Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBlock] Amaru Shoun

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Amaru_Wright0 10/02/2010 - 21:14

Amaru_Wright
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Amaru Shoun

Administrator/moduł nadający karę: Nie mam pojęcia, dowiedziałem się, że była na mnie skarga na forum.

Powód kary: Nie będę się tłumaczył. Dostałem Bana za
/q po wypadku z radiowozem bodajże akademii PD.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Jechałem moim admiralem, którego wkońcu zdobyłem po tym jak dwukrotnie mi znikał przez bugi Smile Więc tak sobie jadę, przejeżdżam przez zakręt wprowadzający w główną drogę (koło urzędu) ... i wtedy BUM radiowóz we mnie puknął. Z 1000hp zrobiło mi sie 0 i autko wybuchło. Odruchowo dałem /q - Przyznam się, miałem chwilę załamania, za co przepraszam. Już byłem wykończony problemami z autem i to mnie dobiło. Wiem popełniłem błąd, lecz wychodzę z założenia, że każdy człowiek się od nich uczy i sądzę, że takiego błędu już nigdy nie popełnię.
Sądzę, że moja postać jest lubiana IC i ooc iii nie najgorzej wychodzi mi gra Smile

Okazuję 100% skruchy i proszę o danie mi drugiej szansy. Nie sprawiałem problemów, a na serwerze gram już troszkę...

Piszę jeszcze raz, ponieważ na prawdę zależy mi na grze i nie wiem jaka jest różnica między blockiem a banem. Przyjmę każdą inną karę, block to już najgorsze co może być. W sumie nie znam też dokładnej przyczyny tego blocka. Mam nadzieję, że rozpatrzycie moja prośbę pozytywnie. Chciałbym jeszcze się lognąć na Amaru Shoun'a. Peace

• Do góry
    • 0

#2 Smiley 0 10/02/2010 - 21:16

Smiley
  • Świeżak
Zdarza się, są nadal błędy na serwerze które potrafią nieźle wkur***! Jestem za UnBlockiem ;)
  • Do góry
    • 0

#3 multan121 10/02/2010 - 21:17

multan12
  • Gracz
Jestem za UB ponieważ tez akurat w takiej sytuacji gdzie mam okazje nauczyć się czego na własnym błędzie ;)
  • Do góry
    • 0

#4 Amaru_Wright0 10/02/2010 - 21:19

Amaru_Wright
  • Gracz
Nie znamy się, ale dziękuję za poparcie! Cieszy mnie to, że mnie rozumiecie...
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych