Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Wyjaśnienie] Edward Fenix

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Smiley 0 10/02/2010 - 21:11

Smiley
  • Świeżak
Witam, na wstępie dodam, że chcę coś wyjaśnić a za razem żądam wyjaśnień!
Dostałem aj - podbiegłem raptem 10m nie więcej nie patrzyłem na monitor widocznie nie docisnąłem ALT-u. Powód za jaki to dostałem dowiedziałem się dopiero zaglądając w logi. Ponieważ nawet nie wyświetlił mi się komunikat nie trafiłem do pomieszczenia aj-otu tylko byłem normalnie przed ratuszem tylko zniknęli wszyscy gracze... dziwne. Wyjaśniam też, że nie wsiadałem do aut - a wsiadłem do jednego auta! Po za tym normalny GM zawsze pouczy aby nie biegać i to nie był bieg tylko podbieg. Wstyd i hańba! Żądam wyjaśnień - zostałem pokrzywdzony.
Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#2 RdK 163 10/02/2010 - 22:03

RdK
  • Świeżak
Stała pod urzędem Tampa, moja. Otwarta. Akurat sobie przechodziłem niedaleko, i widziałem jak biegniesz, podbiegasz do wozu, wsiadłeś, posiedziałeś chwilkę i wysiadłeś (pewnie zażenowany faktem, że nie było w niej itemów).
Potem jak by nigdy nic poleciałeś nadal biegiem do urzędu. Wybacz, wiem co widziałem.
  • Do góry
    • 0

#3 Smiley 0 10/02/2010 - 22:06

Smiley
  • Świeżak
Wsiadłem do tampy bylem zaciekawiony - mogłeś mnie upomnieć, ale bieg nie był celowy naprawdę 99% drogi od Hotelu Commerce szedłem na ALT-cie. 
Możesz mi nie wieżyć ale mogę przysiąc że nie szukałem tam itemków, tylko Tampa to chyba prototyp i dla tego.
  • Do góry
    • 0

#4 RdK 163 10/02/2010 - 22:16

RdK
  • Świeżak
Specjalnie stałem obok i przyglądałem się udając, że mnie to nie obchodzi.
Podbiegłeś, wsiadłeś, wysiadłeś, pobiegłeś. Tak to wyglądało w moich oczach.
  • Do góry
    • 0

#5 Smiley 0 10/02/2010 - 22:23

Smiley
  • Świeżak
Tak z autem racja, sam przyznasz że to bardziej był podbieg niż bieg :P. Ale dobra już po fakcie odsiedziałem aj-ota, nie jestm zły na Ciebie tylko zostałem niemile zaskoczony tym AJ. ;)
  • Do góry
    • 0

#6 RdK 163 10/02/2010 - 22:25

RdK
  • Świeżak
Niestety, nie da się odróżnić dobrego gracza, który biegnie w jakimś celu, od gracza kiepskiego który biegnie aby biegać.

To co widzę - muszę karać. jeśli AJ był naprawdę niesłuszny - musisz przyjąć moje przeprosiny. Jednak mówię - widziałem jak cały czas biegłeś truchtem. Zarówno przed jak i po opuszczeniu auta.
Temat w takim razie zamykam.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych