Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Wyjaśnienie]Paulie_Boccaccio

• This topic is locked This topic is locked
120 replies to this topic

Ajronone0 10/02/2010 - 21:30

Ajronone
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Paulie_Boccaccio

Administrator/moduł nadający karę:YoMen

Powód kary:Napasc na klub Exotic, strzelanina

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Dowody, które posiadam, to są osoby uczestniczące podczas akcji. Krótko mówiąc. Dostałem rozkaz z ''góry'', który brzmiał, abym zrobił porządek w tym klubie(obił parę osób, zrobił rozpierduchę)- wszystko to w celu obniżenia reputacji tego klubu na rzecz naszej Camorry. Nie widzę nic w tym złego, wg. mnie to jest najlepszy sposób. Pierwszym krokiem, jaki podjąłem to oczyszczenie gapiów z parkingu. Tam spotkaliśmy już małe kłopoty, lecz obeszło się bez rękoczynów. Znieważeni odjechaliśmy na molo i uzbroiliśmy się, jednym słowem mówiąc, przygotowaliśmy do najazdu. Podjechaliśmy na lewe skrzydło klubu, dałem instrukcję każdemu, aby nie strzelali do ludzi, tylko w sufit, a pozostali z pałkami obić parę osób. Wpadliśmy szybko, krzyknąłem, aby nikt nic nie robił, to się nic nie stanie. Wystrzeliłem dwa razy w sufit, jednemu z ochroniarzy w nogę - tak dla spokoju, by okazać, iż jesteśmy bezwzględni. Zdziwiło mnie rp paru osób bawiących się. Na widok mnie z bronią, zaczęli uciekać gdzie pieprz rośnie - wszystko szło w dobrym kierunku, niektórzy okazując swe dziecinnie zachowanie, zaczęli nas obijać pięściami... Oczywiście PiDi wkroczyło z pistoletami po cywilu i postrzelało do mnie - zirytowało mnie to, gdyż wszystko popsuli. Wtedy się zaczęło. Dali mi BW i skończyło się dla mnie AJ'otem wysokości 1800 minut.

Wnoszę o uniewinnienie mnie i powtórzenie akcji z ogarniętymi osobami, które potrafią to rozegrać. Dziękuję!
  • Back to top
    • 0

Gator246 10/02/2010 - 21:36

Gator
  • Gracz
Byłem członkiem tej akcji i po prostu to mnie zszokowało. Wpadliśmy do Exotic, Paulie strzelał po suficie, a tu ludzie zaczeli biegać na sprint i nas obijać. Cywile wyjęli broń i strzelali do nas, aż tu nagle wpada PD po cywilu i wyjaśnia wszystkich z deagle.
  • Back to top
    • 0

Michael_Angelo 0 10/02/2010 - 21:52

Michael_Angelo
  • Zbanowani
Tak, też brałem udział w tej akcji i to co zobaczyłem było żałosne.
Tak samo jak Paulie oddałem dwa strzały w sufit i zacząłem celować w cywilów, aż tu nagle (nie mówię o wszystkich) zaczęli sprintować, a jeszcze inni zaczęli okładać jednego z graczy który też brał udział w akcji (nie pamiętam kto to był, było nas 5). Zauważyłem jednego cywila (nie wiem czy to był policjant po cywilu, czy zwykły cywil) wyjmującego Deagla i strzelającego do nas, chociaż to nie była tylko jedna osoba, ktoś jeszcze strzelał, lecz nie wiem kto.
Zauważyłem tylko jedną osobę podnoszącą ręce do góry i odgrywającą RP, był to Bobby Iverson, inni zachowali się jak kozacy nie bojący się uzbrojonych typów celujących do nich.
  • Back to top
    • 0

Ajronone0 10/02/2010 - 21:55

Ajronone
  • Świeżak
Pozostali stali przy nas i dzwonili na policję.
  • Back to top
    • 0

Przemo66722 10/02/2010 - 21:59

Przemo667
  • Gracz
znowu YoMen ;)
Ja też dostałem jaila za porwanie pod lotniskiem - a potem na forum wyjaśniliśmy, że nie ma wymyślonych postaci.

//NumLock: Blokada pisania na 5 dni.
  • Back to top
    • 0

Antonio_Corteza17 10/02/2010 - 22:16

Antonio_Corteza
  • Gracz
Moim zdaniem nie zasłużony AJ. A jak już na siłę musi dostać AJ to chociaż zmniejszcie mu ten czas bo to lekka przesada [bez obrazy].
Akcja miała uzasadniony cel którym był po prostu biznes. Nikt raczej nie został postrzelony a miała to wzbudzić panikę i opuszczenie Exotc,
co wiązało by się z zakończeniem imprezy i mniejszemu zarobkowi. Akcja znając Arjona była przemyślana lecz nie wziął pod uwagę szybkiej i zdecydowanej
interwencji administratora.

Uważam że jest nie winny.
  • Back to top
    • 0

Ajronone0 10/02/2010 - 22:21

Ajronone
  • Świeżak
Myślałem, że admin zachwyci się przebiegłością akcji i pogratuluję, jak to było z paroma GM'ami podczas Whacków, lecz myliłem się.
  • Back to top
    • 0

Orange 2128 10/02/2010 - 23:32

Orange
  • Świeżak
No i admini mieli nie ingerować w IC.
  • Back to top
    • 0

Kedzior0 10/02/2010 - 23:43

Kedzior
  • Świeżak
Także uczestniczyłem w tej akcji i to co się działo było żałosne.
Jestem za uniewinnieniem.
  • Back to top
    • 0

Lucy113 11/02/2010 - 00:37

Lucy
  • Gracz

Myślałem, że admin zachwyci się przebiegłością akcji i pogratuluję, jak to było z paroma GM'ami podczas Whacków, lecz myliłem się.

Sorry, że wchodzę, gdzie nie trzeba - nie widzę w tym nic przebiegłego, a żeby składać gratulację tym bardziej.

Co do tematu mogliście to inaczej rozwiązać, bo jeżeli znacie graczy z serwera to powinniście ustalić wniosek, że znajdzie się kilku słabszych ( bez urazy ), którzy zrobią coś źle - dlatego takie akcję w 99 procentach kończą się niepowodzeniem. Na przyszłość spróbujcie takie problemy rozwiązywać innymi sposobami, lepszymi, kreatywnymi.
  • Back to top
    • 0

Gator246 11/02/2010 - 00:51

Gator
  • Gracz
UP@

To co napisałeś nie wnika w UNAJ Paulie. Akcja szła jak należy z naszej strony, tylko cywile odwalali i grali non rp. Nie mogliśmy nic zrobić. Admin powinien ich ukarać za złe zachowanie podczas napadu, a nie Paulie. Miało to na celu szybkie wpadnięcie do klubu, zrobienie ''zadymy'' i ucieczka, lecz widać, że nawet takiego czegoś nie można zrobić.
  • Back to top
    • 0

rudyXT8 11/02/2010 - 01:10

rudyXT
  • Gracz
Wydaje mi sie ze wszystkie osoby wypowiadajace sie w tym temacie sa stronnicowe dlatego wsadze swe trzy grosze wlasnie tu

Oczywiście PiDi wkroczyło z pistoletami po cywilu i postrzelało do mnie - zirytowało mnie to, gdyż wszystko popsuli.

irytuje mnie twoje zdanie..
czego oczekiwales od Funkcjonariuszow PD fakt w "Cywilkach" ktorzy zapewne posiadaja przy sobie bron.. - Poglaskania po glowie i pogratulowania w stylu.. Tak Paulo dobrze robisz.. Camora jest lepsza nam tez tam bardziej sie podoba...
Moze oni "takze" chcieli pokazac

..zy w sufit, jednemu z ochroniarzy w nogę - tak dla spokoju, by okazać, iż jesteśmy bezwzględni. Zdziwiło mnie rp paru osób bawi

-tak dla spokoju, by pokazac, że sa bezwzględni

2.

Nikt raczej nie został postrzelony a akcja miała wzbudzić panikę i opuszczenie Exotc

-Dali mi BW i skończyło się dla mnie AJ'otem wysokości 1800 minut.

Paulie został postrzelony

No i admini mieli nie ingerować w IC.

narzekacie na PD FBI i inne organizacje porzadkowe..
DAJCIE IM MOZLIWOSC WYKAZANIA SIE
A ZACZNIJMY MOZE OD TERAZ?!

UN AJ i dokonczenie akcji RP przez PD
  • Back to top
    • 0

Landryna306 11/02/2010 - 01:36

Landryna
  • Gracz
Trochę mnie to zastanawia, że tak próbujecie wybić konkurencję. Ja byłem na patrolu bardzo blisko jak napadliście na klub, wjechaliśmy i zrobiliśmy z wami porządek.
  • Back to top
    • 0

Ajronone0 11/02/2010 - 06:35

Ajronone
  • Świeżak
Wiesz co PiDi powinno zrobić? Unieść ręce do góry i poddać się, a nie walczyć jak na wojnie. Tutaj widzę, że nic nie wychodzi, chciałem ściągnąć haracze, to dostałem BW od pracowników lokalu. To może będziemy tylko siedzieć i organizować imprezy? Kpisz. Co to za rp, jak robimy wjazd, a oni i tak dzwonią na policję? Szkoda słów!
  • Back to top
    • 0

Barus 24 11/02/2010 - 08:02

Barus
  • Gracz
Celujesz do policjantów to mają prawo pierwsi zacząć strzelać.
  • Back to top
    • 0

Gator246 11/02/2010 - 11:02

Gator
  • Gracz
PD wyjęło broń w momencie gdy do nich celowaliśmy, więc to jest trochę nierealne... Mi nie chodzi głównie o PD, tylko o cywili. Gdyby zachowywali się RP to moglibyśmy postrzelać się z PD i ewentualnie uciekać. A nie dało się bo biegali na sprint w okół nas.

UNAJ i powtórzenie akcji pod nadzorem GMa lub Admina. Tak by było najlepiej.
  • Back to top
    • 0

Michael_Angelo 0 11/02/2010 - 12:48

Michael_Angelo
  • Zbanowani

Haha! Jak mogą pierwsi zacząć strzelać, jak celowaliśmy do nich,e ?
W OOC gdyby taka sytuacja miała miejsce, to wszyscy z paniki zaczęli by się kłaść na ziemie i podnosić ręce do góry. Pomyśl sobie, bawisz się w klubie, a tu nagle wpada 5 typów uzbrojonych i strzelają w sufit oraz później celują do ludzi...
Jestem za Un-AJ, gram z Pauliem już od jakiegoś czasu, wcześniej jeszcze odgrywałem z nim akcje CK i naprawdę RP ma potężne. Całkowicie nie słuszny AJ.
  • Back to top
    • 0

Gagliano0 11/02/2010 - 13:11

Gagliano
  • Gracz
Czytając dokładnie te temat, jestem za tym żeby Paulie został uniewinniony. Po prostu chciał nadać złą sławę Klubowi, na rzecz naszego, a nie robić jakiego non-rp.Tak się kiedyś działo w latach 50-80, XX wieku. Lecz jego poziom RP też może zdziwić wielu graczy na serwerze, bo to na prawdę bardzo dobry gracz RP. Można tą całą akcje, powtórzyć i nie będzie problemu. Tak jak powiedziałem, jestem za uniewinnieniem.
  • Back to top
    • 0

Sukinkot1241 11/02/2010 - 13:12

Sukinkot
  • Gracz

PD wyjęło broń w momencie gdy do nich celowaliśmy, więc to jest trochę nierealne... Mi nie chodzi głównie o PD, tylko o cywili. Gdyby zachowywali się RP to moglibyśmy postrzelać się z PD i ewentualnie uciekać. A nie dało się bo biegali na sprint w okół nas.

I tak byście z BW skończyli, na loży już czekał cały batalion z desertami.
  • Back to top
    • 0

Michael_Angelo 0 11/02/2010 - 13:16

Michael_Angelo
  • Zbanowani

No to byśmy skończyli z BW, ale co to ma wspólnego z karą Pauliego, e ?
  • Back to top
    • 0

Gator246 11/02/2010 - 13:20

Gator
  • Gracz

Przypominam, że my także byliśmy uzbrojeni oraz nie widzę związku twojej wypowiedzi z UNAJ Paulie. Nie rozmawiamy tutaj o przebiegłości zdarzenia tylko próbujemy udowodnić, że działaliśmy z zasadami RolePlay i nie rozumiemy AJ Paulie. Proszę także, aby jakiś administrator się wypowiedział.
  • Back to top
    • 0

Barus 24 11/02/2010 - 14:44

Barus
  • Gracz

W OOC gdyby taka sytuacja miała miejsce, to wszyscy z paniki zaczęli by się kłaść na ziemie i podnosić ręce do góry. Pomyśl sobie, bawisz się w klubie, a tu nagle wpada 5 typów uzbrojonych i strzelają w sufit oraz później celują do ludzi...
Jestem za Un-AJ, gram z Pauliem już od jakiegoś czasu, wcześniej jeszcze odgrywałem z nim akcje CK i naprawdę RP ma potężne. Całkowicie nie słuszny AJ.

Jak do nich celowaliście to trzeba było ich zestrzelić. Jakiś problem?
  • Back to top
    • 0

Gator246 11/02/2010 - 14:49

Gator
  • Gracz

Nie rozumiesz, że miało się obejść bez trupów? Celowaliśmy do nich, wystarczałoby jakby podnieśli ręcę do góry. 
  • Back to top
    • 0

Michael_Angelo 0 11/02/2010 - 14:59

Michael_Angelo
  • Zbanowani

Tak, jest problem, bo w OOC nikt o zdrowych zmysłach, a tym bardziej policjant nie wyciąga broni, jak do niego celuje kilka uzbrojonych w broń palną typów.
I poza tym, to było na imprezie, więc taki funkcjonariusz był zrelaksowany i tym bardziej nie wyjął by broni, tylko by się przestraszył i podniósł ręce d góry, eh.
  • Back to top
    • 0

Doi_Ogata0 11/02/2010 - 15:02

Doi_Ogata
  • Świeżak
no wiecie...oni myślą,że jak siedzą przed ekranem i ktoś ich napadnie to zgrywają cwaniaka bo nie ryzykują niczym poważnym...dla nich wyjęcie broni w czasie napadu to nie jest nic dziwnego bo przecież....Nawet w filmach to wygląda lepiej niż tutaj.
  • Back to top
    • 0

Gator246 11/02/2010 - 15:06

Gator
  • Gracz
Ja nadal chcę zrozumieć dlaczego AJ. Bo YoMen był na imprezie? dlatego nie można zrobić napadu? Jak Paulie coś szło nie tak to po prostu policja by zgarnęła. Dlaczego Admin się wtrącił?
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 11/02/2010 - 15:13

Vinnie
  • Gracz

Dokladnie. Wystarczy jakiś film obejrzeć, nawet nie gangsterski. Tutaj nie ma strachu. 50 procent płacze ooc u dzwoni na policję, duża cześć gra nonrp, a tylko nieliczni potrafią się zachować. Mogliśmy się na takie coś nie porywać przy tym poziomie, bo cywil cywila grać umie, ale przy ekstremalnych sytuacjach daje ciała. Ale że administracja robi coś takiego jakby wspomagając nieprawidłowe działania... Tego już nie rozumiem, dopiero kłoda pod nogi. To jasne, AJ niesłuszny. Zalatwimy to inaczej, tak, by terminatorzy nie mieli okazji się wykazać, bo przy TAKICH sytuacjach po prostu jesteśmy bezsilni.
  • Back to top
    • 0

Gator246 11/02/2010 - 15:22

Gator
  • Gracz
Też stwierdzam, że takie wypady bez wcześniejszego uzgodnienia z adminami nie mają sensu. Ci gracze nie są jeszcze na to gotowi, bo chcą grać bohaterów. Jak zobaczyłem, że cywil mnie okłada z pięści, a drugi jak gdyby nigdy nic wyciąga Deagle to pomyślałem czy jestem na odpowiednim serwerze. Może kiedyś cywile dorosną do takich akcji, w których nie trzeba będzie zawsze angażować adminów to w tedy do tego wrócimy. Czekam nadal na wyjaśnienia przez YoMena nadania AJ dla Paulie..
  • Back to top
    • 0

Barus 24 11/02/2010 - 15:26

Barus
  • Gracz
Ludzie mają czerpać z gry przyjemność, a wasza 'mafia' wpada nam do klubu i robi rozrube. Czy to jest normalne? Człowiek pracuje na wizerunek klubu, aplikacje,działanie długie miesiące, a tu boom ktoś chce rozwalić klub bo wkońcu konkurencja. Nie wiecie co to jest 'zdrowa konkurencja'? Wymyślcie jakieś sposoby aby zachęcić ludzi, a nie wszystko niszczycie. Pozdrawiam
  • Back to top
    • 0

Michael_Angelo 0 11/02/2010 - 15:32

Michael_Angelo
  • Zbanowani

Ludzie mają czerpać z gry przyjemność, a wasza 'mafia' wpada nam do klubu i robi rozrube. Czy to jest normalne? Człowiek pracuje na wizerunek klubu, aplikacje,działanie długie miesiące, a tu boom ktoś chce rozwalić klub bo wkońcu konkurencja. Nie wiecie co to jest 'zdrowa konkurencja'? Wymyślcie jakieś sposoby aby zachęcić ludzi, a nie wszystko niszczycie. Pozdrawiam

Nie widzę w tym nic non - RP, eh.
Odgrywamy czarne charaktery, w końcu to "MAFIA", a Mafia zrobi wszystko by, być na szczycie oraz, aby jej biznesy, tak jak klub "Cammora" były najlepsze w mieście i najlepiej się rozwijały. Zamiast się użalać OOC, to powinniście pomyśleć, jak z nami walczyć w IC, eh.
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 11/02/2010 - 15:33

Vinnie
  • Gracz

Przepraszam szefie. Tak się napracowales a my wszystko psujemy. Przepraszam, że jesteśmy zorganizowaną grupą przestępczą, pff.
  • Back to top
    • 0

Kaśson1703 11/02/2010 - 15:34

Kaśson
  • Gracz
Tak to jest jak ktos nie ma pomyslu na siebie i konkurencje chce wykonczyc takimi sposobami. Napad nie tylko nie pogorszyl sytuacji a wrecz polepszyl - darmowa reklama zawsze sie przyda, tak samo jak z ta wczesniejsza akcja, dzieki :)

AJ moim zdaniem słuszny.
  • Back to top
    • 0

Gator246 11/02/2010 - 15:36

Gator
  • Gracz
Twoim zdaniem słuszny. Rozwiń swoje zdanie. Może dlatego, że sprawy IC wplątujesz w sprawy OOC ?
  • Back to top
    • 0

Michael_Angelo 0 11/02/2010 - 15:37

Michael_Angelo
  • Zbanowani

Tak to jest jak ktos nie ma pomyslu na siebie i konkurencje chce wykonczyc takimi sposobami. Napad nie tylko nie pogorszyl sytuacji a wrecz polepszyl - darmowa reklama zawsze sie przyda, tak samo jak z ta wczesniejsza akcja, dzieki Smile

AJ moim zdaniem słuszny.

Sara, tak jak napisał Vinnie powyżej, to jest organizacja przestępcza, a organizacja przestępcza ma swoje sposoby na osłabienie konkurencji, eh.
  • Back to top
    • 0

Gawron 179 11/02/2010 - 16:03

Gawron
  • Gracz
Organizacja przestępcza ? boże kochany misiek powinien was wybierać jak te zabawki z automatu do prowadzenia takich org. Jeden jedyny klub który ma pomysł na siebie nie jesteśmy gangsterami nikogo się nie czepiamy to co tam kilku gówniarzy z gnatami i jazda pod klubie.... kozaki kabelkowe ... przypomnijcie mi może bo nie pamiętam czy gdzieś napadają na klub co tydzień robiąc takie akcje i to w kilka osób o.0 nie mam do was pytań ... moim zdaniem powinniście wszyscy 2 razy tyle aj dostać bo jeśli każde "mafia" pro elo będzie rozpierduch robić w miejscu gdzie ludzie chcą się bawić to idźcie na DM a nie psujcie non stop atmosfery na tym serwerze.

AJ słuszny.. powiększyć 2 razy

Dobranoc
  • Back to top
    • 0

Gator246 11/02/2010 - 16:07

Gator
  • Gracz

Organizacja przestępcza ? boże kochany misiek powinien was wybierać jak te zabawki z automatu do prowadzenia takich org. Jeden jedyny klub który ma pomysł na siebie nie jesteśmy gangsterami nikogo się nie czepiamy to co tam kilku gówniarzy z gnatami i jazda pod klubie.... kozaki kabelkowe ... przypomnijcie mi może bo nie pamiętam czy gdzieś napadają na klub co tydzień robiąc takie akcje i to w kilka osób o.0 nie mam do was pytań ... moim zdaniem powinniście wszyscy 2 razy tyle aj dostać bo jeśli każde "mafia" pro elo będzie rozpierduch robić w miejscu gdzie ludzie chcą się bawić to idźcie na DM a nie psujcie non stop atmosfery na tym serwerze.

AJ słuszny.. powiększyć 2 razy

Dobranoc

Czy ty w ogóle wiesz czym zajmuję się Mafia? My pierwszy raz napadliśmy na Exotic, więc dlaczego piszesz, że co tydzień? Kozaki kabelkowe... Odróżniasz IC od OOC? Nie mam sił na takich jak Ty... Nie wiesz nawet za co jest ten AJ po prostu chcesz się zrewanżować za napad na twój klub. Odegraliśmy wszystko IC, a Paulie należy do org. przestępczej, więc mieliśmy prawo zrobić napad na Exotic.
  • Back to top
    • 0

Luca131 11/02/2010 - 16:22

Luca
  • Gracz
Poczytaj o Maffi, pooglądaj przeróżne filmy, dokumenty i wgl. Później wypowiadaj się na nasz temat. Chuj mnie to obchodzi że macie na siebie pomysł. Jesteście konkurencją mafii. Ale wasze szefostwo też często zabawia się w pseudo mafię. Czy ty myślisz że wasz klub jest w oficjalnych to jest kurwa nietykalny? No chyba nie. :P Skończ chłopak, bo nie masz zielonego pojęcia co takie organizacje robią. :D

@Dwon
Dobra widzę że nie ma z kim i o czym gadać, wujku. :) Polska to polska, USA to USA. :D
  • Back to top
    • 0

Gawron 179 11/02/2010 - 16:37

Gawron
  • Gracz
Po pierwsze nie chłopak Misiu bo możesz mi wujku mówić patrząc na twój wiek :) to raz a dwa wy wdzieliście żeby np. w Polsce wjechali sobie tak do klubu ?

Jesteście odważni w takich napadach bo dobrze wiecie że samp nie jest dopracowany pod takim względem i zanim PD dojedzie i coś zrobi to wybijecie kilka ludzi i uciekniecie.

Poczytaj o mafi ... :P taak nie mam po co czytać ani filmów oglądać bo tak naprawdę jeśli Ty się tym wzorujesz to gówno wiesz na ten temat... a jeśli na tej podstawie chcesz odgrywać swoją postać to wiesz co ?

Kup sobie Dildo i baw się w Star Wars pod urzędem miasta wtedy będziesz odważniak.... a póki co stwierdzam tylko że taki napad w kilka osób gdzie w klubie znajdowało się ich około 40 z hakiem jest bezensem bo tam każdy mógł mieć broń i zrobili by z was sitko także powodzenia :D
  • Back to top
    • 0

Przemo66722 11/02/2010 - 16:38

Przemo667
  • Gracz
Za AJ' są tylko pracownicy Exotic. Dla nich najlepiej na serwerze, żeby był ich klub i żeby tylko kase robić na tym, a jak ktoś chce popsuć plany zarobku to płacz na forum i w grze.

np. w Polsce wjechali sobie tak do klubu ?

Wiele razy było mówione, że gra nie toczy się w Polsce. A Ameryka to inne realia niż środkowa Europa..

zanim PD dojedzie i coś zrobi to wybijecie kilka ludzi i uciekniecie.

To są Realia. Twoim zdaniem policja siedzi w klubach i czeka na przestępców? nawet nie wiesz co ty mówisz..

a póki co stwierdzam tylko że taki napad w kilka osób gdzie w klubie znajdowało się ich około 40 z hakiem jest bezensem bo tam każdy mógł mieć broń i zrobili by z was sitko także powodzenia Smile

Gdybanie, co by było gdyby... Skończ.
A po 2. To zatrudnijcie sobie ochrone porządną.. Potem płakać na forum
  • Back to top
    • 0

Ajronone0 11/02/2010 - 16:46

Ajronone
  • Świeżak
Gawron, na temat mafii to z nami nie masz szans, więc ucisz się i nie udzielaj w tym temacie. Obejrzałeś Ojca Chrzestnego i kozaczysz, hehe. Wspomniałem już, nie będę ciągle siedział przed klubem. Musimy mieć swoje zajęcia, jakoś wybić się na rynku. PiDi na widok nas, w realnym świecie by się posrało w majtasy i robili co trzeba.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic