestępczych powaliło że każdy uznaje nas za konkurencje ? zabierzcie się może za biznesy mafijne a nie zwykłych ludzi... hmm ? Przecież tacy odważni jesteście.
  • Back to top
    • 0

Gator246 11/02/2010 - 18:27

Gator
  • Gracz

hehe wybacz ale napad we 2 i walczyli z dziesiątkami :) to gratuluje pobrania świetnego filmu ..... Ty ale widziałeś żeby tacy wojownicy powtarzali swoje akcje co kilka dni ? zrozum że nie chodzi o waszą zakichaną pseudo mafie z gry lecz o to że tak się dzieje co kilka dni ... ja nie wiem czy was tam w tych org. przestępczych powaliło że każdy uznaje nas za konkurencje ? zabierzcie się może za biznesy mafijne a nie zwykłych ludzi... hmm ? Przecież tacy odważni jesteście.

Nie wytrzymam z tobą... Napisałem, że był na faktach. W jakim ty świecie żyjesz? Discovery nie oglądasz? Może byś natrafił właśnie na reportaż o tych dwóch kolesiach. PS. każdy z nich miał na sobie opancerzenie(głowa tylko odkryta), posiadali AK47 z nabojami przeciwpancernymi, które przebijały samochody. Zdarzają się takie rzeczy uwierz mi. Ci dwaj nigdy nie będą zapomnieni, lecz tacy jak ty dopiero muszą ich poznać...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Strzelanina_w_North_Hollywood

Masz i poznaj świat.
  • Back to top
    • 0

Gawron 179 11/02/2010 - 18:44

Gawron
  • Gracz
Nie chodzi o nich tylko o to że takie rzeczy nie zdażają się na co dzień jak sam przyznałeś ... a u nas jest tak co kilka dni rozumiesz chłopie ? czy mam ci to w paincie narysować ?

Idę pograć odpiszcie co macie odpisać jak będzie jeszcze temat to dorzuce swoje zdanie ..

cya
  • Back to top
    • 0

Gator246 11/02/2010 - 18:50

Gator
  • Gracz
Zwróciłbyś chociaż honor po tym jak naśmiewałeś się z tego co oglądam.
My na Was zrobiliśmy pierwszy raz. Ostatni napad był chyba przez talibów, a jeszcze wcześniejszy przez latynosów. To jest gra, więc wiadomo, że nie będziemy czekać rok, aby zrobić następny napad. Tutaj troszeczkę czas leci szybciej i taki miesiąc oznacza rok. Zrozum to.
  • Back to top
    • 0

Luca131 11/02/2010 - 19:09

Luca
  • Gracz

Nie chodzi o nich tylko o to że takie rzeczy nie zdażają się na co dzień jak sam przyznałeś ... a u nas jest tak co kilka dni rozumiesz chłopie ? czy mam ci to w paincie narysować ?

Idę pograć odpiszcie co macie odpisać jak będzie jeszcze temat to dorzuce swoje zdanie ..

cya

Ogarnij te kropki po zakończeniu zdania, wujku. :) Exotic to mafia, nie rozumiecie tego? Możemy się teraz spodziewać wjazdu na Rodeo mafii z Exotica. :P
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 11/02/2010 - 20:17

Vinnie
  • Gracz

hehe wybacz ale napad we 2 i walczyli z dziesiątkami

"Gratuluję dedukcji kurwa-jego-mać". (cytat, nie dawajcie ostrzeżeń)
  • Back to top
    • 0

Michael_Angelo 0 11/02/2010 - 20:29

Michael_Angelo
  • Zbanowani

cya

Eh, z tego co wiem, to była to pierwsza akcja w Exotic wykonana przez nas.
To, że inni też robią tam wjazdy co kilka dni, to nie nasza wina, eh.
  • Back to top
    • 0

Ajronone0 11/02/2010 - 22:12

Ajronone
  • Świeżak
Gawron, nic nie wrzucasz do tego tematu, oprócz tego, że liżesz dupę adminowi. Tyle. Wazelina i to konkretna, wejdź głębiej i powiedz jak było. Swoimi odzywkami nic nie wnosisz tu, bo gówno wiesz i nie nazywaj mnie debilem, albo pustakiem, w którego się wcielasz kłócąc się bezsensu. Właź w dupę, to może dostaniesz GM'a, chociaż wątpię. Było 5 osób, z czego 3 miały broń, a pozostała 2-ka pałki, więc o co Ci chodzi? Mieliśmy się bać? Chyba sobie jaja robisz. Jak masz zamiar tutaj nas wyzywać, to wyjdź z tego tematu i nie wracaj. Nie odpisuj na tego posta, jeśli jesteś mądry. Przeczytaj uważnie i dojdziesz do wniosku, że akcja by wyszła, gdyby nie PiDi wraz z cywilami, no i zapomniałbym prawie o adminie. Pozdrawiam ekipę z Exotic'a! Yo!
  • Back to top
    • 0

Sukinkot1241 11/02/2010 - 22:40

Sukinkot
  • Gracz
Tak, miałeś się bać. Na samej loży, na której był sprzęt znajdowało się ponad 10 ludzi (głównie pracownicy Exotic oraz Act FM), z których większość miała DE. Na przeciwnej loży zauważyłem kilku murzynów, również z DE. Za ladą, oraz barem (przed sceną) również znajdowali się ludzie z bronią, nie wspomnieć już o wgłębieniach klubu oraz samego serca imprezy, gdzie znajdowało się wielu ochroniarzy oraz policjantów po cywilu. No, ale panowie z organizacja przestępczej, może wszyscy grzecznie powinni położyć się na ziemię, oddać dobrobyt oraz broń i na koniec jak gdyby nic bawić się dalej, tylko dlatego, bo się obawiają kilku typów, którzy naoglądali się filmów i przeczytali 600 stronicową encyklopedią o organizacjach przestępczych?
  • Back to top
    • 0

Gator246 11/02/2010 - 22:44

Gator
  • Gracz

Tak, miałeś się bać. Na samej loży, na której był sprzęt znajdowało się ponad 10 ludzi (głównie pracownicy Exotic oraz Act FM), z których większość miała DE. Na przeciwnej loży zauważyłem kilku murzynów, również z DE. Za ladą, oraz barem (przed sceną) również znajdowali się ludzie z bronią, nie wspomnieć już o wgłębieniach klubu oraz samego serca imprezy, gdzie znajdowało się wielu ochroniarzy oraz policjantów po cywilu. No, ale panowie z organizacja przestępczej, może wszyscy grzecznie powinni położyć się na ziemię, oddać dobrobyt oraz broń i na koniec jak gdyby nic bawić się dalej, tylko dlatego, bo się obawiają kilku typów, którzy naoglądali się filmów i przeczytali 600 stronicową encyklopedią o organizacjach przestępczych?

Dobijasz mnie! Następny... Skąd mieliśmy wiedzieć, że ten klub to jest zbiorowisko pseudo gansterów, gdzie co drugi ma deagle. Powiedz mi sprawdzałeś wszystkich przed wejściem, że tak dokładnie wiesz kto co miał? zaglądałeś im w gacie czy co? Ta cała ochrona ma tylko pałki i nie jest przystosowana do ochrony przed mafią, tylko nie przyjemnymi gośćmi. Rozróżniasz te rzeczy?
  • Back to top
    • 0

Ajronone0 11/02/2010 - 22:47

Ajronone
  • Świeżak
Spójrz na to ze strony innej. Załóżmy, że jest sobota/piątek popołudniu. Okres kiedy ludzie dostają wypłaty. Do banku wpadają 2/3 osoby i co robią wszyscy? Choćby nie wiadomo co, kładą się na ziemie i słuchają poleceń napastników, więc przestań kolego. Nawet gdyby było 2-3 agentów, nie zrobili by niczego, aby nie zaszkodzić nikomu i nie pozwolić, by nikomu nic się nie stało. TYLE!
  • Back to top
    • 0

Michael_Angelo 0 11/02/2010 - 22:48

Michael_Angelo
  • Zbanowani
Eh, dobijają mnie tacy ludzie, może jakiś admin by się w końcu wypowiedział, eh.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic